Žlobin VS Novopolock
Žlobin |
Novopolock |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Žlobin (T1) VS Novopolock (T2)
Žlobin
Novopolock
Zaujímavé
Žlobin
- 100% (2 z 2) výhier mužstva Žlobin nasvedčuje tomu, že Novopolock to nebude mať oproti tímu Žlobin ľahké. Navyše Žlobin má ešte výhodu domáceho prostredia.
- Až 2 zápasov tímu Žlobin skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 2 zápasov, to je až 100%.
Novopolock
- 2 z celkového počtu 2 zápasov tímu Novopolock skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.
H2H
- Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 64%.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 14 vzájomných zápasov, čo je 79%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Belarus / Ekstralegue / 2022/2023 | ||||||
14.02.2023 | 17:00 | Novopolock | Žlobin | 2:1otps | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
28.11.2022 | 17:00 | Žlobin | Novopolock | 3:2 | 0:0,1:1,2:1 | |
26.11.2022 | 10:00 | Žlobin | Novopolock | 3:2 | 1:0,1:0,1:2 | |
19.09.2022 | 18:00 | Novopolock | Žlobin | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
17.09.2022 | 16:00 | Novopolock | Žlobin | 2:3 | 1:0,0:1,1:2 | |
09.08.2022 | 16:55 | Žlobin | Novopolock | 3:1 | 2:0,0:1,1:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
04.12.2021 | 12:00 | Novopolock | Žlobin | 2:3 | 0:0,2:3,0:0 | |
02.12.2021 | 17:00 | Novopolock | Žlobin | 4:3otps | 1:0,2:0,0:3,0:0,2:0 | |
10.09.2021 | 18:00 | Žlobin | Novopolock | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
08.09.2021 | 17:45 | Žlobin | Novopolock | 2:1otps | 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0 | |
03.08.2021 | 18:00 | Novopolock | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
Belarus / Cup / 2020/2021 | ||||||
22.08.2020 | 16:00 | Žlobin | Novopolock | 0:2 | 0:2,0:0,0:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
02.11.2017 | 17:00 | Novopolock | Žlobin | 4:2 | 0:1,2:1,2:0 | |
28.09.2017 | 18:00 | Žlobin | Novopolock | 5:2 | 0:2,3:0,2:0 |
Žlobin |
9 - 3 - 2 |
Novopolock |
Žlobin
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.08.23 | 16:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 4:6 | 2:0,0:3,2:3 | |
03.08.23 | 16:55 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 5:2 | 2:2,0:0,3:0 |
Novopolock
Žlobin
No match found
Novopolock
No match found
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |