Stoczniowiec Gdaňsk VS Unia Osvětim
Stoczniowiec Gdaňsk |
Unia Osvětim |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Stoczniowiec Gdaňsk (T1) VS Unia Osvětim (T2)
Stoczniowiec Gdaňsk
Unia Osvětim
Zaujímavé
Stoczniowiec Gdaňsk
- Až 34 zápasov tímu Stoczniowiec Gdaňsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 50 zápasov, to je až 68%.
- Stoczniowiec Gdaňsk už 8 zápasov v rade neremízovali.
Unia Osvětim
- 30 víťazstiev z celkového počtu 50 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Stoczniowiec Gdaňsk. [wins_per_t1]% úspešnosť výhier domáceho mužstva svedčí o sile Stoczniowiec Gdaňsk.
- Unia Osvětim už 13 zápasov v rade neremízovali.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Poland / Ekstraliga / 2019/2020 | ||||||
25.02.2020 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
22.02.2020 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 7:2 | 3:0,1:1,3:1 | |
21.02.2020 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:0 | 0:0,2:0,0:0 | |
02.02.2020 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 1:2 | 0:0,1:0,0:2 | |
05.01.2020 | 17:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
01.12.2019 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 6:3 | 2:0,2:1,2:2 | |
22.10.2019 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:4 | 0:1,3:2,0:1 | |
15.10.2019 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
Poland / Extraliga / 2018/2019 | ||||||
22.01.2019 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 3:1 | 2:0,1:0,0:1 | |
27.11.2018 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 6:3 | 3:0,1:1,2:2 | |
16.11.2018 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 2:4 | 1:2,0:2,1:0 | |
21.09.2018 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:6 | 1:1,1:1,1:4 | |
Poland / Ekstraliga / 2017/2018 | ||||||
01.02.2018 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
05.01.2018 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 2:3 | 1:1,1:1,0:1 | |
29.10.2017 | 17:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:4 | 2:2,1:1,0:1 | |
17.09.2017 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 2:3ot | 0:0,2:1,0:1,0:1 | |
Poland / Ekstraliga / 2009/2010 | ||||||
15.12.2009 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 7:5 | 5:1,1:3,1:1 | |
04.12.2009 | 18:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 3:2 | 1:1,0:1,2:0 | |
22.11.2009 | 17:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:2otps | 0:2,1:0,1:0,0:0,-:- | |
11.11.2009 | 17:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 5:3 | 1:2,2:0,2:1 | |
02.10.2009 | 18:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 6:4 | 0:0,3:0,3:4 | |
Poland / Ekstraliga / 2005/2006 | ||||||
19.02.2006 | 17:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 5:4 | 1:3,4:0,0:1 | |
20.01.2006 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 4:4 | 1:0,2:2,1:2 |
Stoczniowiec Gdaňsk |
8 - 3 - 11 |
Unia Osvětim |
Stoczniowiec Gdaňsk
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
25.02.20 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
22.02.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 7:2 | 3:0,1:1,3:1 | |
21.02.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:0 | 0:0,2:0,0:0 | |
16.02.20 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Podhale Nowy Targ | 1:3 | 0:1,0:2,1:0 | |
14.02.20 | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | Stoczniowiec Gdaňsk | 1:2 | 1:0,0:0,0:2 | |
02.02.20 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 1:2 | 0:0,1:0,0:2 | |
31.01.20 | 18:00 | Tychy | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:1 | 0:0,0:0,3:1 | |
28.01.20 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Zagłębie Sosnowiec | 4:1 | 2:0,1:0,1:1 | |
26.01.20 | 17:00 | Toruň | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:3ot | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
24.01.20 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Kraków | 1:3 | 0:2,1:0,0:1 | |
20.01.20 | 19:00 | Janów | Stoczniowiec Gdaňsk | 1:7 | 0:4,1:1,0:2 | |
19.01.20 | 17:00 | Katowice | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
17.01.20 | 18:30 | Katowice | Stoczniowiec Gdaňsk | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
15.01.20 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Kraków | 2:1ps | 0:1,0:0,1:0,0:0,2:0 | |
12.01.20 | 17:00 | Tychy | Stoczniowiec Gdaňsk | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
10.01.20 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Zagłębie Sosnowiec | 4:3ot | 1:0,1:0,1:3,1:0 | |
05.01.20 | 17:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
03.01.20 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Janów | 6:0 | 2:0,2:0,2:0 | |
22.12.19 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Toruň | 3:2 | 1:1,1:1,1:0 | |
20.12.19 | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:0 | 0:0,0:0,3:0 | |
15.12.19 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Podhale Nowy Targ | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
13.12.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Katowice | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
08.12.19 | 18:30 | Kraków | Stoczniowiec Gdaňsk | 6:2 | 2:0,3:0,1:2 | |
06.12.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Tychy | 3:2ps | 2:0,0:1,0:1,0:0,2:1 | |
03.12.19 | 19:00 | Zagłębie Sosnowiec | Stoczniowiec Gdaňsk | 1:4 | 1:3,0:1,0:0 | |
01.12.19 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 6:3 | 2:0,2:1,2:2 | |
29.11.19 | 19:00 | Janów | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:10 | 0:7,1:1,1:2 | |
26.11.19 | 18:30 | Toruň | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:2 | 0:1,1:1,2:0 | |
24.11.19 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Jastrzebie JKH GKS | 5:6ps | 3:1,1:3,1:1,0:0,1:3 | |
22.11.19 | 18:00 | Podhale Nowy Targ | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
19.11.19 | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:4 | 0:0,2:0,1:4 | |
17.11.19 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Podhale Nowy Targ | 1:3 | 0:2,1:1,0:0 | |
15.11.19 | 18:30 | Katowice | Stoczniowiec Gdaňsk | 0:1ps | 0:0,0:0,0:0,0:0,1:2 | |
12.11.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Kraków | 2:1ps | 0:0,1:1,0:0,0:0,3:2 | |
03.11.19 | 17:30 | Tychy | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:1ot | 0:1,0:0,1:0,1:0 | |
27.10.19 | 17:00 | Janów | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:5 | 0:2,2:0,0:3 | |
25.10.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Zagłębie Sosnowiec | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
22.10.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:4 | 0:1,3:2,0:1 | |
18.10.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Toruň | 2:3ps | 0:1,1:0,1:1,0:0,0:2 | |
15.10.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
13.10.19 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Jastrzebie JKH GKS | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
11.10.19 | 18:00 | Podhale Nowy Targ | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:0 | 0:0,0:0,3:0 | |
08.10.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Katowice | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
06.10.19 | 18:30 | Kraków | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:3ot | 1:0,0:2,1:0,0:1 | |
04.10.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Tychy | 5:3 | 1:0,2:1,2:2 | |
02.10.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Polsko 20 | 6:1 | 3:1,1:0,2:0 | |
27.09.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Janów | 11:1 | 3:0,4:0,4:1 | |
22.09.19 | 17:00 | Zagłębie Sosnowiec | Stoczniowiec Gdaňsk | 4:3 | 3:0,0:2,1:1 | |
15.09.19 | 17:00 | Toruň | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:3ot | 0:0,1:1,1:1,0:1 | |
11.09.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Polsko 20 | 9:1 | 0:0,5:1,4:0 |
Unia Osvětim
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
25.02.20 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
22.02.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 7:2 | 3:0,1:1,3:1 | |
21.02.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 2:0 | 0:0,2:0,0:0 | |
16.02.20 | 17:00 | Toruň | Unia Osvětim | 4:2 | 1:2,2:0,1:0 | |
14.02.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Kraków | 5:3 | 1:2,2:1,2:0 | |
02.02.20 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 1:2 | 0:0,1:0,0:2 | |
31.01.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Katowice | 2:1 | 0:0,2:0,0:1 | |
28.01.20 | 18:00 | Podhale Nowy Targ | Unia Osvětim | 5:2 | 0:1,4:1,1:0 | |
26.01.20 | 17:00 | Unia Osvětim | Jastrzebie JKH GKS | 4:1 | 2:0,1:0,1:1 | |
24.01.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Janów | 5:0 | 1:0,1:0,3:0 | |
21.01.20 | 18:00 | Tychy | Unia Osvětim | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
19.01.20 | 17:00 | Unia Osvětim | Zagłębie Sosnowiec | 3:1 | 2:0,1:1,0:0 | |
17.01.20 | 18:30 | Kraków | Unia Osvětim | 5:3 | 1:1,2:1,2:1 | |
14.01.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Tychy | 4:3ps | 2:0,0:2,1:1,0:0,4:2 | |
12.01.20 | 17:00 | Zagłębie Sosnowiec | Unia Osvětim | 1:4 | 0:1,0:0,1:3 | |
10.01.20 | 18:00 | Unia Osvětim | Janów | 8:4 | 2:1,4:2,2:1 | |
05.01.20 | 17:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
03.01.20 | 18:30 | Toruň | Unia Osvětim | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
22.12.19 | 17:00 | Unia Osvětim | Jastrzebie JKH GKS | 4:2 | 0:0,3:1,1:1 | |
20.12.19 | 18:00 | Podhale Nowy Targ | Unia Osvětim | 3:2 | 0:0,0:2,3:0 | |
15.12.19 | 17:00 | Unia Osvětim | Katowice | 5:3 | 1:0,4:1,0:2 | |
13.12.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Kraków | 6:1 | 1:0,3:0,2:1 | |
08.12.19 | 17:00 | Tychy | Unia Osvětim | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
06.12.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Zagłębie Sosnowiec | 4:5 | 2:2,2:2,0:1 | |
03.12.19 | 19:00 | Janów | Unia Osvětim | 2:7 | 0:4,1:2,1:1 | |
01.12.19 | 17:00 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 6:3 | 2:0,2:1,2:2 | |
29.11.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Toruň | 4:3 | 3:2,0:0,1:1 | |
27.11.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Polsko 20 | 7:0 | 2:0,1:0,4:0 | |
26.11.19 | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | Unia Osvětim | 1:3 | 0:0,0:0,1:3 | |
24.11.19 | 17:00 | Unia Osvětim | Podhale Nowy Targ | 4:3 | 1:0,2:1,1:2 | |
22.11.19 | 18:30 | Katowice | Unia Osvětim | 2:1 | 0:1,0:0,2:0 | |
19.11.19 | 18:00 | Podhale Nowy Targ | Unia Osvětim | 4:3ot | 1:0,2:2,0:1,1:0 | |
17.11.19 | 17:00 | Unia Osvětim | Katowice | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
12.11.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Tychy | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
29.10.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Janów | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
27.10.19 | 17:00 | Zagłębie Sosnowiec | Unia Osvětim | 3:6 | 1:2,1:1,1:3 | |
22.10.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Stoczniowiec Gdaňsk | 3:4 | 0:1,3:2,0:1 | |
20.10.19 | 17:00 | Toruň | Unia Osvětim | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
18.10.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Jastrzebie JKH GKS | 1:2ot | 0:1,1:0,0:0,0:1 | |
15.10.19 | 18:30 | Stoczniowiec Gdaňsk | Unia Osvětim | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
13.10.19 | 17:00 | Unia Osvětim | Podhale Nowy Targ | 1:2ot | 0:1,1:0,0:0,0:1 | |
11.10.19 | 18:30 | Katowice | Unia Osvětim | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
09.10.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Polsko 20 | 8:0 | 2:0,4:0,2:0 | |
08.10.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Kraków | 9:1 | 2:0,2:1,5:0 | |
06.10.19 | 17:00 | Tychy | Unia Osvětim | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
01.10.19 | 18:30 | Kraków | Unia Osvětim | 2:3ps | 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1 | |
29.09.19 | 19:00 | Janów | Unia Osvětim | 2:10 | 0:2,1:3,1:5 | |
27.09.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Zagłębie Sosnowiec | 4:1 | 1:0,0:1,3:0 | |
17.09.19 | 18:00 | Unia Osvětim | Toruň | 3:2 | 2:0,1:1,0:1 | |
15.09.19 | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | Unia Osvětim | 4:2 | 0:1,2:0,2:1 |
Stoczniowiec Gdaňsk
No match found
Unia Osvětim
No match found
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katowice | 40 | 19 | 7 | 1 | 5 | 55 | 155 | 100 | 93 | |
2. | Unia Osvětim | 40 | 22 | 3 | 1 | 10 | 56 | 164 | 108 | 82 | |
3. | Tychy | 40 | 15 | 6 | 4 | 5 | 32 | 124 | 92 | 79 | |
4. | Jastrzebie JKH GKS | 40 | 16 | 4 | 4 | 8 | 37 | 150 | 113 | 72 | |
5. | Toruň | 40 | 13 | 2 | 3 | 17 | -12 | 116 | 128 | 52 | |
6. | Kraków | 40 | 4 | 6 | 8 | 8 | -26 | 123 | 149 | 50 | |
7. | Podhale Nowy Targ | 40 | 13 | 1 | 6 | 13 | -11 | 136 | 147 | 50 | |
8. | Zagłębie Sosnowiec | 40 | 8 | 4 | 2 | 20 | -16 | 113 | 129 | 46 | |
9. | Sanok | 40 | 4 | 0 | 4 | 28 | -115 | 67 | 182 | 16 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katowice | 20 | 14 | 2 | 0 | 2 | 33 | 75 | 42 | 52 | |
2. | Jastrzebie JKH GKS | 20 | 11 | 2 | 2 | 1 | 43 | 87 | 44 | 45 | |
3. | Unia Osvětim | 20 | 13 | 1 | 1 | 3 | 38 | 88 | 50 | 45 | |
4. | Tychy | 20 | 9 | 3 | 1 | 3 | 27 | 70 | 43 | 43 | |
5. | Podhale Nowy Targ | 21 | 10 | 1 | 4 | 1 | 22 | 87 | 65 | 39 | |
6. | Toruň | 20 | 8 | 2 | 2 | 4 | 20 | 76 | 56 | 36 | |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 20 | 7 | 2 | 1 | 7 | 7 | 59 | 52 | 32 | |
8. | Kraków | 19 | 2 | 2 | 4 | 5 | -24 | 51 | 75 | 20 | |
9. | Sanok | 20 | 2 | 0 | 3 | 12 | -58 | 35 | 93 | 9 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katowice | 20 | 5 | 5 | 1 | 3 | 22 | 80 | 58 | 41 | |
2. | Unia Osvětim | 20 | 9 | 2 | 0 | 7 | 18 | 76 | 58 | 37 | |
3. | Tychy | 20 | 6 | 3 | 3 | 2 | 5 | 54 | 49 | 36 | |
4. | Kraków | 21 | 2 | 4 | 4 | 3 | -2 | 72 | 74 | 30 | |
5. | Jastrzebie JKH GKS | 20 | 5 | 2 | 2 | 7 | -6 | 63 | 69 | 27 | |
6. | Toruň | 20 | 5 | 0 | 1 | 13 | -32 | 40 | 72 | 16 | |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 20 | 1 | 2 | 1 | 13 | -23 | 54 | 77 | 14 | |
8. | Podhale Nowy Targ | 19 | 3 | 0 | 2 | 12 | -33 | 49 | 82 | 11 | |
9. | Sanok | 20 | 2 | 0 | 1 | 16 | -57 | 32 | 89 | 7 |