Admiral Vladivostok VS Chabarovsk Amur


Admiral Vladivostok

Chabarovsk Amur

not draw --0--0---0
not win --5--0---0
not lost --5--0---0

Admiral Vladivostok (T1) VS Chabarovsk Amur (T2)

Admiral Vladivostok

Chabarovsk Amur

Zaujímavé

Admiral Vladivostok

  • Z celkového počtu 37 prehralo mužstvo Admiral Vladivostok až 49% svojích zápasov. 18 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
  • Počet remíz tímu Admiral Vladivostok je až 12 z celkového počtu 37 zápasov, čo je až 32%.
  • Až 25 zápasov tímu Admiral Vladivostok skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 37 zápasov, to je až 68%.
  • Admiral Vladivostok už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Chabarovsk Amur

  • 25 z celkového počtu 39 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 32 z 39 vzájomných zápasov, čo je 82%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / KHL / 2023/2024
06.12.2023 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur over 3:4otps 1:2,0:0,2:1,0:0,-:-
28.11.2023 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 2:3otps 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
21.11.2023 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.11.2023 08:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 0:2 0:1,0:1,0:0
Russia / KHL / 2022/2023
25.02.2023 08:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:1,2:1,0:0
23.02.2023 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:0 1:0,0:0,1:0
21.01.2023 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:1 0:0,0:1,0:0
18.01.2023 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:1 1:1,0:0,2:0
30.12.2022 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur over 3:5 0:2,1:1,2:2
29.12.2022 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:0 0:0,1:0,1:0
27.12.2022 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:3 0:1,0:1,1:1
08.12.2022 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:3 1:1,0:1,0:1
07.12.2022 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2ot 1:0,0:2,1:0,1:0
05.12.2022 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:2 0:0,0:1,0:1
Russia / KHL / 2021/2022
03.01.2022 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur over 3:5 0:2,3:3,0:0
20.12.2021 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 0:1 0:1,0:0,0:0
12.12.2021 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,1:0,0:0
21.10.2021 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 0:1,0:1,1:0
Russia / KHL / 2019/2020
03.02.2020 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:4 0:0,0:2,0:2
29.12.2019 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:2 0:0,0:1,0:1
26.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
Russia / KHL / 2018/2019
22.02.2019 10:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.01.2019 10:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur over 0:7 0:3,0:2,0:2
10.01.2019 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 3:1 1:0,1:1,1:0
14.09.2018 11:30 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 0:2 0:1,0:0,0:1
12.09.2018 11:30 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:1 2:1,1:0,0:0
Russia / KHL / 2017/2018
01.03.2018 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:1otps 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
27.02.2018 10:30 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok over 5:3 3:1,0:1,2:1
18.12.2017 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur over 4:2 0:0,2:1,2:1
09.12.2017 08:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 2:1 0:0,1:1,1:0
Russia / KHL / 2016/2017
19.01.2017 10:30 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 0:2 0:1,0:0,0:1
26.12.2016 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:3 1:1,0:0,1:2
25.10.2016 11:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:1 0:1,0:0,2:0
31.08.2016 11:30 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:1 1:1,2:0,0:0
Russia / KHL / 2015/2016
18.02.2016 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,0:1,1:0
16.02.2016 10:30 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:1 1:0,1:0,1:1
04.10.2015 09:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:0 1:0,0:0,1:0
05.09.2015 09:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok over 2:4 2:1,0:2,0:1

Admiral Vladivostok

18 - 4 - 17

Chabarovsk Amur

Admiral Vladivostok


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
06.12.23 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur over 3:4ps 1:2,0:0,2:1,0:0,-:-
03.12.23 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
30.11.23 13:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 2:3ot 0:0,1:1,1:1,0:1
28.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 2:3ps 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
26.11.23 08:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 4:5ps 2:2,1:1,1:1,0:0,-:-
24.11.23 10:30 Admiral Vladivostok Sochi under 3:1 0:0,1:0,2:1
21.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.11.23 08:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 0:2 0:1,0:1,0:0
17.11.23 14:30 Omsk Admiral Vladivostok under 2:1ps 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
14.11.23 10:30 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg under 0:3 0:0,0:1,0:2
12.11.23 08:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg over 3:4ps 2:1,0:1,1:1,0:0,-:-
10.11.23 10:30 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 0:3 0:1,0:1,0:1
08.11.23 10:30 Admiral Vladivostok Jaroslavl over 5:2 3:0,2:0,0:2
03.11.23 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok over 6:1 1:0,3:0,2:1
01.11.23 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 3:2ot 0:1,2:0,0:1,1:0
30.10.23 16:00 Togliatti Admiral Vladivostok under 3:1 0:1,1:0,2:0
26.10.23 11:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov over 3:4ps 0:1,1:0,2:2,0:0,-:-
24.10.23 11:30 Admiral Vladivostok CSKA Moskva under 3:2ot 0:1,1:1,1:0,1:0
22.10.23 09:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva over 3:4 2:2,1:0,0:2
18.10.23 18:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok over 4:3 0:1,0:2,4:0
16.10.23 18:30 Petrohrad Admiral Vladivostok under 5:0 1:0,2:0,2:0
14.10.23 15:00 Togliatti Admiral Vladivostok under 3:1 1:1,1:0,1:0
10.10.23 11:30 Admiral Vladivostok Kazaň under 0:3 0:2,0:0,0:1
08.10.23 09:00 Admiral Vladivostok Kazaň under 1:2 0:2,0:0,1:0
06.10.23 11:30 Admiral Vladivostok Togliatti under 3:2 1:1,0:0,2:1
05.10.23 11:30 Admiral Vladivostok Togliatti under 2:1 1:0,0:1,0:0
30.09.23 13:30 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok under 3:1 0:0,0:1,3:0
28.09.23 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 2:3ps 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
25.09.23 11:30 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:2 1:0,0:1,0:1
23.09.23 09:00 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva over 4:5 0:0,1:2,3:3
21.09.23 11:30 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 3:1 2:0,0:1,1:0
16.09.23 12:30 Barys Astana Admiral Vladivostok over 4:3 1:1,1:1,2:1
14.09.23 15:30 Omsk Admiral Vladivostok over 4:3ot 0:0,2:2,1:1,1:0
12.09.23 18:30 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok under 3:1 0:0,2:0,1:1
08.09.23 18:30 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 2:6 2:3,0:1,0:2
06.09.23 18:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok under 2:1ps 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
03.09.23 16:00 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:1 2:0,1:0,1:1

Chabarovsk Amur


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
06.12.23 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur over 3:4ps 1:2,0:0,2:1,0:0,-:-
04.12.23 14:30 Omsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,0:1,2:0
01.12.23 10:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
28.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 2:3ps 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
26.11.23 08:00 Chabarovsk Amur Sochi over 2:5 2:0,0:3,0:2
24.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Čerepovec over 6:2 3:1,1:0,2:1
21.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.11.23 08:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 0:2 0:1,0:1,0:0
17.11.23 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 4:0 2:0,1:0,1:0
15.11.23 17:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
12.11.23 08:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod over 4:3 2:1,1:2,1:0
10.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg under 2:3 0:1,2:1,0:1
09.11.23 10:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg over 5:1 1:0,1:1,3:0
06.11.23 08:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 1:4 0:1,0:0,1:3
02.11.23 17:30 Sochi Chabarovsk Amur under 1:3 0:1,0:1,1:1
31.10.23 15:00 Ufa Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,3:1,1:0
28.10.23 09:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov over 4:2 0:2,2:0,2:0
26.10.23 11:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 2:3ps 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-
24.10.23 11:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva under 1:4 0:0,0:1,1:3
21.10.23 12:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 4:2 2:2,1:0,1:0
19.10.23 16:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur under 1:3 1:1,0:2,0:0
17.10.23 16:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 2:3 1:1,0:2,1:0
14.10.23 09:00 Chabarovsk Amur Kazaň under 2:3ot 1:1,1:1,0:0,0:1
12.10.23 11:00 Chabarovsk Amur Kazaň over 3:5 1:3,0:1,2:1
10.10.23 11:00 Chabarovsk Amur Togliatti under 3:0 1:0,2:0,0:0
08.10.23 09:00 Chabarovsk Amur Togliatti over 4:2 1:0,0:0,3:2
03.10.23 16:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur under 2:1ps 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
01.10.23 16:00 Kazaň Chabarovsk Amur over 5:1 3:1,1:0,1:0
29.09.23 18:30 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur under 0:2 0:1,0:1,0:0
27.09.23 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 3:2ps 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
23.09.23 09:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 0:4 0:1,0:1,0:2
21.09.23 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva under 1:2ot 1:0,0:1,0:0,0:1
19.09.23 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 1:2ps 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
13.09.23 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 1:2ps 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
11.09.23 15:30 Omsk Chabarovsk Amur over 1:5 0:1,1:2,0:2
09.09.23 15:30 Togliatti Chabarovsk Amur over 5:1 1:0,1:0,3:1
06.09.23 18:30 Spartak Moskva Chabarovsk Amur over 5:3 1:0,1:1,3:2
04.09.23 18:30 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
02.09.23 16:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur over 2:4 0:0,2:4,0:0

Admiral Vladivostok


No match found

Chabarovsk Amur


Date Time HOME AWAY  
01.03.2024 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur H2H
03.03.2024 14:30 Magnitogorsk Chabarovsk Amur H2H
05.03.2024 17:30 Chabarovsk Amur Magnitogorsk H2H
07.03.2024 17:30 Chabarovsk Amur Magnitogorsk H2H

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
2. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
3. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
4. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
5. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
6. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
7. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
8. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
9. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
10. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
11. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
12. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
3. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
4. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
5. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
6. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
7. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
8. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
9. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56
10. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
11. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48

Chernyshev Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
2. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
3. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
4. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
5. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
6. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Bobrov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
2. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
3. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
4. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
5. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48

Tarasov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
3. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
4. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
5. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
6. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56

Kharlamov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
2. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
3. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
4. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
5. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
6. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 68 16 15 6 10 55 215 160 98
2. Petrohrad 68 34 6 3 16 81 220 139 95
3. Magnitogorsk 68 26 9 7 10 45 212 167 95
4. Jaroslavl 68 24 10 5 14 35 174 139 93
5. Omsk 68 19 12 6 13 30 211 181 92
6. Ufa 68 30 6 5 16 53 196 143 89
7. Spartak Moskva 68 32 4 8 12 44 233 189 88
8. Kazaň 68 25 8 2 23 35 175 140 84
9. Jekatěrinburg 68 15 11 8 15 6 163 157 82
10. Čerepovec 68 24 6 8 16 18 203 185 80
11. Čeljabinsk 68 17 10 6 19 16 183 167 80
12. Togliatti 68 16 8 13 10 -5 165 170 77
13. CSKA Moskva 68 26 4 8 18 27 193 166 76
14. Nižnyj Novgorod 68 20 7 7 20 9 189 180 75
15. Chabarovsk Amur 68 17 6 13 13 -19 159 178 71
16. Novosibirsk 68 10 10 11 16 -30 154 184 71
17. Dynamo Minsk 68 22 5 5 26 2 180 178 69
18. Nižněkamsk 68 13 7 14 13 -43 158 201 68
19. Red Star Kunlun 68 5 10 6 31 -63 159 222 56
20. Admiral Vladivostok 68 11 5 12 23 -49 148 197 54
21. Sochi 68 15 4 7 31 -86 168 254 53
22. Vitiaz Chekhov 68 8 6 8 32 -91 133 224 48
23. Barys Astana 68 1 9 10 29 -70 141 211 48

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
3. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
4. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
5. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
6. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
7. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
8. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
9. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
10. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
11. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
12. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
2. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
3. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
4. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
5. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
6. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
7. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
8. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
9. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33
10. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
11. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Chernyshev Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
2. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
3. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
4. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
5. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
6. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30

Bobrov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
2. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
3. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
4. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
5. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Tarasov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
2. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
3. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
4. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
5. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
6. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33

Kharlamov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
3. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
4. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
5. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
6. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 18 4 3 2 45 117 72 55
2. Kazaň 34 12 7 1 6 33 101 68 53
3. Omsk 34 15 5 1 7 41 123 82 51
4. Petrohrad 34 18 3 2 6 55 118 63 50
5. Dynamo Moskva 34 8 8 2 6 36 117 81 50
6. Ufa 34 18 3 1 8 45 104 59 49
7. Jekatěrinburg 34 8 7 5 2 9 81 72 49
8. Čeljabinsk 34 11 6 2 7 29 92 63 48
9. Spartak Moskva 34 15 4 0 11 24 125 101 46
10. Nižněkamsk 34 7 5 10 -3 -1 84 85 44
11. Togliatti 34 15 2 5 5 12 86 74 43
12. Jaroslavl 34 8 6 2 10 6 81 75 42
13. Nižnyj Novgorod 34 9 5 4 7 9 98 89 42
14. Čerepovec 34 12 3 5 6 4 102 98 41
15. Novosibirsk 34 8 4 7 4 -6 83 89 39
16. CSKA Moskva 34 14 2 2 12 23 103 80 38
17. Chabarovsk Amur 34 16 0 6 6 2 89 87 38
18. Dynamo Minsk 34 12 2 4 10 -3 81 84 36
19. Red Star Kunlun 34 4 5 5 10 -16 84 100 33
20. Barys Astana 34 4 4 6 10 -15 76 91 30
21. Admiral Vladivostok 34 10 1 6 10 -10 82 92 30
22. Sochi 34 10 1 5 12 -35 92 127 29
23. Vitiaz Chekhov 34 0 5 2 20 -43 69 112 22

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
2. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
3. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
4. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
5. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
6. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
7. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
8. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
9. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
10. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
11. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
12. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
2. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
3. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
4. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
5. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
6. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
7. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
8. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
9. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23
10. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
11. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26

Chernyshev Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
2. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
3. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
4. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
5. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
6. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18

Bobrov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
2. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
3. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
4. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
5. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26

Tarasov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
2. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
3. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
4. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
5. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
6. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23

Kharlamov Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
2. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
3. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
4. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
5. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
6. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Jaroslavl 34 16 4 3 4 29 93 64 51
2. Dynamo Moskva 34 8 7 4 4 19 98 79 48
3. Petrohrad 34 16 3 1 10 26 102 76 45
4. Spartak Moskva 34 17 0 8 1 20 108 88 42
5. Omsk 34 4 7 5 6 -11 88 99 41
6. Ufa 34 12 3 4 8 8 92 84 40
7. Magnitogorsk 34 8 5 4 8 0 95 95 40
8. Čerepovec 34 12 3 3 10 14 101 87 39
9. CSKA Moskva 34 12 2 6 6 4 90 86 38
10. Togliatti 34 1 6 8 5 -17 79 96 34
11. Jekatěrinburg 34 7 4 3 13 -3 82 85 33
12. Nižnyj Novgorod 34 11 2 3 13 0 91 91 33
13. Chabarovsk Amur 34 1 6 7 7 -21 70 91 33
14. Dynamo Minsk 34 10 3 1 16 5 99 94 33
15. Novosibirsk 34 2 6 4 12 -24 71 95 32
16. Čeljabinsk 34 6 4 4 12 -13 91 104 32
17. Kazaň 34 13 1 1 17 2 74 72 31
18. Vitiaz Chekhov 34 8 1 6 12 -48 64 112 26
19. Admiral Vladivostok 34 1 4 6 13 -39 66 105 24
20. Nižněkamsk 34 6 2 4 16 -42 74 116 24
21. Sochi 34 5 3 2 19 -51 76 127 24
22. Red Star Kunlun 34 1 5 1 21 -47 75 122 23
23. Barys Astana 34 -3 5 4 19 -55 65 120 18