Lokomotiv Orsha VS Novopolock


Lokomotiv Orsha

Novopolock

not draw --0--0---0
not win --5--0---0
not lost --5--0---0

Lokomotiv Orsha (T1) VS Novopolock (T2)

Lokomotiv Orsha

Novopolock

Zaujímavé

Lokomotiv Orsha

  • Počet remíz tímu Lokomotiv Orsha je až 12 z celkového počtu 42 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 31 zápasov tímu Lokomotiv Orsha skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 74%.
  • Lokomotiv Orsha ťahá aktuálne sériu 0 remíz v rade.
  • Lokomotiv Orsha už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Novopolock

  • 33% zápasov tímu Novopolock skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 42 zápasov.
  • 38 z celkového počtu 42 zápasov tímu Novopolock skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 90%.
  • Novopolock už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 19 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 14, čo je 74%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 19 vzájomných zápasov, čo je 68%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022
06.11.2021 15:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.11.2021 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 0:3 0:1,0:1,0:1
05.08.2021 18:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 1:2 0:0,1:1,0:1
Belarus / Ekstralegue / 2019/2020
24.02.2020 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha over 3:4ot 0:2,3:1,0:0,0:1
26.01.2020 14:30 Lokomotiv Orsha Novopolock under 3:2 1:0,2:1,0:1
20.01.2020 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 2:1 1:0,1:1,0:0
23.12.2019 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 1:2 0:1,0:0,1:1
18.12.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 4:0 2:0,1:0,1:0
18.11.2019 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 0:3 0:1,0:2,0:0
19.10.2019 15:30 Lokomotiv Orsha Novopolock under 3:2 1:0,0:0,2:2
02.10.2019 18:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 0:1 0:0,0:1,0:0
03.09.2019 18:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 2:0 0:0,1:0,1:0
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019
23.03.2019 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha over 2:5 1:1,1:1,0:3
23.02.2019 11:00 Lokomotiv Orsha Novopolock over 4:2 1:0,3:2,0:0
19.01.2019 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 2:1 0:0,2:0,0:1
08.12.2018 11:00 Lokomotiv Orsha Novopolock over 5:2 1:1,3:0,1:1
03.11.2018 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha over 1:7 0:0,0:3,1:4
06.10.2018 12:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 2:0 0:0,0:0,2:0
14.08.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Novopolock over 3:4ps 0:2,2:1,1:0,0:0,0:1

Lokomotiv Orsha

14 - 2 - 3

Novopolock

Lokomotiv Orsha


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
09.01.22 10:45 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 4:3ot 0:2,2:1,1:0,1:0
07.01.22 12:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
05.01.22 17:25 Lokomotiv Orsha Žlobin under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.12.21 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
26.12.21 10:55 Lokomotiv Orsha Junost Minsk under 0:1ps 0:0,0:0,0:0,0:0,0:2
24.12.21 17:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna over 4:2 2:1,0:1,2:0
22.12.21 16:45 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk over 2:4 0:4,2:0,0:0
12.12.21 15:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 4:2 1:0,2:0,1:2
10.12.21 17:00 Lida Lokomotiv Orsha under 0:4 0:1,0:1,0:2
08.12.21 17:00 Brest Lokomotiv Orsha under 0:1 0:1,0:0,0:0
04.12.21 10:25 Lokomotiv Orsha Gomel under 1:3 1:1,0:0,0:2
02.12.21 16:45 Lokomotiv Orsha Gomel over 4:3ot 1:1,2:2,0:0,1:0
28.11.21 12:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 3:2 2:0,1:2,0:0
26.11.21 16:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 1:0 1:0,0:0,0:0
24.11.21 17:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 1:0 0:0,0:0,1:0
19.11.21 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 4:3 0:1,3:2,1:0
17.11.21 16:45 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
06.11.21 15:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.11.21 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 0:3 0:1,0:1,0:1
30.10.21 16:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 4:3ps 1:0,1:2,1:1,0:0,2:1
28.10.21 18:00 Lokomotiv Orsha Lida under 1:3 0:0,0:2,1:1
26.10.21 18:00 Lokomotiv Orsha Brest under 4:1 0:0,2:1,2:0
22.10.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1 1:0,1:0,0:1
20.10.21 17:45 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1ot 0:1,1:0,0:0,1:0
16.10.21 11:10 Lokomotiv Orsha Junost Minsk over 4:3ot 1:1,2:1,0:1,1:0
14.10.21 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:1ot 0:0,1:1,0:0,1:0
12.10.21 17:45 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:2,0:0
09.10.21 13:25 Žlobin Lokomotiv Orsha under 3:1 1:0,2:1,0:0
07.10.21 17:45 Žlobin Lokomotiv Orsha over 4:2 0:0,2:2,2:0
02.10.21 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha under 1:2 0:0,1:2,0:0
30.09.21 17:45 Lida Lokomotiv Orsha over 1:5 0:0,0:3,1:2
28.09.21 17:45 Brest Lokomotiv Orsha under 1:2 0:1,1:0,0:1
25.09.21 16:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,2:0,1:0
18.09.21 16:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 3:1 0:1,1:0,2:0
16.09.21 16:45 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:0 2:0,0:0,2:0
14.09.21 17:45 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 2:1ps 0:0,0:1,1:0,0:0,3:2
10.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 1:2ps 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
08.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 3:2 0:1,3:0,0:1
05.09.21 13:30 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 3:5 0:2,2:0,1:3
03.09.21 18:00 Lokomotiv Orsha Lida under 2:3ps 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
01.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Brest under 3:0 1:0,1:0,1:0

Novopolock


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
09.01.22 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 2:1ps 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
07.01.22 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 0:3 0:0,0:1,0:2
05.01.22 17:00 Novopolock Vitebsk over 4:3ps 0:2,2:1,1:0,0:0,-:-
29.12.21 17:00 Novopolock Vitebsk over 3:4 0:3,2:1,1:0
26.12.21 12:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
24.12.21 17:00 Novopolock Junost Minsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
22.12.21 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,0:2,1:0
12.12.21 12:00 Brest Novopolock under 2:1 0:0,0:1,2:0
10.12.21 17:00 Něman Grodno Novopolock under 2:3ps 1:1,0:1,1:0,0:0,0:2
08.12.21 16:45 Lida Novopolock over 2:5 1:3,0:0,1:2
04.12.21 12:00 Novopolock Žlobin under 2:3 0:0,2:3,0:0
02.12.21 17:00 Novopolock Žlobin over 4:3ps 1:0,2:0,0:3,0:0,2:0
28.11.21 12:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock under 1:2ot 0:0,0:0,1:1,0:1
26.11.21 16:45 Junost Minsk Novopolock under 1:2ps 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2
24.11.21 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 0:2 0:2,0:0,0:0
19.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:1 0:0,0:1,2:0
17.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 3:2ps 0:1,2:0,0:1,0:0,3:2
06.11.21 15:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.11.21 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 0:3 0:1,0:1,0:1
30.10.21 13:00 Novopolock Brest under 2:3ps 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
28.10.21 17:45 Novopolock Něman Grodno under 2:3ot 2:1,0:0,0:1,0:1
26.10.21 18:00 Novopolock Lida under 4:0 2:0,1:0,1:0
22.10.21 18:00 Gomel Novopolock under 4:1 1:0,1:0,2:1
20.10.21 18:00 Gomel Novopolock under 2:3ps 0:1,0:1,2:0,0:0,4:5
16.10.21 16:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
14.10.21 18:00 Novopolock Junost Minsk under 0:5 0:1,0:2,0:2
12.10.21 18:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 0:3 0:2,0:1,0:0
09.10.21 16:00 Vitebsk Novopolock under 3:2ot 1:0,1:1,0:1,1:0
07.10.21 18:00 Vitebsk Novopolock under 2:1 1:0,0:0,1:1
02.10.21 16:00 Brest Novopolock under 0:2 0:1,0:0,0:1
30.09.21 18:00 Něman Grodno Novopolock under 1:2ot 0:0,0:1,1:0,0:1
28.09.21 18:00 Lida Novopolock under 0:3 0:1,0:0,0:2
25.09.21 16:00 Novopolock Gomel under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.09.21 18:00 Novopolock Gomel under 2:3ot 0:1,1:1,1:0,0:1
18.09.21 16:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock under 3:0 0:0,2:0,1:0
16.09.21 17:45 Junost Minsk Novopolock under 2:1 0:0,1:0,1:1
14.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 0:4 0:1,0:1,0:2
10.09.21 18:00 Žlobin Novopolock under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.09.21 17:45 Žlobin Novopolock under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
05.09.21 13:00 Novopolock Brest under 2:0 0:0,2:0,0:0
03.09.21 18:00 Novopolock Něman Grodno under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.09.21 18:00 Novopolock Lida under 3:1 0:1,1:0,2:0

Lokomotiv Orsha


Date Time HOME AWAY  
29.01.2022 15:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H
03.02.2022 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
05.02.2022 15:00 Lida Lokomotiv Orsha H2H
14.02.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha H2H
16.02.2022 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
20.02.2022 15:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
22.02.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev H2H

Novopolock


Date Time HOME AWAY  
29.01.2022 15:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H
03.02.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock H2H
05.02.2022 15:00 Brest Novopolock H2H
14.02.2022 17:00 Novopolock Lida H2H
16.02.2022 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
20.02.2022 15:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna H2H
22.02.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock H2H

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 47 22 6 7 -1 49 131 82 75
2. Žlobin 47 10 11 6 3 42 146 104 70
3. Gomel 47 18 6 6 5 38 139 101 66
4. Shakhtar Soligorsk 47 13 8 4 10 29 126 97 62
5. Vitebsk 47 10 8 8 5 9 116 107 60
6. Něman Grodno 47 14 4 7 11 22 123 101 51

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 47 18 3 4 15 -10 110 120 52
2. Lokomotiv Orsha 47 10 6 7 11 4 97 93 51
3. Novopolock 47 5 8 6 14 -11 87 98 48
4. Brest 47 6 5 8 15 -43 80 123 40
5. Khimvolokno Mogilev 47 5 5 6 20 -53 58 111 36
6. Lida 47 3 4 5 26 -76 85 161 27
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 47 22 6 7 -1 49 131 82 75
2. Žlobin 47 10 11 6 3 42 146 104 70
3. Gomel 47 18 6 6 5 38 139 101 66
4. Shakhtar Soligorsk 47 13 8 4 10 29 126 97 62
5. Vitebsk 47 10 8 8 5 9 116 107 60
6. Dinamo Maladzyechna 47 18 3 4 15 -10 110 120 52
7. Něman Grodno 47 14 4 7 11 22 123 101 51
8. Lokomotiv Orsha 47 10 6 7 11 4 97 93 51
9. Novopolock 47 5 8 6 14 -11 87 98 48
10. Brest 47 6 5 8 15 -43 80 123 40
11. Khimvolokno Mogilev 47 5 5 6 20 -53 58 111 36
12. Lida 47 3 4 5 26 -76 85 161 27

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 24 12 3 4 -2 25 64 39 40
2. Žlobin 24 1 7 5 -1 16 70 54 35
3. Gomel 25 12 2 3 3 22 77 55 35
4. Shakhtar Soligorsk 22 9 4 1 3 33 70 37 35
5. Vitebsk 23 5 4 4 2 4 59 55 30
6. Něman Grodno 23 5 1 4 8 -2 56 58 18

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 24 12 1 1 8 8 56 48 29
2. Lokomotiv Orsha 25 5 5 3 4 13 60 47 33
3. Novopolock 24 4 3 3 8 -11 42 53 23
4. Brest 22 4 2 4 6 -13 37 50 20
5. Khimvolokno Mogilev 23 5 2 4 6 -22 29 51 22
6. Lida 23 0 2 2 15 -39 46 85 10
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 24 12 3 4 -2 25 64 39 40
2. Shakhtar Soligorsk 22 9 4 1 3 33 70 37 35
3. Žlobin 24 1 7 5 -1 16 70 54 35
4. Gomel 25 12 2 3 3 22 77 55 35
5. Lokomotiv Orsha 25 5 5 3 4 13 60 47 33
6. Vitebsk 23 5 4 4 2 4 59 55 30
7. Dinamo Maladzyechna 24 12 1 1 8 8 56 48 29
8. Novopolock 24 4 3 3 8 -11 42 53 23
9. Khimvolokno Mogilev 23 5 2 4 6 -22 29 51 22
10. Brest 22 4 2 4 6 -13 37 50 20
11. Něman Grodno 23 5 1 4 8 -2 56 58 18
12. Lida 23 0 2 2 15 -39 46 85 10

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 23 10 3 3 1 24 67 43 35
2. Žlobin 23 9 4 1 4 26 76 50 35
3. Gomel 22 6 4 3 2 16 62 46 31
4. Shakhtar Soligorsk 25 4 4 3 7 -4 56 60 27
5. Vitebsk 24 5 4 4 3 5 57 52 30
6. Něman Grodno 24 9 3 3 3 24 67 43 33

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 23 6 2 3 7 -18 54 72 23
2. Lokomotiv Orsha 22 5 1 4 7 -9 37 46 18
3. Novopolock 23 1 5 3 6 0 45 45 25
4. Brest 25 2 3 4 9 -30 43 73 20
5. Khimvolokno Mogilev 24 0 3 2 14 -31 29 60 14
6. Lida 24 3 2 3 11 -37 39 76 17
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 23 10 3 3 1 24 67 43 35
2. Žlobin 23 9 4 1 4 26 76 50 35
3. Něman Grodno 24 9 3 3 3 24 67 43 33
4. Gomel 22 6 4 3 2 16 62 46 31
5. Vitebsk 24 5 4 4 3 5 57 52 30
6. Shakhtar Soligorsk 25 4 4 3 7 -4 56 60 27
7. Novopolock 23 1 5 3 6 0 45 45 25
8. Dinamo Maladzyechna 23 6 2 3 7 -18 54 72 23
9. Brest 25 2 3 4 9 -30 43 73 20
10. Lokomotiv Orsha 22 5 1 4 7 -9 37 46 18
11. Lida 24 3 2 3 11 -37 39 76 17
12. Khimvolokno Mogilev 24 0 3 2 14 -31 29 60 14