HockeyLive.netTeam › Team



not draw --0--0---0
not win --1374--0---0
not lost --1374--0---0

Zaujímavé

  • Počet remíz tímu je až 274 z celkového počtu 274 zápasov, čo je až 100%.
  • Až 1375 zápasov tímu skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 274 zápasov, to je až 502%.
  • 1374 zápasov v rade neprehrali.
  • 1374 zápasov v rade nevyhrali.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
04.09.22 06:00 CBR Brave Newcastle North Stars under 3:2 2:0,0:1,1:1
03.09.22 09:00 Newcastle North Stars Sydney Bears over 4:3ot 2:2,0:0,1:1,1:0
02.09.22 12:30 CBR Brave Newcastle North Stars over 6:1 1:1,2:0,3:0
09:00 Sydney Bears Melbourne Mustangs over 7:3 2:3,2:0,3:0
27.09.22 19:00 Klagenfurt II Merano Junior over 9:2 3:1,3:1,3:0
24.09.22 20:30 Cortina Vipiteno over 5:4 2:1,1:0,2:3
19:30 Bregenzerwald Ritten Collalbo under 3:2ps 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
19:30 Kitzbühel Fassa over 6:3 1:2,4:0,1:1
19:30 Merano Junior Jesenice over 2:4 0:1,1:1,1:2
19:15 Linz II Klagenfurt II under 0:1ps 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
19:15 Salzburg II Gherdeina Selva under 2:1ot 1:0,0:0,0:1,1:0
18:30 Unterland Cavaliers Lustenau under 3:1 1:0,2:0,0:1
22.09.22 20:30 Cortina Zell Am See over 4:3 2:0,1:1,1:2
20:30 Gherdeina Selva Unterland Cavaliers over 1:5 1:1,0:2,0:2
20:00 Ritten Collalbo Merano Junior over 5:1 1:0,1:0,3:1
20:00 Vipiteno Kitzbühel under 3:2ot 2:0,0:1,0:1,1:0
19:30 Lustenau Linz II under 2:1ot 0:0,1:1,0:0,1:0
19:00 Jesenice Salzburg II under 5:0 0:0,2:0,3:0
21.09.22 20:30 Fassa Bregenzerwald over 4:5ot 1:0,1:2,2:2,0:1
18.09.22 17:30 Cortina Gherdeina Selva over 4:3 1:2,2:0,1:1
17.09.22 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 4:1 0:1,1:0,3:0
19:30 Kitzbühel Bregenzerwald over 6:5ot 1:1,3:3,1:1,1:0
19:30 Lustenau Fassa under 2:3ot 0:1,2:0,0:1,0:1
19:30 Merano Junior Klagenfurt II under 3:2 1:0,0:2,2:0
19:15 Linz II Vipiteno over 3:4 1:2,1:1,1:1
17:30 Unterland Cavaliers Jesenice over 5:2 0:1,3:0,2:1
15.09.22 19:30 Klagenfurt II Salzburg II under 3:2ot 1:2,1:0,0:0,1:0
10.09.22 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 5:2 2:1,1:0,2:1
19:30 Gherdeina Selva Linz II under 3:1 1:1,1:0,1:0
19:30 Vipiteno Ritten Collalbo over 2:4 0:1,1:3,1:0
18:00 Jesenice Cortina under 4:0 1:0,2:0,1:0
16:00 Fassa Salzburg II over 1:5 0:2,0:1,1:2
27.09.22 19:15 CE Wien Vorarlberg under 2:1 0:0,1:1,1:0
26.09.22 19:15 Fehérvár AV19 Vorarlberg over 5:2 0:0,1:2,4:0
25.09.22 17:30 Olimpia Ljublana Klagenfurt over 2:4 1:1,0:2,1:1
15:00 Salzburg Graz under 3:0 2:0,1:0,0:0
24.09.22 19:45 Asiago Villach over 3:5 1:0,2:3,0:2
19:30 Val Pusteria Linz over 2:5 1:2,0:3,1:0
23.09.22 19:45 Asiago Salzburg over 3:5 1:1,1:1,1:3
19:45 Bolzano Linz under 2:1 1:0,0:0,1:1
19:15 Fehérvár AV19 Olimpia Ljublana under 2:3 0:0,0:1,2:2
19:15 CE Wien Klagenfurt under 0:4 0:2,0:1,0:1
19:15 Graz Innsbruck over 1:6 0:2,0:2,1:2
22.09.22 19:15 Villach Vorarlberg over 8:5 1:2,4:3,3:0
18.09.22 18:00 Bolzano Olimpia Ljublana under 4:1 0:1,2:0,2:0
18:00 Val Pusteria Villach over 4:2 0:0,1:1,3:1
17:30 Linz Graz under 0:4 0:1,0:2,0:1
17:30 Innsbruck Asiago over 5:1 2:1,2:0,1:0
16:30 Vorarlberg Klagenfurt under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.09.22 19:15 Salzburg Fehérvár AV19 under 4:1 1:1,2:0,1:0
16.09.22 19:45 Bolzano Vorarlberg under 3:0 2:0,0:0,1:0
19:45 Val Pusteria Fehérvár AV19 under 1:4 0:0,0:2,1:2
19:30 Salzburg CE Wien under 2:1 0:0,0:0,2:1
19:15 Linz Villach under 2:1 1:0,1:0,0:1
19:15 Graz Asiago under 2:3 1:1,0:1,1:1
19:15 Innsbruck Klagenfurt over 5:2 1:1,3:0,1:1
25.09.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic under 3:2 0:0,1:1,2:1
20:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs over 3:4 2:1,1:1,0:2
01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:4,0:0,1:1
00:00 Sherbrooke Phoenix Chicoutimi Saguenéens under 4:1 1:1,1:0,2:0
24.09.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic over 7:1 3:1,1:0,3:0
22:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs over 2:7 2:3,0:1,0:3
22:00 Quebec Remparts Victoriaville Tigres under 3:1 1:0,2:0,0:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 4:2 2:1,0:0,2:1
01:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres over 1:5 0:1,1:1,0:3
01:00 Quebec Remparts Chicoutimi Saguenéens under 1:0 0:0,1:0,0:0
01:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies over 3:6 2:2,0:2,1:2
01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 3:1 1:0,1:1,1:0
23.09.22 01:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques over 4:3ot 2:0,1:1,0:2,1:0
29.09.22 03:00 Prince Albert Raiders Winnipeg Ice over 2:6 1:2,1:2,0:2
25.09.22 04:05 Kelowna Rockets Portland Winterhawks over 5:6ot 1:1,2:1,2:3,0:1
03:05 Everett Silvertips Vancouver Giants under 4:1 2:0,2:1,0:0
03:05 Victoria Royals Spokane Chiefs over 4:5 2:2,0:0,2:3
03:00 Calgary Hitmen Swift Current Broncos under 2:3ps 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
03:00 Medicine Hat Tigers Lethbridge Hurricanes over 9:1 4:1,4:0,1:0
03:00 Moose Jaw Warriors Regina Pats over 3:6 2:1,1:3,0:2
03:00 Prince George Cougars Tri-City Americans over 3:8 1:3,2:1,0:4
03:00 Red Deer Rebels Edmonton Oil Kings over 5:3 2:2,1:1,2:0
03:00 Saskatoon Blades Prince Albert Raiders under 2:1ot 1:1,0:0,0:0,1:0
02:00 Brandon Wheat Kings Winnipeg Ice over 3:4ot 1:0,0:1,2:2,0:1
24.09.22 04:30 Vancouver Giants Seattle Thunderbirds over 3:4ps 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
04:05 Victoria Royals Spokane Chiefs over 5:7 1:3,1:3,3:1
04:00 Kamloops Blazers Portland Winterhawks under 0:3 0:1,0:1,0:1
04:00 Prince George Cougars Tri-City Americans over 5:1 1:0,3:0,1:1
03:00 Edmonton Oil Kings Red Deer Rebels over 2:5 1:1,0:3,1:1
03:00 Prince Albert Raiders Saskatoon Blades over 2:5 0:2,2:0,0:3
03:00 Regina Pats Moose Jaw Warriors over 4:5 0:0,3:3,1:2
03:00 Swift Current Broncos Calgary Hitmen under 1:2 0:1,1:0,0:1
28.09.22 18:00 Frýdek - Místek Přerov under 1:0ot 0:0,0:0,0:0,1:0
18:00 Kolín Slavia Praha under 3:1 1:1,0:0,2:0
18:00 Pardubice B Třebíč under 2:3 1:2,1:0,0:1
17:30 Zlín Prostějov under 1:2ot 1:1,0:0,0:0,0:1
17:00 Šumperk Litoměřice under 4:1 2:0,0:1,2:0
16:30 Jihlava Vsetín under 2:1 1:0,1:1,0:0
26.09.22 18:00 Přerov Kolín over 4:2 1:1,0:1,3:0
18:00 Prostějov Jihlava over 2:4 0:1,0:2,2:1
18:00 Slavia Praha Pardubice B under 4:0 3:0,0:0,1:0
18:00 Sokolov Zlín under 2:1 0:1,1:0,1:0
17:30 Litoměřice Poruba over 3:6 2:0,0:4,1:2
17:30 Třebíč Šumperk under 3:1 1:1,1:0,1:0
17:30 Vsetín Frýdek - Místek under 2:1 0:0,0:1,2:0
24.09.22 18:00 Pardubice B Prostějov under 4:0 1:0,2:0,1:0
17:30 Zlín Vsetín under 0:2 0:0,0:2,0:0
17:00 Frýdek - Místek Sokolov under 1:2 0:0,0:1,1:1
17:00 Kolín Třebíč under 3:2 2:1,0:1,1:0
17:00 Slavia Praha Litoměřice over 2:4 0:0,1:2,1:2
17:00 Šumperk Jihlava under 1:4 0:2,0:1,1:1
21.09.22 18:00 Přerov Slavia Praha under 3:2ps 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
18:00 Prostějov Poruba over 3:4ps 0:1,0:1,3:1,0:0,-:-
18:00 Sokolov Šumperk over 4:5 3:2,1:1,0:2
17:30 Jihlava Zlín under 1:2ps 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
17:30 Litoměřice Kolín over 5:6ot 2:1,3:3,0:1,0:1
17:30 Třebíč Frýdek - Místek over 5:4ot 2:1,1:1,1:2,1:0
17:30 Vsetín Pardubice B under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.09.22 16:00 Frýdek - Místek Jihlava under 3:1 1:0,0:0,2:1
17.09.22 18:00 Pardubice B Litoměřice over 2:5 1:2,0:3,1:0
17:00 Kolín Prostějov over 5:3 1:0,2:1,2:2
17:00 Poruba Vsetín under 1:4 1:2,0:2,0:0
17:00 Přerov Třebíč over 5:2 2:0,2:0,1:2
17:00 Slavia Praha Sokolov over 4:3ot 1:1,2:0,0:2,1:0
17:00 Šumperk Zlín over 2:4 0:1,1:2,1:1
14.09.22 18:00 Prostějov Frýdek - Místek under 3:2 2:1,0:0,1:1
18:00 Sokolov Pardubice B over 2:5 1:0,1:2,0:3
17:30 Jihlava Poruba under 2:3ps 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
17:30 Litoměřice Přerov over 3:4 3:1,0:2,0:1
17:30 Třebíč Slavia Praha over 5:1 1:1,2:0,2:0
17:30 Vsetín Šumperk over 6:2 1:0,1:0,4:2
17:30 Zlín Kolín under 1:4 0:1,1:3,0:0
29.09.22 18:00 Kladno Třinec under 1:2 1:0,0:1,0:1
18:00 Liberec Plzeň under 2:3ot 0:1,0:1,2:0,0:1
17:30 Vítkovice Mladá Boleslav under 4:0 0:0,0:0,4:0
27.09.22 18:30 Sparta Praha Vítkovice over 5:3 3:1,1:2,1:0
18:00 Hradec Králové České Budějovice under 3:1 1:0,2:0,0:1
18:00 Olomouc Pardubice under 1:2 0:1,1:1,0:0
17:30 Litvínov Kladno under 1:2ot 0:0,1:1,0:0,0:1
17:30 Mladá Boleslav Liberec under 2:1ot 0:0,0:1,1:0,1:0
17:30 Plzeň Karlovy Vary over 6:3 2:2,1:1,3:0
17:00 Kometa Brno Třinec over 2:4 1:1,0:0,1:3
25.09.22 18:00 Pardubice Mladá Boleslav under 2:3ot 1:1,0:1,1:0,0:1
17:00 Sparta Praha Plzeň under 3:2 1:0,0:0,2:2
17:00 Třinec Vítkovice over 3:5 1:1,2:1,0:3
16:00 Kladno Hradec Králové under 2:1 1:0,1:0,0:1
16:00 Liberec Kometa Brno under 2:3ps 0:0,2:2,0:0,0:0,-:-
23.09.22 18:00 Kometa Brno Kladno under 1:3 1:1,0:1,0:1
18:00 Hradec Králové Vítkovice under 3:2ps 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
17:30 Litvínov Liberec under 2:3ps 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
17:30 Mladá Boleslav České Budějovice over 5:1 2:0,1:1,2:0
17:30 Plzeň Pardubice under 1:4 0:1,0:2,1:1
17:00 Třinec Karlovy Vary under 1:2 0:1,1:1,0:0
22.09.22 18:00 Olomouc Sparta Praha under 4:0 2:0,2:0,0:0
20.09.22 17:30 České Budějovice Litvínov over 6:3 2:0,3:2,1:1
18.09.22 17:00 České Budějovice Kometa Brno over 6:2 2:1,1:1,3:0
17:00 Olomouc Mladá Boleslav under 2:1 0:0,2:0,0:1
16:30 Pardubice Třinec over 4:3ot 2:2,0:1,1:0,1:0
16:00 Liberec Kladno over 4:3ps 0:1,1:2,2:0,0:0,-:-
16:00 Sparta Praha Litvínov under 3:0 0:0,0:0,3:0
16:00 Vítkovice Plzeň over 4:2 1:0,2:1,1:1
15:35 Karlovy Vary Hradec Králové under 2:3 0:1,2:2,0:0
16.09.22 18:00 Kladno Pardubice over 4:5ot 1:0,2:2,1:2,0:1
18:00 Hradec Králové Liberec under 1:2ot 0:0,0:0,1:1,0:1
17:30 Litvínov Vítkovice under 2:3 0:1,1:0,1:2
17:30 Mladá Boleslav Sparta Praha over 4:2 2:1,1:1,1:0
17:30 Plzeň Olomouc under 1:2 1:0,0:1,0:1
17:00 Třinec České Budějovice under 0:2 0:2,0:0,0:0
15.09.22 18:00 Kometa Brno Karlovy Vary over 6:1 0:1,3:0,3:0
28.09.22 19:00 Fredrikshavn Rungsted under 3:1 1:0,2:1,0:0
27.09.22 20:00 Aalborg Herning under 1:3 1:1,0:1,0:1
19:00 Herlev Sonderjylland IK over 6:3 0:2,2:1,4:0
25.09.22 16:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn over 4:3ps 1:0,2:2,0:1,0:0,-:-
13:59 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 1:6 0:4,1:0,0:2
23.09.22 20:00 Aalborg Fredrikshavn over 4:2 0:1,2:1,2:0
20:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 5:2 3:1,1:1,1:0
19:00 Esbjerg Odense under 2:1 2:0,0:0,0:1
19:00 Herning Herlev over 6:2 0:0,4:0,2:2
21.09.22 19:00 Odense Rungsted over 5:4ps 3:0,1:2,0:2,0:0,-:-
20.09.22 20:00 Sonderjylland IK Herning over 4:3 1:1,2:2,1:0
19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 2:5 0:1,0:1,2:3
19.09.22 19:00 Fredrikshavn Esbjerg under 2:1 1:0,1:1,0:0
18.09.22 15:00 Herlev Aalborg under 2:1ps 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
16.09.22 20:00 Aalborg Esbjerg over 6:3 1:2,4:1,1:0
20:00 Herning Rodovre Kobenhavn over 7:4 2:0,2:3,3:1
19:00 Odense Herlev over 6:3 3:0,1:0,2:3
19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 3:5 1:2,2:1,0:2
14.09.22 19:00 Esbjerg Rungsted over 3:4 2:1,1:1,0:2
12.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 1:2ps 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
11.09.22 17:00 Herlev Rungsted over 4:3ot 2:0,0:1,1:2,1:0
15:00 Sonderjylland IK Odense under 2:3ot 1:0,1:1,0:1,0:1
09.09.22 20:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 0:4 0:1,0:3,0:0
20:00 Rungsted Herning over 4:2 0:1,1:1,3:0
19:00 Esbjerg Herlev under 2:3ps 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 7:1 4:0,2:1,1:0
07.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 2:5 1:2,1:2,0:1
19:00 Rungsted Aalborg under 2:3ps 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
02.09.22 19:00 Fredrikshavn Herlev under 2:1 2:0,0:1,0:0
19:00 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:1 1:1,0:0,1:0
19:00 Odense Herning under 2:3ot 1:0,1:1,0:1,0:1
11.09.22 18:35 Lulea HF Sparta Praha over 5:2 0:1,3:1,2:0
18:00 Aalborg Jukurit Mikkeli under 0:3 0:2,0:1,0:0
18:00 Stavanger Fribourg under 0:3 0:0,0:1,0:2
18:00 Villach Kraków over 6:2 2:1,0:0,4:1
17:00 Belfast Giants Třinec under 3:2ps 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
16:30 Davos Skelleftea AIK over 2:5 1:2,1:0,0:3
15:00 Ilves Tampere Salzburg under 1:2ps 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
14:35 Straubing Farjestad over 5:2 1:1,3:1,1:0
10.09.22 19:45 Zug TPS Turku over 6:1 1:0,1:0,4:1
18:00 Olimpia Ljublana Wolfsburg under 0:4 0:1,0:2,0:1
18:00 Tappara Tampere Rapperswill under 2:3ot 0:0,0:1,2:1,0:1
17:00 München Slovan Bratislava over 5:1 0:0,4:1,1:0
17:00 Eisbaren Grenoble over 5:2 3:2,1:0,1:0
16:00 Hradec Králové Frolunda over 5:3 0:1,3:0,2:2
14:35 Rogle BK Katowice over 5:1 2:0,1:1,2:0
14:30 SC Curych Fehérvár AV19 over 5:1 1:0,0:1,4:0
09.09.22 20:20 Villach Farjestad under 1:2 0:1,0:0,1:1
19:45 Davos Belfast Giants over 5:1 4:0,0:1,1:0
19:30 Aalborg Sparta Praha over 2:6 0:3,1:1,1:2
19:30 Straubing Kraków under 3:2 2:0,0:1,1:1
19:05 Lulea HF Jukurit Mikkeli over 4:3 0:1,1:1,3:1
18:00 Ilves Tampere Fribourg under 0:2 0:2,0:0,0:0
18:00 Stavanger Salzburg under 2:3ps 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
17:00 Třinec Skelleftea AIK over 4:5 0:2,2:2,2:1
08.09.22 20:00 Eisbaren Frolunda under 2:3 0:1,2:1,0:1
19:45 Zug Wolfsburg over 4:3ot 1:2,2:0,0:1,1:0
19:45 SC Curych Katowice over 5:1 1:0,2:0,2:1
19:15 Olimpia Ljublana TPS Turku over 2:4 1:1,0:3,1:0
19:00 München Rapperswill over 5:4ot 2:1,0:3,2:0,1:0
18:05 Rogle BK Fehérvár AV19 over 7:1 3:1,2:0,2:0
18:00 Tappara Tampere Slovan Bratislava under 2:0 2:0,0:0,0:0
17:30 Hradec Králové Grenoble under 3:2 0:1,3:0,0:1
04.09.22 20:20 Kraków Villach over 4:2 1:1,1:1,2:0
19:00 Wolfsburg Olimpia Ljublana over 7:2 3:0,1:1,3:1
18:00 Jukurit Mikkeli Aalborg over 5:3 2:1,1:1,2:1
18:00 TPS Turku Zug under 0:4 0:1,0:2,0:1
16:30 Belfast Giants Davos over 3:6 1:2,2:3,0:1
16:00 Sparta Praha Lulea HF under 2:3 0:1,0:0,2:2
15:05 Farjestad Straubing over 6:1 2:1,2:0,2:0
15:05 Skelleftea AIK Třinec under 3:2ot 0:0,0:0,2:2,1:0
03.09.22 20:20 Salzburg Ilves Tampere under 2:3ot 1:0,0:0,1:2,0:1
18:30 Grenoble Hradec Králové over 3:4 2:1,0:3,1:0
18:00 Rapperswill Tappara Tampere under 1:3 0:2,0:1,1:0
18:00 Fehérvár AV19 Rogle BK under 1:2 0:0,1:0,0:2
18:00 Katowice SC Curych under 2:1ot 0:0,0:1,1:0,1:0
16:00 Slovan Bratislava München under 1:4 0:1,1:0,0:3
15:05 Frolunda Eisbaren over 7:1 2:0,3:0,2:1
15:00 Fribourg Stavanger under 0:1 0:1,0:0,0:0
02.09.22 20:35 Farjestad Villach over 7:0 2:0,2:0,3:0
20:15 Wolfsburg Zug over 2:5 0:1,2:3,0:1
20:15 Kraków Straubing under 0:4 0:0,0:3,0:1
19:30 Sparta Praha Aalborg under 2:3 1:0,1:2,0:1
18:05 Jukurit Mikkeli Lulea HF over 2:5 0:1,1:3,1:1
18:00 TPS Turku Olimpia Ljublana under 3:2 0:0,3:1,0:1
17:35 Skelleftea AIK Davos under 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 Třinec Belfast Giants under 4:0 1:0,0:0,3:0
01.09.22 20:20 Salzburg Stavanger under 3:2ot 0:0,1:0,1:2,1:0
20:15 Grenoble Eisbaren over 2:8 1:2,0:5,1:1
20:00 Rapperswill München under 1:4 1:1,0:2,0:1
20:00 Fribourg Ilves Tampere under 3:2 1:0,1:2,1:0
19:30 Slovan Bratislava Tappara Tampere over 2:5 0:1,0:3,2:1
19:05 Frolunda Hradec Králové over 4:2 0:1,3:0,1:1
19:00 Fehérvár AV19 SC Curych over 1:7 1:3,0:1,0:3
18:05 Katowice Rogle BK over 4:5 2:1,1:0,1:4
29.09.22 17:30 Jokipojat Joensuu Tuto Turku under 2:3ot 0:0,1:2,1:0,0:1
28.09.22 17:30 FPS Forssa Kiekko-Vantaa over 1:5 1:2,0:2,0:1
27.09.22 17:30 Iisalmen Peli-Karhut Jokipojat Joensuu over 6:2 2:0,4:0,0:2
24.09.22 19:00 Jokipojat Joensuu Kettera Imarta over 5:2 2:1,1:1,2:0
16:00 FPS Forssa Tuto Turku over 3:4 1:2,1:1,1:1
16:00 KeuPa HT Hermes Kokkola over 0:6 0:1,0:1,0:4
16:00 Kiekko Espoo Heinolan Peliitat under 4:1 1:0,2:1,1:0
16:00 KOO-VEE Tampere Kiekko-Vantaa over 2:6 0:1,1:3,1:2
16:00 RoKi Rovaniemi Hokki Kajaani over 5:1 1:0,2:0,2:1
23.09.22 17:30 Hermes Kokkola RoKi Rovaniemi under 2:1 1:0,1:0,0:1
17:30 Hokki Kajaani Iisalmen Peli-Karhut over 4:5ps 1:0,1:4,2:0,0:0,-:-
17:30 Kiekko-Vantaa KeuPa HT over 6:5 2:1,3:2,1:2
17:30 Heinolan Peliitat FPS Forssa under 0:4 0:0,0:3,0:1
17:30 Tuto Turku KOO-VEE Tampere under 2:3 0:2,1:0,1:1
22.09.22 17:30 Kettera Imarta Kiekko Espoo under 2:3 0:2,0:1,2:0
29.09.22 17:30 Jukurit Mikkeli Lahti Pelicans over 5:4ps 2:2,2:0,0:2,0:0,-:-
17:30 Kärpät Jyp Jyväskylä over 6:7ot 2:4,2:0,2:2,0:1
28.09.22 17:30 IFK Helsinki Sport Vaasa over 4:3ot 2:0,1:2,0:1,1:0
17:30 Kalpa Kuopio Ilves Tampere over 7:4 2:0,3:2,2:2
17:30 Tappara Tampere KooKoo Kouvola over 5:4 1:0,2:1,1:3
27.09.22 17:30 Hämeenlinna Jukurit Mikkeli under 2:3 0:2,2:1,0:0
17:30 Ilves Tampere Kärpät under 3:1 0:0,2:0,1:1
17:30 Lukko Rauma Jyp Jyväskylä over 5:1 0:1,2:0,3:0
17:30 TPS Turku Lahti Pelicans under 2:1 1:0,0:1,1:0
24.09.22 17:30 Ässät Pori Kalpa Kuopio under 3:1 1:1,1:0,1:0
17:30 Lahti Pelicans Ilves Tampere over 5:1 2:0,0:1,3:0
16:00 IFK Helsinki KooKoo Kouvola over 1:5 0:0,1:3,0:2
16:00 Jyp Jyväskylä Saipa under 2:0 1:0,1:0,0:0
16:00 Kärpät Hämeenlinna under 4:1 1:0,2:1,1:0
16:00 Tappara Tampere Jukurit Mikkeli under 4:1 0:1,1:0,3:0
16:00 TPS Turku Lukko Rauma under 2:1ot 1:0,0:0,0:1,1:0
23.09.22 17:30 Ilves Tampere Tappara Tampere under 3:0 0:0,1:0,2:0
17:30 Jukurit Mikkeli Ässät Pori under 3:0 0:0,0:0,3:0
17:30 KooKoo Kouvola TPS Turku under 2:3 1:0,0:1,1:2
17:30 Lukko Rauma Lahti Pelicans under 2:1 1:1,1:0,0:0
17:30 Saipa IFK Helsinki under 2:1 0:1,2:0,0:0
17:30 Sport Vaasa Kalpa Kuopio under 2:1 0:0,1:0,1:1
22.09.22 17:30 Hämeenlinna Jyp Jyväskylä under 3:2ps 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-
21.09.22 17:30 Ässät Pori Ilves Tampere under 2:3ps 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
17:30 Jukurit Mikkeli Lukko Rauma under 3:1 1:0,1:1,1:0
17:30 Jyp Jyväskylä TPS Turku under 1:4 0:2,1:2,0:0
17:30 Lahti Pelicans Saipa under 2:1ps 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
17:30 Tappara Tampere Hämeenlinna over 3:4ot 0:2,2:0,1:1,0:1
17:30 Sport Vaasa Kärpät under 1:4 0:1,0:0,1:3
17.09.22 16:00 Ässät Pori Jyp Jyväskylä under 5:0 2:0,1:0,2:0
16:00 Hämeenlinna Sport Vaasa under 2:1 0:0,1:1,1:0
16:00 Ilves Tampere IFK Helsinki under 2:1 1:0,0:0,1:1
16:00 Kalpa Kuopio Jukurit Mikkeli under 3:2 0:1,3:1,0:0
16:00 Kärpät Tappara Tampere under 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Lukko Rauma TPS Turku over 6:0 2:0,2:0,2:0
16:00 Saipa KooKoo Kouvola under 1:4 0:1,0:1,1:2
16.09.22 17:30 Jukurit Mikkeli Hämeenlinna over 4:5 1:1,2:2,1:2
17:30 Jyp Jyväskylä Lukko Rauma over 5:2 2:0,3:1,0:1
17:30 KooKoo Kouvola Saipa under 3:2ps 0:1,0:1,2:0,0:0,-:-
17:30 Lahti Pelicans Kalpa Kuopio under 3:2 3:0,0:0,0:2
17:30 TPS Turku Ässät Pori over 7:2 3:0,3:0,1:2
17:30 Sport Vaasa Ilves Tampere under 1:4 0:0,0:2,1:2
15.09.22 17:30 Tappara Tampere IFK Helsinki over 5:2 2:0,0:2,3:0
14.09.22 17:30 IFK Helsinki Hämeenlinna under 4:1 1:1,0:0,3:0
17:30 Ilves Tampere Ässät Pori under 3:0 1:0,1:0,1:0
17:30 Jukurit Mikkeli KooKoo Kouvola over 3:4 2:2,0:2,1:0
17:30 Kalpa Kuopio Saipa under 3:1 2:1,0:0,1:0
17:30 Kärpät Lahti Pelicans under 3:2ot 0:1,1:0,1:1,1:0
17:30 Sport Vaasa Jyp Jyväskylä under 3:1 1:0,0:1,2:0
13.09.22 17:30 Tappara Tampere TPS Turku under 3:1 0:0,1:1,2:0
28.09.22 20:00 Briancon Angers over 2:7 0:3,2:3,0:1
27.09.22 20:15 Amiens Chamonix under 2:3ps 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
20:15 Bordeaux Mulhouse under 3:2 1:1,1:1,1:0
20:15 Grenoble Anglet over 7:1 3:0,3:0,1:1
20:00 Nice Gap under 0:3 0:1,0:0,0:2
20:00 Rouen Cergy-Pontoise over 7:1 3:1,2:0,2:0
25.09.22 18:00 Grenoble Amiens over 9:0 1:0,5:0,3:0
23.09.22 20:30 Angers Bordeaux under 1:2ot 1:0,0:0,0:1,0:1
20:30 Anglet Nice over 5:6ot 2:2,2:2,1:1,0:1
20:30 Cergy-Pontoise Grenoble over 4:5 0:2,1:1,3:2
20:30 Gap Amiens under 2:1 0:0,2:0,0:1
20:00 Chamonix Briancon under 3:2ot 2:0,0:1,0:1,1:0
20:00 Mulhouse Rouen under 2:1 1:1,0:0,1:0
20.09.22 20:15 Amiens Anglet under 4:0 0:0,2:0,2:0
20:15 Grenoble Mulhouse under 4:1 0:0,2:1,2:0
20:00 Briancon Gap under 1:3 0:0,0:2,1:1
20:00 Chamonix Angers over 2:4 0:1,1:3,1:0
20:00 Rouen Bordeaux over 2:4 0:1,1:2,1:1
17.09.22 20:15 Bordeaux Grenoble over 4:5 1:1,1:3,2:1
16.09.22 20:30 Angers Rouen over 3:4ps 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
20:30 Gap Chamonix over 5:2 1:0,1:1,3:1
20:30 Mulhouse Nice under 3:2ps 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
13.09.22 20:15 Amiens Mulhouse under 2:3 2:2,0:1,0:0
20:05 Chamonix Anglet over 4:2 2:0,2:1,0:1
20:00 Briancon Cergy-Pontoise under 2:3ps 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
20:00 Nice Bordeaux over 5:1 2:1,3:0,0:0
11.09.22 18:30 Gap Angers under 1:3 0:1,0:1,1:1
10.09.22 20:30 Cergy-Pontoise Chamonix over 4:2 0:1,2:0,2:1
09.09.22 20:30 Anglet Gap over 1:11 0:3,0:4,1:4
20:30 Rouen Nice over 4:2 0:1,2:1,2:0
20:15 Bordeaux Amiens under 3:2 1:0,2:0,0:2
20:00 Mulhouse Briancon over 5:1 2:0,2:0,1:1
28.09.22 19:30 Kassel Freiburg under 4:0 3:0,0:0,1:0
25.09.22 19:00 Krefeld Lausitzer Füchse over 5:2 0:1,1:1,4:0
18:30 Kassel Regensburg over 5:1 2:1,2:0,1:0
18:30 Ravensburg Bad Nauheim under 3:2ps 2:2,0:0,0:0,0:0,-:-
17:00 Bayreuth ESV Selb over 2:5 0:1,0:1,2:3
17:00 Crimmitschau Landshut under 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 Heilbronn Dresden over 4:6 1:2,1:1,2:3
17:00 Freiburg Kaufbeuren under 0:1 0:0,0:0,0:1
23.09.22 21:00 Lausitzer Füchse Freiburg under 1:3 1:2,0:1,0:0
20:00 Regensburg Ravensburg under 3:2ot 1:0,0:0,1:2,1:0
19:30 Bad Nauheim Bayreuth ESV over 3:4 1:1,0:3,2:0
19:30 Dresden Kassel over 3:4ps 0:1,3:2,0:0,0:0,-:-
19:30 Kaufbeuren Crimmitschau under 2:1 2:0,0:0,0:1
19:30 Landshut Heilbronn over 7:4 0:3,3:0,4:1
19:30 Selb Krefeld under 0:1 0:1,0:0,0:0
18.09.22 18:40 Krefeld Regensburg under 5:0 0:0,2:0,3:0
18:30 Kassel Selb under 2:3ot 0:2,1:0,1:0,0:1
18:30 Ravensburg Lausitzer Füchse under 3:1 1:0,1:0,1:1
17:00 Bayreuth ESV Landshut under 1:4 1:1,0:3,0:0
17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 8:1 5:0,1:0,2:1
17:00 Heilbronn Kaufbeuren under 1:2 0:0,0:2,1:0
16:30 Freiburg Dresden under 2:1 1:1,1:0,0:0
16.09.22 20:00 Regensburg Bayreuth ESV under 3:0 0:0,1:0,2:0
19:30 Bad Nauheim Krefeld over 5:6ot 3:2,1:1,1:2,0:1
19:30 Dresden Ravensburg under 0:3 0:0,0:1,0:2
19:30 Kaufbeuren Kassel under 2:1 0:0,0:0,2:1
19:30 Landshut Freiburg over 4:5ot 3:1,1:3,0:0,0:1
19:30 Lausitzer Füchse Heilbronn over 4:3 2:1,0:1,2:1
19:30 Selb Crimmitschau under 3:1 1:0,2:0,0:1
28.09.22 19:30 Mannheim Straubing under 3:2ps 1:2,0:0,1:0,0:0,-:-
19:30 München Eisbaren under 4:1 1:0,1:0,2:1
19:30 Schwenningen Köln under 3:1 1:0,2:1,0:0
27.09.22 19:30 Bietigheim Düsseldorf over 3:4ps 1:1,1:1,1:1,0:0,-:-
19:30 Norimberk Frankfurt under 3:2 0:2,1:0,2:0
19:30 Bremerhaven Iserlohn Roosters over 5:3 1:1,1:2,3:0
19:29 Wolfsburg Augsburg under 2:1 1:0,1:0,0:1
25.09.22 19:00 Mannheim Bietigheim over 4:2 1:0,2:2,1:0
19:00 Ingolstadt ERC Schwenningen under 4:1 1:0,2:1,1:0
19:00 Straubing Bremerhaven under 1:4 0:0,1:2,0:2
16:30 Augsburg Düsseldorf under 2:1 0:0,1:1,1:0
16:30 Wolfsburg Norimberk over 4:2 2:0,1:0,1:2
16:30 Iserlohn Roosters München under 1:4 1:0,0:0,0:4
14:00 Eisbaren Frankfurt over 5:4ot 2:0,2:0,0:4,1:0
23.09.22 19:30 Eisbaren Wolfsburg under 1:2ps 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
19:30 Frankfurt Iserlohn Roosters over 5:2 1:0,3:1,1:1
19:30 Norimberk Köln over 4:2 1:1,2:1,1:0
19:30 Bremerhaven Mannheim over 4:3ot 1:1,2:1,0:1,1:0
19:30 Schwenningen Straubing under 3:2 2:1,0:0,1:1
22.09.22 19:30 München Augsburg over 6:0 3:0,3:0,0:0
21.09.22 19:30 Köln Wolfsburg under 3:2ot 2:0,0:1,0:1,1:0
18.09.22 19:00 Augsburg Köln over 5:2 0:0,3:0,2:2
16:30 Ingolstadt ERC Iserlohn Roosters over 5:2 1:0,3:2,1:0
16:30 Norimberk Eisbaren over 4:2 0:0,2:1,2:1
16:30 Schwenningen Düsseldorf under 1:2 0:1,1:0,0:1
15:15 München Mannheim over 5:2 2:0,1:2,2:0
14:00 Bietigheim Straubing over 1:5 1:2,0:2,0:1
13:58 Frankfurt Bremerhaven over 3:4 3:0,0:2,0:2
16.09.22 19:30 Mannheim Schwenningen under 1:2 0:1,0:1,1:0
19:30 Düsseldorf Ingolstadt ERC over 4:3ot 0:0,3:0,0:3,1:0
19:30 Wolfsburg Frankfurt over 2:5 2:1,0:1,0:3
19:30 Iserlohn Roosters Augsburg under 2:1 0:0,0:0,2:1
19:30 Bremerhaven Bietigheim under 3:1 0:0,2:1,1:0
19:30 Straubing Norimberk over 5:2 1:0,1:0,3:2
15.09.22 19:30 Köln München over 6:3 1:1,2:0,3:2
29.09.22 19:00 Ujpest Budapest Debreceni HK over 5:2 4:0,1:1,0:1
27.09.22 18:40 Budapest MAC Brašov over 6:4 2:2,3:2,1:0
18:30 Fehérvár AV19 II Gyergyoi HK over 1:10 0:4,1:4,0:2
18:29 Debreceni HK Csikszereda HSC under 3:2ot 0:1,1:0,1:1,1:0
25.09.22 18:00 Ujpest Budapest Csikszereda HSC over 4:3 1:1,2:0,1:2
17:00 Dunaůjváros Gyergyoi HK over 2:4 0:1,0:1,2:2
15:00 Ferencváros Budapešť Brašov under 1:3 0:0,0:1,1:2
24.09.22 17:00 Miskolci JJSE Gyergyoi HK over 1:6 0:2,1:1,0:3
23.09.22 18:30 Dunaůjváros Brašov over 4:3 1:2,2:1,1:0
18:30 Ferencváros Budapešť Csikszereda HSC over 6:2 1:1,3:1,2:0
22.09.22 18:40 Budapest MAC Csikszereda HSC under 3:2ot 2:1,0:1,0:0,1:0
18:30 Fehérvár AV19 II Brašov under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.22 18:30 Debreceni HK Gyergyoi HK over 2:5 1:1,1:2,0:2
18.09.22 19:05 Ferencváros Budapešť Ujpest Budapest over 5:3 3:2,1:1,1:0
18:00 Miskolci JJSE Fehérvár AV19 II over 6:1 3:1,2:0,1:0
16.09.22 18:45 Dunaůjváros Budapest MAC over 2:6 0:2,1:2,1:2
18:30 Debreceni HK Ferencváros Budapešť over 3:4 1:0,2:4,0:0
18:00 Ujpest Budapest Miskolci JJSE over 3:4ot 2:0,1:0,0:3,0:1
06.09.22 20:30 Unterland Cavaliers Asiago over 3:4ot 0:1,2:1,1:1,0:1
29.09.22 16:00 Aktobe Humo Tashkent under 1:4 0:1,0:0,1:3
16:00 Beibarys Atyrau Almaty HK under 1:0 0:0,1:0,0:0
01:00 Arlan Kokshetau Barys Astana under 3:0 1:0,2:0,0:0
28.09.22 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 7:3 3:1,1:0,3:2
15:00 Kulager Kazzinc-Torpedo over 3:4ps 2:2,1:0,0:1,0:0,-:-
27.09.22 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 4:3ot 2:1,0:1,1:1,1:0
15:00 Kulager Kazzinc-Torpedo under 2:0 0:0,0:0,2:0
14:59 Nomad Astana Sary-Arka Karaganda under 1:3 1:1,0:0,0:2
26.09.22 16:00 Aktobe Almaty HK under 2:1 1:0,0:1,1:0
15:00 Nomad Astana Sary-Arka Karaganda under 2:3 1:1,0:1,1:1
15:00 Beibarys Atyrau Humo Tashkent over 2:5 0:1,1:3,1:1
25.09.22 14:00 Aktobe Almaty HK over 7:0 2:0,3:0,2:0
14:00 Beibarys Atyrau Humo Tashkent over 7:4 1:3,4:0,2:1
24.09.22 13:00 Kulager Yertis Pavlodar over 8:2 3:1,3:0,2:1
09:00 Barys Astana Kazzinc-Torpedo under 1:3 0:0,0:3,1:0
23.09.22 15:00 Arlan Kokshetau Nomad Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda under 0:2 0:1,0:0,0:1
15:00 Kulager Yertis Pavlodar over 3:4 1:0,1:2,1:2
09:00 Barys Astana Kazzinc-Torpedo under 3:2ps 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
22.09.22 15:00 Arlan Kokshetau Nomad Astana over 4:2 2:0,2:0,0:2
15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda over 3:4 1:0,2:3,0:1
18.09.22 13:00 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau under 1:2 0:0,0:1,1:1
13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 3:4 1:3,1:0,1:1
17.09.22 13:00 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau under 3:2ot 1:2,0:0,1:0,1:0
13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:3ps 1:0,1:0,1:3,0:0,-:-
10:00 Barys Astana Arlan Kokshetau over 1:10 0:3,1:3,0:4
16.09.22 16:00 Humo Tashkent Gornyak Rudny under 2:3 1:1,0:1,1:1
15:00 Sary-Arka Karaganda Kulager under 3:2 0:1,2:0,1:1
10:00 Barys Astana Arlan Kokshetau over 1:6 0:2,1:2,0:2
15.09.22 16:00 Humo Tashkent Gornyak Rudny under 3:0 0:0,2:0,1:0
15:00 Sary-Arka Karaganda Kulager under 3:2 2:0,0:1,1:1
14.09.22 15:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau over 3:6 0:2,2:2,1:2
14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe under 1:3 0:2,1:1,0:0
13.09.22 15:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau under 0:5 0:2,0:1,0:2
14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 4:5ot 1:1,1:2,2:1,0:1
12.09.22 16:00 Humo Tashkent Nomad Astana under 2:1ot 1:0,0:0,0:1,1:0
15:00 Almaty HK Gornyak Rudny under 1:3 0:0,1:0,0:3
15:00 Barys Astana Kulager over 1:8 0:2,1:5,0:1
11.09.22 14:00 Humo Tashkent Nomad Astana over 2:4 2:1,0:1,0:2
13:00 Almaty HK Gornyak Rudny under 4:1 1:0,1:1,2:0
13:00 Sary-Arka Karaganda Arlan Kokshetau under 3:0 0:0,0:0,3:0
13:00 Barys Astana Kulager under 1:4 0:2,0:2,1:0
10.09.22 13:00 Sary-Arka Karaganda Arlan Kokshetau over 5:4 2:1,1:3,2:0
28.09.22 18:30 Kaunas City Dinaburga HK over 3:4 1:1,1:3,1:0
18:00 Riga HS Zemgale/LLU under 0:5 0:1,0:3,0:1
17:30 Dinamo Riga Hockey Punks Vilnius under 4:0 3:0,0:0,1:0
25.09.22 12:00 Energija Elektrenai Dinamo Riga over 2:6 0:1,1:2,1:3
24.09.22 16:00 Zemgale/LLU Dinaburga HK over 7:1 2:0,2:0,3:1
12:15 Kaunas City Riga Prizma over 9:5 4:2,3:1,2:2
22.09.22 18:30 Zemgale/LLU Riga HS over 6:0 2:0,3:0,1:0
21.09.22 18:00 Dinaburga HK Mogo HK over 2:14 2:2,0:4,0:8
20.09.22 18:00 Riga Prizma Zemgale/LLU over 1:6 0:2,1:1,0:3
17.09.22 16:00 Zemgale/LLU Energija Elektrenai over 10:1 3:0,3:0,4:1
14:00 Dinaburga HK Hockey Punks Vilnius over 2:7 0:2,0:3,2:2
12:15 Kaunas City Mogo HK over 2:10 1:3,1:4,0:3
12:00 Riga Prizma Dinamo Riga over 2:6 1:1,0:1,1:4
15.09.22 18:30 Hockey Punks Vilnius Riga HS under 1:3 0:1,0:1,1:1
14.09.22 18:30 Kaunas City Zemgale/LLU over 1:10 0:2,1:6,0:2
10.09.22 16:30 Hockey Punks Vilnius Zemgale/LLU over 1:7 0:0,1:3,0:4
12:30 Riga HS Riga Prizma over 8:1 3:0,3:0,2:1
08.09.22 18:30 Hockey Punks Vilnius Riga Prizma over 7:5 3:3,4:0,0:2
07.09.22 18:30 Kaunas City Riga HS over 1:5 0:1,0:2,1:2
18:30 Zemgale/LLU Dinamo Riga under 1:2ot 0:0,1:0,0:1,0:1
03.09.22 16:30 Zemgale/LLU Mogo HK under 0:3 0:0,0:2,0:1
25.09.22 09:00 Anyang Halla Nikko Ice Bucks over 7:2 4:0,2:1,1:1
08:00 Oji Eagles Yokohama Grits over 7:1 2:1,4:0,1:0
08:00 Oji Eagles Yokohama Grits over 7:1 2:1,4:0,1:0
08:00 Tohoku Free Blades East Hokkaido Cranes over 3:4ot 1:0,2:2,0:1,0:1
24.09.22 10:00 Tohoku Free Blades East Hokkaido Cranes over 3:4 0:2,0:0,3:2
09:00 Anyang Halla Nikko Ice Bucks under 1:4 0:0,0:3,1:1
18.09.22 09:00 Anyang Halla Tohoku Free Blades over 10:1 4:0,2:1,4:0
07:00 Nikko Ice Bucks Oji Eagles under 0:3 0:0,0:1,0:2
07:00 Yokohama Grits East Hokkaido Cranes over 5:3 1:2,2:1,2:0
17.09.22 09:00 Anyang Halla Tohoku Free Blades under 4:0 1:0,3:0,0:0
09:00 Yokohama Grits East Hokkaido Cranes over 4:5 1:1,1:2,2:2
07:00 Nikko Ice Bucks Oji Eagles under 2:3ps 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
11.09.22 08:00 Oji Eagles Anyang Halla under 1:0 0:0,1:0,0:0
07:00 Nikko Ice Bucks East Hokkaido Cranes over 5:4 3:1,1:2,1:1
07:00 Yokohama Grits Tohoku Free Blades over 6:3 4:0,1:3,1:0
10.09.22 09:00 Yokohama Grits Tohoku Free Blades over 4:2 4:1,0:0,0:1
08:00 Oji Eagles Anyang Halla over 3:5 1:1,1:2,1:2
07:00 Nikko Ice Bucks East Hokkaido Cranes under 4:0 2:0,1:0,1:0
04.09.22 08:00 East Hokkaido Cranes Anyang Halla over 1:7 1:4,0:0,0:3
08:00 Tohoku Free Blades Nikko Ice Bucks over 4:5ot 0:0,2:3,2:1,0:1
03.09.22 10:00 Tohoku Free Blades Nikko Ice Bucks under 0:2 0:0,0:1,0:1
08:00 East Hokkaido Cranes Anyang Halla over 5:8 0:1,1:4,4:3
29.09.22 19:00 Grüner Stjernen over 1:5 1:2,0:2,0:1
18:30 Manglerud Storhamar over 4:2 1:1,1:0,2:1
18:30 Ringerike IHK Frisk/Asker over 3:4 0:2,1:1,2:1
18:30 Sapsborg Sparta Valerenga Oslo under 4:0 2:0,0:0,2:0
27.09.22 18:00 Stavanger Ringerike IHK over 4:2 1:0,1:1,2:1
25.09.22 17:00 Frisk/Asker Grüner under 4:1 1:1,2:0,1:0
17:00 Lillehammer Manglerud under 1:2 0:2,0:0,1:0
17:00 Storhamar Sapsborg Sparta over 5:1 2:0,0:1,3:0
24.09.22 16:00 Stjernen Stavanger over 6:3 3:0,2:3,1:0
16:00 Valerenga Oslo Ringerike IHK under 4:1 2:0,2:1,0:0
22.09.22 19:00 Grüner Valerenga Oslo over 0:7 0:3,0:3,0:1
18:30 Stavanger Frisk/Asker under 2:0 0:0,1:0,1:0
18:30 Lillehammer Stjernen over 2:4 0:0,2:2,0:2
18:30 Manglerud Sapsborg Sparta over 2:6 0:1,1:2,1:3
18:30 Ringerike IHK Storhamar over 1:5 0:3,1:0,0:2
20.09.22 19:00 Valerenga Oslo Stavanger under 4:1 1:0,1:1,2:0
18:30 Frisk/Asker Lillehammer over 6:1 2:1,2:0,2:0
18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK under 1:0ot 0:0,0:0,0:0,1:0
18:30 Stjernen Manglerud under 3:2 0:0,1:1,2:1
18:30 Storhamar Grüner over 8:1 5:0,2:1,1:0
17.09.22 18:30 Lillehammer Valerenga Oslo over 2:5 1:1,0:2,1:2
16:00 Grüner Sapsborg Sparta under 0:2 0:1,0:0,0:1
16:00 Manglerud Ringerike IHK over 7:0 1:0,3:0,3:0
16:00 Stavanger Storhamar under 3:1 0:0,2:1,1:0
16:00 Stjernen Frisk/Asker over 2:4 1:0,0:1,1:3
15.09.22 19:00 Storhamar Lillehammer over 3:5 2:1,0:1,1:3
18:30 Manglerud Frisk/Asker under 1:3 0:0,1:1,0:2
18:30 Ringerike IHK Grüner under 4:1 2:0,1:0,1:1
18:30 Valerenga Oslo Stjernen under 2:3ps 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
18:00 Sapsborg Sparta Stavanger over 4:3ps 3:0,0:0,0:3,0:0,-:-
10.09.22 18:00 Lillehammer Sapsborg Sparta under 3:1 1:1,2:0,0:0
16:00 Grüner Manglerud over 2:7 2:4,0:2,0:1
16:00 Stjernen Storhamar over 3:6 1:3,2:1,0:2
09.09.22 19:00 Frisk/Asker Valerenga Oslo over 6:3 2:2,1:0,3:1
27.09.22 18:00 Unia Osvětim Katowice under 1:4 0:3,0:0,1:1
18:00 Sanok Kraków over 2:4 0:1,0:2,2:1
25.09.22 18:30 Kraków Jastrzebie JKH GKS over 7:4 1:2,2:1,4:1
18:00 Sanok Katowice under 4:1 1:0,1:0,2:1
17:00 Toruň Unia Osvětim over 0:6 0:3,0:1,0:2
17:00 Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ under 0:3 0:2,0:0,0:1
23.09.22 18:30 Toruň Katowice over 2:5 1:2,0:0,1:3
18:00 Jastrzebie JKH GKS Tychy under 3:0 0:0,0:0,3:0
18:00 Unia Osvětim Kraków over 5:2 2:0,1:1,2:1
22.09.22 18:00 Sanok Podhale Nowy Targ over 7:3 1:1,3:1,3:1
20.09.22 18:30 Toruň Kraków over 6:2 0:0,2:1,4:1
18:00 Tychy Sanok over 4:5 0:1,3:0,1:4
18.09.22 18:30 Kraków Katowice under 1:3 0:1,1:0,0:2
18:00 Sanok Zagłębie Sosnowiec under 2:1 1:1,0:0,1:0
17:00 Toruň Podhale Nowy Targ over 7:0 2:0,3:0,2:0
17:00 Tychy Unia Osvětim over 2:4 0:1,1:2,1:1
16.09.22 19:00 Zagłębie Sosnowiec Toruň over 4:3 3:0,1:1,0:2
18:30 Kraków Podhale Nowy Targ under 3:2 1:1,1:1,1:0
18:00 Unia Osvětim Jastrzebie JKH GKS under 3:0 0:0,1:0,2:0
18:00 Tychy Katowice under 0:1 0:0,0:0,0:1
13.09.22 18:30 Toruň Sanok under 3:2 0:0,2:1,1:1
18:00 Jastrzebie JKH GKS Katowice under 1:2 1:0,0:2,0:0
18:00 Tychy Podhale Nowy Targ over 6:1 1:0,2:0,3:1
11.09.22 18:59 Jastrzebie JKH GKS Podhale Nowy Targ under 0:4 0:3,0:0,0:1
17:00 Zagłębie Sosnowiec Tychy under 1:3 0:1,0:0,1:2
09.09.22 19:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ over 5:1 2:1,2:0,1:0
18:00 Jastrzebie JKH GKS Zagłębie Sosnowiec under 0:4 0:0,0:3,0:1
28.09.22 18:00 Brezno Skalica under 2:3ot 1:0,0:0,1:2,0:1
18:00 Martin Dubnica over 4:3 0:1,0:2,4:0
18:00 Slovan Bratislava B Považská Bystrica over 5:2 2:0,2:2,1:0
18:00 Žiar nad Hronom Topolčany over 5:2 2:1,0:1,3:0
17:30 Trnava Levice over 7:4 0:2,5:1,2:1
17:30 Žilina Humenné over 6:3 1:0,3:1,2:2
25.09.22 18:30 Slovan Bratislava B Topolčany over 5:1 3:1,1:0,1:0
17:00 Humenné Brezno over 7:3 4:1,2:0,1:2
17:00 Levice Dubnica over 3:4 1:2,2:1,0:1
17:00 Považská Bystrica Trnava over 6:3 3:2,1:1,2:0
17:00 Skalica Žiar nad Hronom over 5:4 4:2,0:0,1:2
24.09.22 18:30 Žilina Martin under 2:1ot 1:0,0:1,0:0,1:0
25.09.22 17:00 Spišská Nová Ves Liptovský Mikuláš under 0:3 0:0,0:0,0:3
17:00 Poprad Zvolen under 3:2ot 1:1,1:0,0:1,1:0
16:30 Banská Bystrica Nitra under 3:2ps 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
16:00 Košice Prešov under 1:2 0:0,1:0,0:2
16:00 Nové Zámky Trenčín over 6:2 2:1,1:1,3:0
14:30 Slovan Bratislava Michalovce under 4:1 1:0,1:0,2:1
23.09.22 18:00 Prešov Poprad under 2:3 0:0,1:3,1:0
18:00 Nitra Košice under 3:2 1:1,0:0,2:1
18:00 Zvolen Nové Zámky under 2:1 2:0,0:1,0:0
17:30 Banská Bystrica Slovan Bratislava over 1:5 0:1,1:2,0:2
17:30 Michalovce Spišská Nová Ves over 4:3ot 1:0,1:1,1:2,1:0
17:00 Liptovský Mikuláš Trenčín under 4:1 1:0,3:1,0:0
18.09.22 18:30 Poprad Nitra over 5:1 2:0,1:1,2:0
17:30 Banská Bystrica Michalovce under 2:3 1:0,1:2,0:1
17:00 Liptovský Mikuláš Zvolen over 3:4ot 0:0,3:2,0:1,0:1
16:00 Nové Zámky Prešov under 2:3ot 1:1,1:0,0:1,0:1
16:00 Spišská Nová Ves Trenčín over 6:2 2:1,2:0,2:1
16.09.22 18:30 Zvolen Trenčín under 4:1 0:0,2:0,2:1
18:00 Prešov Liptovský Mikuláš over 4:3 0:1,3:1,1:1
18:00 Nitra Nové Zámky over 1:5 0:2,1:0,0:3
18:00 Poprad Slovan Bratislava over 2:4 0:0,0:2,2:2
17:30 Banská Bystrica Spišská Nová Ves over 6:5 1:1,3:3,2:1
17:30 Michalovce Košice under 3:2 1:1,1:1,1:0
28.09.22 19:00 Brynäs IF SDE Enebyberg HF over 7:0 2:0,3:0,2:0
25.09.22 16:10 SDE Enebyberg HF Göteborg HC under 2:1ot 0:0,0:0,1:1,1:0
16:00 Djurgardens IF Linköping HC over 4:2 0:0,1:1,3:1
16:00 MODO Hockey Leksands IF under 2:1ot 0:0,0:1,1:0,1:0
15:30 AIK IF HV 71 under 3:1 0:1,0:0,3:0
13:00 Lulea HF Brynäs IF under 3:1 1:1,0:0,2:0
24.09.22 17:30 SDE Enebyberg HF HV 71 over 4:5ps 0:1,2:1,2:2,0:0,-:-
15:30 AIK IF Göteborg HC under 2:1 1:0,0:1,1:0
13:00 MODO Hockey Brynäs IF under 0:4 0:0,0:2,0:2
12:00 Lulea HF Leksands IF under 4:0 1:0,2:0,1:0
21.09.22 19:30 Djurgardens IF SDE Enebyberg HF under 1:2 1:0,0:2,0:0
17.09.22 15:30 Linköping HC AIK IF under 2:1 1:0,0:0,1:1
14:00 Göteborg HC Lulea HF under 0:5 0:1,0:2,0:2
13:00 HV 71 MODO Hockey over 4:3ps 0:1,2:2,1:0,0:0,-:-
16.09.22 19:00 Djurgardens IF AIK IF under 2:0 0:0,2:0,0:0
19:00 Göteborg HC MODO Hockey over 0:6 0:2,0:3,0:1
19:00 HV 71 Lulea HF under 1:3 0:0,0:2,1:1
19:00 Linköping HC SDE Enebyberg HF under 3:2 1:2,0:0,2:0
19:00 Leksands IF Brynäs IF under 2:3ot 1:0,0:1,1:1,0:1
28.09.22 19:00 Bjorkloven Vita Hästen over 5:2 1:1,2:1,2:0
19:00 Djurgarden IF Kristianstads over 2:4 1:2,0:1,1:1
19:00 Modo Almtuna IS over 6:3 1:0,2:2,3:1
19:00 Mora IK Karlskoga BIK over 2:4 0:1,1:1,1:2
19:00 Östersund/Brunflo AIK Stockholm over 6:2 3:1,1:0,2:1
19:00 Västerviks Sodertalje SK under 1:3 0:0,1:1,0:2
27.09.22 19:00 Tingsryds AIF Vasteras under 0:4 0:0,0:2,0:2
23.09.22 20:30 Modo AIK Stockholm over 5:6ps 2:0,0:4,3:1,0:0,-:-
19:00 Bjorkloven Karlskoga BIK under 1:2ot 1:1,0:0,0:0,0:1
19:00 Kristianstads Almtuna IS under 4:0 1:0,2:0,1:0
19:00 Mora IK Vita Hästen under 3:0 2:0,1:0,0:0
19:00 Östersund/Brunflo Sodertalje SK under 3:2ps 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
19:00 Västerviks Tingsryds AIF under 2:1ot 0:0,0:0,1:1,1:0
18:00 Djurgarden IF Vasteras over 5:3 3:0,0:2,2:1
29.09.22 19:00 Leksand IF Örebro HK over 3:4 0:2,1:2,2:0
19:00 Rogle BK Malmo IF under 1:2 1:1,0:1,0:0
19:00 Vaxjö Lakers HC Brynas Gavle under 4:1 0:1,2:0,2:0
27.09.22 19:00 Brynas Gavle Örebro HK under 3:2 1:1,0:0,2:1
19:00 HV 71 Leksand IF under 2:3ot 0:0,2:2,0:0,0:1
19:00 Skelleftea AIK Farjestad over 6:0 2:0,1:0,3:0
19:00 Frolunda Vaxjö Lakers HC under 3:1 0:1,2:0,1:0
24.09.22 18:00 Skelleftea AIK Rogle BK over 5:2 2:0,0:1,3:1
18:00 Vaxjö Lakers HC Timra IK under 4:0 3:0,1:0,0:0
15:15 Brynas Gavle Lulea HF over 2:5 0:0,1:2,1:3
15:15 Linköpings Farjestad over 4:3ps 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
15:15 Malmo IF Frolunda under 3:2ot 1:1,1:1,0:0,1:0
15:15 Örebro HK Oskarshamn under 4:1 2:1,0:0,2:0
22.09.22 19:00 Farjestad Vaxjö Lakers HC over 4:2 2:1,0:1,2:0
19:00 Frolunda Örebro HK over 4:2 0:1,3:0,1:1
19:00 Leksand IF Skelleftea AIK under 1:0 0:0,0:0,1:0
19:00 Lulea HF Rogle BK over 2:4 0:3,1:0,1:1
19:00 Malmo IF HV 71 over 3:4ps 0:0,1:0,2:3,0:0,-:-
19:00 Oskarshamn Brynas Gavle under 2:1ot 0:0,1:1,0:0,1:0
19:00 Timra IK Linköpings under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.09.22 19:00 Linköpings Skelleftea AIK over 2:6 0:1,1:3,1:2
17.09.22 18:00 Farjestad Leksand IF under 3:1 0:0,2:1,1:0
18:00 Lulea HF HV 71 under 3:0 0:0,2:0,1:0
18:00 Örebro HK Linköpings under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
18:00 Skelleftea AIK Malmo IF over 2:5 2:2,0:0,0:3
15:15 Frolunda Timra IK under 2:3ps 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
15:15 Oskarshamn Vaxjö Lakers HC over 5:4ps 0:1,2:0,2:3,0:0,-:-
15:15 Rogle BK Brynas Gavle over 5:4ot 1:0,0:1,3:3,1:0
27.09.22 19:45 Ajoie Bern under 3:2ot 0:2,2:0,0:0,1:0
19:45 Ambri Piota Lugano under 1:4 0:1,0:2,1:1
19:45 Biel Bienne EHC SC Curych under 1:4 0:0,1:2,0:2
19:45 Davos Zug over 5:3 1:2,3:0,1:1
19:45 Fribourg Kloten over 9:1 3:0,1:1,5:0
19:45 Lausanne Rapperswill under 0:4 0:0,0:3,0:1
19:45 Servette GE Langnau over 4:2 0:0,0:1,4:1
25.09.22 20:00 Lausanne SC Curych over 1:5 0:0,1:0,0:5
24.09.22 19:45 Ambri Piota Servette GE under 2:3 0:1,2:0,0:2
19:45 Kloten Bern under 2:3ot 2:0,0:1,0:1,0:1
19:45 Lugano Lausanne under 2:3 1:1,0:1,1:1
19:45 Rapperswill Langnau under 4:0 2:0,1:0,1:0
19:45 Zug Ajoie over 4:3 0:1,2:1,2:1
23.09.22 19:45 Ajoie Ambri Piota over 4:5ot 1:3,2:1,1:0,0:1
19:45 Bern Rapperswill under 3:2 1:2,0:0,2:0
19:45 Davos Kloten over 7:0 3:0,1:0,3:0
19:45 Fribourg Zug over 2:5 1:1,0:2,1:2
19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 1:6 1:1,0:4,0:1
19:45 Servette GE Lugano over 5:2 1:1,0:0,4:1
20.09.22 19:45 Ambri Piota Davos over 4:3ps 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
19:45 Biel Bienne EHC Bern over 4:3ps 1:1,0:2,2:0,0:0,-:-
19:45 Fribourg Rapperswill under 4:1 3:1,1:0,0:0
19:45 Kloten Lausanne under 1:2ps 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
19:45 Langnau Ajoie under 1:4 0:0,0:1,1:3
19:45 Lugano SC Curych under 0:1 0:0,0:0,0:1
19:45 Zug Servette GE over 2:5 0:1,1:2,1:2
18.09.22 20:00 Kloten Rapperswill under 1:4 1:1,0:1,0:2
17.09.22 19:45 Ajoie Fribourg over 4:2 1:0,2:1,1:1
19:45 Ambri Piota Bern over 5:1 2:1,2:0,1:0
19:45 Biel Bienne EHC Servette GE under 2:0 1:0,0:0,1:0
19:45 Davos Lausanne over 3:4ps 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
19:45 Zug Langnau over 5:3 0:2,3:1,2:0
16.09.22 19:45 Bern Zug under 1:2ot 0:0,0:1,1:0,0:1
19:45 Fribourg Ambri Piota under 1:2ot 0:1,1:0,0:0,0:1
19:45 Langnau SC Curych under 2:1ot 1:1,0:0,0:0,1:0
19:45 Lausanne Biel Bienne EHC under 2:3 1:0,1:2,0:1
19:45 Lugano Ajoie under 1:0 1:0,0:0,0:0
19:45 Servette GE Davos under 3:2ps 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
14.09.22 19:45 Rapperswill SC Curych under 4:1 1:0,2:1,1:0
28.09.22 19:59 Ticino Rockets Thurgau over 3:5 1:2,0:2,2:1
27.09.22 19:46 Langenthal Chaux de Fonds under 3:2 0:0,2:0,1:2
19:45 Basel EHC Sierre under 2:3ot 0:0,2:2,0:0,0:1
19:45 Olten GCK Lions over 4:2 3:0,1:1,0:1
19:45 Visp Winterthur over 6:3 1:1,4:1,1:1
24.09.22 20:00 Winterthur Chaux de Fonds over 3:7 1:4,1:2,1:1
19:45 GCK Lions Visp over 7:3 1:0,2:1,4:2
18:00 Sierre Ticino Rockets over 7:3 1:1,4:1,2:1
18:00 Thurgau Langenthal over 4:3 1:0,3:0,0:3
17:30 Basel EHC Olten under 1:4 1:2,0:1,0:1
20.09.22 20:00 Ticino Rockets GCK Lions under 1:3 0:2,1:1,0:0
19:46 Langenthal Sierre over 4:3 0:1,2:1,2:1
19:45 Chaux de Fonds Basel EHC over 4:3 1:1,2:0,1:2
19:45 Olten Winterthur under 4:1 3:0,0:0,1:1
19:45 Visp Thurgau under 3:1 1:0,1:1,1:0
17.09.22 20:00 Winterthur Ticino Rockets over 4:2 1:0,0:1,3:1
19:45 GCK Lions Langenthal over 4:3ps 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
18:00 Sierre Chaux de Fonds over 5:4 3:1,1:1,1:2
17:30 Basel EHC Thurgau under 3:1 1:1,0:0,2:0
17:30 Olten Visp over 4:2 0:0,2:0,2:2
16.09.22 20:00 Thurgau Sierre under 2:0 1:0,1:0,0:0
20:00 Ticino Rockets Olten over 1:6 0:1,0:3,1:2
19:46 Langenthal Winterthur over 5:1 0:1,5:0,0:0
19:45 Chaux de Fonds GCK Lions under 4:1 1:1,2:0,1:0
19:45 Visp Basel EHC under 3:2 2:1,0:1,1:0
25.09.22 18:30 Coventry Blaze Fife under 3:2 1:0,1:1,1:1
18:30 Manchester Storm Glasgow Clan over 6:3 1:0,2:1,3:2
24.09.22 20:15 Fife Manchester Storm over 1:5 1:0,0:2,0:3
20:00 Cardiff Glasgow Clan over 6:3 3:1,3:0,0:2
22.09.22 20:30 Glasgow Clan Sheffield under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.09.22 20:30 Manchester Storm Guildford over 3:6 1:4,1:1,1:1
18.09.22 19:00 Guildford Glasgow Clan under 2:1 0:0,1:0,1:1
18:00 Dundee Sheffield over 1:7 0:0,1:2,0:5
17.09.22 20:00 Nottingham Coventry Blaze over 1:6 0:3,0:3,1:0
11.09.22 19:00 Cardiff Manchester Storm over 8:1 1:0,5:0,2:1
19:00 Guildford Sheffield under 1:4 0:1,1:2,0:1
18:30 Coventry Blaze Nottingham under 2:1 2:0,0:1,0:0
10.09.22 20:00 Manchester Storm Coventry Blaze over 4:5ot 2:0,0:2,2:2,0:1
20:00 Nottingham Guildford over 4:3ot 0:1,2:1,1:1,1:0
20:00 Sheffield Cardiff under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.09.22 19:30 Canada United States under 2:1 0:0,2:1,0:0
15:00 Switzerland Czech Republic over 2:4 1:2,0:2,1:0
11:00 Finland Japan under 0:1ps 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
03.09.22 18:00 Canada Switzerland over 8:1 2:0,2:1,4:0
16:00 Japan Sweden over 5:4 0:3,3:0,2:1
14:00 United States Czech Republic over 10:1 6:0,2:1,2:0
12:00 Finland Hungary under 3:2ot 1:0,1:2,0:0,1:0
01.09.22 20:00 Canada Sweden under 3:0 1:0,1:0,1:0
17:30 Finland Czech Republic under 1:2 0:0,0:1,1:0
16:00 United States Hungary over 12:1 1:0,9:0,2:1
12:00 Switzerland Japan under 2:1ps 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
29.09.22 18:00 Junost Minsk Brest under 0:2 0:0,0:1,0:1
16:55 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:2,0:1,0:0
28.09.22 18:00 Lida Novopolock under 1:3 1:2,0:1,0:0
18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 4:3 1:1,2:1,1:1
17:45 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:6 1:2,0:3,0:1
25.09.22 13:25 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 3:2ps 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
13:00 Brest Vitebsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
12:00 Novopolock Něman Grodno under 1:4 0:2,1:0,0:2
24.09.22 16:00 Lokomotiv Orsha Lida under 4:0 1:0,2:0,1:0
12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:3ps 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
10:55 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
23.09.22 18:00 Brest Vitebsk under 1:0ot 0:0,0:0,0:0,1:0
18:00 Novopolock Něman Grodno under 2:3 1:2,1:0,0:1
18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 8:4 3:0,3:3,2:1
22.09.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
18:00 Lokomotiv Orsha Lida over 7:2 3:0,1:0,3:2
18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 1:0 1:0,0:0,0:0
19.09.22 18:55 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:2 3:0,1:2,1:0
18:05 Gomel Khimvolokno Mogilev over 3:4ps 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
18:00 Novopolock Žlobin under 1:2 0:1,1:1,0:0
18.09.22 16:00 Lida Brest over 2:5 0:0,2:3,0:2
16:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 0:0,2:1,2:2
13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 4:6 3:1,1:2,0:3
17.09.22 16:00 Novopolock Žlobin under 2:3 1:0,0:1,1:2
13:00 Gomel Khimvolokno Mogilev over 7:0 3:0,2:0,2:0
13:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,1:0,0:2
16.09.22 18:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna under 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 3:5 1:1,0:0,2:4
18:00 Lida Brest over 4:5ot 1:1,2:1,1:2,0:1
13.09.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 2:3ot 1:1,1:0,0:1,0:1
18:00 Brest Něman Grodno under 3:1 0:1,1:0,2:0
17:55 Lokomotiv Orsha Novopolock over 5:2 2:0,3:1,0:1
12.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 3:2ps 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
18:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk over 1:5 1:2,0:3,0:0
18:00 Žlobin Gomel over 3:4 0:2,1:1,2:1
11.09.22 16:00 Brest Něman Grodno over 4:7 1:1,2:2,1:4
13:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 2:1 0:1,1:0,1:0
13:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 1:2 0:0,1:1,0:1
10.09.22 16:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 5:2 2:2,1:0,2:0
13:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
12:40 Žlobin Gomel under 2:3 1:0,0:2,1:1
07.09.22 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk over 2:6 1:4,0:0,1:2
18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:1,2:0,1:1
18:00 Junost Minsk Gomel under 2:1 0:0,1:0,1:1
06.09.22 18:25 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,0:1,2:0
18:00 Novopolock Brest under 2:1ps 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
18:00 Lokomotiv Orsha Žlobin over 3:4ps 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
05.09.22 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:0,1:1,0:0
18:00 Junost Minsk Gomel under 3:1 1:1,2:0,0:0
04.09.22 16:00 Novopolock Brest under 2:1ps 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
16:00 Lokomotiv Orsha Žlobin under 3:2ps 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
13:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 7:2 2:2,3:0,2:0
01.09.22 18:00 Brest Lokomotiv Orsha over 1:5 1:0,0:5,0:0
18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 2:3 2:1,0:1,0:1
18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:2 1:0,3:0,0:2
24.09.22 18:00 Liberec U21 Karlovy Vary U21 over 3:4ot 1:0,1:2,1:1,0:1
13:00 Mladá Boleslav U21 Litvínov U21 over 3:4 1:3,1:1,1:0
13:00 Pardubice U21 Třinec U21 under 2:1ot 0:0,1:0,0:1,1:0
12:30 Kometa Brno U21 Jihlava U21 over 1:6 0:1,1:4,0:1
12:15 Hradec Králové U21 Vítkovice U21 under 2:3ps 1:0,0:2,1:0,0:0,-:-
12:00 Olomouc U21 Plzeň U21 over 5:2 1:0,3:1,1:1
12:00 Zlín U21 Sparta Praha U21 over 5:6 1:3,2:1,2:2
23.09.22 18:00 Pardubice U21 Vítkovice U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
17:30 Olomouc U21 Sparta Praha U21 under 2:1ps 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
17:00 Liberec U21 Litvínov U21 over 6:3 1:1,2:1,3:1
17:00 Zlín U21 Plzeň U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
15:00 Hradec Králové U21 Třinec U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
12:00 Mladá Boleslav U21 Karlovy Vary U21 under 2:1ot 0:0,0:0,1:1,1:0
18.09.22 12:00 Kometa Brno U21 Liberec U21 over 4:2 4:0,0:2,0:0
17.09.22 13:00 Plzeň U21 Pardubice U21 over 4:3ot 0:1,1:0,2:2,1:0
13:00 Sparta Praha U21 Hradec Králové U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
13:00 Vítkovice U21 Zlín U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
12:45 Kometa Brno U21 Mladá Boleslav U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
12:00 Jihlava U21 Liberec U21 over 3:4ps 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
12:00 Třinec U21 Olomouc U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
16.09.22 18:00 Karlovy Vary U21 Litvínov U21 under 3:2 1:1,1:0,1:1
18:00 Jihlava U21 Mladá Boleslav U21 under 3:2 0:1,2:1,1:0
18:00 Sparta Praha U21 Pardubice U21 over 4:3ot 1:1,2:0,0:2,1:0
18:00 Třinec U21 Zlín U21 over 2:6 1:1,0:2,1:3
17:00 Vítkovice U21 Olomouc U21 over 5:2 3:1,0:0,2:1
13:00 Plzeň U21 Hradec Králové U21 over 4:2 2:0,1:1,1:1
10.09.22 14:00 Mladá Boleslav U21 Liberec U21 under 0:4 0:1,0:2,0:1
13:00 Pardubice U21 Kometa Brno U21 over 3:6 0:5,2:1,1:0
13:00 Vítkovice U21 Sparta Praha U21 under 3:2ot 1:0,1:1,0:1,1:0
12:00 Hradec Králové U21 Jihlava U21 under 0:5 0:2,0:1,0:2
12:00 Olomouc U21 Litvínov U21 under 2:3 0:1,0:0,2:2
12:00 Třinec U21 Plzeň U21 over 6:4 0:2,2:1,4:1
12:00 Zlín U21 Karlovy Vary U21 over 5:2 1:1,1:1,3:0
09.09.22 18:00 Pardubice U21 Jihlava U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
18:00 Třinec U21 Sparta Praha U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
17:30 Olomouc U21 Karlovy Vary U21 over 3:7 1:2,2:2,0:3
17:00 Vítkovice U21 Plzeň U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
17:00 Zlín U21 Litvínov U21 over 2:5 1:2,1:0,0:3
16:00 Hradec Králové U21 Kometa Brno U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
04.09.22 13:00 Karlovy Vary U21 Pardubice U21 over 4:3 1:1,1:2,2:0
03.09.22 15:00 Kometa Brno U21 Třinec U21 over 2:5 0:2,2:2,0:1
13:00 Karlovy Vary U21 Hradec Králové U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0
13:00 Litvínov U21 Pardubice U21 under 3:2ps 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
13:00 Sparta Praha U21 Plzeň U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
12:00 Jihlava U21 Vítkovice U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
02.09.22 18:00 Jihlava U21 Třinec U21 under 4:1 0:0,1:0,3:1
17:30 Litvínov U21 Hradec Králové U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1
17:00 Liberec U21 Olomouc U21 under 3:2 2:1,1:1,0:0
17:00 Mladá Boleslav U21 Zlín U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
15:00 Kometa Br