Humo Tashkent VS Aktobe
Humo Tashkent |
Aktobe |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Humo Tashkent (T1) VS Aktobe (T2)
Humo Tashkent
Aktobe
Zaujímavé
Humo Tashkent
- 65% (31 z 48) výhier mužstva Humo Tashkent nasvedčuje tomu, že Aktobe to nebude mať oproti tímu Humo Tashkent ľahké. Navyše Humo Tashkent má ešte výhodu domáceho prostredia.
- Až 29 zápasov tímu Humo Tashkent skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 60%.
- Humo Tashkent už 5 zápasov v rade neprehrali.
Aktobe
- Aktobe už 4 zápasov v rade neremízovali.
H2H
- Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 63%.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Kazakhstan / 1. liga / 2023/2024 | ||||||
08.11.2023 | 15:00 | Aktobe | Humo Tashkent | 3:1 | 2:1,1:0,0:0 | |
07.11.2023 | 15:00 | Aktobe | Humo Tashkent | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
24.10.2023 | 16:30 | Humo Tashkent | Aktobe | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
23.10.2023 | 16:30 | Humo Tashkent | Aktobe | 6:2 | 2:0,3:1,1:1 | |
Kazakhstan / 1. liga / 2022/2023 | ||||||
17.01.2023 | 15:00 | Humo Tashkent | Aktobe | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
16.01.2023 | 15:00 | Humo Tashkent | Aktobe | 7:1 | 1:0,4:0,2:1 | |
30.09.2022 | 16:00 | Aktobe | Humo Tashkent | 3:2 | 1:1,2:1,0:0 | |
29.09.2022 | 16:00 | Aktobe | Humo Tashkent | 1:4 | 0:1,0:0,1:3 |
Humo Tashkent |
5 - 0 - 3 |
Aktobe |
Humo Tashkent
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
07.02.24 | 15:30 | Humo Tashkent | Nomad Astana | 5:1 | 0:1,5:0,0:0 | |
02.02.24 | 14:00 | Arlan Kokshetau | Humo Tashkent | 2:3ps | 1:0,0:1,1:1,0:0,-:- | |
30.01.24 | 14:00 | Gornyak Rudny | Humo Tashkent | 5:4ot | 2:1,1:1,1:2,1:0 | |
26.01.24 | 15:30 | Humo Tashkent | Kulager | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
23.01.24 | 15:30 | Humo Tashkent | Sary-Arka Karaganda | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
18.01.24 | 14:30 | Almaty HK | Humo Tashkent | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
15.01.24 | 13:30 | Kazzinc-Torpedo | Humo Tashkent | 3:4 | 1:0,2:3,0:1 | |
08.01.24 | 15:30 | Humo Tashkent | Yertis Pavlodar | 10:0 | 2:0,2:0,6:0 | |
22.12.23 | 13:59 | Sary-Arka Karaganda | Humo Tashkent | 3:2 | 3:1,0:0,0:1 | |
21.12.23 | 14:00 | Sary-Arka Karaganda | Humo Tashkent | 1:2 | 1:0,0:2,0:0 | |
16.12.23 | 12:00 | Yertis Pavlodar | Humo Tashkent | 1:9 | 0:1,0:3,1:5 | |
15.12.23 | 14:00 | Yertis Pavlodar | Humo Tashkent | 1:4 | 0:3,1:1,0:0 | |
12.12.23 | 13:30 | Kazzinc-Torpedo | Humo Tashkent | 3:4ps | 1:1,1:2,1:0,0:0,-:- | |
11.12.23 | 13:30 | Kazzinc-Torpedo | Humo Tashkent | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
04.12.23 | 15:30 | Humo Tashkent | Gornyak Rudny | 2:4 | 1:0,0:4,1:0 | |
03.12.23 | 13:00 | Humo Tashkent | Gornyak Rudny | 5:3 | 1:1,2:1,2:1 | |
30.11.23 | 15:30 | Humo Tashkent | Nomad Astana | 3:2 | 0:2,1:0,2:0 | |
29.11.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Nomad Astana | 5:1 | 1:0,2:1,2:0 | |
23.11.23 | 15:30 | Humo Tashkent | Kulager | 3:2 | 0:1,1:1,2:0 | |
22.11.23 | 15:30 | Humo Tashkent | Kulager | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
19.11.23 | 13:00 | Humo Tashkent | Arlan Kokshetau | 0:5 | 0:4,0:1,0:0 | |
18.11.23 | 13:00 | Humo Tashkent | Arlan Kokshetau | 2:1ps | 0:1,0:0,1:0,0:0,-:- | |
13.11.23 | 15:00 | Beibarys Atyrau | Humo Tashkent | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
12.11.23 | 13:00 | Beibarys Atyrau | Humo Tashkent | 5:3 | 2:2,1:1,2:0 | |
07.11.23 | 15:00 | Aktobe | Humo Tashkent | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
04.11.23 | 12:00 | Gornyak Rudny | Humo Tashkent | 7:2 | 2:0,2:2,3:0 | |
03.11.23 | 14:00 | Gornyak Rudny | Humo Tashkent | 1:4 | 1:1,0:1,0:2 | |
29.10.23 | 13:00 | Humo Tashkent | Beibarys Atyrau | 6:1 | 0:1,5:0,1:0 | |
28.10.23 | 14:00 | Humo Tashkent | Beibarys Atyrau | 7:4 | 2:0,2:1,3:3 | |
24.10.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Aktobe | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
23.10.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Aktobe | 6:2 | 2:0,3:1,1:1 | |
18.10.23 | 15:30 | Almaty HK | Humo Tashkent | 1:2ps | 0:0,0:1,1:0,0:0,-:- | |
17.10.23 | 15:30 | Almaty HK | Humo Tashkent | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
09.10.23 | 15:00 | Kulager | Humo Tashkent | 1:3 | 1:0,0:1,0:2 | |
08.10.23 | 13:00 | Kulager | Humo Tashkent | 1:8 | 0:3,1:3,0:2 | |
05.10.23 | 15:00 | Arlan Kokshetau | Humo Tashkent | 4:3ot | 0:1,2:2,1:0,1:0 | |
04.10.23 | 15:00 | Arlan Kokshetau | Humo Tashkent | 3:2ot | 1:0,0:1,1:1,1:0 | |
29.09.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Almaty HK | 7:0 | 2:0,1:0,4:0 | |
28.09.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Almaty HK | 5:0 | 3:0,1:0,1:0 | |
24.09.23 | 14:00 | Humo Tashkent | Kazzinc-Torpedo | 3:2ot | 0:1,1:0,1:1,1:0 | |
23.09.23 | 14:00 | Humo Tashkent | Kazzinc-Torpedo | 1:0ps | 0:0,0:0,0:0,0:0,-:- | |
20.09.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Yertis Pavlodar | 6:0 | 2:0,3:0,1:0 | |
19.09.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Yertis Pavlodar | 7:1 | 3:1,2:0,2:0 | |
14.09.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Sary-Arka Karaganda | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
13.09.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Sary-Arka Karaganda | 3:0 | 2:0,1:0,0:0 | |
10.09.23 | 13:00 | Nomad Astana | Humo Tashkent | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
09.09.23 | 13:00 | Nomad Astana | Humo Tashkent | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
08.11.23 | 15:00 | Aktobe | Humo Tashkent | 3:1 | 2:1,1:0,0:0 |
Aktobe
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.02.24 | 15:00 | Aktobe | Gornyak Rudny | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
30.01.24 | 14:00 | Kulager | Aktobe | 2:4 | 0:3,0:0,2:1 | |
25.01.24 | 15:00 | Aktobe | Almaty HK | 5:1 | 3:0,1:1,1:0 | |
17.01.24 | 13:59 | Sary-Arka Karaganda | Aktobe | 5:1 | 0:1,3:0,2:0 | |
15.01.24 | 13:59 | Yertis Pavlodar | Aktobe | 3:4ot | 0:2,3:0,0:1,0:1 | |
12.01.24 | 13:30 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 5:3 | 1:2,1:1,3:0 | |
07.01.24 | 13:00 | Aktobe | Beibarys Atyrau | 5:2 | 2:1,2:0,1:1 | |
27.12.23 | 15:00 | Aktobe | Beibarys Atyrau | 2:3ps | 0:0,2:1,0:1,0:0,-:- | |
26.12.23 | 15:00 | Aktobe | Beibarys Atyrau | 5:2 | 1:0,1:0,3:2 | |
17.12.23 | 13:00 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 3:2 | 0:2,3:0,0:0 | |
16.12.23 | 13:00 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 5:2 | 2:1,1:1,2:0 | |
13.12.23 | 15:00 | Aktobe | Almaty HK | 5:4 | 1:0,3:1,1:3 | |
12.12.23 | 14:59 | Aktobe | Almaty HK | 4:3 | 2:0,1:2,1:1 | |
04.12.23 | 14:00 | Arlan Kokshetau | Aktobe | 4:1 | 4:0,0:1,0:0 | |
03.12.23 | 12:00 | Arlan Kokshetau | Aktobe | 2:3 | 1:2,0:1,1:0 | |
30.11.23 | 14:00 | Kulager | Aktobe | 1:8 | 0:1,0:5,1:2 | |
29.11.23 | 14:00 | Kulager | Aktobe | 2:3ps | 0:0,1:0,1:2,0:0,-:- | |
21.11.23 | 15:00 | Aktobe | Yertis Pavlodar | 6:3 | 3:1,2:2,1:0 | |
20.11.23 | 15:00 | Aktobe | Yertis Pavlodar | 7:4 | 1:3,4:0,2:1 | |
17.11.23 | 14:00 | Gornyak Rudny | Aktobe | 2:4 | 1:1,0:1,1:2 | |
16.11.23 | 14:00 | Gornyak Rudny | Aktobe | 3:2 | 1:0,1:0,1:2 | |
13.11.23 | 15:00 | Aktobe | Gornyak Rudny | 7:6ps | 2:2,3:4,1:0,0:0,-:- | |
12.11.23 | 13:00 | Aktobe | Gornyak Rudny | 1:4 | 1:0,0:3,0:1 | |
07.11.23 | 15:00 | Aktobe | Humo Tashkent | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
28.10.23 | 13:00 | Almaty HK | Aktobe | 5:6ot | 2:4,2:0,1:1,0:1 | |
27.10.23 | 15:30 | Almaty HK | Aktobe | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 | |
24.10.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Aktobe | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
23.10.23 | 16:30 | Humo Tashkent | Aktobe | 6:2 | 2:0,3:1,1:1 | |
18.10.23 | 16:00 | Aktobe | Sary-Arka Karaganda | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
17.10.23 | 16:00 | Aktobe | Sary-Arka Karaganda | 2:1 | 1:1,0:0,1:0 | |
12.10.23 | 09:00 | Nomad Astana | Aktobe | 3:2ot | 0:1,0:1,2:0,1:0 | |
11.10.23 | 09:00 | Nomad Astana | Aktobe | 2:3ps | 0:0,2:2,0:0,0:0,-:- | |
08.10.23 | 12:59 | Sary-Arka Karaganda | Aktobe | 8:4 | 1:0,3:2,4:2 | |
07.10.23 | 13:00 | Sary-Arka Karaganda | Aktobe | 4:2 | 0:0,3:2,1:0 | |
03.10.23 | 16:00 | Beibarys Atyrau | Aktobe | 4:3ps | 0:0,2:1,1:2,0:0,-:- | |
02.10.23 | 16:00 | Beibarys Atyrau | Aktobe | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
29.09.23 | 16:00 | Aktobe | Nomad Astana | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
28.09.23 | 16:00 | Aktobe | Nomad Astana | 0:5 | 0:0,0:3,0:2 | |
25.09.23 | 16:00 | Aktobe | Arlan Kokshetau | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
24.09.23 | 14:00 | Aktobe | Arlan Kokshetau | 1:2 | 1:0,0:0,0:2 | |
21.09.23 | 16:00 | Aktobe | Kulager | 2:5 | 2:0,0:4,0:1 | |
20.09.23 | 16:00 | Aktobe | Kulager | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
15.09.23 | 14:30 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 5:1 | 2:0,2:0,1:1 | |
14.09.23 | 14:30 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
11.09.23 | 14:59 | Yertis Pavlodar | Aktobe | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
10.09.23 | 13:00 | Yertis Pavlodar | Aktobe | 2:4 | 2:1,0:2,0:1 | |
08.11.23 | 15:00 | Aktobe | Humo Tashkent | 3:1 | 2:1,1:0,0:0 |
Humo Tashkent
No match found
Aktobe
No match found
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arlan Kokshetau | 50 | 30 | 5 | 4 | 2 | 117 | 194 | 77 | 84 | |
2. | Humo Tashkent | 50 | 26 | 6 | 3 | 6 | 97 | 180 | 83 | 79 | |
3. | Nomad Astana | 50 | 23 | 5 | 3 | 11 | 59 | 179 | 120 | 69 | |
4. | Kazzinc-Torpedo | 50 | 13 | 7 | 9 | 5 | 35 | 163 | 128 | 63 | |
5. | Aktobe | 50 | 17 | 5 | 3 | 17 | -4 | 147 | 151 | 57 | |
6. | Gornyak Rudny | 50 | 16 | 4 | 7 | 12 | -2 | 157 | 159 | 55 | |
7. | Sary-Arka Karaganda | 50 | 12 | 6 | 5 | 16 | -8 | 137 | 145 | 53 | |
8. | Beibarys Atyrau | 50 | 6 | 7 | 7 | 16 | -22 | 140 | 162 | 47 | |
9. | Kulager | 50 | 18 | 1 | 3 | 24 | -37 | 118 | 155 | 43 | |
10. | Almaty HK | 50 | 5 | 5 | 7 | 21 | -79 | 130 | 209 | 37 | |
11. | Yertis Pavlodar | 50 | 3 | 2 | 2 | 39 | -156 | 89 | 245 | 16 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arlan Kokshetau | 25 | 14 | 4 | 1 | 1 | 70 | 108 | 38 | 45 | |
2. | Humo Tashkent | 25 | 16 | 3 | 0 | 3 | 71 | 103 | 32 | 44 | |
3. | Kazzinc-Torpedo | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 27 | 92 | 65 | 31 | |
4. | Aktobe | 25 | 13 | 1 | 1 | 8 | 7 | 77 | 70 | 31 | |
5. | Nomad Astana | 25 | 8 | 3 | 2 | 7 | 22 | 90 | 68 | 30 | |
6. | Sary-Arka Karaganda | 25 | 3 | 4 | 4 | 6 | -1 | 78 | 79 | 26 | |
7. | Beibarys Atyrau | 25 | 8 | 1 | 5 | 5 | 0 | 68 | 68 | 25 | |
8. | Gornyak Rudny | 25 | 7 | 2 | 3 | 8 | 7 | 77 | 70 | 25 | |
9. | Almaty HK | 25 | 4 | 2 | 5 | 7 | -29 | 72 | 101 | 21 | |
10. | Kulager | 25 | 8 | 0 | 3 | 11 | -28 | 56 | 84 | 19 | |
11. | Yertis Pavlodar | 25 | 1 | 2 | 1 | 18 | -54 | 42 | 96 | 11 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arlan Kokshetau | 25 | 16 | 1 | 3 | 1 | 47 | 86 | 39 | 39 | |
2. | Nomad Astana | 25 | 15 | 2 | 1 | 4 | 37 | 89 | 52 | 39 | |
3. | Humo Tashkent | 25 | 10 | 3 | 3 | 3 | 26 | 77 | 51 | 35 | |
4. | Kazzinc-Torpedo | 25 | 2 | 6 | 4 | 3 | 8 | 71 | 63 | 32 | |
5. | Gornyak Rudny | 25 | 9 | 2 | 4 | 4 | -9 | 80 | 89 | 30 | |
6. | Sary-Arka Karaganda | 25 | 9 | 2 | 1 | 10 | -7 | 59 | 66 | 27 | |
7. | Aktobe | 25 | 4 | 4 | 2 | 9 | -11 | 70 | 81 | 26 | |
8. | Kulager | 25 | 10 | 1 | 0 | 13 | -9 | 62 | 71 | 24 | |
9. | Beibarys Atyrau | 25 | -2 | 6 | 2 | 11 | -22 | 72 | 94 | 22 | |
10. | Almaty HK | 25 | 1 | 3 | 2 | 14 | -50 | 58 | 108 | 16 | |
11. | Yertis Pavlodar | 25 | 2 | 0 | 1 | 21 | -102 | 47 | 149 | 5 |