Lokomotiv Orsha VS Novopolock
Lokomotiv Orsha |
Novopolock |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Lokomotiv Orsha (T1) VS Novopolock (T2)
Lokomotiv Orsha
Novopolock
Zaujímavé
Lokomotiv Orsha
- Mužsvo Lokomotiv Orsha prehralo až 67% svojích zápasov. 2 prehier z 3 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži. Pomôcť mu však môže výhoda domáceho prostredia.
- Až 3 zápasov tímu Lokomotiv Orsha skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 100%.
Novopolock
- 33% zápasov tímu Novopolock skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 3 zápasov.
- Tím Novopolock odohral až 2 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 3 zápasov.
No match found
Lokomotiv Orsha
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
11.08.18 | 16:00 | Lida | Lokomotiv Orsha | 6:1 | 2:0,2:1,2:0 | |
05.08.18 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Bělorusko 18 | 5:2 | 2:1,2:0,1:1 | |
07.08.18 | 18:00 | Brest | Lokomotiv Orsha | 4:2 | 1:0,3:0,0:2 |
Novopolock
Lokomotiv Orsha
No match found
Novopolock
No match found
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |