Loko-76 U21 VS Kuznetskie Medvedi U21


Loko-76 U21

Kuznetskie Medvedi U21

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Loko-76 U21 (T1) VS Kuznetskie Medvedi U21 (T2)

Loko-76 U21

Kuznetskie Medvedi U21

Zaujímavé

Loko-76 U21

  • Až 16 zápasov tímu Loko-76 U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 62%.
  • Loko-76 U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

Kuznetskie Medvedi U21

    H2H

    • Z 7 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 71%.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 7 vzájomných zápasov, čo je 57%.
    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    Russia / MHL U21 / 2023/2024
    06.12.2023 16:30 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 0:1,2:1,2:1
    Russia / MHL U21 / 2022/2023
    03.02.2023 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 over 5:4 1:1,3:0,1:3
    29.09.2022 17:30 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
    Russia / MHL U21 / 2021/2022
    04.03.2022 11:00 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 5:0 1:0,2:0,2:0
    03.03.2022 11:00 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
    01.12.2021 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 over 3:4 0:2,1:2,2:0
    30.11.2021 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 under 1:4 0:1,1:2,0:1

    Loko-76 U21

    5 - 0 - 2

    Kuznetskie Medvedi U21

    Loko-76 U21


    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    06.12.23 16:30 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 0:1,2:1,2:1
    30.11.23 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 over 5:4 2:2,2:0,1:2
    29.11.23 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
    27.11.23 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 over 5:4 2:2,0:1,3:1
    25.11.23 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 over 6:7ot 2:5,2:0,2:1,0:1
    19.11.23 11:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
    18.11.23 11:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 under 2:3 1:2,0:1,1:0
    10.11.23 16:30 Loko-76 U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
    09.11.23 16:30 Loko-76 U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
    02.11.23 16:30 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 3:6 0:0,1:3,2:3
    01.11.23 16:30 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 7:1 0:0,5:0,2:1
    29.10.23 11:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
    28.10.23 12:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:4ps 1:1,0:0,2:2,0:0,-:-
    22.10.23 12:00 Loko-76 U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:5 0:0,0:4,1:1
    18.10.23 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 under 1:4 0:2,0:1,1:1
    16.10.23 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
    12.10.23 17:30 Loko-76 U21 Avto Yekaterinburg U21 under 5:0 3:0,1:0,1:0
    09.10.23 17:30 Loko-76 U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 0:1,3:1,1:1
    04.10.23 13:00 Omskye Yastreby U21 Loko-76 U21 under 4:1 0:0,3:1,1:0
    01.10.23 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 over 5:2 3:0,0:1,2:1
    25.09.23 17:30 Loko-76 U21 Omskye Yastreby U21 over 5:6ps 1:1,2:1,2:3,0:0,-:-
    22.09.23 17:30 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:3 2:0,2:0,1:3
    14.09.23 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Loko-76 U21 under 2:3ot 0:0,0:2,2:0,0:1
    13.09.23 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Loko-76 U21 over 5:2 2:0,1:1,2:1
    08.09.23 17:30 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
    05.09.23 17:30 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:6ps 2:3,2:1,1:1,0:0,-:-

    Kuznetskie Medvedi U21


    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    06.12.23 16:30 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 0:1,2:1,2:1
    30.11.23 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
    29.11.23 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 under 3:2ot 0:1,0:0,2:1,1:0
    26.11.23 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Oktan Perm U21 over 3:4 1:1,1:2,1:1
    25.11.23 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Oktan Perm U21 over 4:7 1:4,1:1,2:2
    16.11.23 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 over 6:5ps 1:2,3:3,1:0,0:0,-:-
    13.11.23 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:4 0:0,1:3,0:1
    09.11.23 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:0,1:0,0:4
    06.11.23 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:3 2:2,3:0,1:1
    02.11.23 13:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2ps 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
    01.11.23 13:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
    29.10.23 11:00 Oktan Perm U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:4 0:2,0:1,1:1
    28.10.23 12:00 Oktan Perm U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 1:10 0:3,1:2,0:5
    21.10.23 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
    18.10.23 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
    12.10.23 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
    09.10.23 09:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
    03.10.23 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
    02.10.23 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 1:6 1:3,0:2,0:1
    29.09.23 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
    28.09.23 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 1:7 1:3,0:2,0:2
    24.09.23 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
    21.09.23 09:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 over 3:7 1:3,1:2,1:2
    16.09.23 09:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:2ot 1:0,1:1,0:1,1:0
    14.09.23 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:2 1:0,3:0,2:2
    09.09.23 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 3:0,1:0,1:1
    08.09.23 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 8:1 3:0,3:1,2:0

    Loko-76 U21


    No match found

    Kuznetskie Medvedi U21


    Date Time HOME AWAY  
    28.02.2024 13:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
    02.03.2024 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H

    Eastern Conference

    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 27 7 2 5 92 175 83 84
    2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 50 25 4 3 11 39 165 126 69
    3. Omskye Yastreby U21 50 15 9 3 11 32 161 129 69
    4. Kuznetskie Medvedi U21 50 25 3 4 10 58 181 123 67
    5. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 25 3 4 11 58 172 114 66
    6. Irbis Kazan U21 50 12 8 9 4 16 152 136 65
    7. Ladia Tolyatti U21 50 19 4 7 9 35 170 135 61
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 50 12 7 5 13 22 147 125 58
    9. Avto Yekaterinburg U21 50 19 4 1 21 4 122 118 55
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 3 7 12 -12 155 167 54
    11. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 16 3 8 11 0 177 177 53
    12. Loko-76 U21 50 17 3 6 15 15 176 161 52
    13. Tolpar Ufa U21 50 17 3 3 21 -10 153 163 49
    14. Oktan Perm U21 50 8 7 3 22 -39 135 174 47
    15. Tyumen Legion U21 50 9 5 8 15 -21 130 151 46
    16. Sputnik Almetievsk U21 50 5 7 3 25 -85 123 208 41
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 50 8 2 8 22 -68 107 175 32
    18. Krasnoyarskie Rysi U21 50 0 4 2 38 -136 99 235 18

    Western Conference

    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Loko Yaroslavl U21 52 32 6 2 4 143 248 105 90
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 37 0 6 2 136 234 98 80
    3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 54 24 5 10 0 63 198 135 78
    4. MHC Spartak Moscow U21 52 24 5 6 6 57 182 125 74
    5. HC MVD Balashikha U21 52 16 10 1 14 56 188 132 73
    6. Almaz Cherepovets U21 52 27 3 6 7 36 180 144 72
    7. Mikhaylov Academy U21 52 22 5 6 8 49 173 124 70
    8. Atlanty Mytishchi U21 54 22 5 3 16 16 150 134 67
    9. Krylya Sovetov MHC U21 54 10 9 6 14 -1 137 138 62
    10. Krasnaya Armiya Moscow U21 52 24 2 4 16 27 188 161 60
    11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 54 15 6 6 15 -1 180 181 60
    12. Dynamo St.Petersburg U21 52 20 3 6 14 -4 173 177 58
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 14 7 2 22 3 154 151 58
    14. SKA-Varyagi U21 54 8 9 2 23 -8 174 182 55
    15. Sakhalinskie Akuly U21 54 14 1 3 32 -67 122 189 35
    16. Kapitan Stupino U21 51 7 4 5 26 -97 119 216 35
    17. AKM U21 54 6 1 6 33 -122 123 245 23
    18. Taifun Primorsky Krai U21 54 6 2 1 42 -139 126 265 21
    19. SKA-GUOR Karelia U21 54 4 2 4 38 -147 119 266 20
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Loko Yaroslavl U21 52 32 6 2 4 143 248 105 90
    2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 27 7 2 5 92 175 83 84
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 37 0 6 2 136 234 98 80
    4. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 54 24 5 10 0 63 198 135 78
    5. MHC Spartak Moscow U21 52 24 5 6 6 57 182 125 74
    6. HC MVD Balashikha U21 52 16 10 1 14 56 188 132 73
    7. Almaz Cherepovets U21 52 27 3 6 7 36 180 144 72
    8. Mikhaylov Academy U21 52 22 5 6 8 49 173 124 70
    9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 50 25 4 3 11 39 165 126 69
    10. Omskye Yastreby U21 50 15 9 3 11 32 161 129 69
    11. Kuznetskie Medvedi U21 50 25 3 4 10 58 181 123 67
    12. Atlanty Mytishchi U21 54 22 5 3 16 16 150 134 67
    13. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 25 3 4 11 58 172 114 66
    14. Irbis Kazan U21 50 12 8 9 4 16 152 136 65
    15. Krylya Sovetov MHC U21 54 10 9 6 14 -1 137 138 62
    16. Ladia Tolyatti U21 50 19 4 7 9 35 170 135 61
    17. Krasnaya Armiya Moscow U21 52 24 2 4 16 27 188 161 60
    18. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 54 15 6 6 15 -1 180 181 60
    19. Dynamo St.Petersburg U21 52 20 3 6 14 -4 173 177 58
    20. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 14 7 2 22 3 154 151 58
    21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 50 12 7 5 13 22 147 125 58
    22. Avto Yekaterinburg U21 50 19 4 1 21 4 122 118 55
    23. SKA-Varyagi U21 54 8 9 2 23 -8 174 182 55
    24. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 3 7 12 -12 155 167 54
    25. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 16 3 8 11 0 177 177 53
    26. Loko-76 U21 50 17 3 6 15 15 176 161 52
    27. Tolpar Ufa U21 50 17 3 3 21 -10 153 163 49
    28. Oktan Perm U21 50 8 7 3 22 -39 135 174 47
    29. Tyumen Legion U21 50 9 5 8 15 -21 130 151 46
    30. Sputnik Almetievsk U21 50 5 7 3 25 -85 123 208 41
    31. Sakhalinskie Akuly U21 54 14 1 3 32 -67 122 189 35
    32. Kapitan Stupino U21 51 7 4 5 26 -97 119 216 35
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 50 8 2 8 22 -68 107 175 32
    34. AKM U21 54 6 1 6 33 -122 123 245 23
    35. Taifun Primorsky Krai U21 54 6 2 1 42 -139 126 265 21
    36. SKA-GUOR Karelia U21 54 4 2 4 38 -147 119 266 20
    37. Krasnoyarskie Rysi U21 50 0 4 2 38 -136 99 235 18

