Dynamo St.Petersburg U21 VS MHC Spartak Moscow U21


Dynamo St.Petersburg U21

MHC Spartak Moscow U21

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Dynamo St.Petersburg U21 (T1) VS MHC Spartak Moscow U21 (T2)

Dynamo St.Petersburg U21

MHC Spartak Moscow U21

Zaujímavé

Dynamo St.Petersburg U21

  • Až 19 zápasov tímu Dynamo St.Petersburg U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 29 zápasov, to je až 66%.
  • Dynamo St.Petersburg U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

MHC Spartak Moscow U21

  • 16 víťazstiev z celkového počtu 27 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Dynamo St.Petersburg U21. [wins_per_t1]% úspešnosť výhier domáceho mužstva svedčí o sile Dynamo St.Petersburg U21.
  • Tím MHC Spartak Moscow U21 odohral až 16 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 59% z celkového počtu 27 zápasov.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / MHL U21 / 2023/2024
06.12.2023 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:5otps 0:3,3:0,1:1,0:0,-:-
25.11.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:6 2:4,1:1,0:1
24.11.2023 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:6 0:5,1:1,1:0
Russia / MHL U21 / 2022/2023
18.02.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 6:3 2:1,2:1,2:1
17.02.2023 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 5:0 1:0,2:0,2:0
21.01.2023 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:5 2:3,0:1,0:1
20.01.2023 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:5 3:2,1:1,0:2
Russia / MHL U21 / 2021/2022
26.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
25.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:6 0:3,0:3,0:0
06.10.2021 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3otps 1:1,1:0,0:1,0:0,2:3
05.10.2021 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
Russia / MHL U21 / 2020/2021
27.12.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:5 2:2,1:0,0:3
26.12.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:5 1:1,0:2,1:2
30.09.2020 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1ot 1:0,0:0,0:1,1:0
29.09.2020 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
Russia / MHL U21 / 2019/2020
09.01.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 8:3 2:0,3:2,3:1
08.01.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
30.09.2019 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2otps 0:2,1:0,1:0,0:0,2:0
29.09.2019 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
Russia / MHL U21 / 2018/2019
13.03.2019 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
10.03.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
09.03.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
27.12.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2 1:0,1:0,1:2
26.12.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
28.09.2018 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
27.09.2018 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:5 1:0,1:4,1:1
Russia / MHL U21 / 2017/2018
11.12.2017 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
10.12.2017 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
13.11.2017 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.11.2017 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:4otps 0:2,3:1,1:1,0:0,-:-

Dynamo St.Petersburg U21

16 - 5 - 9

MHC Spartak Moscow U21

Dynamo St.Petersburg U21


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
06.12.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:5ps 0:3,3:0,1:1,0:0,-:-
30.11.23 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:5 1:1,0:1,3:3
28.11.23 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
25.11.23 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:6 2:4,1:1,0:1
24.11.23 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:6 0:5,1:1,1:0
20.11.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 AKM U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.11.23 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
14.11.23 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3ot 0:0,0:2,2:0,0:1
12.11.23 11:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 7:3 2:0,3:2,2:1
08.11.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 8:2 3:0,3:1,2:1
03.11.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2ps 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
31.10.23 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:8 0:2,0:2,0:4
28.10.23 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
17.10.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:5 1:1,2:1,1:3
15.10.23 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:3 1:2,3:0,1:1
06.10.23 18:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:7 0:3,0:2,2:2
05.10.23 18:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.10.23 18:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 4:1 2:0,1:0,1:1
01.10.23 12:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 7:2 1:0,4:1,2:1
28.09.23 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3ot 1:1,1:0,0:1,0:1
25.09.23 15:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
22.09.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:3 1:0,2:1,1:2
20.09.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 6:4 2:2,1:1,3:1
16.09.23 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:8 0:3,1:3,1:2
15.09.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:1ot 0:0,1:1,0:0,1:0
11.09.23 16:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
10.09.23 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:5 1:2,1:1,1:2
07.09.23 16:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4ot 1:0,2:1,0:2,0:1
06.09.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3 2:2,0:0,0:1

MHC Spartak Moscow U21


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
06.12.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:5ps 0:3,3:0,1:1,0:0,-:-
29.11.23 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2 2:0,1:2,0:0
28.11.23 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3ps 1:2,2:1,0:0,0:0,-:-
25.11.23 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:6 2:4,1:1,0:1
24.11.23 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:6 0:5,1:1,1:0
20.11.23 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 1:1,0:2,1:0
17.11.23 17:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:5 0:1,1:2,2:2
11.11.23 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:4 0:2,0:1,0:1
08.11.23 17:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
01.11.23 17:30 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:2 0:0,1:1,3:1
30.10.23 16:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
26.10.23 17:00 MHC Spartak Moscow U21 AKM U21 over 5:2 2:1,0:1,3:0
22.10.23 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2 0:0,0:1,3:1
20.10.23 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 8:1 4:0,2:0,2:1
16.10.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:3ot 2:1,0:1,1:1,1:0
15.10.23 12:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 over 7:3 2:1,3:1,2:1
12.10.23 17:30 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 0:0,3:1,0:0
10.10.23 17:30 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:8 1:3,0:2,2:3
28.09.23 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 MHC Spartak Moscow U21 over 1:9 0:3,0:3,1:3
25.09.23 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 over 1:7 1:5,0:1,0:1
24.09.23 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
19.09.23 18:00 AKM U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:4 1:2,0:1,2:1
15.09.23 18:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
10.09.23 14:00 MHC Spartak Moscow U21 Kapitan Stupino U21 under 3:0 2:0,0:0,1:0
09.09.23 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Kapitan Stupino U21 over 6:2 2:0,3:1,1:1
07.09.23 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 under 2:3ot 1:1,1:0,0:1,0:1
05.09.23 15:30 MHC Spartak Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 over 2:5 0:1,0:2,2:2

Dynamo St.Petersburg U21


Date Time HOME AWAY  
29.02.2024 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
03.03.2024 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H

MHC Spartak Moscow U21


No match found

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 27 7 2 5 92 175 83 84
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 50 25 4 3 11 39 165 126 69
3. Omskye Yastreby U21 50 15 9 3 11 32 161 129 69
4. Kuznetskie Medvedi U21 50 25 3 4 10 58 181 123 67
5. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 25 3 4 11 58 172 114 66
6. Irbis Kazan U21 50 12 8 9 4 16 152 136 65
7. Ladia Tolyatti U21 50 19 4 7 9 35 170 135 61
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 50 12 7 5 13 22 147 125 58
9. Avto Yekaterinburg U21 50 19 4 1 21 4 122 118 55
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 3 7 12 -12 155 167 54
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 16 3 8 11 0 177 177 53
12. Loko-76 U21 50 17 3 6 15 15 176 161 52
13. Tolpar Ufa U21 50 17 3 3 21 -10 153 163 49
14. Oktan Perm U21 50 8 7 3 22 -39 135 174 47
15. Tyumen Legion U21 50 9 5 8 15 -21 130 151 46
16. Sputnik Almetievsk U21 50 5 7 3 25 -85 123 208 41
17. Snezhnye Barsy Astana U21 50 8 2 8 22 -68 107 175 32
18. Krasnoyarskie Rysi U21 50 0 4 2 38 -136 99 235 18

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 52 32 6 2 4 143 248 105 90
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 37 0 6 2 136 234 98 80
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 54 24 5 10 0 63 198 135 78
4. MHC Spartak Moscow U21 52 24 5 6 6 57 182 125 74
5. HC MVD Balashikha U21 52 16 10 1 14 56 188 132 73
6. Almaz Cherepovets U21 52 27 3 6 7 36 180 144 72
7. Mikhaylov Academy U21 52 22 5 6 8 49 173 124 70
8. Atlanty Mytishchi U21 54 22 5 3 16 16 150 134 67
9. Krylya Sovetov MHC U21 54 10 9 6 14 -1 137 138 62
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 52 24 2 4 16 27 188 161 60
11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 54 15 6 6 15 -1 180 181 60
12. Dynamo St.Petersburg U21 52 20 3 6 14 -4 173 177 58
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 14 7 2 22 3 154 151 58
14. SKA-Varyagi U21 54 8 9 2 23 -8 174 182 55
15. Sakhalinskie Akuly U21 54 14 1 3 32 -67 122 189 35
16. Kapitan Stupino U21 51 7 4 5 26 -97 119 216 35
17. AKM U21 54 6 1 6 33 -122 123 245 23
18. Taifun Primorsky Krai U21 54 6 2 1 42 -139 126 265 21
19. SKA-GUOR Karelia U21 54 4 2 4 38 -147 119 266 20
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 52 32 6 2 4 143 248 105 90
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 27 7 2 5 92 175 83 84
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 37 0 6 2 136 234 98 80
4. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 54 24 5 10 0 63 198 135 78
5. MHC Spartak Moscow U21 52 24 5 6 6 57 182 125 74
6. HC MVD Balashikha U21 52 16 10 1 14 56 188 132 73
7. Almaz Cherepovets U21 52 27 3 6 7 36 180 144 72
8. Mikhaylov Academy U21 52 22 5 6 8 49 173 124 70
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 50 25 4 3 11 39 165 126 69
10. Omskye Yastreby U21 50 15 9 3 11 32 161 129 69
11. Kuznetskie Medvedi U21 50 25 3 4 10 58 181 123 67
12. Atlanty Mytishchi U21 54 22 5 3 16 16 150 134 67
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 25 3 4 11 58 172 114 66
14. Irbis Kazan U21 50 12 8 9 4 16 152 136 65
15. Krylya Sovetov MHC U21 54 10 9 6 14 -1 137 138 62
16. Ladia Tolyatti U21 50 19 4 7 9 35 170 135 61
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 52 24 2 4 16 27 188 161 60
18. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 54 15 6 6 15 -1 180 181 60
19. Dynamo St.Petersburg U21 52 20 3 6 14 -4 173 177 58
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 14 7 2 22 3 154 151 58
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 50 12 7 5 13 22 147 125 58
22. Avto Yekaterinburg U21 50 19 4 1 21 4 122 118 55
23. SKA-Varyagi U21 54 8 9 2 23 -8 174 182 55
24. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 3 7 12 -12 155 167 54
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 16 3 8 11 0 177 177 53
26. Loko-76 U21 50 17 3 6 15 15 176 161 52
27. Tolpar Ufa U21 50 17 3 3 21 -10 153 163 49
28. Oktan Perm U21 50 8 7 3 22 -39 135 174 47
29. Tyumen Legion U21 50 9 5 8 15 -21 130 151 46
30. Sputnik Almetievsk U21 50 5 7 3 25 -85 123 208 41
31. Sakhalinskie Akuly U21 54 14 1 3 32 -67 122 189 35
32. Kapitan Stupino U21 51 7 4 5 26 -97 119 216 35
33. Snezhnye Barsy Astana U21 50 8 2 8 22 -68 107 175 32
34. AKM U21 54 6 1 6 33 -122 123 245 23
35. Taifun Primorsky Krai U21 54 6 2 1 42 -139 126 265 21
36. SKA-GUOR Karelia U21 54 4 2 4 38 -147 119 266 20
37. Krasnoyarskie Rysi U21 50 0 4 2 38 -136 99 235 18

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 6 0 2 59 97 38 46
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 14 1 2 5 28 91 63 34
3. Omskye Yastreby U21 25 10 4 0 7 18 87 69 36
4. Kuznetskie Medvedi U21 25 13 2 0 8 29 94 65 34
5. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 15 1 2 4 32 84 52 36
6. Irbis Kazan U21 25 5 4 4 4 10 75 65 30
7. Ladia Tolyatti U21 25 11 1 5 2 26 89 63 31
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 3 4 2 22 76 54 33
9. Avto Yekaterinburg U21 25 6 4 0 11 4 62 58 28
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 12 1 6 -2 17 81 64 35
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 0 5 7 -20 77 97 21
12. Loko-76 U21 25 12 1 4 3 20 94 74 32
13. Tolpar Ufa U21 25 13 2 1 6 18 95 77 35
14. Oktan Perm U21 25 3 1 3 14 -38 63 101 13
15. Tyumen Legion U21 25 6 2 5 5 -9 58 67 25
16. Sputnik Almetievsk U21 25 3 2 1 16 -48 57 105 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 6 7 -21 58 79 18
18. Krasnoyarskie Rysi U21 25 2 1 1 19 -69 51 120 9

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 26 17 3 1 1 90 138 48 47
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 22 0 2 0 92 136 44 46
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 15 2 4 0 45 104 59 42
4. MHC Spartak Moscow U21 26 13 2 4 1 24 84 60 38
5. HC MVD Balashikha U21 26 12 4 0 6 36 99 63 40
6. Almaz Cherepovets U21 26 14 1 4 2 21 89 68 36
7. Mikhaylov Academy U21 26 13 1 3 5 23 84 61 33
8. Atlanty Mytishchi U21 27 11 2 2 8 14 77 63 32
9. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 5 4 4 6 73 67 34
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 15 98 83 30
11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 7 4 5 2 16 102 86 35
12. Dynamo St.Petersburg U21 26 11 1 5 3 -2 85 87 31
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 10 2 1 11 7 82 75 29
14. SKA-Varyagi U21 27 10 1 1 12 -3 82 85 26
15. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 1 2 14 -27 68 95 20
16. Kapitan Stupino U21 25 3 3 2 12 -49 60 109 20
17. AKM U21 27 7 0 2 16 -43 70 113 16
18. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 2 1 18 -54 68 122 15
19. SKA-GUOR Karelia U21 27 0 2 3 17 -57 62 119 11
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 26 17 3 1 1 90 138 48 47
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 6 0 2 59 97 38 46
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 22 0 2 0 92 136 44 46
4. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 15 2 4 0 45 104 59 42
5. HC MVD Balashikha U21 26 12 4 0 6 36 99 63 40
6. MHC Spartak Moscow U21 26 13 2 4 1 24 84 60 38
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 15 1 2 4 32 84 52 36
8. Almaz Cherepovets U21 26 14 1 4 2 21 89 68 36
9. Omskye Yastreby U21 25 10 4 0 7 18 87 69 36
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 12 1 6 -2 17 81 64 35
11. Tolpar Ufa U21 25 13 2 1 6 18 95 77 35
12. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 7 4 5 2 16 102 86 35
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 14 1 2 5 28 91 63 34
14. Kuznetskie Medvedi U21 25 13 2 0 8 29 94 65 34
15. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 5 4 4 6 73 67 34
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 3 4 2 22 76 54 33
17. Mikhaylov Academy U21 26 13 1 3 5 23 84 61 33
18. Atlanty Mytishchi U21 27 11 2 2 8 14 77 63 32
19. Loko-76 U21 25 12 1 4 3 20 94 74 32
20. Ladia Tolyatti U21 25 11 1 5 2 26 89 63 31
21. Dynamo St.Petersburg U21 26 11 1 5 3 -2 85 87 31
22. Irbis Kazan U21 25 5 4 4 4 10 75 65 30
23. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 15 98 83 30
24. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 10 2 1 11 7 82 75 29
25. Avto Yekaterinburg U21 25 6 4 0 11 4 62 58 28
26. SKA-Varyagi U21 27 10 1 1 12 -3 82 85 26
27. Tyumen Legion U21 25 6 2 5 5 -9 58 67 25
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 0 5 7 -20 77 97 21
29. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 1 2 14 -27 68 95 20
30. Kapitan Stupino U21 25 3 3 2 12 -49 60 109 20
31. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 6 7 -21 58 79 18
32. AKM U21 27 7 0 2 16 -43 70 113 16
33. Sputnik Almetievsk U21 25 3 2 1 16 -48 57 105 15
34. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 2 1 18 -54 68 122 15
35. Oktan Perm U21 25 3 1 3 14 -38 63 101 13
36. SKA-GUOR Karelia U21 27 0 2 3 17 -57 62 119 11
37. Krasnoyarskie Rysi U21 25 2 1 1 19 -69 51 120 9

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 16 1 2 3 33 78 45 38
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 11 3 1 6 11 74 63 35
3. Omskye Yastreby U21 25 5 5 3 4 14 74 60 33
4. Kuznetskie Medvedi U21 25 12 1 4 2 29 87 58 33
5. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 10 2 2 7 26 88 62 30
6. Irbis Kazan U21 25 7 4 5 0 6 77 71 35
7. Ladia Tolyatti U21 25 8 3 2 7 9 81 72 30
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 4 4 1 11 0 71 71 25
9. Avto Yekaterinburg U21 25 13 0 1 10 0 60 60 27
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 5 2 1 14 -29 74 103 19
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 3 3 4 20 100 80 32
12. Loko-76 U21 25 5 2 2 12 -5 82 87 20
13. Tolpar Ufa U21 25 4 1 2 15 -28 58 86 14
14. Oktan Perm U21 25 5 6 0 8 -1 72 73 34
15. Tyumen Legion U21 25 3 3 3 10 -12 72 84 21
16. Sputnik Almetievsk U21 25 2 5 2 9 -37 66 103 26
17. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 2 15 -47 49 96 14
18. Krasnoyarskie Rysi U21 25 -2 3 1 19 -67 48 115 9

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 26 15 3 1 3 53 110 57 43
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 15 0 4 2 44 98 54 34
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 9 3 6 0 18 94 76 36
4. MHC Spartak Moscow U21 26 11 3 2 5 33 98 65 36
5. HC MVD Balashikha U21 26 4 6 1 8 20 89 69 33
6. Almaz Cherepovets U21 26 13 2 2 5 15 91 76 36
7. Mikhaylov Academy U21 26 9 4 3 3 26 89 63 37
8. Atlanty Mytishchi U21 27 11 3 1 8 2 73 71 35
9. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 4 2 10 -7 64 71 28
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 12 90 78 30
11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 8 2 1 13 -17 78 95 25
12. Dynamo St.Petersburg U21 26 9 2 1 11 -2 88 90 27
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 4 5 1 11 -4 72 76 29
14. SKA-Varyagi U21 27 -2 8 1 11 -5 92 97 29
15. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 0 1 18 -40 54 94 15
16. Kapitan Stupino U21 26 4 1 3 14 -48 59 107 15
17. AKM U21 27 -1 1 4 17 -79 53 132 7
18. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 0 0 24 -85 58 143 6
19. SKA-GUOR Karelia U21 27 4 0 1 21 -90 57 147 9
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 26 15 3 1 3 53 110 57 43
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 16 1 2 3 33 78 45 38
3. Mikhaylov Academy U21 26 9 4 3 3 26 89 63 37
4. MHC Spartak Moscow U21 26 11 3 2 5 33 98 65 36
5. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 9 3 6 0 18 94 76 36
6. Almaz Cherepovets U21 26 13 2 2 5 15 91 76 36
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 11 3 1 6 11 74 63 35
8. Irbis Kazan U21 25 7 4 5 0 6 77 71 35
9. Atlanty Mytishchi U21 27 11 3 1 8 2 73 71 35
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 15 0 4 2 44 98 54 34
11. Oktan Perm U21 25 5 6 0 8 -1 72 73 34
12. Kuznetskie Medvedi U21 25 12 1 4 2 29 87 58 33
13. Omskye Yastreby U21 25 5 5 3 4 14 74 60 33
14. HC MVD Balashikha U21 26 4 6 1 8 20 89 69 33
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 3 3 4 20 100 80 32
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 10 2 2 7 26 88 62 30
17. Ladia Tolyatti U21 25 8 3 2 7 9 81 72 30
18. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 12 90 78 30
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 4 5 1 11 -4 72 76 29
20. SKA-Varyagi U21 27 -2 8 1 11 -5 92 97 29
21. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 4 2 10 -7 64 71 28
22. Avto Yekaterinburg U21 25 13 0 1 10 0 60 60 27
23. Dynamo St.Petersburg U21 26 9 2 1 11 -2 88 90 27
24. Sputnik Almetievsk U21 25 2 5 2 9 -37 66 103 26
25. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 4 4 1 11 0 71 71 25
26. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 8 2 1 13 -17 78 95 25
27. Tyumen Legion U21 25 3 3 3 10 -12 72 84 21
28. Loko-76 U21 25 5 2 2 12 -5 82 87 20
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 5 2 1 14 -29 74 103 19
30. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 0 1 18 -40 54 94 15
31. Kapitan Stupino U21 26 4 1 3 14 -48 59 107 15
32. Tolpar Ufa U21 25 4 1 2 15 -28 58 86 14
33. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 2 15 -47 49 96 14
34. Krasnoyarskie Rysi U21 25 -2 3 1 19 -67 48 115 9
35. SKA-GUOR Karelia U21 27 4 0 1 21 -90 57 147 9
36. AKM U21 27 -1 1 4 17 -79 53 132 7
37. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 0 0 24 -85 58 143 6