Amurskie Tigry Khabarovsk U21 VS Dinamo-Shinnik Babruysk U21


Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Dinamo-Shinnik Babruysk U21

not draw --6--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T1) VS Dinamo-Shinnik Babruysk U21 (T2)

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Dinamo-Shinnik Babruysk U21

Zaujímavé

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Počet remíz tímu Amurskie Tigry Khabarovsk U21 je až 11 z celkového počtu 27 zápasov, čo je až 41%.
  • Až 15 zápasov tímu Amurskie Tigry Khabarovsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 56%.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.

Dinamo-Shinnik Babruysk U21

  • Tím Dinamo-Shinnik Babruysk U21 odohral až 20 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 65% z celkového počtu 31 zápasov.
  • Dinamo-Shinnik Babruysk U21 ťahá aktuálne sériu 10 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 7 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / MHL U21 / 2023/2024
06.12.2023 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
13.09.2023 16:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:5otps 1:1,1:3,2:0,0:0,-:-
12.09.2023 15:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2ot 0:1,1:0,1:1,1:0
Russia / MHL U21 / 2022/2023
12.01.2023 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 2:3 1:1,1:0,0:1
11.01.2023 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
27.11.2022 12:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
26.11.2022 11:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

3 - 2 - 2

Dinamo-Shinnik Babruysk U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
06.12.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
27.11.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:2 1:0,3:2,1:0
25.11.23 07:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
18.11.23 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4 3:1,0:1,0:2
17.11.23 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 2:4 1:1,0:2,1:1
11.11.23 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3 3:1,0:1,1:1
08.11.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3ot 0:0,1:1,1:1,0:1
05.11.23 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 7:4 2:1,3:2,2:1
03.11.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2ps 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
31.10.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.10.23 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 over 5:1 2:0,3:1,0:0
27.10.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4ps 1:0,0:2,2:1,0:0,-:-
25.10.23 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:3 3:2,2:1,0:0
23.10.23 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2ps 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
16.10.23 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:1ps 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
15.10.23 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
12.10.23 18:00 AKM U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 2:6 1:4,1:0,0:2
11.10.23 18:00 AKM U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 0:5 0:1,0:1,0:3
29.09.23 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
27.09.23 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 under 2:1ot 1:0,0:1,0:0,1:0
25.09.23 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:5ps 3:0,0:3,1:1,0:0,-:-
24.09.23 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
17.09.23 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:3ot 0:1,3:2,0:0,1:0
15.09.23 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 2:4 2:1,0:2,0:1
13.09.23 16:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:5ps 1:1,1:3,2:0,0:0,-:-
12.09.23 15:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2ot 0:1,1:0,1:1,1:0
08.09.23 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:5ps 2:2,1:3,2:0,0:0,-:-

Dinamo-Shinnik Babruysk U21


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
06.12.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
30.11.23 14:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 AKM U21 over 10:3 3:1,4:2,3:0
29.11.23 15:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 AKM U21 over 8:2 2:0,2:0,4:2
26.11.23 10:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Atlanty Mytishchi U21 over 3:4ot 0:1,1:0,2:2,0:1
25.11.23 11:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Atlanty Mytishchi U21 over 2:4 0:1,2:2,0:1
21.11.23 15:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 7:3 2:1,1:1,4:1
20.11.23 18:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 7:3 3:2,3:0,1:1
17.11.23 15:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:1,0:3,1:1
14.11.23 14:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:5 1:2,1:2,0:1
10.11.23 14:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:5 1:1,1:0,0:4
08.11.23 17:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
28.10.23 12:00 Mikhaylov Academy U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 4:5 2:0,0:2,2:3
25.10.23 18:00 Kapitan Stupino U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 1:4 0:2,0:1,1:1
22.10.23 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 6:4 2:2,0:1,4:1
20.10.23 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 8:1 4:0,2:0,2:1
17.10.23 18:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 2:3ps 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
15.10.23 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:3 1:2,3:0,1:1
06.10.23 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 2:3ps 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
05.10.23 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.10.23 18:00 SKA-Varyagi U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
01.10.23 12:00 SKA-Varyagi U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 7:0 1:0,2:0,4:0
28.09.23 16:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 4:1 2:0,0:1,2:0
25.09.23 15:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
21.09.23 18:00 SKA-GUOR Karelia U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 0:5 0:1,0:2,0:2
20.09.23 18:00 SKA-GUOR Karelia U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 4:6 1:1,2:2,1:3
13.09.23 16:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:5ps 1:1,1:3,2:0,0:0,-:-
12.09.23 15:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2ot 0:1,1:0,1:1,1:0
09.09.23 12:15 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:2 2:0,1:1,1:1
08.09.23 15:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
05.09.23 16:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:0,0:1,2:1
04.09.23 15:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:5 2:0,2:2,2:3

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Date Time HOME AWAY  
29.02.2024 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
03.03.2024 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H

Dinamo-Shinnik Babruysk U21


No match found

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 27 7 2 5 92 175 83 84
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 50 25 4 3 11 39 165 126 69
3. Omskye Yastreby U21 50 15 9 3 11 32 161 129 69
4. Kuznetskie Medvedi U21 50 25 3 4 10 58 181 123 67
5. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 25 3 4 11 58 172 114 66
6. Irbis Kazan U21 50 12 8 9 4 16 152 136 65
7. Ladia Tolyatti U21 50 19 4 7 9 35 170 135 61
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 50 12 7 5 13 22 147 125 58
9. Avto Yekaterinburg U21 50 19 4 1 21 4 122 118 55
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 3 7 12 -12 155 167 54
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 16 3 8 11 0 177 177 53
12. Loko-76 U21 50 17 3 6 15 15 176 161 52
13. Tolpar Ufa U21 50 17 3 3 21 -10 153 163 49
14. Oktan Perm U21 50 8 7 3 22 -39 135 174 47
15. Tyumen Legion U21 50 9 5 8 15 -21 130 151 46
16. Sputnik Almetievsk U21 50 5 7 3 25 -85 123 208 41
17. Snezhnye Barsy Astana U21 50 8 2 8 22 -68 107 175 32
18. Krasnoyarskie Rysi U21 50 0 4 2 38 -136 99 235 18

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 52 32 6 2 4 143 248 105 90
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 37 0 6 2 136 234 98 80
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 54 24 5 10 0 63 198 135 78
4. MHC Spartak Moscow U21 52 24 5 6 6 57 182 125 74
5. HC MVD Balashikha U21 52 16 10 1 14 56 188 132 73
6. Almaz Cherepovets U21 52 27 3 6 7 36 180 144 72
7. Mikhaylov Academy U21 52 22 5 6 8 49 173 124 70
8. Atlanty Mytishchi U21 54 22 5 3 16 16 150 134 67
9. Krylya Sovetov MHC U21 54 10 9 6 14 -1 137 138 62
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 52 24 2 4 16 27 188 161 60
11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 54 15 6 6 15 -1 180 181 60
12. Dynamo St.Petersburg U21 52 20 3 6 14 -4 173 177 58
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 14 7 2 22 3 154 151 58
14. SKA-Varyagi U21 54 8 9 2 23 -8 174 182 55
15. Sakhalinskie Akuly U21 54 14 1 3 32 -67 122 189 35
16. Kapitan Stupino U21 51 7 4 5 26 -97 119 216 35
17. AKM U21 54 6 1 6 33 -122 123 245 23
18. Taifun Primorsky Krai U21 54 6 2 1 42 -139 126 265 21
19. SKA-GUOR Karelia U21 54 4 2 4 38 -147 119 266 20
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 52 32 6 2 4 143 248 105 90
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 27 7 2 5 92 175 83 84
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 37 0 6 2 136 234 98 80
4. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 54 24 5 10 0 63 198 135 78
5. MHC Spartak Moscow U21 52 24 5 6 6 57 182 125 74
6. HC MVD Balashikha U21 52 16 10 1 14 56 188 132 73
7. Almaz Cherepovets U21 52 27 3 6 7 36 180 144 72
8. Mikhaylov Academy U21 52 22 5 6 8 49 173 124 70
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 50 25 4 3 11 39 165 126 69
10. Omskye Yastreby U21 50 15 9 3 11 32 161 129 69
11. Kuznetskie Medvedi U21 50 25 3 4 10 58 181 123 67
12. Atlanty Mytishchi U21 54 22 5 3 16 16 150 134 67
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 25 3 4 11 58 172 114 66
14. Irbis Kazan U21 50 12 8 9 4 16 152 136 65
15. Krylya Sovetov MHC U21 54 10 9 6 14 -1 137 138 62
16. Ladia Tolyatti U21 50 19 4 7 9 35 170 135 61
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 52 24 2 4 16 27 188 161 60
18. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 54 15 6 6 15 -1 180 181 60
19. Dynamo St.Petersburg U21 52 20 3 6 14 -4 173 177 58
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 14 7 2 22 3 154 151 58
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 50 12 7 5 13 22 147 125 58
22. Avto Yekaterinburg U21 50 19 4 1 21 4 122 118 55
23. SKA-Varyagi U21 54 8 9 2 23 -8 174 182 55
24. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 3 7 12 -12 155 167 54
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 16 3 8 11 0 177 177 53
26. Loko-76 U21 50 17 3 6 15 15 176 161 52
27. Tolpar Ufa U21 50 17 3 3 21 -10 153 163 49
28. Oktan Perm U21 50 8 7 3 22 -39 135 174 47
29. Tyumen Legion U21 50 9 5 8 15 -21 130 151 46
30. Sputnik Almetievsk U21 50 5 7 3 25 -85 123 208 41
31. Sakhalinskie Akuly U21 54 14 1 3 32 -67 122 189 35
32. Kapitan Stupino U21 51 7 4 5 26 -97 119 216 35
33. Snezhnye Barsy Astana U21 50 8 2 8 22 -68 107 175 32
34. AKM U21 54 6 1 6 33 -122 123 245 23
35. Taifun Primorsky Krai U21 54 6 2 1 42 -139 126 265 21
36. SKA-GUOR Karelia U21 54 4 2 4 38 -147 119 266 20
37. Krasnoyarskie Rysi U21 50 0 4 2 38 -136 99 235 18

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 6 0 2 59 97 38 46
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 14 1 2 5 28 91 63 34
3. Omskye Yastreby U21 25 10 4 0 7 18 87 69 36
4. Kuznetskie Medvedi U21 25 13 2 0 8 29 94 65 34
5. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 15 1 2 4 32 84 52 36
6. Irbis Kazan U21 25 5 4 4 4 10 75 65 30
7. Ladia Tolyatti U21 25 11 1 5 2 26 89 63 31
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 3 4 2 22 76 54 33
9. Avto Yekaterinburg U21 25 6 4 0 11 4 62 58 28
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 12 1 6 -2 17 81 64 35
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 0 5 7 -20 77 97 21
12. Loko-76 U21 25 12 1 4 3 20 94 74 32
13. Tolpar Ufa U21 25 13 2 1 6 18 95 77 35
14. Oktan Perm U21 25 3 1 3 14 -38 63 101 13
15. Tyumen Legion U21 25 6 2 5 5 -9 58 67 25
16. Sputnik Almetievsk U21 25 3 2 1 16 -48 57 105 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 6 7 -21 58 79 18
18. Krasnoyarskie Rysi U21 25 2 1 1 19 -69 51 120 9

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 26 17 3 1 1 90 138 48 47
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 22 0 2 0 92 136 44 46
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 15 2 4 0 45 104 59 42
4. MHC Spartak Moscow U21 26 13 2 4 1 24 84 60 38
5. HC MVD Balashikha U21 26 12 4 0 6 36 99 63 40
6. Almaz Cherepovets U21 26 14 1 4 2 21 89 68 36
7. Mikhaylov Academy U21 26 13 1 3 5 23 84 61 33
8. Atlanty Mytishchi U21 27 11 2 2 8 14 77 63 32
9. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 5 4 4 6 73 67 34
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 15 98 83 30
11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 7 4 5 2 16 102 86 35
12. Dynamo St.Petersburg U21 26 11 1 5 3 -2 85 87 31
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 10 2 1 11 7 82 75 29
14. SKA-Varyagi U21 27 10 1 1 12 -3 82 85 26
15. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 1 2 14 -27 68 95 20
16. Kapitan Stupino U21 25 3 3 2 12 -49 60 109 20
17. AKM U21 27 7 0 2 16 -43 70 113 16
18. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 2 1 18 -54 68 122 15
19. SKA-GUOR Karelia U21 27 0 2 3 17 -57 62 119 11
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 26 17 3 1 1 90 138 48 47
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 6 0 2 59 97 38 46
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 22 0 2 0 92 136 44 46
4. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 15 2 4 0 45 104 59 42
5. HC MVD Balashikha U21 26 12 4 0 6 36 99 63 40
6. MHC Spartak Moscow U21 26 13 2 4 1 24 84 60 38
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 15 1 2 4 32 84 52 36
8. Almaz Cherepovets U21 26 14 1 4 2 21 89 68 36
9. Omskye Yastreby U21 25 10 4 0 7 18 87 69 36
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 12 1 6 -2 17 81 64 35
11. Tolpar Ufa U21 25 13 2 1 6 18 95 77 35
12. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 7 4 5 2 16 102 86 35
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 14 1 2 5 28 91 63 34
14. Kuznetskie Medvedi U21 25 13 2 0 8 29 94 65 34
15. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 5 4 4 6 73 67 34
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 3 4 2 22 76 54 33
17. Mikhaylov Academy U21 26 13 1 3 5 23 84 61 33
18. Atlanty Mytishchi U21 27 11 2 2 8 14 77 63 32
19. Loko-76 U21 25 12 1 4 3 20 94 74 32
20. Ladia Tolyatti U21 25 11 1 5 2 26 89 63 31
21. Dynamo St.Petersburg U21 26 11 1 5 3 -2 85 87 31
22. Irbis Kazan U21 25 5 4 4 4 10 75 65 30
23. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 15 98 83 30
24. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 10 2 1 11 7 82 75 29
25. Avto Yekaterinburg U21 25 6 4 0 11 4 62 58 28
26. SKA-Varyagi U21 27 10 1 1 12 -3 82 85 26
27. Tyumen Legion U21 25 6 2 5 5 -9 58 67 25
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 0 5 7 -20 77 97 21
29. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 1 2 14 -27 68 95 20
30. Kapitan Stupino U21 25 3 3 2 12 -49 60 109 20
31. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 6 7 -21 58 79 18
32. AKM U21 27 7 0 2 16 -43 70 113 16
33. Sputnik Almetievsk U21 25 3 2 1 16 -48 57 105 15
34. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 2 1 18 -54 68 122 15
35. Oktan Perm U21 25 3 1 3 14 -38 63 101 13
36. SKA-GUOR Karelia U21 27 0 2 3 17 -57 62 119 11
37. Krasnoyarskie Rysi U21 25 2 1 1 19 -69 51 120 9

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 16 1 2 3 33 78 45 38
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 11 3 1 6 11 74 63 35
3. Omskye Yastreby U21 25 5 5 3 4 14 74 60 33
4. Kuznetskie Medvedi U21 25 12 1 4 2 29 87 58 33
5. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 10 2 2 7 26 88 62 30
6. Irbis Kazan U21 25 7 4 5 0 6 77 71 35
7. Ladia Tolyatti U21 25 8 3 2 7 9 81 72 30
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 4 4 1 11 0 71 71 25
9. Avto Yekaterinburg U21 25 13 0 1 10 0 60 60 27
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 5 2 1 14 -29 74 103 19
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 3 3 4 20 100 80 32
12. Loko-76 U21 25 5 2 2 12 -5 82 87 20
13. Tolpar Ufa U21 25 4 1 2 15 -28 58 86 14
14. Oktan Perm U21 25 5 6 0 8 -1 72 73 34
15. Tyumen Legion U21 25 3 3 3 10 -12 72 84 21
16. Sputnik Almetievsk U21 25 2 5 2 9 -37 66 103 26
17. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 2 15 -47 49 96 14
18. Krasnoyarskie Rysi U21 25 -2 3 1 19 -67 48 115 9

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 26 15 3 1 3 53 110 57 43
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 15 0 4 2 44 98 54 34
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 9 3 6 0 18 94 76 36
4. MHC Spartak Moscow U21 26 11 3 2 5 33 98 65 36
5. HC MVD Balashikha U21 26 4 6 1 8 20 89 69 33
6. Almaz Cherepovets U21 26 13 2 2 5 15 91 76 36
7. Mikhaylov Academy U21 26 9 4 3 3 26 89 63 37
8. Atlanty Mytishchi U21 27 11 3 1 8 2 73 71 35
9. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 4 2 10 -7 64 71 28
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 12 90 78 30
11. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 8 2 1 13 -17 78 95 25
12. Dynamo St.Petersburg U21 26 9 2 1 11 -2 88 90 27
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 4 5 1 11 -4 72 76 29
14. SKA-Varyagi U21 27 -2 8 1 11 -5 92 97 29
15. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 0 1 18 -40 54 94 15
16. Kapitan Stupino U21 26 4 1 3 14 -48 59 107 15
17. AKM U21 27 -1 1 4 17 -79 53 132 7
18. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 0 0 24 -85 58 143 6
19. SKA-GUOR Karelia U21 27 4 0 1 21 -90 57 147 9
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 26 15 3 1 3 53 110 57 43
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 16 1 2 3 33 78 45 38
3. Mikhaylov Academy U21 26 9 4 3 3 26 89 63 37
4. MHC Spartak Moscow U21 26 11 3 2 5 33 98 65 36
5. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 9 3 6 0 18 94 76 36
6. Almaz Cherepovets U21 26 13 2 2 5 15 91 76 36
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 11 3 1 6 11 74 63 35
8. Irbis Kazan U21 25 7 4 5 0 6 77 71 35
9. Atlanty Mytishchi U21 27 11 3 1 8 2 73 71 35
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 15 0 4 2 44 98 54 34
11. Oktan Perm U21 25 5 6 0 8 -1 72 73 34
12. Kuznetskie Medvedi U21 25 12 1 4 2 29 87 58 33
13. Omskye Yastreby U21 25 5 5 3 4 14 74 60 33
14. HC MVD Balashikha U21 26 4 6 1 8 20 89 69 33
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 3 3 4 20 100 80 32
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 10 2 2 7 26 88 62 30
17. Ladia Tolyatti U21 25 8 3 2 7 9 81 72 30
18. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 12 90 78 30
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 4 5 1 11 -4 72 76 29
20. SKA-Varyagi U21 27 -2 8 1 11 -5 92 97 29
21. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 4 2 10 -7 64 71 28
22. Avto Yekaterinburg U21 25 13 0 1 10 0 60 60 27
23. Dynamo St.Petersburg U21 26 9 2 1 11 -2 88 90 27
24. Sputnik Almetievsk U21 25 2 5 2 9 -37 66 103 26
25. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 4 4 1 11 0 71 71 25
26. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 8 2 1 13 -17 78 95 25
27. Tyumen Legion U21 25 3 3 3 10 -12 72 84 21
28. Loko-76 U21 25 5 2 2 12 -5 82 87 20
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 5 2 1 14 -29 74 103 19
30. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 0 1 18 -40 54 94 15
31. Kapitan Stupino U21 26 4 1 3 14 -48 59 107 15
32. Tolpar Ufa U21 25 4 1 2 15 -28 58 86 14
33. Snezhnye Barsy Astana U21 25 4 1 2 15 -47 49 96 14
34. Krasnoyarskie Rysi U21 25 -2 3 1 19 -67 48 115 9
35. SKA-GUOR Karelia U21 27 4 0 1 21 -90 57 147 9
36. AKM U21 27 -1 1 4 17 -79 53 132 7
37. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 0 0 24 -85 58 143 6