Žlobin VS Junost Minsk
Žlobin |
Junost Minsk |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Žlobin (T1) VS Junost Minsk (T2)
Žlobin
Junost Minsk
Zaujímavé
Žlobin
- Z celkového počtu 31 prehralo mužstvo Žlobin až 48% svojích zápasov. 15 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
- Až 17 zápasov tímu Žlobin skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 55%.
- Žlobin ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
- Žlobin už 5 zápasov v rade neprehrali.
- Žlobin už 25 zápasov v rade neremízovali.
Junost Minsk
- 29% zápasov tímu Junost Minsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 31 zápasov.
- 22 z celkového počtu 31 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 62% vzájomných zápasov, čo je 37 výhier z 60 zápasov.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Belarus / Ekstralegue / 2023/2024 | ||||||
30.09.2023 | 12:55 | Junost Minsk | Žlobin | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
28.09.2023 | 18:25 | Junost Minsk | Žlobin | 3:2 | 0:0,2:1,1:1 | |
23.08.2023 | 18:25 | Žlobin | Junost Minsk | 3:4 | 0:0,2:0,1:4 | |
Belarus / Ekstralegue / 2022/2023 | ||||||
02.02.2023 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 3:2 | 2:1,1:0,0:1 | |
03.01.2023 | 18:10 | Žlobin | Junost Minsk | 4:5 | 1:2,2:1,1:2 | |
06.11.2022 | 15:00 | Junost Minsk | Žlobin | 6:1 | 2:1,2:0,2:0 | |
04.11.2022 | 17:55 | Junost Minsk | Žlobin | 4:3 | 1:1,3:2,0:0 | |
31.08.2022 | 17:55 | Žlobin | Junost Minsk | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
25.04.2022 | 17:55 | Junost Minsk | Žlobin | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
23.04.2022 | 15:55 | Žlobin | Junost Minsk | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
21.04.2022 | 17:55 | Junost Minsk | Žlobin | 3:2ot | 0:1,1:0,1:1,1:0 | |
19.04.2022 | 17:55 | Žlobin | Junost Minsk | 4:3 | 1:1,2:0,1:2 | |
17.04.2022 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 6:5 | 1:0,3:1,2:4 | |
15.04.2022 | 18:25 | Junost Minsk | Žlobin | 4:3ot | 1:0,2:2,0:1,1:0 | |
13.04.2022 | 18:25 | Junost Minsk | Žlobin | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
26.02.2022 | 10:45 | Junost Minsk | Žlobin | 5:4ot | 1:1,3:2,0:1,1:0 | |
24.02.2022 | 16:10 | Žlobin | Junost Minsk | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
09.12.2021 | 16:45 | Žlobin | Junost Minsk | 5:7 | 0:1,2:2,3:4 | |
29.10.2021 | 17:55 | Junost Minsk | Žlobin | 3:4otps | 1:1,2:0,0:2,0:0,1:3 | |
01.10.2021 | 18:00 | Žlobin | Junost Minsk | 4:3otps | 1:2,1:0,1:1,0:0,4:3 | |
02.09.2021 | 18:00 | Junost Minsk | Žlobin | 3:4ot | 1:1,1:0,1:2,0:1 | |
Belarus / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
30.03.2021 | 18:00 | Junost Minsk | Žlobin | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
28.03.2021 | 12:00 | Žlobin | Junost Minsk | 5:1 | 2:1,1:0,2:0 | |
26.03.2021 | 16:00 | Junost Minsk | Žlobin | 2:3 | 2:1,0:1,0:1 | |
24.03.2021 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 2:6 | 1:4,1:1,0:1 | |
22.03.2021 | 17:45 | Žlobin | Junost Minsk | 0:4 | 0:2,0:1,0:1 | |
20.03.2021 | 13:00 | Junost Minsk | Žlobin | 2:3ot | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
18.03.2021 | 16:45 | Junost Minsk | Žlobin | 4:3ot | 1:1,2:1,0:1,1:0 | |
16.02.2021 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
20.01.2021 | 16:00 | Junost Minsk | Žlobin | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
24.12.2020 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
27.11.2020 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:1 | 2:0,0:0,3:1 | |
25.11.2020 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:4 | 1:1,1:3,3:0 | |
31.10.2020 | 15:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
19.09.2020 | 16:00 | Žlobin | Junost Minsk | 4:2 | 1:0,3:1,0:1 | |
Belarus / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
13.02.2020 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 2:3 | 0:1,2:1,0:1 | |
28.01.2020 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
23.01.2020 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:1 | 1:0,4:1,0:0 | |
13.01.2020 | 16:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
19.12.2019 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 1:2otps | 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3 | |
03.12.2019 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
17.11.2019 | 11:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:2 | 2:0,2:2,1:0 | |
10.11.2019 | 15:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:3 | 0:1,1:2,0:0 | |
19.10.2019 | 12:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:2ot | 0:0,1:0,0:1,0:1 | |
25.09.2019 | 18:00 | Junost Minsk | Žlobin | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
05.03.2019 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 7:2 | 2:0,3:1,2:1 | |
24.01.2019 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 3:4ot | 0:2,1:1,2:0,0:1 | |
16.01.2019 | 16:15 | Junost Minsk | Žlobin | 6:2 | 3:2,1:0,2:0 | |
18.12.2018 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:4 | 0:1,1:3,0:0 | |
22.11.2018 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 3:2otps | 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0 | |
25.10.2018 | 18:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:8 | 0:1,1:5,0:2 | |
02.10.2018 | 18:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:2 | 3:0,1:1,1:1 | |
13.09.2018 | 18:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:6 | 0:2,0:2,0:2 | |
20.08.2018 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
17.02.2018 | 15:00 | Žlobin | Junost Minsk | 3:2 | 1:1,2:1,0:0 | |
11.02.2018 | 15:00 | Junost Minsk | Žlobin | 6:1 | 3:0,3:0,0:1 | |
03.01.2018 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:4 | 0:3,0:1,1:0 | |
09.12.2017 | 11:00 | Junost Minsk | Žlobin | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
28.10.2017 | 12:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:8 | 1:3,0:3,0:2 | |
23.09.2017 | 12:00 | Junost Minsk | Žlobin | 7:4 | 3:1,2:2,2:1 |
Žlobin |
11 - 12 - 37 |
Junost Minsk |
Žlobin
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
03.12.23 | 12:00 | Lida | Žlobin | 2:7 | 1:3,1:3,0:1 | |
01.12.23 | 17:00 | Lida | Žlobin | 2:6 | 1:3,1:0,0:3 | |
27.11.23 | 18:10 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
25.11.23 | 15:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 6:4 | 3:1,1:3,2:0 | |
22.11.23 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
20.11.23 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
16.11.23 | 17:00 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 4:3 | 1:1,2:2,1:0 | |
14.11.23 | 17:00 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 2:4 | 0:1,0:1,2:2 | |
05.11.23 | 15:00 | Něman Grodno | Žlobin | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
03.11.23 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
29.10.23 | 14:00 | Žlobin | Brest | 5:1 | 1:0,1:0,3:1 | |
27.10.23 | 18:00 | Žlobin | Brest | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
23.10.23 | 18:00 | Vitebsk | Žlobin | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
21.10.23 | 13:00 | Vitebsk | Žlobin | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
18.10.23 | 18:00 | Žlobin | Novopolock | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
16.10.23 | 18:00 | Žlobin | Novopolock | 3:2 | 1:0,2:0,0:2 | |
12.10.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 6:5 | 2:0,2:3,2:2 | |
10.10.23 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 2:5 | 0:4,1:0,1:1 | |
06.10.23 | 18:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 4:5 | 1:2,1:1,2:2 | |
04.10.23 | 18:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 3:4 | 0:2,1:2,2:0 | |
30.09.23 | 12:55 | Junost Minsk | Žlobin | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
28.09.23 | 18:25 | Junost Minsk | Žlobin | 3:2 | 0:0,2:1,1:1 | |
24.09.23 | 13:00 | Žlobin | Lida | 6:0 | 4:0,0:0,2:0 | |
22.09.23 | 18:00 | Žlobin | Lida | 2:4 | 2:0,0:3,0:1 | |
18.09.23 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 2:5 | 1:1,1:2,0:2 | |
16.09.23 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 1:2ps | 0:0,1:1,0:0,0:0,-:- | |
11.09.23 | 18:25 | Žlobin | Gomel | 3:4 | 0:0,1:0,2:4 | |
09.09.23 | 14:25 | Žlobin | Gomel | 7:4 | 0:3,5:1,2:0 | |
05.09.23 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 4:3ps | 1:0,2:1,0:2,0:0,-:- | |
03.09.23 | 11:25 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 2:3ps | 1:1,0:0,1:1,0:0,-:- | |
30.08.23 | 18:25 | Žlobin | Něman Grodno | 5:4 | 1:2,0:2,4:0 |
Junost Minsk
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
03.12.23 | 11:00 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 7:1 | 3:1,2:0,2:0 | |
01.12.23 | 17:00 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 3:5 | 0:1,1:3,2:1 | |
28.11.23 | 18:10 | Lokomotiv Orsha | Junost Minsk | 1:3 | 0:0,0:1,1:2 | |
26.11.23 | 10:30 | Lokomotiv Orsha | Junost Minsk | 1:2ps | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
21.11.23 | 17:00 | Junost Minsk | Brest | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
19.11.23 | 10:25 | Junost Minsk | Brest | 1:2ps | 0:0,1:0,0:1,0:0,-:- | |
16.11.23 | 12:00 | Novopolock | Junost Minsk | 4:3ps | 3:1,0:0,0:2,0:0,-:- | |
14.11.23 | 17:00 | Novopolock | Junost Minsk | 4:6 | 0:1,0:3,4:2 | |
04.11.23 | 15:00 | Junost Minsk | Shakhtar Soligorsk | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
02.11.23 | 17:00 | Junost Minsk | Shakhtar Soligorsk | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
30.10.23 | 18:10 | Junost Minsk | Lida | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
28.10.23 | 15:00 | Junost Minsk | Lida | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
23.10.23 | 18:55 | Gomel | Junost Minsk | 2:1 | 0:0,0:0,2:1 | |
21.10.23 | 11:45 | Gomel | Junost Minsk | 5:2 | 1:0,2:1,2:1 | |
18.10.23 | 18:55 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:3ot | 0:0,0:0,2:2,0:1 | |
16.10.23 | 19:10 | Junost Minsk | Něman Grodno | 4:0 | 3:0,1:0,0:0 | |
11.10.23 | 18:00 | Vitebsk | Junost Minsk | 2:3ps | 0:0,1:2,1:0,0:0,-:- | |
09.10.23 | 18:00 | Vitebsk | Junost Minsk | 3:2ps | 1:1,1:0,0:1,0:0,-:- | |
05.10.23 | 19:10 | Junost Minsk | Khimvolokno Mogilev | 6:3 | 4:2,0:1,2:0 | |
03.10.23 | 18:25 | Junost Minsk | Khimvolokno Mogilev | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
30.09.23 | 12:55 | Junost Minsk | Žlobin | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
28.09.23 | 18:25 | Junost Minsk | Žlobin | 3:2 | 0:0,2:1,1:1 | |
24.09.23 | 12:45 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 0:5 | 0:2,0:2,0:1 | |
22.09.23 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 5:4 | 1:3,2:1,2:0 | |
17.09.23 | 10:55 | Junost Minsk | Lokomotiv Orsha | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
15.09.23 | 17:10 | Junost Minsk | Lokomotiv Orsha | 2:3ps | 0:0,1:2,1:0,0:0,-:- | |
12.09.23 | 18:00 | Brest | Junost Minsk | 2:3ps | 0:0,1:0,1:2,0:0,-:- | |
10.09.23 | 13:00 | Brest | Junost Minsk | 3:5 | 2:1,1:0,0:4 | |
05.09.23 | 18:00 | Junost Minsk | Novopolock | 1:2ps | 0:0,0:1,1:0,0:0,-:- | |
03.09.23 | 13:00 | Junost Minsk | Novopolock | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
31.08.23 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Junost Minsk | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 |
Žlobin
No match found
Junost Minsk
No match found
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |