Novopolock VS Gomel


Novopolock

Gomel

not draw --6--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Novopolock (T1) VS Gomel (T2)

Novopolock

Gomel

Zaujímavé

Novopolock

  • Novopolock už 6 zápasov v rade neremízovali.

Gomel

  • 26% zápasov tímu Gomel skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 31 zápasov.
  • 18 z celkového počtu 31 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 74% vzájomných zápasov, čo je 14 výhier z 19 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 19 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Belarus / Ekstralegue / 2023/2024
30.09.2023 13:00 Gomel Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
28.09.2023 18:00 Gomel Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
03.08.2023 18:00 Novopolock Gomel under 3:1 1:1,1:0,1:0
Belarus / Ekstralegue / 2022/2023
22.02.2023 17:00 Gomel Novopolock over 6:1 4:0,2:1,0:0
09.01.2023 17:25 Gomel Novopolock under 5:0 3:0,2:0,0:0
07.01.2023 13:55 Gomel Novopolock under 2:0 1:0,1:0,0:0
18.10.2022 18:00 Novopolock Gomel over 3:4 2:0,0:2,1:2
16.10.2022 16:00 Novopolock Gomel over 2:4 1:3,1:0,0:1
03.08.2022 18:00 Novopolock Gomel under 0:2 0:1,0:1,0:0
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022
22.10.2021 18:00 Gomel Novopolock under 4:1 1:0,1:0,2:1
20.10.2021 18:00 Gomel Novopolock under 2:3otps 0:1,0:1,2:0,0:0,4:5
25.09.2021 16:00 Novopolock Gomel under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.09.2021 18:00 Novopolock Gomel under 2:3ot 0:1,1:1,1:0,0:1
28.07.2021 18:00 Novopolock Gomel under 0:2 0:0,0:1,0:1
Belarus / Cup / 2020/2021
20.08.2020 18:00 Novopolock Gomel under 3:2otps 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019
15.04.2019 18:00 Novopolock Gomel under 1:3 0:2,0:1,1:0
08.04.2019 18:00 Gomel Novopolock over 5:3 1:1,2:1,2:1
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018
04.11.2017 17:00 Novopolock Gomel under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.09.2017 12:00 Gomel Novopolock over 8:0 0:0,5:0,3:0

Novopolock

2 - 3 - 14

Gomel

Novopolock


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
04.12.23 16:45 Něman Grodno Novopolock over 4:2 1:0,3:0,0:2
02.12.23 15:00 Něman Grodno Novopolock over 6:3 1:0,1:1,4:2
28.11.23 17:00 Novopolock Vitebsk under 4:1 0:0,4:0,0:1
26.11.23 15:00 Novopolock Vitebsk over 1:6 0:0,1:4,0:2
21.11.23 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 1:3 0:1,1:2,0:0
19.11.23 11:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 4:3 1:0,1:1,2:2
16.11.23 12:00 Novopolock Junost Minsk over 4:3ps 3:1,0:0,0:2,0:0,-:-
14.11.23 17:00 Novopolock Junost Minsk over 4:6 0:1,0:3,4:2
04.11.23 12:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock over 3:4ps 2:0,0:3,1:0,0:0,-:-
02.11.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock over 5:2 0:1,2:0,3:1
29.10.23 15:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 1:2 1:0,0:2,0:0
27.10.23 18:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 1:2 0:0,1:2,0:0
24.10.23 18:00 Novopolock Brest under 2:1 1:1,1:0,0:0
22.10.23 16:00 Novopolock Brest under 2:1ps 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
18.10.23 18:00 Žlobin Novopolock under 1:3 0:1,1:0,0:2
16.10.23 18:00 Žlobin Novopolock under 3:2 1:0,2:0,0:2
12.10.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 2:5 0:2,1:2,1:1
10.10.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 5:3 0:0,1:2,4:1
05.10.23 18:00 Novopolock Lida over 4:3ot 2:1,1:0,0:2,1:0
03.10.23 18:00 Novopolock Lida under 2:1 0:0,1:1,1:0
30.09.23 13:00 Gomel Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
28.09.23 18:00 Gomel Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
23.09.23 13:00 Novopolock Něman Grodno over 4:3ot 0:1,2:1,1:1,1:0
21.09.23 18:00 Novopolock Něman Grodno over 3:5 1:1,2:2,0:2
17.09.23 16:00 Vitebsk Novopolock under 2:0 0:0,0:0,2:0
15.09.23 18:00 Vitebsk Novopolock under 2:0 1:0,0:0,1:0
12.09.23 18:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 5:0 1:0,2:0,2:0
10.09.23 13:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 1:2ot 1:0,0:1,0:0,0:1
05.09.23 18:00 Junost Minsk Novopolock under 1:2ps 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
03.09.23 13:00 Junost Minsk Novopolock under 1:0 0:0,0:0,1:0
31.08.23 18:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna over 4:3 1:0,2:1,1:2

