Brest VS Něman Grodno


Brest

Něman Grodno

not draw --0--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Brest (T1) VS Něman Grodno (T2)

Brest

Něman Grodno

Zaujímavé

Brest

  • Počet remíz tímu Brest je až 9 z celkového počtu 31 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 22 zápasov tímu Brest skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 71%.
  • Brest už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Něman Grodno

  • 18 víťazstiev z celkového počtu 31 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Brest. [wins_per_t1]% úspešnosť výhier domáceho mužstva svedčí o sile Brest.
  • Něman Grodno ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
  • Něman Grodno už 7 zápasov v rade neprehrali.
  • Něman Grodno už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (5 z 17) skončilo remízou.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Belarus / Ekstralegue / 2023/2024
30.09.2023 12:45 Něman Grodno Brest over 4:3 2:0,0:1,2:2
28.09.2023 18:00 Něman Grodno Brest under 3:2 1:1,1:1,1:0
02.08.2023 18:00 Brest Něman Grodno over 4:3otps 0:2,1:0,2:1,0:0,-:-
Belarus / Ekstralegue / 2022/2023
19.02.2023 12:00 Brest Něman Grodno under 1:2ot 0:0,0:1,1:0,0:1
22.11.2022 17:00 Něman Grodno Brest under 2:3 2:1,0:1,0:1
20.11.2022 09:55 Něman Grodno Brest over 7:1 2:0,4:1,1:0
13.09.2022 18:00 Brest Něman Grodno under 3:1 0:1,1:0,2:0
11.09.2022 16:00 Brest Něman Grodno over 4:7 1:1,2:2,1:4
28.08.2022 11:25 Brest Něman Grodno over 2:4 0:1,0:2,2:1
14.08.2022 16:00 Něman Grodno Brest over 5:3 2:1,2:2,1:0
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022
15.01.2022 10:45 Brest Něman Grodno under 1:2ot 0:1,0:0,1:0,0:1
13.01.2022 17:00 Brest Něman Grodno over 2:4 1:2,1:0,0:2
05.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest under 2:1ot 1:0,0:0,0:1,1:0
03.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest under 2:3 1:0,0:1,1:2
29.07.2021 18:00 Brest Něman Grodno over 3:6 2:3,1:2,0:1
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018
28.10.2017 12:00 Něman Grodno Brest under 4:1 3:0,1:1,0:0
23.09.2017 12:00 Brest Něman Grodno over 4:3otps 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-

Brest

3 - 5 - 9

Něman Grodno

Brest


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
03.12.23 12:00 Vitebsk Brest over 4:3ot 0:2,2:0,1:1,1:0
01.12.23 17:00 Vitebsk Brest over 5:3 1:1,0:2,4:0
28.11.23 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 2:3ps 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
26.11.23 12:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:0,1:1,0:1
21.11.23 17:00 Junost Minsk Brest under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.11.23 10:25 Junost Minsk Brest under 1:2ps 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
16.11.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 2:1ot 0:0,0:1,1:0,1:0
14.11.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:1,0:2,1:1
04.11.23 15:00 Lokomotiv Orsha Brest over 2:5 2:1,0:3,0:1
02.11.23 17:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:2ot 0:1,1:0,0:0,0:1
29.10.23 14:00 Žlobin Brest over 5:1 1:0,1:0,3:1
27.10.23 18:00 Žlobin Brest under 0:1 0:0,0:1,0:0
24.10.23 18:00 Novopolock Brest under 2:1 1:1,1:0,0:0
22.10.23 16:00 Novopolock Brest under 2:1ps 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
17.10.23 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.10.23 12:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
11.10.23 18:00 Lida Brest under 1:2 0:0,0:1,1:1
09.10.23 18:00 Lida Brest under 2:3 0:2,2:0,0:1
05.10.23 18:00 Brest Gomel over 4:2 1:1,1:0,2:1
03.10.23 18:00 Brest Gomel under 2:3ps 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
30.09.23 12:45 Něman Grodno Brest over 4:3 2:0,0:1,2:2
28.09.23 18:00 Něman Grodno Brest under 3:2 1:1,1:1,1:0
24.09.23 13:00 Brest Vitebsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.09.23 18:00 Brest Vitebsk over 1:6 0:1,1:2,0:3
17.09.23 16:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 3:2 1:1,0:1,2:0
15.09.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 0:0,0:1,1:3
12.09.23 18:00 Brest Junost Minsk under 2:3ps 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
10.09.23 13:00 Brest Junost Minsk over 3:5 2:1,1:0,0:4
05.09.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.09.23 13:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 5:2 3:2,0:0,2:0
31.08.23 18:00 Brest Lokomotiv Orsha under 2:3ps 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-

Něman Grodno


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
04.12.23 16:45 Něman Grodno Novopolock over 4:2 1:0,3:0,0:2
02.12.23 15:00 Něman Grodno Novopolock over 6:3 1:0,1:1,4:2
27.11.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:3 2:2,0:1,0:0
25.11.23 15:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 3:6 1:0,0:3,2:3
22.11.23 17:00 Něman Grodno Lida over 4:3ot 0:2,2:0,1:1,1:0
20.11.23 17:00 Něman Grodno Lida under 2:0 0:0,1:0,1:0
15.11.23 16:55 Gomel Něman Grodno under 3:2ot 0:1,1:1,1:0,1:0
16:55 Gomel Něman Grodno under 5:0 0:0,3:0,2:0
05.11.23 15:00 Něman Grodno Žlobin under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.11.23 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:0 1:0,0:0,2:0
30.10.23 17:00 Vitebsk Něman Grodno over 5:3 1:0,1:2,3:1
28.10.23 16:00 Vitebsk Něman Grodno under 2:1 2:1,0:0,0:0
23.10.23 18:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 8:3 2:2,4:1,2:0
21.10.23 16:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:0,1:0,2:1
18.10.23 18:55 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3ot 0:0,0:0,2:2,0:1
16.10.23 19:10 Junost Minsk Něman Grodno under 4:0 3:0,1:0,0:0
11.10.23 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 6:3 2:1,1:1,3:1
09.10.23 17:55 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.10.23 18:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 4:2 2:0,2:1,0:1
04.10.23 18:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 4:5 3:0,0:4,1:1
30.09.23 12:45 Něman Grodno Brest over 4:3 2:0,0:1,2:2
28.09.23 18:00 Něman Grodno Brest under 3:2 1:1,1:1,1:0
23.09.23 13:00 Novopolock Něman Grodno over 4:3ot 0:1,2:1,1:1,1:0
21.09.23 18:00 Novopolock Něman Grodno over 3:5 1:1,2:2,0:2
18.09.23 18:25 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:2,0:0,1:2
16.09.23 10:55 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
11.09.23 18:00 Lida Něman Grodno under 1:4 0:1,1:3,0:0
09.09.23 13:00 Lida Něman Grodno over 3:5 0:3,2:0,1:2
06.09.23 18:00 Něman Grodno Gomel over 4:5 2:1,1:3,1:1
04.09.23 18:00 Něman Grodno Gomel under 4:1 1:1,1:0,2:0
30.08.23 18:25 Žlobin Něman Grodno over 5:4 1:2,0:2,4:0

Brest


Date Time HOME AWAY  
01.03.2024 17:00 Brest Lida H2H
03.03.2024 17:00 Lida Brest H2H

Něman Grodno


No match found
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Shakhtar Soligorsk 55 34 5 0 11 104 209 105 88
2. Vitebsk 55 29 6 4 6 63 168 105 86
3. Junost Minsk 55 21 7 8 4 56 171 115 78
4. Něman Grodno 55 27 3 6 10 34 181 147 72
5. Gomel 55 17 7 4 15 31 166 135 67
6. Žlobin 55 21 5 3 18 16 162 146 65
7. Brest 55 15 4 9 14 -27 113 140 55
8. Novopolock 55 11 7 3 24 -29 130 159 53
9. Lokomotiv Orsha 55 1 8 9 20 -45 127 172 43
10. Lida 55 12 3 4 28 -54 119 173 41
11. Khimvolokno Mogilev 55 11 3 2 34 -79 132 211 36
12. Dinamo Maladzyechna 55 12 1 7 27 -70 131 201 35
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Vitebsk 29 17 4 1 2 45 96 51 51
2. Shakhtar Soligorsk 28 14 4 0 6 54 105 51 44
3. Něman Grodno 28 19 1 2 3 39 95 56 44
4. Junost Minsk 28 12 3 5 0 30 87 57 41
5. Žlobin 28 13 3 1 7 26 93 67 39
6. Gomel 27 15 2 0 8 39 89 50 38
7. Novopolock 27 6 5 1 9 -1 75 76 33
8. Brest 27 9 2 5 4 -5 60 65 31
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 1 1 14 -19 77 96 23
10. Dinamo Maladzyechna 27 7 1 5 8 -22 76 98 23
11. Lokomotiv Orsha 27 1 3 6 8 -24 59 83 20
12. Lida 27 3 2 1 17 -29 59 88 16
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Shakhtar Soligorsk 27 20 1 0 5 50 104 54 44
2. Junost Minsk 27 9 4 3 4 26 84 58 37
3. Vitebsk 26 12 2 3 4 18 72 54 35
4. Gomel 28 2 5 4 7 -8 77 85 29
5. Něman Grodno 27 8 2 4 7 -5 86 91 28
6. Žlobin 27 8 2 2 11 -10 69 79 26
7. Lida 28 9 1 3 11 -25 60 85 25
8. Brest 28 6 2 4 10 -22 53 75 24
9. Lokomotiv Orsha 28 0 5 3 12 -21 68 89 23
10. Novopolock 28 5 2 2 15 -28 55 83 20
11. Khimvolokno Mogilev 28 2 2 1 20 -60 55 115 13
12. Dinamo Maladzyechna 28 5 0 2 19 -48 55 103 12