Jesenice VS CZ Bělehrad
Jesenice |
CZ Bělehrad |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Jesenice (T1) VS CZ Bělehrad (T2)
Jesenice
CZ Bělehrad
Zaujímavé
Jesenice
- Z celkového počtu 2 prehralo mužstvo Jesenice až 50% svojích zápasov. 1 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
- Až 2 zápasov tímu Jesenice skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 2 zápasov, to je až 100%.
CZ Bělehrad
- Mužsvo CZ Bělehrad prehralo až 100% svojích zápasov. 2 prehier z 2 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži, navyše domáce mužstvo má ešte aj výhodu domáceho prostredia.
- Tím CZ Bělehrad odohral až 2 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 2 zápasov.
No match found
Jesenice
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
20.10.18 | 16:00 | Budapest MAC | Jesenice | 3:4 | 0:1,2:2,1:1 | |
19.10.18 | 20:00 | Ritten Collalbo | Jesenice | 6:1 | 3:0,3:1,0:0 |
CZ Bělehrad
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
20.10.18 | 20:00 | Ritten Collalbo | CZ Bělehrad | 6:4 | 2:1,0:2,4:1 | |
19.10.18 | 16:00 | Budapest MAC | CZ Bělehrad | 8:0 | 1:0,6:0,1:0 |
Jesenice
No match found
CZ Bělehrad
No match found
First Round - Group A (ESP)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11 | 24 | 13 | 6 | |
2. | Zagreb KHL | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -11 | 9 | 20 | 3 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -25 | 4 | 29 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 16 | 7 | 6 | |
2. | Celje | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 11 | 3 |
Second Round - Group B (SRB)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -7 | 6 | 13 | 3 | |
2. | CZ Bělehrad | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -11 | 6 | 17 | 2 |
Third Round - Group B (ITA)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | -8 | 8 | 16 | 4 |
Third Round - Group A (FRA)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | 1 | 6 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 26 | 10 | 18 | |
2. | Kaunas City | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 23 | 38 | 15 | 13 | |
3. | Zemgale/LLU | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | 13 | 12 | |
4. | Ferencváros Budapešť | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 17 | 31 | 14 | 11 | |
5. | Herning | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | -2 | 20 | 22 | 9 | |
6. | Cardiff | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 18 | 18 | 9 | |
7. | Katowice | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 23 | 17 | 9 | |
8. | Panter Purikad | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11 | 24 | 13 | 6 | |
9. | Brašov | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 16 | 7 | 6 | |
10. | Cortina | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | -8 | 8 | 16 | 4 | |
11. | Liege | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -11 | 12 | 23 | 3 | |
12. | Celje | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 11 | 3 | |
13. | Sokil Kyiv | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -7 | 6 | 13 | 3 | |
14. | Zagreb KHL | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -11 | 9 | 20 | 3 | |
15. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
16. | CZ Bělehrad | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -11 | 6 | 17 | 2 | |
17. | Grenoble | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
18. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 | |
19. | Skautafelag Akureyrar | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -25 | 4 | 29 | 0 |
First Round - Group A (ESP)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | 18 | 9 | 3 | |
2. | Zagreb KHL | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -13 | 4 | 17 | 0 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 3 | 5 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 3 | |
2. | Celje | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | 7 | 3 |
Second Round - Group B (SRB)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 5 | 8 | 3 | |
2. | CZ Bělehrad | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 |
Third Round - Group B (ITA)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 |
Third Round - Group A (FRA)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | 1 | 5 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12 | 4 | 9 | |
2. | Katowice | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 8 | |
3. | Kaunas City | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15 | 2 | 6 | |
4. | Ferencváros Budapešť | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | 16 | 4 | 6 | |
5. | Zemgale/LLU | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 6 | |
6. | Brašov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 3 | |
7. | Celje | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
8. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
9. | Sokil Kyiv | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 5 | 8 | 3 | |
10. | Panter Purikad | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | 18 | 9 | 3 | |
11. | Cardiff | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 8 | 9 | 3 | |
12. | CZ Bělehrad | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Herning | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -5 | 8 | 13 | 2 | |
14. | Cortina | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
15. | Irbis-Skate Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Liege | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 | |
17. | Skautafelag Akureyrar | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 3 | 5 | 0 | |
18. | Grenoble | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
19. | Zagreb KHL | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -13 | 4 | 17 | 0 |
First Round - Group A (ESP)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
2. | Zagreb KHL | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -23 | 1 | 24 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 3 | |
2. | Celje | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Second Round - Group B (SRB)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
2. | CZ Bělehrad | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -12 | 2 | 14 | 0 |
Third Round - Group B (ITA)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -7 | 4 | 11 | 3 |
Third Round - Group A (FRA)
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 14 | 6 | 9 | |
2. | Herning | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 3 | 12 | 9 | 7 | |
3. | Kaunas City | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10 | 23 | 13 | 7 | |
4. | Zemgale/LLU | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | 6 | |
5. | Cardiff | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 9 | 6 | |
6. | Ferencváros Budapešť | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 15 | 10 | 5 | |
7. | Zagreb KHL | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | |
8. | Panter Purikad | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
9. | Brašov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 3 | |
10. | Cortina | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -7 | 4 | 11 | 3 | |
11. | Liege | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -10 | 11 | 21 | 3 | |
12. | Katowice | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 3 | 6 | 1 | |
13. | Jaca CH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Grenoble | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 | |
15. | Celje | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
16. | Sokil Kyiv | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
17. | CZ Bělehrad | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -12 | 2 | 14 | 0 | |
18. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 | |
19. | Skautafelag Akureyrar | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -23 | 1 | 24 | 0 |