Omskie Krylia VS Toros Neftekamsk


Omskie Krylia

Toros Neftekamsk

not draw --6--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Omskie Krylia (T1) VS Toros Neftekamsk (T2)

Omskie Krylia

Toros Neftekamsk

Zaujímavé

Omskie Krylia

  • Z celkového počtu 32 prehralo mužstvo Omskie Krylia až 50% svojích zápasov. 16 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
  • Omskie Krylia už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Omskie Krylia ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Toros Neftekamsk

    H2H

    • 60% vzájomných zápasov (3 z 5) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 5 vzájomných zápasov, čo je 60%.
    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    Russia / Major Hockey League / 2023/2024
    05.11.2023 13:00 Toros Neftekamsk Omskie Krylia over 4:3otps 1:1,0:2,2:0,0:0,-:-
    Russia / Major Hockey League / 2022/2023
    23.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk Omskie Krylia under 2:1ot 1:0,0:1,0:0,1:0
    24.10.2022 15:00 Omskie Krylia Toros Neftekamsk under 2:3 0:3,0:0,2:0
    Russia / Major Hockey League / 2021/2022
    02.02.2022 15:00 Toros Neftekamsk Omskie Krylia under 3:1 2:0,1:0,0:1
    20.09.2021 15:00 Omskie Krylia Toros Neftekamsk over 3:4ot 1:2,2:1,0:0,0:1

    Omskie Krylia

    0 - 3 - 2

    Toros Neftekamsk

    Omskie Krylia


    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    29.11.23 14:00 Zvezda Chekhov Omskie Krylia under 4:0 1:0,1:0,2:0
    27.11.23 17:00 AKM Omskie Krylia under 5:0 1:0,2:0,2:0
    25.11.23 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia under 3:1 0:1,1:0,2:0
    23.11.23 15:00 Ťumeň Omskie Krylia under 1:2 0:1,0:1,1:0
    17.11.23 13:30 Omskie Krylia Zvezda Chekhov over 2:4 1:0,0:2,1:2
    15.11.23 11:30 Omskie Krylia AKM under 1:4 0:1,1:1,0:2
    13.11.23 12:00 Omskie Krylia Ťumeň over 3:4ps 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
    11.11.23 08:00 Omskie Krylia Yugra Khanty-Mansiysk under 3:2 0:2,1:0,2:0
    07.11.23 17:00 Chelny Omskie Krylia under 3:2 1:0,1:1,1:1
    05.11.23 13:00 Toros Neftekamsk Omskie Krylia over 4:3ps 1:1,0:2,2:0,0:0,-:-
    03.11.23 15:00 Molot-Prikam'e Perm Omskie Krylia over 5:4 2:3,2:0,1:1
    01.11.23 15:30 Iževsk Omskie Krylia under 1:2 0:0,0:1,1:1
    26.10.23 14:30 Omskie Krylia Penza under 1:3 0:0,1:1,0:2
    24.10.23 14:30 Omskie Krylia Bars Kazan under 3:0 0:0,2:0,1:0
    22.10.23 09:00 Omskie Krylia Samara under 3:2 1:0,1:2,1:0
    20.10.23 15:30 Omskie Krylia Almetievsk under 3:2ps 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
    15.10.23 12:00 Rostov Omskie Krylia over 2:4 0:2,2:0,0:2
    13.10.23 18:00 Voroněž Omskie Krylia under 0:3 0:1,0:1,0:1
    11.10.23 16:30 Saratov Omskie Krylia over 3:4ot 0:0,0:3,3:0,0:1
    09.10.23 17:30 Tambov Omskie Krylia under 2:1 2:0,0:1,0:0
    05.10.23 14:30 Omskie Krylia Norilsk over 4:7 1:4,2:3,1:0
    03.10.23 14:30 Omskie Krylia Sokol Krasnoyarsk over 5:3 3:1,0:2,2:0
    28.09.23 15:30 Kurgan Omskie Krylia over 6:3 3:0,2:0,1:3
    26.09.23 15:30 Gornyak Uchaly Omskie Krylia under 2:1ot 0:0,1:0,0:1,1:0
    24.09.23 14:00 Chelmet Čeljabinsk Omskie Krylia over 4:3ot 1:1,2:1,0:1,1:0
    22.09.23 14:00 Yuzhny Ural Orsk Omskie Krylia over 4:2 2:1,2:1,0:0
    17.09.23 09:00 Omskie Krylia Dinamo St. Petersburg over 2:5 0:1,1:1,1:3
    15.09.23 14:30 Omskie Krylia Karelia SKA under 2:3ps 1:2,0:0,1:0,0:0,-:-
    13.09.23 14:30 Omskie Krylia Ryazan over 2:4 1:0,1:0,0:4
    11.09.23 14:30 Omskie Krylia Khimik Voskresensk over 4:6 1:1,2:1,1:4
    05.09.23 14:30 Omskie Krylia Novokuzněck over 3:4 0:2,2:1,1:1
    03.09.23 09:00 Omskie Krylia Dynamo Altay over 8:5 4:1,1:0,3:4

    Toros Neftekamsk


    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    05.12.23 13:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
    03.12.23 11:00 Dynamo Altay Toros Neftekamsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
    29.11.23 15:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA over 5:2 2:0,1:0,2:2
    27.11.23 15:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
    25.11.23 13:00 Toros Neftekamsk Ryazan over 4:5 3:2,1:1,0:2
    23.11.23 15:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk over 3:4ot 0:0,1:1,2:2,0:1
    19.11.23 15:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk over 6:2 1:1,2:0,3:1
    17.11.23 17:00 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
    15.11.23 16:30 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk over 4:2 1:1,1:0,2:1
    13.11.23 17:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
    09.11.23 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck over 4:3 0:0,3:1,1:2
    07.11.23 15:00 Toros Neftekamsk Dynamo Altay under 4:0 2:0,1:0,1:0
    05.11.23 13:00 Toros Neftekamsk Omskie Krylia over 4:3ps 1:1,0:2,2:0,0:0,-:-
    31.10.23 16:30 Zvezda Chekhov Toros Neftekamsk under 2:3ps 1:0,0:2,1:0,0:0,-:-
    29.10.23 11:00 AKM Toros Neftekamsk under 2:3 0:3,1:0,1:0
    27.10.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk under 3:2ot 0:0,1:0,1:2,1:0
    25.10.23 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk over 5:1 1:0,3:0,1:1
    16.10.23 16:30 Iževsk Toros Neftekamsk under 2:1ps 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
    14.10.23 14:00 Molot-Prikam'e Perm Toros Neftekamsk over 5:4 3:2,1:1,1:1
    10.10.23 16:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2 1:1,0:0,2:1
    08.10.23 14:00 Toros Neftekamsk Penza under 3:1 1:0,1:0,1:1
    06.10.23 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 4:3ot 0:0,2:1,1:2,1:0
    04.10.23 16:00 Toros Neftekamsk Samara over 6:1 2:0,4:1,0:0
    30.09.23 12:00 Rostov Toros Neftekamsk over 2:4 0:1,1:3,1:0
    28.09.23 18:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 2:4 0:1,2:1,0:2
    26.09.23 16:30 Saratov Toros Neftekamsk under 2:3 0:0,0:2,2:1
    24.09.23 12:00 Tambov Toros Neftekamsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
    20.09.23 16:00 Toros Neftekamsk Norilsk over 4:3ps 0:1,2:0,1:2,0:0,-:-
    18.09.23 16:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
    14.09.23 15:30 Kurgan Toros Neftekamsk over 2:4 0:2,2:1,0:1
    12.09.23 15:30 Gornyak Uchaly Toros Neftekamsk over 5:4 4:0,1:2,0:2
    10.09.23 14:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
    08.09.23 15:30 Yuzhny Ural Orsk Toros Neftekamsk over 4:3 0:2,1:0,3:1
    02.09.23 14:00 Toros Neftekamsk Chelny over 6:4 1:2,2:2,3:0

