Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 VS Omskye Yastreby U21
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 |
Omskye Yastreby U21 |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T1) VS Omskye Yastreby U21 (T2)
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
Omskye Yastreby U21
Zaujímavé
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
- 69% (50 z 72) výhier mužstva Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 nasvedčuje tomu, že Omskye Yastreby U21 to nebude mať oproti tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 ľahké. Navyše Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 má ešte výhodu domáceho prostredia.
- Až 39 zápasov tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 72 zápasov, to je až 54%.
- Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.
- Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 ťahá aktuálne sériu 0 remíz v rade.
Omskye Yastreby U21
- Tím Omskye Yastreby U21 odohral až 45 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 63% z celkového počtu 71 zápasov.
- Omskye Yastreby U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.
H2H
- 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 15 z 27 zápasov.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / MHL U21 / 2021/2022 | ||||||
26.03.2022 | 13:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
25.03.2022 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:4 | 1:0,0:2,2:2 | |
22.03.2022 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
21.03.2022 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
30.12.2021 | 12:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:1 | 0:1,3:0,2:0 | |
29.12.2021 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:7 | 2:5,2:1,0:1 | |
24.09.2021 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 8:2 | 3:1,1:0,4:1 | |
23.09.2021 | 13:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 7:3 | 1:1,3:1,3:1 | |
Russia / MHL U21 / 2020/2021 | ||||||
03.02.2021 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
02.02.2021 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:1 | 0:0,3:0,1:1 | |
06.10.2020 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
05.10.2020 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
Russia / MHL U21 / 2019/2020 | ||||||
19.01.2020 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
18.01.2020 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:5 | 0:3,1:1,1:1 | |
09.10.2019 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:2 | 0:1,1:0,3:1 | |
08.10.2019 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
Russia / MHL U21 / 2018/2019 | ||||||
13.03.2019 | 12:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:2ot | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
10.03.2019 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 5:6 | 2:1,1:2,2:3 | |
09.03.2019 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:5 | 0:0,1:2,1:3 | |
07.12.2018 | 12:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
06.12.2018 | 12:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:3 | 2:1,1:1,1:1 | |
06.09.2018 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:1 | 2:1,0:0,2:0 | |
05.09.2018 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
Russia / MHL U21 / 2017/2018 | ||||||
15.12.2017 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 6:3 | 3:1,2:1,1:1 | |
14.12.2017 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 6:3 | 0:1,4:1,2:1 | |
15.09.2017 | 13:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:7 | 1:2,0:3,0:2 | |
14.09.2017 | 13:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:2otps | 0:0,0:1,2:1,0:0,-:- |
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 |
13 - 2 - 12 |
Omskye Yastreby U21 |
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
25.02.22 | 15:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2:3ot | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
22.02.22 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Loko-76 U21 | 3:4ps | 1:1,1:0,1:2,0:0,-:- | |
21.02.22 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Loko-76 U21 | 3:0 | 2:0,1:0,0:0 | |
17.02.22 | 13:00 | Tyumen Legion U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:9 | 0:3,0:1,1:5 | |
16.02.22 | 13:00 | Tyumen Legion U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:11 | 0:6,0:2,2:3 | |
12.02.22 | 13:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:3 | 2:1,1:2,1:0 | |
08.02.22 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
07.02.22 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:5 | 1:0,0:4,1:1 | |
04.02.22 | 11:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:7 | 0:2,0:3,3:2 | |
03.02.22 | 11:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:3ot | 0:1,2:1,1:1,1:0 | |
26.01.22 | 14:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
25.01.22 | 14:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
22.01.22 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 6:5 | 3:1,1:2,2:2 | |
21.01.22 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 5:4ot | 3:0,1:2,0:2,1:0 | |
16.01.22 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Oktan Perm U21 | 4:3 | 2:1,1:0,1:2 | |
15.01.22 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Oktan Perm U21 | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
12.01.22 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Tolpar Ufa U21 | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
11.01.22 | 12:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Tolpar Ufa U21 | 1:4 | 0:3,1:1,0:0 | |
07.01.22 | 13:00 | Avto Yekaterinburg U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:2 | 0:2,0:0,1:0 | |
06.01.22 | 09:00 | Avto Yekaterinburg U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
30.12.21 | 12:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:1 | 0:1,3:0,2:0 | |
29.12.21 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:7 | 2:5,2:1,0:1 | |
25.12.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Irbis Kazan U21 | 6:2 | 3:0,2:0,1:2 | |
24.12.21 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Irbis Kazan U21 | 2:4 | 1:1,0:2,1:1 | |
21.12.21 | 11:00 | Irbis Kazan U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
20.12.21 | 15:00 | Irbis Kazan U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:1 | 2:0,1:0,1:1 | |
17.12.21 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Sarmaty Orenburg U21 | 8:1 | 5:0,1:0,2:1 | |
16.12.21 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Sarmaty Orenburg U21 | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
13.12.21 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
11.12.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 3:2ot | 1:1,0:1,1:0,1:0 | |
05.12.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 9:1 | 6:0,2:0,1:1 | |
04.12.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
01.12.21 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:2 | 2:1,1:0,2:1 | |
30.11.21 | 12:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:4 | 2:2,1:1,2:1 | |
21.11.21 | 13:00 | Sarmaty Orenburg U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0:7 | 0:3,0:2,0:2 | |
20.11.21 | 13:00 | Sarmaty Orenburg U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:8 | 0:2,1:5,1:1 | |
17.11.21 | 14:00 | Ladia Tolyatti U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:6 | 1:1,0:2,0:3 | |
16.11.21 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
10.11.21 | 12:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Tyumen Legion U21 | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
09.11.21 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Tyumen Legion U21 | 6:0 | 1:0,0:0,5:0 | |
06.11.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
05.11.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2:3 | 1:0,0:1,1:2 | |
29.10.21 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 3:1 | 1:0,2:0,0:1 | |
28.10.21 | 10:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
25.10.21 | 13:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
24.10.21 | 10:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 5:1 | 2:0,2:0,1:1 | |
18.10.21 | 16:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
17.10.21 | 12:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
14.10.21 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0:9 | 0:3,0:2,0:4 | |
13.10.21 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:5 | 2:2,2:2,0:1 | |
02.10.21 | 12:00 | Oktan Perm U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:5 | 1:0,0:4,1:1 | |
01.10.21 | 10:00 | Oktan Perm U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:6ot | 3:2,0:1,2:2,0:1 | |
28.09.21 | 15:00 | Tolpar Ufa U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
27.09.21 | 15:00 | Tolpar Ufa U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
24.09.21 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 8:2 | 3:1,1:0,4:1 | |
23.09.21 | 13:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 7:3 | 1:1,3:1,3:1 | |
20.09.21 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 6:1 | 2:0,3:0,1:1 | |
19.09.21 | 10:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 3:2ot | 0:1,1:1,1:0,1:0 | |
10.09.21 | 16:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:2ot | 2:2,0:0,0:0,1:0 | |
09.09.21 | 16:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:2ps | 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2 | |
06.09.21 | 17:00 | Loko-76 U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:2 | 1:1,3:1,1:0 | |
05.09.21 | 12:00 | Loko-76 U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:6 | 0:1,2:3,1:2 | |
26.03.22 | 13:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
25.03.22 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:4 | 1:0,0:2,2:2 | |
22.03.22 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
21.03.22 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
15.03.22 | 16:00 | Loko-76 U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:7 | 0:1,0:4,2:2 | |
14.03.22 | 16:00 | Loko-76 U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:6 | 0:1,1:3,0:2 | |
11.03.22 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Loko-76 U21 | 2:3ps | 0:1,0:0,2:1,0:0,-:- | |
10.03.22 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Loko-76 U21 | 6:2 | 3:0,0:2,3:0 | |
26.02.22 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 1:6 | 0:2,0:2,1:2 | |
13.02.22 | 13:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 |
Omskye Yastreby U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
25.02.22 | 14:00 | Ladia Tolyatti U21 | Omskye Yastreby U21 | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
22.02.22 | 15:00 | Sarmaty Orenburg U21 | Omskye Yastreby U21 | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
21.02.22 | 15:00 | Sarmaty Orenburg U21 | Omskye Yastreby U21 | 5:3 | 3:0,1:2,1:1 | |
16.02.22 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:1 | 2:0,2:0,1:1 | |
15.02.22 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 6:3 | 3:1,3:2,0:0 | |
12.02.22 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 7:4 | 2:1,2:2,3:1 | |
11.02.22 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 5:1 | 4:1,1:0,0:0 | |
06.02.22 | 12:00 | Loko-76 U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:3 | 1:1,0:1,1:1 | |
05.02.22 | 12:00 | Loko-76 U21 | Omskye Yastreby U21 | 3:4ps | 2:3,0:0,1:0,0:0,-:- | |
02.02.22 | 15:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
15:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Omskye Yastreby U21 | 5:2 | 1:0,4:1,0:1 | ||
28.01.22 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 5:4ps | 1:1,3:3,0:0,0:0,-:- | |
27.01.22 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 4:3ps | 2:1,0:2,1:0,0:0,-:- | |
24.01.22 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Tyumen Legion U21 | 11:2 | 2:1,5:1,4:0 | |
23.01.22 | 07:00 | Omskye Yastreby U21 | Tyumen Legion U21 | 5:0 | 0:0,1:0,4:0 | |
18.01.22 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 8:0 | 1:0,2:0,5:0 | |
17.01.22 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
30.12.21 | 12:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:1 | 0:1,3:0,2:0 | |
29.12.21 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:7 | 2:5,2:1,0:1 | |
26.12.21 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 2:3 | 1:1,0:2,1:0 | |
24.12.21 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4:2 | 2:1,1:0,1:1 | |
22.12.21 | 14:30 | Omskye Yastreby U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
21.12.21 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
18.12.21 | 09:00 | Tolpar Ufa U21 | Omskye Yastreby U21 | 5:1 | 1:0,3:1,1:0 | |
17.12.21 | 14:00 | Tolpar Ufa U21 | Omskye Yastreby U21 | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
14.12.21 | 14:30 | Oktan Perm U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:1ot | 0:1,0:0,1:0,1:0 | |
13.12.21 | 14:30 | Oktan Perm U21 | Omskye Yastreby U21 | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
08.12.21 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 7:3 | 3:2,2:1,2:0 | |
07.12.21 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 5:2 | 1:0,3:1,1:1 | |
04.12.21 | 08:30 | Avto Yekaterinburg U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:3ot | 2:1,1:1,0:1,1:0 | |
03.12.21 | 14:30 | Avto Yekaterinburg U21 | Omskye Yastreby U21 | 5:1 | 3:0,2:1,0:0 | |
28.11.21 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Tolpar Ufa U21 | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
27.11.21 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Tolpar Ufa U21 | 0:5 | 0:1,0:1,0:3 | |
24.11.21 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Oktan Perm U21 | 7:1 | 0:0,2:0,5:1 | |
23.11.21 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Oktan Perm U21 | 1:0ps | 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
12.11.21 | 15:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:6 | 0:1,1:3,1:2 | |
11.11.21 | 15:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 1:6 | 0:2,1:2,0:2 | |
07.11.21 | 11:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 5:6ps | 2:1,1:3,2:1,0:0,0:2 | |
31.10.21 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Loko-76 U21 | 4:1 | 0:0,0:1,4:0 | |
30.10.21 | 09:00 | Omskye Yastreby U21 | Loko-76 U21 | 0:1ot | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
27.10.21 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 3:4 | 1:1,1:2,1:1 | |
26.10.21 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
17.10.21 | 14:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Omskye Yastreby U21 | 5:2 | 1:0,2:1,2:1 | |
16.10.21 | 14:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:6 | 2:0,0:2,2:4 | |
13.10.21 | 14:00 | Tyumen Legion U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:4 | 0:1,1:1,1:2 | |
12.10.21 | 10:00 | Tyumen Legion U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:8 | 0:3,0:3,2:2 | |
09.10.21 | 08:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:5ot | 2:1,0:2,2:1,0:1 | |
08.10.21 | 09:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Omskye Yastreby U21 | 1:5 | 1:1,0:3,0:1 | |
05.10.21 | 13:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:5 | 1:0,0:3,1:2 | |
04.10.21 | 09:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 1:4 | 0:2,1:1,0:1 | |
30.09.21 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Irbis Kazan U21 | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
29.09.21 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Irbis Kazan U21 | 1:4 | 0:0,1:0,0:4 | |
24.09.21 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 8:2 | 3:1,1:0,4:1 | |
23.09.21 | 13:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 7:3 | 1:1,3:1,3:1 | |
20.09.21 | 11:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
19.09.21 | 11:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:1 | 1:1,0:0,1:0 | |
12.09.21 | 09:00 | Omskye Yastreby U21 | Ladia Tolyatti U21 | 5:3 | 0:0,5:3,0:0 | |
11.09.21 | 09:00 | Omskye Yastreby U21 | Ladia Tolyatti U21 | 6:1 | 1:0,0:0,5:1 | |
08.09.21 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Sarmaty Orenburg U21 | 6:1 | 2:1,3:0,1:0 | |
07.09.21 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Sarmaty Orenburg U21 | 3:4ps | 2:2,0:0,1:1,0:0,2:3 | |
26.03.22 | 13:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
25.03.22 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:4 | 1:0,0:2,2:2 | |
22.03.22 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
21.03.22 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
14.03.22 | 14:00 | Omskye Yastreby U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 7:2 | 1:0,3:2,3:0 | |
11.03.22 | 15:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Omskye Yastreby U21 | 0:3 | 0:1,0:0,0:2 | |
10.03.22 | 15:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Omskye Yastreby U21 | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
03.03.22 | 15:00 | Irbis Kazan U21 | Omskye Yastreby U21 | 7:2 | 1:1,3:1,3:0 | |
02.03.22 | 11:00 | Irbis Kazan U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
26.02.22 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:6 | 1:1,1:4,0:1 | |
08.11.21 | 15:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:2 | 4:1,0:1,0:0 |
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
No match found
Omskye Yastreby U21
No match found
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 50 | 27 | 7 | 2 | 5 | 92 | 175 | 83 | 84 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 50 | 25 | 4 | 3 | 11 | 39 | 165 | 126 | 69 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 50 | 15 | 9 | 3 | 11 | 32 | 161 | 129 | 69 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 10 | 58 | 181 | 123 | 67 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 11 | 58 | 172 | 114 | 66 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 50 | 12 | 8 | 9 | 4 | 16 | 152 | 136 | 65 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 50 | 19 | 4 | 7 | 9 | 35 | 170 | 135 | 61 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 50 | 12 | 7 | 5 | 13 | 22 | 147 | 125 | 58 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 50 | 19 | 4 | 1 | 21 | 4 | 122 | 118 | 55 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 50 | 17 | 3 | 7 | 12 | -12 | 155 | 167 | 54 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 50 | 16 | 3 | 8 | 11 | 0 | 177 | 177 | 53 | |
12. | Loko-76 U21 | 50 | 17 | 3 | 6 | 15 | 15 | 176 | 161 | 52 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 50 | 17 | 3 | 3 | 21 | -10 | 153 | 163 | 49 | |
