Bělorusko 20 VS Lida
Bělorusko 20 |
Lida |
not win --14--0---0
not lost --14--0---0
Bělorusko 20 (T1) VS Lida (T2)
Bělorusko 20
Lida
Zaujímavé
Bělorusko 20
- Mužsvo Bělorusko 20 prehralo až 83% svojích zápasov. 24 prehier z 29 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži. Pomôcť mu však môže výhoda domáceho prostredia.
- Až 16 zápasov tímu Bělorusko 20 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 29 zápasov, to je až 55%.
- Bělorusko 20 už 14 zápasov v rade nevyhrali.
Lida
- 64% prehier (16 zápasov) z celkového počtu 25 tímu Lida nenasvedčuje, že by to Bělorusko 20 mal mať ťažké. V prospech mužstva Bělorusko 20 hraje ešte aj výhoda domáceho prostredia.
- 18 z celkového počtu 25 zápasov tímu Lida skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.
- Lida už 5 zápasov v rade nevyhrali.
- Lida ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 10 zápasov.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
21.11.2018 | 17:00 | Bělorusko 20 | Lida | 3:2otps | 1:1,0:0,1:1,0:0,3:2 | |
25.10.2018 | 18:00 | Lida | Bělorusko 20 | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
05.10.2018 | 18:00 | Bělorusko 20 | Lida | 0:5 | 0:0,0:4,0:1 | |
13.09.2018 | 18:00 | Lida | Bělorusko 20 | 4:5 | 3:3,1:1,0:1 | |
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
17.02.2018 | 15:00 | Bělorusko 20 | Lida | 2:3 | 1:1,1:1,0:1 | |
15.02.2018 | 18:00 | Bělorusko 20 | Lida | 1:2 | 1:0,0:2,0:0 | |
01.02.2018 | 17:00 | Lida | Bělorusko 20 | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
13.01.2018 | 15:00 | Lida | Bělorusko 20 | 3:2 | 1:0,2:2,0:0 | |
02.11.2017 | 17:00 | Lida | Bělorusko 20 | 3:5 | 1:0,1:1,1:4 | |
30.09.2017 | 12:00 | Bělorusko 20 | Lida | 3:4ot | 1:1,1:0,1:2,0:1 |
Bělorusko 20 |
2 - 2 - 6 |
Lida |
Bělorusko 20
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.11.18 | 17:00 | Bělorusko 20 | Něman Grodno | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
21.11.18 | 17:00 | Bělorusko 20 | Lida | 3:2ps | 1:1,0:0,1:1,0:0,3:2 | |
19.11.18 | 17:00 | Bělorusko 20 | Shakhtar Soligorsk | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
18.11.18 | 11:00 | Bělorusko 20 | Junost Minsk | 2:5 | 1:2,1:2,0:1 | |
13.11.18 | 17:00 | Bělorusko 20 | Dinamo Maladzyechna | 0:9 | 0:2,0:5,0:2 | |
03.11.18 | 15:00 | Junost Minsk | Bělorusko 20 | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
02.11.18 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Bělorusko 20 | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
31.10.18 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Bělorusko 20 | 4:3 | 1:1,2:0,1:2 | |
30.10.18 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Bělorusko 20 | 4:0 | 3:0,0:0,1:0 | |
27.10.18 | 12:00 | Něman Grodno | Bělorusko 20 | 4:3 | 0:1,2:1,2:1 | |
25.10.18 | 18:00 | Lida | Bělorusko 20 | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
20.10.18 | 12:00 | Bělorusko 20 | Dinamo Maladzyechna | 3:4 | 2:0,1:0,0:4 | |
18.10.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Gomel | 1:4 | 0:0,0:0,1:4 | |
16.10.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Žlobin | 3:4ot | 2:1,1:0,0:2,0:1 | |
13.10.18 | 12:00 | Žlobin | Bělorusko 20 | 2:5 | 1:0,0:3,1:2 | |
11.10.18 | 18:00 | Gomel | Bělorusko 20 | 5:0 | 4:0,1:0,0:0 | |
10.10.18 | 17:00 | Gomel | Bělorusko 20 | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
05.10.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Lida | 0:5 | 0:0,0:4,0:1 | |
03.10.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Něman Grodno | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
29.09.18 | 12:00 | Bělorusko 20 | Shakhtar Soligorsk | 1:4 | 1:0,0:2,0:2 | |
27.09.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Junost Minsk | 2:3 | 2:0,0:0,0:3 | |
22.09.18 | 12:00 | Dinamo Maladzyechna | Bělorusko 20 | 9:0 | 3:0,4:0,2:0 | |
20.09.18 | 18:00 | Junost Minsk | Bělorusko 20 | 8:1 | 1:0,5:0,2:1 | |
18.09.18 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Bělorusko 20 | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
15.09.18 | 12:00 | Něman Grodno | Bělorusko 20 | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
13.09.18 | 18:00 | Lida | Bělorusko 20 | 4:5 | 3:3,1:1,0:1 | |
11.09.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Dinamo Maladzyechna | 0:7 | 0:1,0:5,0:1 | |
07.09.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Žlobin | 3:4ps | 2:0,1:3,0:0,0:0,-:- | |
05.09.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Gomel | 3:5 | 0:0,1:2,2:3 |
Lida
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.11.18 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Lida | 4:1 | 1:1,1:0,2:0 | |
21.11.18 | 17:00 | Bělorusko 20 | Lida | 3:2ps | 1:1,0:0,1:1,0:0,3:2 | |
17.11.18 | 11:00 | Lida | Něman Grodno | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
15.11.18 | 17:00 | Lida | Žlobin | 1:3 | 0:0,1:3,0:0 | |
04.11.18 | 11:00 | Gomel | Lida | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
02.11.18 | 17:00 | Žlobin | Lida | 2:3 | 0:0,1:2,1:1 | |
30.10.18 | 17:00 | Něman Grodno | Lida | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
27.10.18 | 12:00 | Lida | Dinamo Maladzyechna | 3:2ps | 0:0,1:0,1:2,0:0,3:0 | |
25.10.18 | 18:00 | Lida | Bělorusko 20 | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
20.10.18 | 12:00 | Lida | Něman Grodno | 1:5 | 0:0,1:3,0:2 | |
16.10.18 | 18:00 | Lida | Shakhtar Soligorsk | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
13.10.18 | 12:00 | Junost Minsk | Lida | 4:1 | 1:0,2:1,1:0 | |
11.10.18 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Lida | 2:3 | 0:1,2:1,0:1 | |
05.10.18 | 18:00 | Bělorusko 20 | Lida | 0:5 | 0:0,0:4,0:1 | |
04.10.18 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Lida | 7:3 | 3:0,3:2,1:1 | |
29.09.18 | 12:00 | Lida | Gomel | 3:4ot | 1:1,1:1,1:1,0:1 | |
27.09.18 | 18:00 | Lida | Žlobin | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
25.09.18 | 18:00 | Lida | Junost Minsk | 0:4 | 0:1,0:3,0:0 | |
22.09.18 | 12:00 | Lida | Něman Grodno | 1:5 | 0:0,0:2,1:3 | |
20.09.18 | 18:00 | Gomel | Lida | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
18.09.18 | 18:00 | Žlobin | Lida | 3:4ot | 1:1,2:1,0:1,0:1 | |
15.09.18 | 12:00 | Lida | Dinamo Maladzyechna | 5:3 | 1:0,1:3,3:0 | |
13.09.18 | 18:00 | Lida | Bělorusko 20 | 4:5 | 3:3,1:1,0:1 | |
11.09.18 | 18:00 | Něman Grodno | Lida | 5:0 | 3:0,1:0,1:0 | |
08.09.18 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Lida | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 |
Bělorusko 20
No match found
Lida
No match found
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |