AKM VS Yugra Khanty-Mansiysk


AKM

Yugra Khanty-Mansiysk

not draw --3--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

AKM (T1) VS Yugra Khanty-Mansiysk (T2)

AKM

Yugra Khanty-Mansiysk

Zaujímavé

AKM

  • AKM has won 56% of matches (out of a total number of 32 matches, AKM won 18).
  • Až 25 zápasov tímu AKM skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 32 zápasov, to je až 78%.
  • AKM ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Yugra Khanty-Mansiysk

  • 34% zápasov tímu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 32 zápasov.
  • 20 z celkového počtu 32 zápasov tímu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
  • Yugra Khanty-Mansiysk už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 5 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 5 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / Major Hockey League / 2023/2024
04.11.2023 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM under 3:0 1:0,2:0,0:0
Russia / Major Hockey League / 2022/2023
03.12.2022 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM under 1:2 1:0,0:1,0:1
11.11.2022 17:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk over 2:5 1:1,0:2,1:2
Russia / Major Hockey League / 2021/2022
01.12.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM under 2:3 1:2,0:0,1:1
21.11.2021 15:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:2,1:1,0:1

AKM

2 - 0 - 3

Yugra Khanty-Mansiysk

AKM


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
05.12.23 17:00 AKM Ťumeň under 1:4 0:1,1:1,0:2
01.12.23 16:30 Zvezda Chekhov AKM under 0:2 0:0,0:0,0:2
27.11.23 17:00 AKM Omskie Krylia under 5:0 1:0,2:0,2:0
25.11.23 11:00 AKM Novokuzněck under 3:2ps 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
23.11.23 17:00 AKM Dynamo Altay under 1:2ps 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
17.11.23 13:00 Dynamo Altay AKM under 1:2 0:0,0:1,1:1
15.11.23 11:30 Omskie Krylia AKM under 1:4 0:1,1:1,0:2
10.11.23 17:00 AKM Zvezda Chekhov over 6:1 2:1,3:0,1:0
06.11.23 13:00 Ťumeň AKM under 1:0 0:0,1:0,0:0
04.11.23 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM under 3:0 1:0,2:0,0:0
31.10.23 17:00 AKM Chelny under 2:1 1:0,1:0,0:1
29.10.23 11:00 AKM Toros Neftekamsk under 2:3 0:3,1:0,1:0
27.10.23 18:00 AKM Molot-Prikam'e Perm under 0:1 0:1,0:0,0:0
25.10.23 18:00 AKM Iževsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.10.23 12:00 Bars Kazan AKM under 1:2 0:1,1:0,0:1
18.10.23 18:00 Penza AKM under 1:2ot 0:0,1:0,0:1,0:1
16.10.23 17:00 Samara AKM over 2:4 0:2,1:0,1:2
14.10.23 16:00 Almetievsk AKM under 1:2ot 0:0,0:1,1:0,0:1
10.10.23 18:00 AKM Rostov over 5:2 1:0,1:2,3:0
08.10.23 16:00 AKM Voroněž under 1:2 0:1,0:1,1:0
06.10.23 18:00 AKM Saratov over 7:0 3:0,2:0,2:0
04.10.23 18:00 AKM Tambov under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.09.23 09:00 Norilsk AKM under 1:2 0:2,1:0,0:0
28.09.23 14:00 Sokol Krasnoyarsk AKM over 2:4 2:0,0:2,0:2
24.09.23 16:00 AKM Kurgan under 1:4 0:2,1:1,0:1
22.09.23 18:00 AKM Gornyak Uchaly over 2:5 1:0,1:4,0:1
20.09.23 16:00 AKM Chelmet Čeljabinsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
18.09.23 18:00 AKM Yuzhny Ural Orsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
11.09.23 18:30 Dinamo St. Petersburg AKM under 0:4 0:0,0:3,0:1
09.09.23 16:00 Karelia SKA AKM over 2:4 0:0,2:1,0:3
07.09.23 18:00 Ryazan AKM under 2:3 1:0,0:1,1:2
05.09.23 17:30 Khimik Voskresensk AKM under 3:2ot 1:1,1:1,0:0,1:0

Yugra Khanty-Mansiysk


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
01.12.23 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 3:1 1:1,1:0,1:0
29.11.23 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dynamo Altay over 6:0 1:0,3:0,2:0
25.11.23 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia under 3:1 0:1,1:0,2:0
21.11.23 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 6:3 4:0,1:3,1:0
15.11.23 12:30 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk over 4:7 1:3,2:2,1:2
13.11.23 13:00 Dynamo Altay Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1 0:0,1:0,1:1
11.11.23 08:00 Omskie Krylia Yugra Khanty-Mansiysk under 3:2 0:2,1:0,2:0
06.11.23 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov under 2:1ot 0:0,0:0,1:1,1:0
04.11.23 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM under 3:0 1:0,2:0,0:0
31.10.23 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
29.10.23 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelny under 5:0 0:0,3:0,2:0
27.10.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk under 3:2ot 0:0,1:0,1:2,1:0
25.10.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Molot-Prikam'e Perm over 3:4ot 1:1,0:2,2:0,0:1
23.10.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Iževsk under 3:2ot 1:0,1:0,0:2,1:0
18.10.23 18:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:0,1:2,0:2
16.10.23 18:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 0:0,1:0,1:0
14.10.23 15:00 Samara Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1ot 1:1,0:0,0:0,1:0
12.10.23 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4ot 0:2,1:1,2:0,0:1
04.10.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov under 4:0 0:0,3:0,1:0
02.10.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž under 0:1ps 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
30.09.23 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Saratov over 6:1 2:1,3:0,1:0
28.09.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov under 2:1 1:0,0:0,1:1
24.09.23 13:00 Norilsk Yugra Khanty-Mansiysk over 1:5 0:0,1:3,0:2
22.09.23 14:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1ot 0:0,1:1,0:0,1:0
18.09.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan over 0:6 0:2,0:2,0:2
16.09.23 10:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly under 3:2ps 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
14.09.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk over 4:2 3:0,0:2,1:0
12.09.23 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Yuzhny Ural Orsk over 4:2 1:0,1:0,2:2
07.09.23 18:30 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 2:0,1:0,1:1
05.09.23 18:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk under 3:1 1:1,2:0,0:0
03.09.23 16:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 0:1,2:2,0:0
01.09.23 17:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk over 4:3ps 1:1,2:0,0:2,0:0,-:-

AKM


Date Time HOME AWAY  
28.02.2024 15:00 Toros Neftekamsk AKM H2H

Yugra Khanty-Mansiysk


No match found
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Ťumeň 56 24 7 8 2 64 175 111 84
2. Molot-Prikam'e Perm 56 19 11 2 11 64 192 128 84
3. Kurgan 56 14 13 3 10 47 169 122 83
4. AKM 56 31 4 4 9 67 162 95 82
5. Yugra Khanty-Mansiysk 56 22 8 6 6 59 185 126 82
6. Khimik Voskresensk 56 19 9 5 9 57 201 144 79
7. Karelia SKA 56 17 9 4 13 44 172 128 74
8. Dinamo St. Petersburg 56 25 4 6 10 43 191 148 73
9. Almetievsk 56 15 8 11 3 25 167 142 73
10. Tambov 56 19 7 4 15 31 159 128 70
11. Voroněž 56 19 6 8 9 13 152 139 70
12. Yuzhny Ural Orsk 56 15 8 8 9 12 152 140 70
13. Toros Neftekamsk 56 19 6 5 15 22 170 148 67
14. Zvezda Chekhov 56 15 7 9 9 2 153 151 67
15. Sokol Krasnoyarsk 56 23 3 6 15 4 165 161 64
16. Norilsk 56 18 5 8 12 8 167 159 64
17. Chelmet Čeljabinsk 56 21 4 5 17 11 151 140 63
18. Novokuzněck 56 19 5 5 17 16 163 147 63
19. Gornyak Uchaly 56 14 7 4 20 -13 148 161 60
20. Dynamo Altay 56 13 5 10 13 -33 131 164 56
21. Ryazan 56 11 6 7 19 -18 124 142 53
22. Penza 56 20 1 8 18 -20 134 154 52
23. Samara 56 8 7 4 26 -43 143 186 48
24. Omskie Krylia 56 7 7 6 23 -41 143 184 48
25. Bars Kazan 56 13 4 4 27 -17 122 139 46
26. Iževsk 56 3 7 7 25 -67 110 177 41
27. Rostov 56 4 4 8 27 -72 118 190 33
28. Saratov 56 8 1 7 32 -119 121 240 27
29. Chelny 56 4 3 4 38 -146 99 245 24
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 28 12 5 3 0 49 103 54 47
2. Khimik Voskresensk 28 11 5 3 1 42 107 65 45
3. Toros Neftekamsk 28 12 4 3 2 34 97 63 43
4. Almetievsk 28 15 2 4 1 33 90 57 42
5. Molot-Prikam'e Perm 28 12 4 1 6 32 102 70 41
6. Karelia SKA 28 11 4 2 5 34 96 62 40
7. Dinamo St. Petersburg 28 14 2 2 5 26 97 71 39
8. Ťumeň 28 7 5 4 3 21 80 59 38
9. Kurgan 28 6 6 2 6 13 82 69 38
10. Voroněž 28 16 0 5 2 19 82 63 37
11. Zvezda Chekhov 28 10 3 5 2 16 86 70 37
12. Gornyak Uchaly 28 10 4 1 8 11 86 75 37
13. Dynamo Altay 28 9 3 6 1 7 70 63 36
14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 6 1 3 74 71 36
15. AKM 28 13 2 1 9 32 89 57 35
16. Sokol Krasnoyarsk 28 13 2 0 11 7 81 74 34
17. Tambov 28 11 2 2 9 20 82 62 32
18. Chelmet Čeljabinsk 28 9 3 2 9 7 75 68 32
19. Novokuzněck 28 13 1 2 9 10 84 74 32
20. Samara 28 6 4 4 6 3 78 75 32
21. Norilsk 28 9 2 5 5 0 79 79 31
22. Penza 28 12 0 5 6 -8 66 74 29
23. Omskie Krylia 28 7 3 2 11 -13 81 94 28
24. Bars Kazan 28 4 3 3 12 -11 62 73 23
25. Ryazan 28 2 4 3 12 -16 60 76 23
26. Iževsk 28 0 5 1 16 -33 52 85 21
27. Rostov 28 2 3 4 12 -30 68 98 20
28. Saratov 28 3 1 6 11 -42 66 108 16
29. Chelny 28 1 3 1 19 -61 47 108 15
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. AKM 28 18 2 3 0 35 73 38 47
2. Ťumeň 28 17 2 4 -1 43 95 52 46
3. Kurgan 28 8 7 1 4 34 87 53 45
4. Molot-Prikam'e Perm 28 7 7 1 5 32 90 58 43
5. Tambov 28 8 5 2 6 11 77 66 38
6. Yugra Khanty-Mansiysk 28 10 3 3 6 10 82 72 35
7. Karelia SKA 28 6 5 2 8 10 76 66 34
8. Yuzhny Ural Orsk 28 6 5 2 8 9 78 69 34
9. Dinamo St. Petersburg 28 11 2 4 5 17 94 77 34
10. Khimik Voskresensk 28 8 4 2 8 15 94 79 34
11. Voroněž 28 3 6 3 7 -6 70 76 33
12. Norilsk 28 9 3 3 7 8 88 80 33
13. Chelmet Čeljabinsk 28 12 1 3 8 4 76 72 31
14. Novokuzněck 28 6 4 3 8 6 79 73 31
15. Almetievsk 28 0 6 7 2 -8 77 85 31
16. Ryazan 28 9 2 4 7 -2 64 66 30
17. Zvezda Chekhov 28 5 4 4 7 -14 67 81 30
18. Sokol Krasnoyarsk 28 10 1 6 4 -3 84 87 30
19. Toros Neftekamsk 28 7 2 2 13 -12 73 85 24
20. Bars Kazan 28 9 1 1 15 -6 60 66 23
21. Penza 28 8 1 3 12 -12 68 80 23
22. Gornyak Uchaly 28 4 3 3 12 -24 62 86 23
23. Omskie Krylia 28 0 4 4 12 -28 62 90 20
24. Iževsk 28 3 2 6 9 -34 58 92 20
25. Dynamo Altay 28 4 2 4 12 -40 61 101 20
26. Samara 28 2 3 0 20 -46 65 111 16
27. Rostov 28 2 1 4 15 -42 50 92 13
28. Saratov 28 5 0 1 21 -77 55 132 11
29. Chelny 28 3 0 3 19 -85 52 137 9