    Omskie Krylia


    No match found

    Toros Neftekamsk


    Date Time HOME AWAY  
    28.02.2024 15:00 Toros Neftekamsk AKM H2H
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Ťumeň 56 24 7 8 2 64 175 111 84
    2. Molot-Prikam'e Perm 56 19 11 2 11 64 192 128 84
    3. Kurgan 56 14 13 3 10 47 169 122 83
    4. AKM 56 31 4 4 9 67 162 95 82
    5. Yugra Khanty-Mansiysk 56 22 8 6 6 59 185 126 82
    6. Khimik Voskresensk 56 19 9 5 9 57 201 144 79
    7. Karelia SKA 56 17 9 4 13 44 172 128 74
    8. Dinamo St. Petersburg 56 25 4 6 10 43 191 148 73
    9. Almetievsk 56 15 8 11 3 25 167 142 73
    10. Tambov 56 19 7 4 15 31 159 128 70
    11. Voroněž 56 19 6 8 9 13 152 139 70
    12. Yuzhny Ural Orsk 56 15 8 8 9 12 152 140 70
    13. Toros Neftekamsk 56 19 6 5 15 22 170 148 67
    14. Zvezda Chekhov 56 15 7 9 9 2 153 151 67
    15. Sokol Krasnoyarsk 56 23 3 6 15 4 165 161 64
    16. Norilsk 56 18 5 8 12 8 167 159 64
    17. Chelmet Čeljabinsk 56 21 4 5 17 11 151 140 63
    18. Novokuzněck 56 19 5 5 17 16 163 147 63
    19. Gornyak Uchaly 56 14 7 4 20 -13 148 161 60
    20. Dynamo Altay 56 13 5 10 13 -33 131 164 56
    21. Ryazan 56 11 6 7 19 -18 124 142 53
    22. Penza 56 20 1 8 18 -20 134 154 52
    23. Samara 56 8 7 4 26 -43 143 186 48
    24. Omskie Krylia 56 7 7 6 23 -41 143 184 48
    25. Bars Kazan 56 13 4 4 27 -17 122 139 46
    26. Iževsk 56 3 7 7 25 -67 110 177 41
    27. Rostov 56 4 4 8 27 -72 118 190 33
    28. Saratov 56 8 1 7 32 -119 121 240 27
    29. Chelny 56 4 3 4 38 -146 99 245 24
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 28 12 5 3 0 49 103 54 47
    2. Khimik Voskresensk 28 11 5 3 1 42 107 65 45
    3. Toros Neftekamsk 28 12 4 3 2 34 97 63 43
    4. Almetievsk 28 15 2 4 1 33 90 57 42
    5. Molot-Prikam'e Perm 28 12 4 1 6 32 102 70 41
    6. Karelia SKA 28 11 4 2 5 34 96 62 40
    7. Dinamo St. Petersburg 28 14 2 2 5 26 97 71 39
    8. Ťumeň 28 7 5 4 3 21 80 59 38
    9. Kurgan 28 6 6 2 6 13 82 69 38
    10. Voroněž 28 16 0 5 2 19 82 63 37
    11. Zvezda Chekhov 28 10 3 5 2 16 86 70 37
    12. Gornyak Uchaly 28 10 4 1 8 11 86 75 37
    13. Dynamo Altay 28 9 3 6 1 7 70 63 36
    14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 6 1 3 74 71 36
    15. AKM 28 13 2 1 9 32 89 57 35
    16. Sokol Krasnoyarsk 28 13 2 0 11 7 81 74 34
    17. Tambov 28 11 2 2 9 20 82 62 32
    18. Chelmet Čeljabinsk 28 9 3 2 9 7 75 68 32
    19. Novokuzněck 28 13 1 2 9 10 84 74 32
    20. Samara 28 6 4 4 6 3 78 75 32
    21. Norilsk 28 9 2 5 5 0 79 79 31
    22. Penza 28 12 0 5 6 -8 66 74 29
    23. Omskie Krylia 28 7 3 2 11 -13 81 94 28
    24. Bars Kazan 28 4 3 3 12 -11 62 73 23
    25. Ryazan 28 2 4 3 12 -16 60 76 23
    26. Iževsk 28 0 5 1 16 -33 52 85 21
    27. Rostov 28 2 3 4 12 -30 68 98 20
    28. Saratov 28 3 1 6 11 -42 66 108 16
    29. Chelny 28 1 3 1 19 -61 47 108 15
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. AKM 28 18 2 3 0 35 73 38 47
    2. Ťumeň 28 17 2 4 -1 43 95 52 46
    3. Kurgan 28 8 7 1 4 34 87 53 45
    4. Molot-Prikam'e Perm 28 7 7 1 5 32 90 58 43
    5. Tambov 28 8 5 2 6 11 77 66 38
    6. Yugra Khanty-Mansiysk 28 10 3 3 6 10 82 72 35
    7. Karelia SKA 28 6 5 2 8 10 76 66 34
    8. Yuzhny Ural Orsk 28 6 5 2 8 9 78 69 34
    9. Dinamo St. Petersburg 28 11 2 4 5 17 94 77 34
    10. Khimik Voskresensk 28 8 4 2 8 15 94 79 34
    11. Voroněž 28 3 6 3 7 -6 70 76 33
    12. Norilsk 28 9 3 3 7 8 88 80 33
    13. Chelmet Čeljabinsk 28 12 1 3 8 4 76 72 31
    14. Novokuzněck 28 6 4 3 8 6 79 73 31
    15. Almetievsk 28 0 6 7 2 -8 77 85 31
    16. Ryazan 28 9 2 4 7 -2 64 66 30
    17. Zvezda Chekhov 28 5 4 4 7 -14 67 81 30
    18. Sokol Krasnoyarsk 28 10 1 6 4 -3 84 87 30
    19. Toros Neftekamsk 28 7 2 2 13 -12 73 85 24
    20. Bars Kazan 28 9 1 1 15 -6 60 66 23
    21. Penza 28 8 1 3 12 -12 68 80 23
    22. Gornyak Uchaly 28 4 3 3 12 -24 62 86 23
    23. Omskie Krylia 28 0 4 4 12 -28 62 90 20
    24. Iževsk 28 3 2 6 9 -34 58 92 20
    25. Dynamo Altay 28 4 2 4 12 -40 61 101 20
    26. Samara 28 2 3 0 20 -46 65 111 16
    27. Rostov 28 2 1 4 15 -42 50 92 13
    28. Saratov 28 5 0 1 21 -77 55 132 11
    29. Chelny 28 3 0 3 19 -85 52 137 9