Ústí n. Labem VS Sokolov
Ústí n. Labem |
Sokolov |
not win --7--0---0
not lost --7--0---0
Ústí n. Labem (T1) VS Sokolov (T2)
Ústí n. Labem
Sokolov
Zaujímavé
Ústí n. Labem
- Mužsvo Ústí n. Labem prehralo až 63% svojích zápasov. 30 prehier z 48 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži. Pomôcť mu však môže výhoda domáceho prostredia.
- Až 32 zápasov tímu Ústí n. Labem skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 67%.
- Ústí n. Labem už 7 zápasov v rade nevyhrali.
Sokolov
- Mužsvo Sokolov prehralo až 71% svojích zápasov. 34 prehier z 48 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži, navyše domáce mužstvo má ešte aj výhodu domáceho prostredia.
- Tím Sokolov odohral až 33 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 69% z celkového počtu 48 zápasov.
- Sokolov už 7 zápasov v rade nevyhrali.
H2H
- 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 4 zápasov.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Czech Republic / 1st League / 2019/2020 | ||||||
15.01.2020 | 18:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 4:1 | 0:0,0:1,4:0 | |
28.12.2019 | 16:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 5:2 | 0:0,2:0,3:2 | |
23.11.2019 | 17:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 8:2 | 2:0,2:2,4:0 | |
05.10.2019 | 16:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 4:2 | 0:1,2:0,2:1 |
Ústí n. Labem |
2 - 0 - 2 |
Sokolov |
Ústí n. Labem
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.20 | 17:00 | Kadaň | Ústí n. Labem | 4:2 | 1:1,1:0,2:1 | |
29.01.20 | 17:30 | Benátky | Ústí n. Labem | 2:1ot | 1:0,0:1,0:0,1:0 | |
27.01.20 | 18:00 | Ústí n. Labem | Třebíč | 2:4 | 1:1,1:3,0:0 | |
23.01.20 | 17:00 | Frýdek - Místek | Ústí n. Labem | 5:3 | 1:0,2:2,2:1 | |
22.01.20 | 18:00 | Prostějov | Ústí n. Labem | 6:1 | 3:0,1:0,2:1 | |
18.01.20 | 16:00 | Ústí n. Labem | Jihlava | 3:6 | 1:2,1:4,1:0 | |
15.01.20 | 18:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 4:1 | 0:0,0:1,4:0 | |
13.01.20 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kadaň | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
11.01.20 | 16:00 | Ústí n. Labem | Benátky | 4:5 | 1:2,2:1,1:2 | |
08.01.20 | 17:30 | Třebíč | Ústí n. Labem | 4:3 | 1:2,1:1,2:0 | |
07.01.20 | 18:00 | Frýdek - Místek | Ústí n. Labem | 7:3 | 2:1,3:2,2:0 | |
04.01.20 | 16:00 | Ústí n. Labem | Prostějov | 5:6 | 2:3,0:2,3:1 | |
30.12.19 | 17:30 | Jihlava | Ústí n. Labem | 7:2 | 0:1,2:0,5:1 | |
28.12.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 5:2 | 0:0,2:0,3:2 | |
26.12.19 | 17:00 | Kadaň | Ústí n. Labem | 9:4 | 3:1,3:3,3:0 | |
21.12.19 | 17:00 | Benátky | Ústí n. Labem | 5:4ot | 3:1,1:1,0:2,1:0 | |
19.12.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Třebíč | 2:3ps | 0:0,1:0,1:2,0:0,2:3 | |
18.12.19 | 17:30 | Ústí n. Labem | Frýdek - Místek | 6:2 | 3:0,3:0,0:2 | |
07.12.19 | 17:00 | Benátky | Ústí n. Labem | 1:3 | 0:0,1:0,0:3 | |
04.12.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Litoměřice | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
30.11.19 | 17:30 | Třebíč | Ústí n. Labem | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
27.11.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Prostějov | 4:5ps | 3:1,1:2,0:1,0:0,2:3 | |
25.11.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Kadaň | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
23.11.19 | 17:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 8:2 | 2:0,2:2,4:0 | |
19.11.19 | 17:00 | Havířov | Ústí n. Labem | 3:2 | 0:1,0:1,3:0 | |
18.11.19 | 18:00 | Frýdek - Místek | Ústí n. Labem | 4:2 | 1:1,2:1,1:0 | |
16.11.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Vsetín | 2:3ot | 1:0,1:1,0:1,0:1 | |
13.11.19 | 17:30 | Poruba | Ústí n. Labem | 6:2 | 1:1,4:0,1:1 | |
01.11.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Chomutov | 1:3 | 0:2,1:0,0:1 | |
30.10.19 | 18:00 | Přerov | Ústí n. Labem | 5:2 | 3:1,2:1,0:0 | |
26.10.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | České Budějovice | 1:8 | 1:2,0:5,0:1 | |
23.10.19 | 17:30 | Jihlava | Ústí n. Labem | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
21.10.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Slavia Praha | 2:4 | 1:3,0:0,1:1 | |
17.10.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Benátky | 4:3ot | 0:1,3:0,0:2,1:0 | |
16.10.19 | 17:30 | Litoměřice | Ústí n. Labem | 6:3 | 2:0,1:0,3:3 | |
12.10.19 | 17:00 | Kadaň | Ústí n. Labem | 2:5 | 0:2,2:1,0:2 | |
10.10.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Třebíč | 1:4 | 1:2,0:0,0:2 | |
07.10.19 | 18:00 | Prostějov | Ústí n. Labem | 5:4 | 2:1,1:2,2:1 | |
05.10.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 4:2 | 0:1,2:0,2:1 | |
29.09.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Havířov | 2:3ot | 0:0,1:0,1:2,0:1 | |
28.09.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Frýdek - Místek | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
25.09.19 | 17:30 | Vsetín | Ústí n. Labem | 3:1 | 2:0,0:1,1:0 | |
23.09.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Poruba | 2:4 | 0:0,2:1,0:3 | |
21.09.19 | 16:00 | Chomutov | Ústí n. Labem | 5:2 | 2:0,0:1,3:1 | |
18.09.19 | 18:00 | Ústí n. Labem | Přerov | 1:7 | 1:0,0:6,0:1 | |
16.09.19 | 17:30 | České Budějovice | Ústí n. Labem | 9:1 | 4:0,1:0,4:1 | |
14.09.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Jihlava | 2:3 | 0:0,1:2,1:1 | |
11.09.19 | 18:00 | Slavia Praha | Ústí n. Labem | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 |
Sokolov
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
10.02.20 | 18:00 | Sokolov | Benátky | 5:6ot | 2:1,1:2,2:2,0:1 | |
01.02.20 | 17:00 | Sokolov | Benátky | 2:1ot | 0:0,0:0,1:1,1:0 | |
29.01.20 | 17:30 | Třebíč | Sokolov | 3:1 | 1:1,2:0,0:0 | |
26.01.20 | 16:00 | Frýdek - Místek | Sokolov | 7:2 | 4:0,2:2,1:0 | |
25.01.20 | 17:00 | Prostějov | Sokolov | 6:2 | 4:1,1:1,1:0 | |
22.01.20 | 17:30 | Jihlava | Sokolov | 5:0 | 2:0,2:0,1:0 | |
18.01.20 | 17:00 | Sokolov | Kadaň | 4:3ot | 0:1,2:1,1:1,1:0 | |
15.01.20 | 18:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 4:1 | 0:0,0:1,4:0 | |
13.01.20 | 17:30 | Benátky | Sokolov | 4:3ot | 0:2,2:1,1:0,1:0 | |
11.01.20 | 17:00 | Sokolov | Třebíč | 1:3 | 1:2,0:1,0:0 | |
09.01.20 | 15:00 | Frýdek - Místek | Sokolov | 3:1 | 2:0,0:1,1:0 | |
06.01.20 | 18:00 | Sokolov | Prostějov | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | |
04.01.20 | 17:00 | Sokolov | Jihlava | 2:4 | 1:1,1:2,0:1 | |
30.12.19 | 18:00 | Kadaň | Sokolov | 2:1ps | 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0 | |
28.12.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 5:2 | 0:0,2:0,3:2 | |
21.12.19 | 17:30 | Třebíč | Sokolov | 3:4ot | 0:1,2:1,1:1,0:1 | |
19.12.19 | 18:00 | Sokolov | Frýdek - Místek | 4:7 | 0:2,1:3,3:2 | |
17.12.19 | 18:00 | Prostějov | Sokolov | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
07.12.19 | 17:00 | Přerov | Sokolov | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
04.12.19 | 18:00 | Sokolov | České Budějovice | 1:6 | 0:2,0:2,1:2 | |
02.12.19 | 17:30 | Jihlava | Sokolov | 6:4 | 3:1,1:0,2:3 | |
30.11.19 | 17:00 | Sokolov | Slavia Praha | 3:5 | 0:0,1:2,2:3 | |
27.11.19 | 17:30 | Benátky | Sokolov | 4:1 | 1:0,3:1,0:0 | |
23.11.19 | 17:00 | Sokolov | Ústí n. Labem | 8:2 | 2:0,2:2,4:0 | |
20.11.19 | 18:00 | Kadaň | Sokolov | 4:3 | 1:2,0:1,3:0 | |
18.11.19 | 18:00 | Sokolov | Třebíč | 3:4 | 0:0,2:3,1:1 | |
16.11.19 | 17:00 | Prostějov | Sokolov | 4:2 | 1:1,2:0,1:1 | |
13.11.19 | 18:00 | Sokolov | Litoměřice | 2:3ps | 0:1,0:0,2:1,0:0,0:3 | |
02.11.19 | 17:00 | Sokolov | Havířov | 3:5 | 1:2,1:1,1:2 | |
30.10.19 | 18:00 | Frýdek - Místek | Sokolov | 5:3 | 2:1,2:0,1:2 | |
26.10.19 | 17:00 | Sokolov | Vsetín | 2:6 | 0:1,2:3,0:2 | |
23.10.19 | 18:00 | Poruba | Sokolov | 7:0 | 1:0,2:0,4:0 | |
21.10.19 | 18:00 | Sokolov | Chomutov | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
19.10.19 | 17:00 | Sokolov | Přerov | 4:3ps | 1:0,1:1,1:2,0:0,2:1 | |
16.10.19 | 17:30 | České Budějovice | Sokolov | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
12.10.19 | 17:00 | Sokolov | Jihlava | 4:5 | 0:3,1:1,3:1 | |
09.10.19 | 18:00 | Slavia Praha | Sokolov | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
07.10.19 | 18:00 | Sokolov | Benátky | 3:4 | 1:1,1:2,1:1 | |
05.10.19 | 16:00 | Ústí n. Labem | Sokolov | 4:2 | 0:1,2:0,2:1 | |
02.10.19 | 18:00 | Sokolov | Kadaň | 8:3 | 4:1,4:1,0:1 | |
28.09.19 | 17:30 | Třebíč | Sokolov | 4:2 | 1:0,1:2,2:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Sokolov | Prostějov | 3:9 | 1:5,1:2,1:2 | |
23.09.19 | 17:30 | Litoměřice | Sokolov | 5:3 | 1:0,2:3,2:0 | |
21.09.19 | 17:00 | Havířov | Sokolov | 4:2 | 1:2,1:0,2:0 | |
18.09.19 | 18:00 | Sokolov | Frýdek - Místek | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
16.09.19 | 17:30 | Vsetín | Sokolov | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
14.09.19 | 17:00 | Sokolov | Poruba | 3:5 | 1:2,1:0,1:3 | |
11.09.19 | 17:30 | Chomutov | Sokolov | 4:1 | 1:1,0:0,3:0 |
Ústí n. Labem
No match found
Sokolov
No match found
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poruba | 52 | 22 | 9 | 4 | 4 | 65 | 178 | 113 | 115 | |
2. | Vsetín | 52 | 26 | 3 | 3 | 14 | 37 | 174 | 137 | 96 | |
3. | Prostějov | 52 | 20 | 6 | 2 | 16 | 21 | 151 | 130 | 92 | |
4. | Litoměřice | 52 | 19 | 4 | 6 | 13 | 3 | 163 | 160 | 83 | |
5. | Třebíč | 52 | 15 | 5 | 11 | 5 | -2 | 130 | 132 | 81 | |
6. | Zlín | 52 | 13 | 6 | 11 | 5 | -4 | 130 | 134 | 80 | |
7. | Přerov | 52 | 12 | 8 | 3 | 18 | -2 | 116 | 118 | 79 | |
8. | Jihlava | 52 | 11 | 7 | 4 | 19 | -12 | 139 | 151 | 72 | |
9. | Slavia Praha | 52 | 15 | 4 | 5 | 19 | -17 | 133 | 150 | 70 | |
10. | Pardubice B | 52 | 12 | 5 | 7 | 16 | -6 | 133 | 139 | 68 | |
11. | Sokolov | 52 | 13 | 5 | 4 | 21 | -13 | 128 | 141 | 68 | |
12. | Kolín | 52 | 9 | 7 | 5 | 19 | -16 | 120 | 136 | 67 | |
13. | Frýdek - Místek | 52 | 13 | 4 | 5 | 21 | -25 | 127 | 152 | 64 | |
14. | Znojmo | 52 | 14 | 2 | 5 | 24 | -29 | 135 | 164 | 57 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vsetín | 26 | 18 | 1 | 2 | 2 | 42 | 106 | 64 | 61 | |
2. | Poruba | 26 | 12 | 4 | 3 | 0 | 30 | 83 | 53 | 59 | |
3. | Zlín | 26 | 10 | 3 | 5 | 0 | 13 | 78 | 65 | 50 | |
4. | Prostějov | 26 | 13 | 2 | 0 | 9 | 21 | 82 | 61 | 49 | |
5. | Litoměřice | 26 | 13 | 1 | 1 | 9 | 4 | 77 | 73 | 45 | |
6. | Znojmo | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 11 | 79 | 68 | 43 | |
7. | Přerov | 26 | 8 | 3 | 3 | 6 | 8 | 61 | 53 | 42 | |
8. | Třebíč | 26 | 6 | 3 | 8 | -2 | 0 | 62 | 62 | 41 | |
9. | Slavia Praha | 26 | 9 | 2 | 3 | 7 | -6 | 64 | 70 | 40 | |
10. | Frýdek - Místek | 26 | 10 | 1 | 3 | 8 | 2 | 73 | 71 | 38 | |
11. | Jihlava | 26 | 7 | 3 | 2 | 9 | -4 | 74 | 78 | 38 | |
12. | Kolín | 26 | 5 | 4 | 2 | 9 | 0 | 65 | 65 | 37 | |
13. | Pardubice B | 26 | 6 | 2 | 5 | 6 | -8 | 66 | 74 | 33 | |
14. | Sokolov | 26 | 6 | 2 | 4 | 8 | -4 | 63 | 67 | 32 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poruba | 26 | 10 | 5 | 1 | 4 | 35 | 95 | 60 | 56 | |
2. | Prostějov | 26 | 7 | 4 | 2 | 7 | 0 | 69 | 69 | 43 | |
3. | Třebíč | 26 | 9 | 2 | 3 | 7 | -2 | 68 | 70 | 40 | |
4. | Litoměřice | 26 | 6 | 3 | 5 | 4 | -1 | 86 | 87 | 38 | |
5. | Přerov | 26 | 4 | 5 | 0 | 12 | -10 | 55 | 65 | 37 | |
6. | Sokolov | 26 | 7 | 3 | 0 | 13 | -9 | 65 | 74 | 36 | |
7. | Pardubice B | 26 | 6 | 3 | 2 | 10 | 2 | 67 | 65 | 35 | |
8. | Vsetín | 26 | 8 | 2 | 1 | 12 | -5 | 68 | 73 | 35 | |
9. | Jihlava | 26 | 4 | 4 | 2 | 10 | -8 | 65 | 73 | 34 | |
10. | Zlín | 26 | 3 | 3 | 6 | 5 | -17 | 52 | 69 | 30 | |
11. | Kolín | 26 | 4 | 3 | 3 | 10 | -16 | 55 | 71 | 30 | |
12. | Slavia Praha | 26 | 6 | 2 | 2 | 12 | -11 | 69 | 80 | 30 | |
13. | Frýdek - Místek | 26 | 3 | 3 | 2 | 13 | -27 | 54 | 81 | 26 | |
14. | Znojmo | 26 | 2 | 1 | 3 | 16 | -40 | 56 | 96 | 14 |