Vitiaz Chekhov VS CSKA Moskva


Vitiaz Chekhov

CSKA Moskva

not draw --1--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Vitiaz Chekhov (T1) VS CSKA Moskva (T2)

Vitiaz Chekhov

CSKA Moskva

Zaujímavé

Vitiaz Chekhov

  • Z celkového počtu 39 prehralo mužstvo Vitiaz Chekhov až 54% svojích zápasov. 21 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
  • Až 23 zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 39 zápasov, to je až 59%.

CSKA Moskva

  • 27 z celkového počtu 38 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.
  • CSKA Moskva už 15 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 55% vzájomných zápasov, čo je 16 výhier z 29 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 29 vzájomných zápasov, čo je 59%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / KHL / 2023/2024
02.10.2023 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 9:1 2:0,2:1,5:0
Russia / KHL / 2022/2023
28.11.2022 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 6:4 0:3,2:0,4:1
20.11.2022 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva over 3:4ot 0:1,1:0,2:2,0:1
13.10.2022 18:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.09.2022 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,1:1,3:0
Russia / KHL / 2021/2022
07.01.2022 12:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 3:4ot 0:1,2:0,1:2,0:1
05.11.2021 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva over 5:6otps 1:0,2:4,2:1,0:0,0:1
Russia / KHL / 2020/2021
16.02.2021 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 3:1 1:1,1:0,1:0
27.12.2020 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:1 1:0,0:0,1:1
Russia / KHL / 2019/2020
28.12.2019 15:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 3:0 0:0,1:0,2:0
22.12.2019 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva over 1:6 1:0,0:3,0:3
20.11.2019 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:3ot 1:2,0:0,1:0,0:1
03.10.2019 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
Russia / KHL / 2018/2019
04.03.2019 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:3 0:2,1:1,0:0
02.03.2019 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:3 0:0,1:1,0:2
28.02.2019 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 6:2 0:1,4:0,2:1
26.02.2019 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 4:0 0:0,2:0,2:0
18.02.2019 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 6:1 3:0,1:0,2:1
04.01.2019 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:2ot 0:0,0:0,1:1,0:1
18.12.2018 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
26.11.2018 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 3:1 2:0,0:1,1:0
Russia / KHL / 2017/2018
05.01.2018 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva over 0:7 0:3,0:2,0:2
23.12.2017 15:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:3 0:1,0:2,1:0
Russia / KHL / 2016/2017
08.12.2016 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 5:2 2:0,1:1,2:1
09.11.2016 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 3:2otps 0:2,0:0,2:0,0:0,-:-
Russia / KHL / 2015/2016
16.02.2016 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,0:2,1:1
07.12.2015 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:2 1:1,0:1,0:0
Russia / KHL / 2011/2012
02.02.2012 16:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:1 0:0,2:0,0:1
02.11.2011 16:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2otps 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-

Vitiaz Chekhov

6 - 7 - 16

CSKA Moskva

Vitiaz Chekhov


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
05.12.23 17:30 Vitiaz Chekhov Ufa over 2:5 1:3,0:1,1:1
01.12.23 17:30 Petrohrad Vitiaz Chekhov under 3:2ot 0:1,0:1,2:0,1:0
29.11.23 14:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 4:1 1:0,0:0,3:1
27.11.23 14:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov over 2:5 1:2,0:1,1:2
25.11.23 15:00 Vitiaz Chekhov Kazaň under 2:3 1:1,0:1,1:1
19.11.23 15:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov over 3:5 1:2,1:1,1:2
18.11.23 15:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov over 6:2 0:0,2:2,4:0
16.11.23 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 1:2 1:1,0:1,0:0
14.11.23 17:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 1:3 0:2,0:1,1:0
13.11.23 17:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 2:3 0:0,2:3,0:0
10.11.23 17:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec over 5:3 2:0,2:1,1:2
08.11.23 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod under 1:4 0:1,1:2,0:1
06.11.23 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 1:3 1:0,0:1,0:2
04.11.23 15:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3ps 2:0,0:0,0:2,0:0,-:-
30.10.23 13:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 3:2ps 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
28.10.23 09:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov over 4:2 0:2,2:0,2:0
26.10.23 11:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov over 3:4ps 0:1,1:0,2:2,0:0,-:-
24.10.23 18:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov over 5:2 2:0,2:2,1:0
21.10.23 13:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl under 2:1 0:0,2:0,0:1
18.10.23 18:00 Vitiaz Chekhov Omsk over 5:2 0:2,4:0,1:0
15.10.23 14:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2ot 0:0,0:1,2:1,1:0
13.10.23 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov over 8:1 3:0,4:0,1:1
11.10.23 18:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
09.10.23 18:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 5:1 0:0,2:0,3:1
06.10.23 18:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana under 3:2ot 1:1,1:1,0:0,1:0
04.10.23 18:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun under 2:1 2:0,0:1,0:0
02.10.23 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 9:1 2:0,2:1,5:0
28.09.23 18:00 Vitiaz Chekhov Togliatti under 1:0ot 0:0,0:0,0:0,1:0
26.09.23 18:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod under 1:4 0:0,0:4,1:0
22.09.23 18:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
20.09.23 18:30 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov under 3:1 1:0,0:0,2:1
18.09.23 18:30 Kazaň Vitiaz Chekhov over 5:4ot 2:1,1:1,1:2,1:0
16.09.23 13:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 0:3 0:2,0:0,0:1
14.09.23 18:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:4 0:1,1:2,0:1
09.09.23 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk over 3:4 3:2,0:1,0:1
08.09.23 18:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
06.09.23 18:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok under 2:1ps 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
04.09.23 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 0:7 0:1,0:4,0:2
02.09.23 16:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur over 2:4 0:0,2:4,0:0

CSKA Moskva


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
05.12.23 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
03.12.23 13:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 3:1 1:1,1:0,1:0
29.11.23 17:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 5:3 2:2,2:1,1:0
27.11.23 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 2:3 0:2,2:0,0:1
24.11.23 17:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva under 0:4 0:0,0:1,0:3
22.11.23 17:30 Čerepovec CSKA Moskva under 2:3 0:3,1:0,1:0
20.11.23 17:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
18.11.23 15:00 Sochi CSKA Moskva under 1:3 0:0,1:0,0:3
15.11.23 17:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
13.11.23 17:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
09.11.23 17:30 CSKA Moskva Omsk over 4:6 1:2,1:3,2:1
07.11.23 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
05.11.23 11:00 CSKA Moskva Togliatti over 3:4 0:2,1:2,2:0
02.11.23 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
28.10.23 12:30 Novosibirsk CSKA Moskva over 3:6 2:1,0:2,1:3
26.10.23 11:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 2:3ps 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-
24.10.23 11:30 Admiral Vladivostok CSKA Moskva under 3:2ot 0:1,1:1,1:0,1:0
22.10.23 16:00 Kazaň CSKA Moskva under 4:1 1:1,1:0,2:0
19.10.23 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl under 3:0 1:0,0:0,2:0
16.10.23 18:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun over 7:0 2:0,2:0,3:0
14.10.23 16:00 CSKA Moskva Sochi under 2:1 2:0,0:1,0:0
11.10.23 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 5:3 2:0,2:1,1:2
09.10.23 18:30 Sochi CSKA Moskva under 2:3ot 1:1,1:1,0:0,0:1
06.10.23 18:00 CSKA Moskva Petrohrad under 2:3 1:1,1:1,0:1
04.10.23 18:30 CSKA Moskva Barys Astana under 4:0 1:0,1:0,2:0
02.10.23 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 9:1 2:0,2:1,5:0
28.09.23 18:30 CSKA Moskva Sochi over 7:1 1:0,5:0,1:1
26.09.23 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 1:2 0:2,1:0,0:0
23.09.23 16:00 Jaroslavl CSKA Moskva under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.09.23 17:00 Togliatti CSKA Moskva under 3:1 0:0,2:1,1:0
18.09.23 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl under 1:2 0:2,0:0,1:0
16.09.23 16:00 CSKA Moskva Spartak Moskva under 3:2ot 0:2,2:0,0:0,1:0
13.09.23 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 1:4 0:1,1:1,0:2
10.09.23 15:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva under 3:2ot 0:1,1:0,1:1,1:0
08.09.23 18:00 Nižněkamsk CSKA Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
05.09.23 18:30 CSKA Moskva Magnitogorsk over 2:4 1:1,1:3,0:0
03.09.23 16:00 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:1 2:0,1:0,1:1
01.09.23 18:00 CSKA Moskva Kazaň over 2:5 0:1,1:2,1:2

Vitiaz Chekhov


No match found

CSKA Moskva


Date Time HOME AWAY  
29.02.2024 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva H2H
02.03.2024 15:00 Jaroslavl CSKA Moskva H2H
04.03.2024 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl H2H
06.03.2024 17:30 CSKA Moskva Jaroslavl H2H

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
2. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
3. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
4. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
5. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
6. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
7. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
8. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
9. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
10. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
11. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
12. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
3. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
4. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
5. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
6. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
7. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
8. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
9. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56
10. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
11. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48

Chernyshev Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
2. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
3. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
4. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
5. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
6. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Bobrov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
2. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
3. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
4. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
5. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48

Tarasov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
3. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
4. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
5. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
6. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56

Kharlamov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
2. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
3. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
4. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
5. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
6. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
3. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
4. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
5. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
6. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
7. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
8. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
9. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
10. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
11. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
12. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
13. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
14. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
15. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
16. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
17. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
18. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
19. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56
20. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
21. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
22. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48
23. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
3. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
4. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
5. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
6. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
7. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
8. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
9. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
10. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
11. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
12. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
2. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
3. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
4. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
5. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
6. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
7. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
8. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
9. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33
10. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
11. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Chernyshev Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
2. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
3. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
4. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
5. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
6. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30

Bobrov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
2. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
3. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
4. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
5. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Tarasov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
2. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
3. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
4. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
5. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
6. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33

Kharlamov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
3. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
4. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
5. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
6. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
3. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
4. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
5. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
6. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
7. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
8. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
9. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
10. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
11. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
12. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
13. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
14. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
15. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
16. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
17. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
18. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
19. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33
20. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30
21. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
22. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
23. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
2. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
3. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
4. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
5. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
6. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
7. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
8. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
9. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
10. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
11. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
12. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
2. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
3. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
4. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
5. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
6. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
7. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
8. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
9. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23
10. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
11. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26

Chernyshev Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
2. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
3. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
4. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
5. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
6. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18

Bobrov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
2. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
3. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
4. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
5. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26

Tarasov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
2. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
3. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
4. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
5. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
6. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23

Kharlamov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
2. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
3. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
4. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
5. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
6. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
2. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
3. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
4. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
5. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
6. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
7. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
8. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
9. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
10. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
11. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
12. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
13. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
14. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
15. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
16. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
17. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
18. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26
19. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
20. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
21. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
22. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23
23. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18