14. | Oktan Perm U21 | 50 | 8 | 7 | 3 | 22 | -39 | 135 | 174 | 47 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 50 | 9 | 5 | 8 | 15 | -21 | 130 | 151 | 46 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 50 | 5 | 7 | 3 | 25 | -85 | 123 | 208 | 41 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 50 | 8 | 2 | 8 | 22 | -68 | 107 | 175 | 32 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 50 | 0 | 4 | 2 | 38 | -136 | 99 | 235 | 18 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 52 | 32 | 6 | 2 | 4 | 143 | 248 | 105 | 90 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 51 | 37 | 0 | 6 | 2 | 136 | 234 | 98 | 80 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 54 | 24 | 5 | 10 | 0 | 63 | 198 | 135 | 78 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 52 | 24 | 5 | 6 | 6 | 57 | 182 | 125 | 74 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 52 | 16 | 10 | 1 | 14 | 56 | 188 | 132 | 73 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 52 | 27 | 3 | 6 | 7 | 36 | 180 | 144 | 72 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 52 | 22 | 5 | 6 | 8 | 49 | 173 | 124 | 70 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 54 | 22 | 5 | 3 | 16 | 16 | 150 | 134 | 67 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 54 | 10 | 9 | 6 | 14 | -1 | 137 | 138 | 62 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 52 | 24 | 2 | 4 | 16 | 27 | 188 | 161 | 60 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 54 | 15 | 6 | 6 | 15 | -1 | 180 | 181 | 60 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 52 | 20 | 3 | 6 | 14 | -4 | 173 | 177 | 58 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 54 | 14 | 7 | 2 | 22 | 3 | 154 | 151 | 58 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 54 | 8 | 9 | 2 | 23 | -8 | 174 | 182 | 55 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 54 | 14 | 1 | 3 | 32 | -67 | 122 | 189 | 35 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 51 | 7 | 4 | 5 | 26 | -97 | 119 | 216 | 35 | |
17. | AKM U21 | 54 | 6 | 1 | 6 | 33 | -122 | 123 | 245 | 23 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 54 | 6 | 2 | 1 | 42 | -139 | 126 | 265 | 21 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 54 | 4 | 2 | 4 | 38 | -147 | 119 | 266 | 20 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 52 | 32 | 6 | 2 | 4 | 143 | 248 | 105 | 90 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 50 | 27 | 7 | 2 | 5 | 92 | 175 | 83 | 84 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 51 | 37 | 0 | 6 | 2 | 136 | 234 | 98 | 80 | |
4. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 54 | 24 | 5 | 10 | 0 | 63 | 198 | 135 | 78 | |
5. | MHC Spartak Moscow U21 | 52 | 24 | 5 | 6 | 6 | 57 | 182 | 125 | 74 | |
6. | HC MVD Balashikha U21 | 52 | 16 | 10 | 1 | 14 | 56 | 188 | 132 | 73 | |
7. | Almaz Cherepovets U21 | 52 | 27 | 3 | 6 | 7 | 36 | 180 | 144 | 72 | |
8. | Mikhaylov Academy U21 | 52 | 22 | 5 | 6 | 8 | 49 | 173 | 124 | 70 | |
9. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 50 | 25 | 4 | 3 | 11 | 39 | 165 | 126 | 69 | |
10. | Omskye Yastreby U21 | 50 | 15 | 9 | 3 | 11 | 32 | 161 | 129 | 69 | |
11. | Kuznetskie Medvedi U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 10 | 58 | 181 | 123 | 67 | |
12. | Atlanty Mytishchi U21 | 54 | 22 | 5 | 3 | 16 | 16 | 150 | 134 | 67 | |
13. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 11 | 58 | 172 | 114 | 66 | |
14. | Irbis Kazan U21 | 50 | 12 | 8 | 9 | 4 | 16 | 152 | 136 | 65 | |
15. | Krylya Sovetov MHC U21 | 54 | 10 | 9 | 6 | 14 | -1 | 137 | 138 | 62 | |
16. | Ladia Tolyatti U21 | 50 | 19 | 4 | 7 | 9 | 35 | 170 | 135 | 61 | |
17. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 52 | 24 | 2 | 4 | 16 | 27 | 188 | 161 | 60 | |
18. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 54 | 15 | 6 | 6 | 15 | -1 | 180 | 181 | 60 | |
19. | Dynamo St.Petersburg U21 | 52 | 20 | 3 | 6 | 14 | -4 | 173 | 177 | 58 | |
20. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 54 | 14 | 7 | 2 | 22 | 3 | 154 | 151 | 58 | |
21. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 50 | 12 | 7 | 5 | 13 | 22 | 147 | 125 | 58 | |
22. | Avto Yekaterinburg U21 | 50 | 19 | 4 | 1 | 21 | 4 | 122 | 118 | 55 | |
23. | SKA-Varyagi U21 | 54 | 8 | 9 | 2 | 23 | -8 | 174 | 182 | 55 | |
24. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 50 | 17 | 3 | 7 | 12 | -12 | 155 | 167 | 54 | |
25. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 50 | 16 | 3 | 8 | 11 | 0 | 177 | 177 | 53 | |
26. | Loko-76 U21 | 50 | 17 | 3 | 6 | 15 | 15 | 176 | 161 | 52 | |
27. | Tolpar Ufa U21 | 50 | 17 | 3 | 3 | 21 | -10 | 153 | 163 | 49 | |
28. | Oktan Perm U21 | 50 | 8 | 7 | 3 | 22 | -39 | 135 | 174 | 47 | |
29. | Tyumen Legion U21 | 50 | 9 | 5 | 8 | 15 | -21 | 130 | 151 | 46 | |
30. | Sputnik Almetievsk U21 | 50 | 5 | 7 | 3 | 25 | -85 | 123 | 208 | 41 | |
31. | Sakhalinskie Akuly U21 | 54 | 14 | 1 | 3 | 32 | -67 | 122 | 189 | 35 | |
32. | Kapitan Stupino U21 | 51 | 7 | 4 | 5 | 26 | -97 | 119 | 216 | 35 | |
33. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 50 | 8 | 2 | 8 | 22 | -68 | 107 | 175 | 32 | |
34. | AKM U21 | 54 | 6 | 1 | 6 | 33 | -122 | 123 | 245 | 23 | |
35. | Taifun Primorsky Krai U21 | 54 | 6 | 2 | 1 | 42 | -139 | 126 | 265 | 21 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 54 | 4 | 2 | 4 | 38 | -147 | 119 | 266 | 20 | |
37. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 50 | 0 | 4 | 2 | 38 | -136 | 99 | 235 | 18 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 11 | 6 | 0 | 2 | 59 | 97 | 38 | 46 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 14 | 1 | 2 | 5 | 28 | 91 | 63 | 34 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 10 | 4 | 0 | 7 | 18 | 87 | 69 | 36 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 13 | 2 | 0 | 8 | 29 | 94 | 65 | 34 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 15 | 1 | 2 | 4 | 32 | 84 | 52 | 36 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 25 | 5 | 4 | 4 | 4 | 10 | 75 | 65 | 30 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 26 | 89 | 63 | 31 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 8 | 3 | 4 | 2 | 22 | 76 | 54 | 33 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 6 | 4 | 0 | 11 | 4 | 62 | 58 | 28 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 12 | 1 | 6 | -2 | 17 | 81 | 64 | 35 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 0 | 5 | 7 | -20 | 77 | 97 | 21 | |
12. | Loko-76 U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 3 | 20 | 94 | 74 | 32 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 13 | 2 | 1 | 6 | 18 | 95 | 77 | 35 | |
14. | Oktan Perm U21 | 25 | 3 | 1 | 3 | 14 | -38 | 63 | 101 | 13 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 25 | 6 | 2 | 5 | 5 | -9 | 58 | 67 | 25 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 3 | 2 | 1 | 16 | -48 | 57 | 105 | 15 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 6 | 7 | -21 | 58 | 79 | 18 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | 2 | 1 | 1 | 19 | -69 | 51 | 120 | 9 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 17 | 3 | 1 | 1 | 90 | 138 | 48 | 47 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 26 | 22 | 0 | 2 | 0 | 92 | 136 | 44 | 46 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 15 | 2 | 4 | 0 | 45 | 104 | 59 | 42 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 13 | 2 | 4 | 1 | 24 | 84 | 60 | 38 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 12 | 4 | 0 | 6 | 36 | 99 | 63 | 40 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 14 | 1 | 4 | 2 | 21 | 89 | 68 | 36 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 13 | 1 | 3 | 5 | 23 | 84 | 61 | 33 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 2 | 2 | 8 | 14 | 77 | 63 | 32 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 73 | 67 | 34 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 15 | 98 | 83 | 30 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 7 | 4 | 5 | 2 | 16 | 102 | 86 | 35 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 11 | 1 | 5 | 3 | -2 | 85 | 87 | 31 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 10 | 2 | 1 | 11 | 7 | 82 | 75 | 29 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 27 | 10 | 1 | 1 | 12 | -3 | 82 | 85 | 26 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 1 | 2 | 14 | -27 | 68 | 95 | 20 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 25 | 3 | 3 | 2 | 12 | -49 | 60 | 109 | 20 | |
17. | AKM U21 | 27 | 7 | 0 | 2 | 16 | -43 | 70 | 113 | 16 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 2 | 1 | 18 | -54 | 68 | 122 | 15 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 0 | 2 | 3 | 17 | -57 | 62 | 119 | 11 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 17 | 3 | 1 | 1 | 90 | 138 | 48 | 47 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 11 | 6 | 0 | 2 | 59 | 97 | 38 | 46 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 26 | 22 | 0 | 2 | 0 | 92 | 136 | 44 | 46 | |
4. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 15 | 2 | 4 | 0 | 45 | 104 | 59 | 42 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 12 | 4 | 0 | 6 | 36 | 99 | 63 | 40 | |
6. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 13 | 2 | 4 | 1 | 24 | 84 | 60 | 38 | |
7. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 15 | 1 | 2 | 4 | 32 | 84 | 52 | 36 | |
8. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 14 | 1 | 4 | 2 | 21 | 89 | 68 | 36 | |
9. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 10 | 4 | 0 | 7 | 18 | 87 | 69 | 36 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 12 | 1 | 6 | -2 | 17 | 81 | 64 | 35 | |
11. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 13 | 2 | 1 | 6 | 18 | 95 | 77 | 35 | |
12. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 7 | 4 | 5 | 2 | 16 | 102 | 86 | 35 | |
13. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 14 | 1 | 2 | 5 | 28 | 91 | 63 | 34 | |
14. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 13 | 2 | 0 | 8 | 29 | 94 | 65 | 34 | |
15. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 73 | 67 | 34 | |
16. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 8 | 3 | 4 | 2 | 22 | 76 | 54 | 33 | |
17. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 13 | 1 | 3 | 5 | 23 | 84 | 61 | 33 | |
18. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 2 | 2 | 8 | 14 | 77 | 63 | 32 | |
19. | Loko-76 U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 3 | 20 | 94 | 74 | 32 | |
20. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 26 | 89 | 63 | 31 | |
21. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 11 | 1 | 5 | 3 | -2 | 85 | 87 | 31 | |
22. | Irbis Kazan U21 | 25 | 5 | 4 | 4 | 4 | 10 | 75 | 65 | 30 | |
23. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 15 | 98 | 83 | 30 | |
24. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 10 | 2 | 1 | 11 | 7 | 82 | 75 | 29 | |
25. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 6 | 4 | 0 | 11 | 4 | 62 | 58 | 28 | |
26. | SKA-Varyagi U21 | 27 | 10 | 1 | 1 | 12 | -3 | 82 | 85 | 26 | |
27. | Tyumen Legion U21 | 25 | 6 | 2 | 5 | 5 | -9 | 58 | 67 | 25 | |
28. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 0 | 5 | 7 | -20 | 77 | 97 | 21 | |
29. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 1 | 2 | 14 | -27 | 68 | 95 | 20 | |
30. | Kapitan Stupino U21 | 25 | 3 | 3 | 2 | 12 | -49 | 60 | 109 | 20 | |
31. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 6 | 7 | -21 | 58 | 79 | 18 | |
32. | AKM U21 | 27 | 7 | 0 | 2 | 16 | -43 | 70 | 113 | 16 | |
33. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 3 | 2 | 1 | 16 | -48 | 57 | 105 | 15 | |
34. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 2 | 1 | 18 | -54 | 68 | 122 | 15 | |
35. | Oktan Perm U21 | 25 | 3 | 1 | 3 | 14 | -38 | 63 | 101 | 13 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 0 | 2 | 3 | 17 | -57 | 62 | 119 | 11 | |
37. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | 2 | 1 | 1 | 19 | -69 | 51 | 120 | 9 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 16 | 1 | 2 | 3 | 33 | 78 | 45 | 38 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 11 | 3 | 1 | 6 | 11 | 74 | 63 | 35 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 5 | 5 | 3 | 4 | 14 | 74 | 60 | 33 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 2 | 29 | 87 | 58 | 33 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 10 | 2 | 2 | 7 | 26 | 88 | 62 | 30 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 25 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6 | 77 | 71 | 35 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 8 | 3 | 2 | 7 | 9 | 81 | 72 | 30 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 4 | 4 | 1 | 11 | 0 | 71 | 71 | 25 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 13 | 0 | 1 | 10 | 0 | 60 | 60 | 27 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 5 | 2 | 1 | 14 | -29 | 74 | 103 | 19 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 3 | 3 | 4 | 20 | 100 | 80 | 32 | |
12. | Loko-76 U21 | 25 | 5 | 2 | 2 | 12 | -5 | 82 | 87 | 20 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -28 | 58 | 86 | 14 | |
14. | Oktan Perm U21 | 25 | 5 | 6 | 0 | 8 | -1 | 72 | 73 | 34 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 25 | 3 | 3 | 3 | 10 | -12 | 72 | 84 | 21 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 2 | 5 | 2 | 9 | -37 | 66 | 103 | 26 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -47 | 49 | 96 | 14 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | -2 | 3 | 1 | 19 | -67 | 48 | 115 | 9 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 15 | 3 | 1 | 3 | 53 | 110 | 57 | 43 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 25 | 15 | 0 | 4 | 2 | 44 | 98 | 54 | 34 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 9 | 3 | 6 | 0 | 18 | 94 | 76 | 36 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 11 | 3 | 2 | 5 | 33 | 98 | 65 | 36 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 4 | 6 | 1 | 8 | 20 | 89 | 69 | 33 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 13 | 2 | 2 | 5 | 15 | 91 | 76 | 36 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 9 | 4 | 3 | 3 | 26 | 89 | 63 | 37 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 3 | 1 | 8 | 2 | 73 | 71 | 35 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 4 | 2 | 10 | -7 | 64 | 71 | 28 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 12 | 90 | 78 | 30 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 8 | 2 | 1 | 13 | -17 | 78 | 95 | 25 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 9 | 2 | 1 | 11 | -2 | 88 | 90 | 27 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 4 | 5 | 1 | 11 | -4 | 72 | 76 | 29 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 27 | -2 | 8 | 1 | 11 | -5 | 92 | 97 | 29 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 0 | 1 | 18 | -40 | 54 | 94 | 15 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 26 | 4 | 1 | 3 | 14 | -48 | 59 | 107 | 15 | |
17. | AKM U21 | 27 | -1 | 1 | 4 | 17 | -79 | 53 | 132 | 7 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 0 | 0 | 24 | -85 | 58 | 143 | 6 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 4 | 0 | 1 | 21 | -90 | 57 | 147 | 9 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 15 | 3 | 1 | 3 | 53 | 110 | 57 | 43 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 16 | 1 | 2 | 3 | 33 | 78 | 45 | 38 | |
3. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 9 | 4 | 3 | 3 | 26 | 89 | 63 | 37 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 11 | 3 | 2 | 5 | 33 | 98 | 65 | 36 | |
5. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 9 | 3 | 6 | 0 | 18 | 94 | 76 | 36 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 13 | 2 | 2 | 5 | 15 | 91 | 76 | 36 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 11 | 3 | 1 | 6 | 11 | 74 | 63 | 35 | |
8. | Irbis Kazan U21 | 25 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6 | 77 | 71 | 35 | |
9. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 3 | 1 | 8 | 2 | 73 | 71 | 35 | |
10. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 25 | 15 | 0 | 4 | 2 | 44 | 98 | 54 | 34 | |
11. | Oktan Perm U21 | 25 | 5 | 6 | 0 | 8 | -1 | 72 | 73 | 34 | |
12. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 2 | 29 | 87 | 58 | 33 | |
13. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 5 | 5 | 3 | 4 | 14 | 74 | 60 | 33 | |
14. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 4 | 6 | 1 | 8 | 20 | 89 | 69 | 33 | |
15. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 3 | 3 | 4 | 20 | 100 | 80 | 32 | |
16. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 10 | 2 | 2 | 7 | 26 | 88 | 62 | 30 | |
17. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 8 | 3 | 2 | 7 | 9 | 81 | 72 | 30 | |
18. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 12 | 90 | 78 | 30 | |
19. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 4 | 5 | 1 | 11 | -4 | 72 | 76 | 29 | |
20. | SKA-Varyagi U21 | 27 | -2 | 8 | 1 | 11 | -5 | 92 | 97 | 29 | |
21. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 4 | 2 | 10 | -7 | 64 | 71 | 28 | |
22. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 13 | 0 | 1 | 10 | 0 | 60 | 60 | 27 | |
23. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 9 | 2 | 1 | 11 | -2 | 88 | 90 | 27 | |
24. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 2 | 5 | 2 | 9 | -37 | 66 | 103 | 26 | |
25. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 4 | 4 | 1 | 11 | 0 | 71 | 71 | 25 | |
26. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 8 | 2 | 1 | 13 | -17 | 78 | 95 | 25 | |
27. | Tyumen Legion U21 | 25 | 3 | 3 | 3 | 10 | -12 | 72 | 84 | 21 | |
28. | Loko-76 U21 | 25 | 5 | 2 | 2 | 12 | -5 | 82 | 87 | 20 | |
29. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 5 | 2 | 1 | 14 | -29 | 74 | 103 | 19 | |
30. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 0 | 1 | 18 | -40 | 54 | 94 | 15 | |
31. | Kapitan Stupino U21 | 26 | 4 | 1 | 3 | 14 | -48 | 59 | 107 | 15 | |
32. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -28 | 58 | 86 | 14 | |
33. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -47 | 49 | 96 | 14 | |
34. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | -2 | 3 | 1 | 19 | -67 | 48 | 115 | 9 | |
35. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 4 | 0 | 1 | 21 | -90 | 57 | 147 | 9 | |
36. | AKM U21 | 27 | -1 | 1 | 4 | 17 | -79 | 53 | 132 | 7 | |
37. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 0 | 0 | 24 | -85 | 58 | 143 | 6 |