Omskie Krylia VS Toros Neftekamsk
Omskie Krylia |
Toros Neftekamsk |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Omskie Krylia (T1) VS Toros Neftekamsk (T2)
Omskie Krylia
Toros Neftekamsk
Zaujímavé
Omskie Krylia
- Z celkového počtu 32 prehralo mužstvo Omskie Krylia až 50% svojích zápasov. 16 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
- Omskie Krylia už 6 zápasov v rade neremízovali.
- Omskie Krylia ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
Toros Neftekamsk
H2H
- Až 60% vzájomných zápasov (3 z 5) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 5 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / Major Hockey League / 2023/2024 | ||||||
05.11.2023 | 13:00 | Toros Neftekamsk | Omskie Krylia | 4:3otps | 1:1,0:2,2:0,0:0,-:- | |
Russia / Major Hockey League / 2022/2023 | ||||||
23.12.2022 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Omskie Krylia | 2:1ot | 1:0,0:1,0:0,1:0 | |
24.10.2022 | 15:00 | Omskie Krylia | Toros Neftekamsk | 2:3 | 0:3,0:0,2:0 | |
Russia / Major Hockey League / 2021/2022 | ||||||
02.02.2022 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Omskie Krylia | 3:1 | 2:0,1:0,0:1 | |
20.09.2021 | 15:00 | Omskie Krylia | Toros Neftekamsk | 3:4ot | 1:2,2:1,0:0,0:1 |
Omskie Krylia |
0 - 3 - 2 |
Toros Neftekamsk |
Omskie Krylia
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
29.11.23 | 14:00 | Zvezda Chekhov | Omskie Krylia | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
27.11.23 | 17:00 | AKM | Omskie Krylia | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
25.11.23 | 13:00 | Yugra Khanty-Mansiysk | Omskie Krylia | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
23.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Omskie Krylia | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
17.11.23 | 13:30 | Omskie Krylia | Zvezda Chekhov | 2:4 | 1:0,0:2,1:2 | |
15.11.23 | 11:30 | Omskie Krylia | AKM | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
13.11.23 | 12:00 | Omskie Krylia | Ťumeň | 3:4ps | 2:1,1:2,0:0,0:0,-:- | |
11.11.23 | 08:00 | Omskie Krylia | Yugra Khanty-Mansiysk | 3:2 | 0:2,1:0,2:0 | |
07.11.23 | 17:00 | Chelny | Omskie Krylia | 3:2 | 1:0,1:1,1:1 | |
05.11.23 | 13:00 | Toros Neftekamsk | Omskie Krylia | 4:3ps | 1:1,0:2,2:0,0:0,-:- | |
03.11.23 | 15:00 | Molot-Prikam'e Perm | Omskie Krylia | 5:4 | 2:3,2:0,1:1 | |
01.11.23 | 15:30 | Iževsk | Omskie Krylia | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
26.10.23 | 14:30 | Omskie Krylia | Penza | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
24.10.23 | 14:30 | Omskie Krylia | Bars Kazan | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
22.10.23 | 09:00 | Omskie Krylia | Samara | 3:2 | 1:0,1:2,1:0 | |
20.10.23 | 15:30 | Omskie Krylia | Almetievsk | 3:2ps | 0:0,1:1,1:1,0:0,-:- | |
15.10.23 | 12:00 | Rostov | Omskie Krylia | 2:4 | 0:2,2:0,0:2 | |
13.10.23 | 18:00 | Voroněž | Omskie Krylia | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
11.10.23 | 16:30 | Saratov | Omskie Krylia | 3:4ot | 0:0,0:3,3:0,0:1 | |
09.10.23 | 17:30 | Tambov | Omskie Krylia | 2:1 | 2:0,0:1,0:0 | |
05.10.23 | 14:30 | Omskie Krylia | Norilsk | 4:7 | 1:4,2:3,1:0 | |
03.10.23 | 14:30 | Omskie Krylia | Sokol Krasnoyarsk | 5:3 | 3:1,0:2,2:0 | |
28.09.23 | 15:30 | Kurgan | Omskie Krylia | 6:3 | 3:0,2:0,1:3 | |
26.09.23 | 15:30 | Gornyak Uchaly | Omskie Krylia | 2:1ot | 0:0,1:0,0:1,1:0 | |
24.09.23 | 14:00 | Chelmet Čeljabinsk | Omskie Krylia | 4:3ot | 1:1,2:1,0:1,1:0 | |
22.09.23 | 14:00 | Yuzhny Ural Orsk | Omskie Krylia | 4:2 | 2:1,2:1,0:0 | |
17.09.23 | 09:00 | Omskie Krylia | Dinamo St. Petersburg | 2:5 | 0:1,1:1,1:3 | |
15.09.23 | 14:30 | Omskie Krylia | Karelia SKA | 2:3ps | 1:2,0:0,1:0,0:0,-:- | |
13.09.23 | 14:30 | Omskie Krylia | Ryazan | 2:4 | 1:0,1:0,0:4 | |
11.09.23 | 14:30 | Omskie Krylia | Khimik Voskresensk | 4:6 | 1:1,2:1,1:4 | |
05.09.23 | 14:30 | Omskie Krylia | Novokuzněck | 3:4 | 0:2,2:1,1:1 | |
03.09.23 | 09:00 | Omskie Krylia | Dynamo Altay | 8:5 | 4:1,1:0,3:4 |
Toros Neftekamsk
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.12.23 | 13:00 | Novokuzněck | Toros Neftekamsk | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
03.12.23 | 11:00 | Dynamo Altay | Toros Neftekamsk | 3:2 | 1:0,2:2,0:0 | |
29.11.23 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Karelia SKA | 5:2 | 2:0,1:0,2:2 | |
27.11.23 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Dinamo St. Petersburg | 0:1ot | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
25.11.23 | 13:00 | Toros Neftekamsk | Ryazan | 4:5 | 3:2,1:1,0:2 | |
23.11.23 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Khimik Voskresensk | 3:4ot | 0:0,1:1,2:2,0:1 | |
19.11.23 | 15:00 | Karelia SKA | Toros Neftekamsk | 6:2 | 1:1,2:0,3:1 | |
17.11.23 | 17:00 | Dinamo St. Petersburg | Toros Neftekamsk | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
15.11.23 | 16:30 | Khimik Voskresensk | Toros Neftekamsk | 4:2 | 1:1,1:0,2:1 | |
13.11.23 | 17:00 | Ryazan | Toros Neftekamsk | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
09.11.23 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Novokuzněck | 4:3 | 0:0,3:1,1:2 | |
07.11.23 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Dynamo Altay | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
05.11.23 | 13:00 | Toros Neftekamsk | Omskie Krylia | 4:3ps | 1:1,0:2,2:0,0:0,-:- | |
31.10.23 | 16:30 | Zvezda Chekhov | Toros Neftekamsk | 2:3ps | 1:0,0:2,1:0,0:0,-:- | |
29.10.23 | 11:00 | AKM | Toros Neftekamsk | 2:3 | 0:3,1:0,1:0 | |
27.10.23 | 16:00 | Yugra Khanty-Mansiysk | Toros Neftekamsk | 3:2ot | 0:0,1:0,1:2,1:0 | |
25.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Toros Neftekamsk | 5:1 | 1:0,3:0,1:1 | |
16.10.23 | 16:30 | Iževsk | Toros Neftekamsk | 2:1ps | 0:1,0:0,1:0,0:0,-:- | |
14.10.23 | 14:00 | Molot-Prikam'e Perm | Toros Neftekamsk | 5:4 | 3:2,1:1,1:1 | |
10.10.23 | 16:00 | Toros Neftekamsk | Bars Kazan | 3:2 | 1:1,0:0,2:1 | |
08.10.23 | 14:00 | Toros Neftekamsk | Penza | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
06.10.23 | 16:00 | Toros Neftekamsk | Almetievsk | 4:3ot | 0:0,2:1,1:2,1:0 | |
04.10.23 | 16:00 | Toros Neftekamsk | Samara | 6:1 | 2:0,4:1,0:0 | |
30.09.23 | 12:00 | Rostov | Toros Neftekamsk | 2:4 | 0:1,1:3,1:0 | |
28.09.23 | 18:00 | Voroněž | Toros Neftekamsk | 2:4 | 0:1,2:1,0:2 | |
26.09.23 | 16:30 | Saratov | Toros Neftekamsk | 2:3 | 0:0,0:2,2:1 | |
24.09.23 | 12:00 | Tambov | Toros Neftekamsk | 2:1 | 0:0,2:0,0:1 | |
20.09.23 | 16:00 | Toros Neftekamsk | Norilsk | 4:3ps | 0:1,2:0,1:2,0:0,-:- | |
18.09.23 | 16:00 | Toros Neftekamsk | Sokol Krasnoyarsk | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
14.09.23 | 15:30 | Kurgan | Toros Neftekamsk | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
12.09.23 | 15:30 | Gornyak Uchaly | Toros Neftekamsk | 5:4 | 4:0,1:2,0:2 | |
10.09.23 | 14:00 | Chelmet Čeljabinsk | Toros Neftekamsk | 3:2 | 1:0,2:2,0:0 | |
08.09.23 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Toros Neftekamsk | 4:3 | 0:2,1:0,3:1 | |
02.09.23 | 14:00 | Toros Neftekamsk | Chelny | 6:4 | 1:2,2:2,3:0 |
Omskie Krylia
No match found
Toros Neftekamsk
No match found
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ťumeň | 56 | 24 | 7 | 8 | 2 | 64 | 175 | 111 | 84 | |
2. | Molot-Prikam'e Perm | 56 | 19 | 11 | 2 | 11 | 64 | 192 | 128 | 84 | |
3. | Kurgan | 56 | 14 | 13 | 3 | 10 | 47 | 169 | 122 | 83 | |
4. | AKM | 56 | 31 | 4 | 4 | 9 | 67 | 162 | 95 | 82 | |
5. | Yugra Khanty-Mansiysk | 56 | 22 | 8 | 6 | 6 | 59 | 185 | 126 | 82 | |
6. | Khimik Voskresensk | 56 | 19 | 9 | 5 | 9 | 57 | 201 | 144 | 79 | |
7. | Karelia SKA | 56 | 17 | 9 | 4 | 13 | 44 | 172 | 128 | 74 | |
8. | Dinamo St. Petersburg | 56 | 25 | 4 | 6 | 10 | 43 | 191 | 148 | 73 | |
9. | Almetievsk | 56 | 15 | 8 | 11 | 3 | 25 | 167 | 142 | 73 | |
10. | Tambov | 56 | 19 | 7 | 4 | 15 | 31 | 159 | 128 | 70 | |
11. | Voroněž | 56 | 19 | 6 | 8 | 9 | 13 | 152 | 139 | 70 | |
12. | Yuzhny Ural Orsk | 56 | 15 | 8 | 8 | 9 | 12 | 152 | 140 | 70 | |
13. | Toros Neftekamsk | 56 | 19 | 6 | 5 | 15 | 22 | 170 | 148 | 67 | |
14. | Zvezda Chekhov | 56 | 15 | 7 | 9 | 9 | 2 | 153 | 151 | 67 | |
15. | Sokol Krasnoyarsk | 56 | 23 | 3 | 6 | 15 | 4 | 165 | 161 | 64 | |
16. | Norilsk | 56 | 18 | 5 | 8 | 12 | 8 | 167 | 159 | 64 | |
17. | Chelmet Čeljabinsk | 56 | 21 | 4 | 5 | 17 | 11 | 151 | 140 | 63 | |
18. | Novokuzněck | 56 | 19 | 5 | 5 | 17 | 16 | 163 | 147 | 63 | |
19. | Gornyak Uchaly | 56 | 14 | 7 | 4 | 20 | -13 | 148 | 161 | 60 | |
20. | Dynamo Altay | 56 | 13 | 5 | 10 | 13 | -33 | 131 | 164 | 56 | |
21. | Ryazan | 56 | 11 | 6 | 7 | 19 | -18 | 124 | 142 | 53 | |
22. | Penza | 56 | 20 | 1 | 8 | 18 | -20 | 134 | 154 | 52 | |
23. | Samara | 56 | 8 | 7 | 4 | 26 | -43 | 143 | 186 | 48 | |
24. | Omskie Krylia | 56 | 7 | 7 | 6 | 23 | -41 | 143 | 184 | 48 | |
25. | Bars Kazan | 56 | 13 | 4 | 4 | 27 | -17 | 122 | 139 | 46 | |
26. | Iževsk | 56 | 3 | 7 | 7 | 25 | -67 | 110 | 177 | 41 | |
27. | Rostov | 56 | 4 | 4 | 8 | 27 | -72 | 118 | 190 | 33 | |
28. | Saratov | 56 | 8 | 1 | 7 | 32 | -119 | 121 | 240 | 27 | |
29. | Chelny | 56 | 4 | 3 | 4 | 38 | -146 | 99 | 245 | 24 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 12 | 5 | 3 | 0 | 49 | 103 | 54 | 47 | |
2. | Khimik Voskresensk | 28 | 11 | 5 | 3 | 1 | 42 | 107 | 65 | 45 | |
3. | Toros Neftekamsk | 28 | 12 | 4 | 3 | 2 | 34 | 97 | 63 | 43 | |
4. | Almetievsk | 28 | 15 | 2 | 4 | 1 | 33 | 90 | 57 | 42 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 12 | 4 | 1 | 6 | 32 | 102 | 70 | 41 | |
6. | Karelia SKA | 28 | 11 | 4 | 2 | 5 | 34 | 96 | 62 | 40 | |
7. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 14 | 2 | 2 | 5 | 26 | 97 | 71 | 39 | |
8. | Ťumeň | 28 | 7 | 5 | 4 | 3 | 21 | 80 | 59 | 38 | |
9. | Kurgan | 28 | 6 | 6 | 2 | 6 | 13 | 82 | 69 | 38 | |
10. | Voroněž | 28 | 16 | 0 | 5 | 2 | 19 | 82 | 63 | 37 | |
11. | Zvezda Chekhov | 28 | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 86 | 70 | 37 | |
12. | Gornyak Uchaly | 28 | 10 | 4 | 1 | 8 | 11 | 86 | 75 | 37 | |
13. | Dynamo Altay | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 7 | 70 | 63 | 36 | |
14. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 3 | 74 | 71 | 36 | |
15. | AKM | 28 | 13 | 2 | 1 | 9 | 32 | 89 | 57 | 35 | |
16. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 13 | 2 | 0 | 11 | 7 | 81 | 74 | 34 | |
17. | Tambov | 28 | 11 | 2 | 2 | 9 | 20 | 82 | 62 | 32 | |
18. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 9 | 3 | 2 | 9 | 7 | 75 | 68 | 32 | |
19. | Novokuzněck | 28 | 13 | 1 | 2 | 9 | 10 | 84 | 74 | 32 | |
20. | Samara | 28 | 6 | 4 | 4 | 6 | 3 | 78 | 75 | 32 | |
21. | Norilsk | 28 | 9 | 2 | 5 | 5 | 0 | 79 | 79 | 31 | |
22. | Penza | 28 | 12 | 0 | 5 | 6 | -8 | 66 | 74 | 29 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 7 | 3 | 2 | 11 | -13 | 81 | 94 | 28 | |
24. | Bars Kazan | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -11 | 62 | 73 | 23 | |
25. | Ryazan | 28 | 2 | 4 | 3 | 12 | -16 | 60 | 76 | 23 | |
26. | Iževsk | 28 | 0 | 5 | 1 | 16 | -33 | 52 | 85 | 21 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 3 | 4 | 12 | -30 | 68 | 98 | 20 | |
28. | Saratov | 28 | 3 | 1 | 6 | 11 | -42 | 66 | 108 | 16 | |
29. | Chelny | 28 | 1 | 3 | 1 | 19 | -61 | 47 | 108 | 15 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AKM | 28 | 18 | 2 | 3 | 0 | 35 | 73 | 38 | 47 | |
2. | Ťumeň | 28 | 17 | 2 | 4 | -1 | 43 | 95 | 52 | 46 | |
3. | Kurgan | 28 | 8 | 7 | 1 | 4 | 34 | 87 | 53 | 45 | |
4. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 7 | 7 | 1 | 5 | 32 | 90 | 58 | 43 | |
5. | Tambov | 28 | 8 | 5 | 2 | 6 | 11 | 77 | 66 | 38 | |
6. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 10 | 3 | 3 | 6 | 10 | 82 | 72 | 35 | |
7. | Karelia SKA | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 10 | 76 | 66 | 34 | |
8. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 9 | 78 | 69 | 34 | |
9. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 11 | 2 | 4 | 5 | 17 | 94 | 77 | 34 | |
10. | Khimik Voskresensk | 28 | 8 | 4 | 2 | 8 | 15 | 94 | 79 | 34 | |
11. | Voroněž | 28 | 3 | 6 | 3 | 7 | -6 | 70 | 76 | 33 | |
12. | Norilsk | 28 | 9 | 3 | 3 | 7 | 8 | 88 | 80 | 33 | |
13. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 12 | 1 | 3 | 8 | 4 | 76 | 72 | 31 | |
14. | Novokuzněck | 28 | 6 | 4 | 3 | 8 | 6 | 79 | 73 | 31 | |
15. | Almetievsk | 28 | 0 | 6 | 7 | 2 | -8 | 77 | 85 | 31 | |
16. | Ryazan | 28 | 9 | 2 | 4 | 7 | -2 | 64 | 66 | 30 | |
17. | Zvezda Chekhov | 28 | 5 | 4 | 4 | 7 | -14 | 67 | 81 | 30 | |
18. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 10 | 1 | 6 | 4 | -3 | 84 | 87 | 30 | |
19. | Toros Neftekamsk | 28 | 7 | 2 | 2 | 13 | -12 | 73 | 85 | 24 | |
20. | Bars Kazan | 28 | 9 | 1 | 1 | 15 | -6 | 60 | 66 | 23 | |
21. | Penza | 28 | 8 | 1 | 3 | 12 | -12 | 68 | 80 | 23 | |
22. | Gornyak Uchaly | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -24 | 62 | 86 | 23 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 0 | 4 | 4 | 12 | -28 | 62 | 90 | 20 | |
24. | Iževsk | 28 | 3 | 2 | 6 | 9 | -34 | 58 | 92 | 20 | |
25. | Dynamo Altay | 28 | 4 | 2 | 4 | 12 | -40 | 61 | 101 | 20 | |
26. | Samara | 28 | 2 | 3 | 0 | 20 | -46 | 65 | 111 | 16 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 1 | 4 | 15 | -42 | 50 | 92 | 13 | |
28. | Saratov | 28 | 5 | 0 | 1 | 21 | -77 | 55 | 132 | 11 | |
29. | Chelny | 28 | 3 | 0 | 3 | 19 | -85 | 52 | 137 | 9 |