Gatineau Olympiques
Gatineau Olympiques |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Zaujímavé
Gatineau Olympiques
- Z celkového počtu 73 prehralo mužstvo Gatineau Olympiques až 48% svojích zápasov. 35 prehraných zápasov nie je pre Gatineau Olympiques veľmi dobrý ukazovateľ.
- Až 50 zápasov tímu Gatineau Olympiques skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 73 zápasov, to je až 68%.
- Gatineau Olympiques už 5 zápasov v rade neremízovali.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.04.24 | 01:00 | Rouyn-Noranda Huskies | Gatineau Olympiques | 8:3 | 3:0,4:0,1:3 | |
04.04.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Rouyn-Noranda Huskies | 1:6 | 1:0,0:4,0:2 | |
03.04.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Rouyn-Noranda Huskies | 5:2 | 0:1,3:1,2:0 | |
30.03.24 | 21:00 | Rouyn-Noranda Huskies | Gatineau Olympiques | 2:1 | 2:0,0:1,0:0 | |
00:00 | Rouyn-Noranda Huskies | Gatineau Olympiques | 4:0 | 2:0,2:0,0:0 | ||
23.03.24 | 21:00 | Rouyn-Noranda Huskies | Gatineau Olympiques | 3:2ot | 0:0,0:0,2:2,1:0 | |
00:00 | Val-d'Or Foreurs | Gatineau Olympiques | 4:7 | 3:0,1:2,0:5 | ||
17.03.24 | 20:00 | Gatineau Olympiques | Shawinigan Cataractes | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
16.03.24 | 21:00 | Gatineau Olympiques | Rouyn-Noranda Huskies | 4:5 | 0:1,1:2,3:2 | |
14.03.24 | 00:00 | Blainville-Boisbriand Armada | Gatineau Olympiques | 4:3ot | 2:2,0:1,1:0,1:0 | |
09.03.24 | 22:00 | Quebec Remparts | Gatineau Olympiques | 3:2ps | 1:0,1:1,0:1,0:0,-:- | |
01:00 | Quebec Remparts | Gatineau Olympiques | 2:1ps | 0:0,0:0,1:1,0:0,-:- | ||
02.03.24 | 22:00 | Gatineau Olympiques | Blainville-Boisbriand Armada | 7:2 | 4:2,1:0,2:0 | |
01:00 | Gatineau Olympiques | Val-d'Or Foreurs | 7:1 | 3:0,3:0,1:1 | ||
29.02.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Chicoutimi Saguenéens | 4:5ps | 3:1,0:0,1:3,0:0,-:- | |
24.02.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Halifax Mooseheads | 4:5ot | 1:1,0:1,3:2,0:1 | |
23.02.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Blainville-Boisbriand Armada | 5:2 | 3:1,1:0,1:1 | |
18.02.24 | 20:00 | Acadie–Bathurst Titan | Gatineau Olympiques | 3:2 | 2:1,0:0,1:1 | |
00:00 | Saint John Sea Dogs | Gatineau Olympiques | 4:5ot | 1:3,3:0,0:1,0:1 | ||
17.02.24 | 00:00 | Moncton Wildcats | Gatineau Olympiques | 5:2 | 3:1,1:1,1:0 | |
10.02.24 | 22:00 | Rimouski Océanic | Gatineau Olympiques | 2:5 | 1:1,0:2,1:2 | |
01:00 | Rimouski Océanic | Gatineau Olympiques | 3:1 | 2:1,1:0,0:0 | ||
07.02.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Acadie–Bathurst Titan | 3:2 | 0:1,1:0,2:1 | |
03.02.24 | 22:00 | Gatineau Olympiques | Val-d'Or Foreurs | 4:1 | 2:0,0:0,2:1 | |
02.02.24 | 01:30 | Chicoutimi Saguenéens | Gatineau Olympiques | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
01.02.24 | 01:00 | Quebec Remparts | Gatineau Olympiques | 3:2ps | 1:2,0:0,1:0,0:0,-:- | |
28.01.24 | 21:00 | Gatineau Olympiques | Saint John Sea Dogs | 7:1 | 1:0,4:0,2:1 | |
27.01.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Drummondville Voltigeurs | 4:5ot | 2:0,1:2,1:2,0:1 | |
20.01.24 | 22:00 | Gatineau Olympiques | Rouyn-Noranda Huskies | 1:5 | 0:2,0:1,1:2 | |
19.01.24 | 01:00 | Sherbrooke Phoenix | Gatineau Olympiques | 3:4ps | 0:1,3:1,0:1,0:0,-:- | |
14.01.24 | 22:00 | Shawinigan Cataractes | Gatineau Olympiques | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 | |
13.01.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Val-d'Or Foreurs | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
07.01.24 | 01:00 | Rouyn-Noranda Huskies | Gatineau Olympiques | 4:5ps | 1:1,1:1,2:2,0:0,-:- | |
06.01.24 | 01:00 | Val-d'Or Foreurs | Gatineau Olympiques | 2:5 | 0:4,2:0,0:1 | |
04.01.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Victoriaville Tigres | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
31.12.23 | 20:00 | Victoriaville Tigres | Gatineau Olympiques | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
30.12.23 | 01:00 | Shawinigan Cataractes | Gatineau Olympiques | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
29.12.23 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Rouyn-Noranda Huskies | 4:7 | 1:0,1:3,2:4 | |
16.12.23 | 22:00 | Gatineau Olympiques | Shawinigan Cataractes | 2:7 | 0:2,1:3,1:2 | |
01:00 | Gatineau Olympiques | Chicoutimi Saguenéens | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | ||
10.12.23 | 20:00 | Cape Breton Screaming Eagles | Gatineau Olympiques | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
09.12.23 | 00:00 | Halifax Mooseheads | Gatineau Olympiques | 5:4ot | 1:1,2:2,1:1,1:0 | |
08.12.23 | 00:00 | Charlottetown Islanders | Gatineau Olympiques | 7:4 | 4:1,0:3,3:0 | |
02.12.23 | 22:00 | Gatineau Olympiques | Rimouski Océanic | 0:8 | 0:0,0:5,0:3 | |
01:00 | Gatineau Olympiques | Rimouski Océanic | 6:3 | 0:1,3:0,3:2 | ||
01.12.23 | 01:00 | Drummondville Voltigeurs | Gatineau Olympiques | 6:2 | 1:1,1:1,4:0 | |
25.11.23 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Victoriaville Tigres | 5:4ot | 1:2,1:2,2:0,1:0 | |
24.11.23 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Sherbrooke Phoenix | 5:3 | 3:1,1:0,1:2 | |
19.11.23 | 22:00 | Baie-Comeau Drakkar | Gatineau Olympiques | 4:3 | 1:1,1:1,2:1 | |
18.11.23 | 22:00 | Baie-Comeau Drakkar | Gatineau Olympiques | 7:1 | 2:0,4:0,1:1 | |
17.11.23 | 01:30 | Chicoutimi Saguenéens | Gatineau Olympiques | 4:1 | 1:1,1:0,2:0 | |
11.11.23 | 22:00 | Gatineau Olympiques | Quebec Remparts | 2:3ps | 0:0,1:0,1:2,0:0,-:- | |
01:00 | Gatineau Olympiques | Quebec Remparts | 3:2 | 0:1,2:1,1:0 | ||
04.11.23 | 21:00 | Gatineau Olympiques | Moncton Wildcats | 4:7 | 1:2,3:4,0:1 | |
02.11.23 | 00:00 | Gatineau Olympiques | Charlottetown Islanders | 3:1 | 0:0,2:0,1:1 | |
28.10.23 | 22:00 | Val-d'Or Foreurs | Gatineau Olympiques | 5:8 | 0:3,2:3,3:2 | |
01:00 | Rouyn-Noranda Huskies | Gatineau Olympiques | 7:3 | 2:1,3:1,2:1 | ||
21.10.23 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Sherbrooke Phoenix | 5:2 | 2:0,1:1,2:1 | |
19.10.23 | 01:00 | Shawinigan Cataractes | Gatineau Olympiques | 6:2 | 4:1,2:1,0:0 | |
14.10.23 | 01:00 | Victoriaville Tigres | Gatineau Olympiques | 5:4ps | 0:0,0:3,4:1,0:0,-:- | |
13.10.23 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Cape Breton Screaming Eagles | 3:4 | 0:1,1:1,2:2 | |
09.10.23 | 20:00 | Gatineau Olympiques | Baie-Comeau Drakkar | 6:1 | 1:1,4:0,1:0 | |
08.10.23 | 21:00 | Gatineau Olympiques | Baie-Comeau Drakkar | 2:7 | 1:0,1:4,0:3 | |
07.10.23 | 01:00 | Drummondville Voltigeurs | Gatineau Olympiques | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
05.10.23 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Rouyn-Noranda Huskies | 3:7 | 0:2,1:4,2:1 | |
01.10.23 | 21:00 | Gatineau Olympiques | Sherbrooke Phoenix | 3:4 | 1:2,0:2,2:0 | |
30.09.23 | 01:00 | Sherbrooke Phoenix | Gatineau Olympiques | 7:0 | 5:0,2:0,0:0 | |
24.09.23 | 22:00 | Victoriaville Tigres | Gatineau Olympiques | 7:2 | 3:0,2:2,2:0 | |
23.09.23 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Drummondville Voltigeurs | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
11.01.24 | 01:00 | Gatineau Olympiques | Blainville-Boisbriand Armada | 5:4ot | 1:1,1:1,2:2,1:0 | |
12.11.23 | 21:00 | Blainville-Boisbriand Armada | Gatineau Olympiques | 6:2 | 1:1,5:1,0:0 | |
22.10.23 | 21:00 | Gatineau Olympiques | Blainville-Boisbriand Armada | 1:7 | 0:0,1:4,0:3 | |
15.10.23 | 21:00 | Blainville-Boisbriand Armada | Gatineau Olympiques | 2:4 | 1:2,0:1,1:1 |
No match found