Gomel


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
04.12.23 17:55 Gomel Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
02.12.23 12:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 4:5 2:2,2:3,0:0
27.11.23 17:00 Lida Gomel over 2:4 1:2,0:2,1:0
25.11.23 10:30 Lida Gomel under 1:1ps 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
22.11.23 17:00 Gomel Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
20.11.23 17:00 Gomel Žlobin under 2:1 1:0,0:1,1:0
15.11.23 16:55 Gomel Něman Grodno under 3:2ot 0:1,1:1,1:0,1:0
16:55 Gomel Něman Grodno under 5:0 0:0,3:0,2:0
09.11.23 17:00 Vitebsk Gomel under 3:1 2:0,1:1,0:0
07.11.23 17:00 Vitebsk Gomel under 3:2ps 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
30.10.23 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 3:2 2:0,1:1,0:1
28.10.23 13:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 1:3 0:0,1:0,0:3
23.10.23 18:55 Gomel Junost Minsk under 2:1 0:0,0:0,2:1
21.10.23 11:45 Gomel Junost Minsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
17.10.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:2ps 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
15.10.23 12:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:5ot 1:2,1:2,2:0,0:1
12.10.23 19:25 Gomel Lokomotiv Orsha under 4:1 1:0,2:1,1:0
10.10.23 18:25 Gomel Lokomotiv Orsha over 4:3ps 1:1,2:1,0:1,0:0,-:-
05.10.23 18:00 Brest Gomel over 4:2 1:1,1:0,2:1
03.10.23 18:00 Brest Gomel under 2:3ps 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
30.09.23 13:00 Gomel Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
28.09.23 18:00 Gomel Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
23.09.23 12:53 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:2ps 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
21.09.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 2:4 0:1,1:1,1:2
18.09.23 18:00 Gomel Lida over 6:2 1:0,4:1,1:1
16.09.23 13:00 Gomel Lida under 5:0 3:0,1:0,1:0
11.09.23 18:25 Žlobin Gomel over 3:4 0:0,1:0,2:4
09.09.23 14:25 Žlobin Gomel over 7:4 0:3,5:1,2:0
06.09.23 18:00 Něman Grodno Gomel over 4:5 2:1,1:3,1:1
04.09.23 18:00 Něman Grodno Gomel under 4:1 1:1,1:0,2:0
30.08.23 18:00 Vitebsk Gomel under 3:1 2:0,0:0,1:1

Novopolock


Date Time HOME AWAY  
02.03.2024 15:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
04.03.2024 17:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H

Gomel


No match found
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Shakhtar Soligorsk 55 34 5 0 11 104 209 105 88
2. Vitebsk 55 29 6 4 6 63 168 105 86
3. Junost Minsk 55 21 7 8 4 56 171 115 78
4. Něman Grodno 55 27 3 6 10 34 181 147 72
5. Gomel 55 17 7 4 15 31 166 135 67
6. Žlobin 55 21 5 3 18 16 162 146 65
7. Brest 55 15 4 9 14 -27 113 140 55
8. Novopolock 55 11 7 3 24 -29 130 159 53
9. Lokomotiv Orsha 55 1 8 9 20 -45 127 172 43
10. Lida 55 12 3 4 28 -54 119 173 41
11. Khimvolokno Mogilev 55 11 3 2 34 -79 132 211 36
12. Dinamo Maladzyechna 55 12 1 7 27 -70 131 201 35
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Vitebsk 29 17 4 1 2 45 96 51 51
2. Shakhtar Soligorsk 28 14 4 0 6 54 105 51 44
3. Něman Grodno 28 19 1 2 3 39 95 56 44
4. Junost Minsk 28 12 3 5 0 30 87 57 41
5. Žlobin 28 13 3 1 7 26 93 67 39
6. Gomel 27 15 2 0 8 39 89 50 38
7. Novopolock 27 6 5 1 9 -1 75 76 33
8. Brest 27 9 2 5 4 -5 60 65 31
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 1 1 14 -19 77 96 23
10. Dinamo Maladzyechna 27 7 1 5 8 -22 76 98 23
11. Lokomotiv Orsha 27 1 3 6 8 -24 59 83 20
12. Lida 27 3 2 1 17 -29 59 88 16
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Shakhtar Soligorsk 27 20 1 0 5 50 104 54 44
2. Junost Minsk 27 9 4 3 4 26 84 58 37
3. Vitebsk 26 12 2 3 4 18 72 54 35
4. Gomel 28 2 5 4 7 -8 77 85 29
5. Něman Grodno 27 8 2 4 7 -5 86 91 28
6. Žlobin 27 8 2 2 11 -10 69 79 26
7. Lida 28 9 1 3 11 -25 60 85 25
8. Brest 28 6 2 4 10 -22 53 75 24
9. Lokomotiv Orsha 28 0 5 3 12 -21 68 89 23
10. Novopolock 28 5 2 2 15 -28 55 83 20
11. Khimvolokno Mogilev 28 2 2 1 20 -60 55 115 13
12. Dinamo Maladzyechna 28 5 0 2 19 -48 55 103 12