    Eastern Conference

    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 6 0 2 59 97 38 46
    2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 14 1 2 5 28 91 63 34
    3. Omskye Yastreby U21 25 10 4 0 7 18 87 69 36
    4. Kuznetskie Medvedi U21 25 13 2 0 8 29 94 65 34
    5. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 15 1 2 4 32 84 52 36
    6. Irbis Kazan U21 25 5 4 4 4 10 75 65 30
    7. Ladia Tolyatti U21 25 11 1 5 2 26 89 63 31
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 3 4 2 22 76 54 33
    9. Avto Yekaterinburg U21 25 6 4 0 11 4 62 58 28
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 12 1 6 -2 17 81 64 35
    11. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 0 5 7 -20 77 97 21
    12. Loko-76 U21 25 12 1 4 3 20 94 74 32
    13. Tolpar Ufa U21 25 13 2 1 6 18 95 77 35
    14. Oktan Perm U21 25 3 1 3 14 -38 63 101 13
    15. Tyumen Legion U21 25 6 2 5 5 -9 58 67 25
    16. Sputnik Almetievsk U21 25 3 2 1 16 -48 57 105 15
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 6 7 -21 58 79 18
    18. Krasnoyarskie Rysi U21 25 2 1 1 19 -69 51 120 9

    Western Conference

    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Loko Yaroslavl U21 26 17 3 1 1 90 138 48 47
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 22 0 2 0 92 136 44 46
    3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 15 2 4 0 45 104 59 42
    4. MHC Spartak Moscow U21 26 13 2 4 1 24 84 60 38
    5. HC MVD Balashikha U21 26 12 4 0 6 36 99 63 40
    6. Almaz Cherepovets U21 26 14 1 4 2 21 89 68 36
    7. Mikhaylov Academy U21 26 13 1 3 5 23 84 61 33
    8. Atlanty Mytishchi U21 27 11 2 2 8 14 77 63 32
    9. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 5 4 4 6 73 67 34
    10. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 15 98 83 30
    11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 7 4 5 2 16 102 86 35
    12. Dynamo St.Petersburg U21 26 11 1 5 3 -2 85 87 31
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 10 2 1 11 7 82 75 29
    14. SKA-Varyagi U21 27 10 1 1 12 -3 82 85 26
    15. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 1 2 14 -27 68 95 20
    16. Kapitan Stupino U21 25 3 3 2 12 -49 60 109 20
    17. AKM U21 27 7 0 2 16 -43 70 113 16
    18. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 2 1 18 -54 68 122 15
    19. SKA-GUOR Karelia U21 27 0 2 3 17 -57 62 119 11
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Loko Yaroslavl U21 26 17 3 1 1 90 138 48 47
    2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 6 0 2 59 97 38 46
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 22 0 2 0 92 136 44 46
    4. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 15 2 4 0 45 104 59 42
    5. HC MVD Balashikha U21 26 12 4 0 6 36 99 63 40
    6. MHC Spartak Moscow U21 26 13 2 4 1 24 84 60 38
    7. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 15 1 2 4 32 84 52 36
    8. Almaz Cherepovets U21 26 14 1 4 2 21 89 68 36
    9. Omskye Yastreby U21 25 10 4 0 7 18 87 69 36
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 12 1 6 -2 17 81 64 35
    11. Tolpar Ufa U21 25 13 2 1 6 18 95 77 35
    12. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 7 4 5 2 16 102 86 35
    13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 14 1 2 5 28 91 63 34
    14. Kuznetskie Medvedi U21 25 13 2 0 8 29 94 65 34
    15. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 5 4 4 6 73 67 34
    16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 3 4 2 22 76 54 33
    17. Mikhaylov Academy U21 26 13 1 3 5 23 84 61 33
    18. Atlanty Mytishchi U21 27 11 2 2 8 14 77 63 32
    19. Loko-76 U21 25 12 1 4 3 20 94 74 32
    20. Ladia Tolyatti U21 25 11 1 5 2 26 89 63 31
    21. Dynamo St.Petersburg U21 26 11 1 5 3 -2 85 87 31
    22. Irbis Kazan U21 25 5 4 4 4 10 75 65 30
    23. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 15 98 83 30
    24. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 10 2 1 11 7 82 75 29
    25. Avto Yekaterinburg U21 25 6 4 0 11 4 62 58 28
    26. SKA-Varyagi U21 27 10 1 1 12 -3 82 85 26
    27. Tyumen Legion U21 25 6 2 5 5 -9 58 67 25
    28. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 0 5 7 -20 77 97 21
    29. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 1 2 14 -27 68 95 20
    30. Kapitan Stupino U21 25 3 3 2 12 -49 60 109 20
    31. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 6 7 -21 58 79 18
    32. AKM U21 27 7 0 2 16 -43 70 113 16
    33. Sputnik Almetievsk U21 25 3 2 1 16 -48 57 105 15
    34. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 2 1 18 -54 68 122 15
    35. Oktan Perm U21 25 3 1 3 14 -38 63 101 13
    36. SKA-GUOR Karelia U21 27 0 2 3 17 -57 62 119 11
    37. Krasnoyarskie Rysi U21 25 2 1 1 19 -69 51 120 9

    Eastern Conference

    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 16 1 2 3 33 78 45 38
    2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 11 3 1 6 11 74 63 35
    3. Omskye Yastreby U21 25 5 5 3 4 14 74 60 33
    4. Kuznetskie Medvedi U21 25 12 1 4 2 29 87 58 33
    5. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 10 2 2 7 26 88 62 30
    6. Irbis Kazan U21 25 7 4 5 0 6 77 71 35
    7. Ladia Tolyatti U21 25 8 3 2 7 9 81 72 30
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 4 4 1 11 0 71 71 25
    9. Avto Yekaterinburg U21 25 13 0 1 10 0 60 60 27
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 5 2 1 14 -29 74 103 19
    11. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 3 3 4 20 100 80 32
    12. Loko-76 U21 25 5 2 2 12 -5 82 87 20
    13. Tolpar Ufa U21 25 4 1 2 15 -28 58 86 14
    14. Oktan Perm U21 25 5 6 0 8 -1 72 73 34
    15. Tyumen Legion U21 25 3 3 3 10 -12 72 84 21
    16. Sputnik Almetievsk U21 25 2 5 2 9 -37 66 103 26
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 2 15 -47 49 96 14
    18. Krasnoyarskie Rysi U21 25 -2 3 1 19 -67 48 115 9

    Western Conference

    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Loko Yaroslavl U21 26 15 3 1 3 53 110 57 43
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 15 0 4 2 44 98 54 34
    3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 9 3 6 0 18 94 76 36
    4. MHC Spartak Moscow U21 26 11 3 2 5 33 98 65 36
    5. HC MVD Balashikha U21 26 4 6 1 8 20 89 69 33
    6. Almaz Cherepovets U21 26 13 2 2 5 15 91 76 36
    7. Mikhaylov Academy U21 26 9 4 3 3 26 89 63 37
    8. Atlanty Mytishchi U21 27 11 3 1 8 2 73 71 35
    9. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 4 2 10 -7 64 71 28
    10. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 12 90 78 30
    11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 8 2 1 13 -17 78 95 25
    12. Dynamo St.Petersburg U21 26 9 2 1 11 -2 88 90 27
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 4 5 1 11 -4 72 76 29
    14. SKA-Varyagi U21 27 -2 8 1 11 -5 92 97 29
    15. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 0 1 18 -40 54 94 15
    16. Kapitan Stupino U21 26 4 1 3 14 -48 59 107 15
    17. AKM U21 27 -1 1 4 17 -79 53 132 7
    18. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 0 0 24 -85 58 143 6
    19. SKA-GUOR Karelia U21 27 4 0 1 21 -90 57 147 9
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Loko Yaroslavl U21 26 15 3 1 3 53 110 57 43
    2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 16 1 2 3 33 78 45 38
    3. Mikhaylov Academy U21 26 9 4 3 3 26 89 63 37
    4. MHC Spartak Moscow U21 26 11 3 2 5 33 98 65 36
    5. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 9 3 6 0 18 94 76 36
    6. Almaz Cherepovets U21 26 13 2 2 5 15 91 76 36
    7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 11 3 1 6 11 74 63 35
    8. Irbis Kazan U21 25 7 4 5 0 6 77 71 35
    9. Atlanty Mytishchi U21 27 11 3 1 8 2 73 71 35
    10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 15 0 4 2 44 98 54 34
    11. Oktan Perm U21 25 5 6 0 8 -1 72 73 34
    12. Kuznetskie Medvedi U21 25 12 1 4 2 29 87 58 33
    13. Omskye Yastreby U21 25 5 5 3 4 14 74 60 33
    14. HC MVD Balashikha U21 26 4 6 1 8 20 89 69 33
    15. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 3 3 4 20 100 80 32
    16. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 10 2 2 7 26 88 62 30
    17. Ladia Tolyatti U21 25 8 3 2 7 9 81 72 30
    18. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 12 90 78 30
    19. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 4 5 1 11 -4 72 76 29
    20. SKA-Varyagi U21 27 -2 8 1 11 -5 92 97 29
    21. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 4 2 10 -7 64 71 28
    22. Avto Yekaterinburg U21 25 13 0 1 10 0 60 60 27
    23. Dynamo St.Petersburg U21 26 9 2 1 11 -2 88 90 27
    24. Sputnik Almetievsk U21 25 2 5 2 9 -37 66 103 26
    25. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 4 4 1 11 0 71 71 25
    26. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 8 2 1 13 -17 78 95 25
    27. Tyumen Legion U21 25 3 3 3 10 -12 72 84 21
    28. Loko-76 U21 25 5 2 2 12 -5 82 87 20
    29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 5 2 1 14 -29 74 103 19
    30. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 0 1 18 -40 54 94 15
    31. Kapitan Stupino U21 26 4 1 3 14 -48 59 107 15
    32. Tolpar Ufa U21 25 4 1 2 15 -28 58 86 14
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 2 15 -47 49 96 14
    34. Krasnoyarskie Rysi U21 25 -2 3 1 19 -67 48 115 9
    35. SKA-GUOR Karelia U21 27 4 0 1 21 -90 57 147 9
    36. AKM U21 27 -1 1 4 17 -79 53 132 7
    37. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 0 0 24 -85 58 143 6