Novopolock VS Vitebsk
Novopolock |
Vitebsk |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Novopolock (T1) VS Vitebsk (T2)
Novopolock
Vitebsk
Zaujímavé
Novopolock
- 100% (1 z 1) výhier mužstva Novopolock nasvedčuje tomu, že Vitebsk to nebude mať oproti tímu Novopolock ľahké. Navyše Novopolock má ešte výhodu domáceho prostredia.
- Až 1 zápasov tímu Novopolock skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 1 zápasov, to je až 100%.
Vitebsk
- 100% (1 z 1) výhier mužstva Vitebsk nasvedčuje tomu, že Novopolock to nebude mať oproti tímu Vitebsk ľahké.
- 1 z celkového počtu 1 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.
H2H
- Z 40 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 32, čo je 80%.
- 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 25 z 40 zápasov.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Belarus / Ekstralegue / 2022/2023 | ||||||
24.02.2023 | 17:00 | Vitebsk | Novopolock | 2:4 | 0:0,1:0,1:4 | |
21.12.2022 | 17:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:4 | 1:3,2:0,0:1 | |
19.12.2022 | 17:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:4 | 0:0,1:2,2:2 | |
07.10.2022 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:3 | 2:2,1:0,1:1 | |
05.10.2022 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 3:4 | 1:2,1:1,1:1 | |
05.08.2022 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:1 | 0:0,1:1,3:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
05.01.2022 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:3otps | 0:2,2:1,1:0,0:0,-:- | |
29.12.2021 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 3:4 | 0:3,2:1,1:0 | |
09.10.2021 | 16:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:2ot | 1:0,1:1,0:1,1:0 | |
07.10.2021 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
09.08.2021 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
17.02.2021 | 16:45 | Novopolock | Vitebsk | 6:3 | 1:0,3:1,2:2 | |
10.01.2021 | 11:00 | Novopolock | Vitebsk | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
13.12.2020 | 15:00 | Vitebsk | Novopolock | 1:4 | 0:0,0:1,1:3 | |
11.12.2020 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 3:0 | 1:0,2:0,0:0 | |
24.11.2020 | 17:00 | Vitebsk | Novopolock | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
06.10.2020 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 0:6 | 0:4,0:1,0:1 | |
30.09.2020 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
24.08.2020 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
27.11.2019 | 17:00 | Vitebsk | Novopolock | 0:6 | 0:2,0:1,0:3 | |
03.11.2019 | 11:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:3 | 0:0,3:2,1:1 | |
11.10.2019 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 1:6 | 0:3,0:1,1:2 | |
16.09.2019 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 5:1 | 3:0,1:0,1:1 | |
07.08.2019 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 1:6 | 0:3,1:2,0:1 | |
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
27.04.2019 | 11:00 | Novopolock | Vitebsk | 11:1 | 2:0,7:0,2:1 | |
25.03.2019 | 11:00 | Vitebsk | Novopolock | 1:5 | 0:1,1:2,0:2 | |
14.03.2019 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 5:3 | 3:0,0:1,2:2 | |
02.02.2019 | 11:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:2otps | 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0 | |
10.01.2019 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 3:4ot | 2:1,1:2,0:0,0:1 | |
24.11.2018 | 11:00 | Vitebsk | Novopolock | 1:9 | 0:4,0:2,1:3 | |
25.10.2018 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 7:5 | 1:4,1:1,5:0 | |
22.09.2018 | 12:00 | Vitebsk | Novopolock | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
28.08.2018 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
18.08.2018 | 16:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:8 | 1:1,2:3,0:4 | |
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
25.02.2018 | 15:00 | Novopolock | Vitebsk | 6:2 | 3:0,2:0,1:2 | |
20.01.2018 | 17:00 | Vitebsk | Novopolock | 2:3 | 2:2,0:0,0:1 | |
16.01.2018 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 6:3 | 2:0,2:0,2:3 | |
02.12.2017 | 15:00 | Vitebsk | Novopolock | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
14.10.2017 | 12:00 | Novopolock | Vitebsk | 5:3 | 2:0,1:2,2:1 | |
12.10.2017 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 2:4 | 1:2,0:0,1:2 |
Novopolock |
32 - 4 - 4 |
Vitebsk |
Novopolock
Vitebsk
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
03.08.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Vitebsk | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 |
Novopolock
No match found
Vitebsk
No match found
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |