Brest VS Shakhtar Soligorsk
Brest |
Shakhtar Soligorsk |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Brest (T1) VS Shakhtar Soligorsk (T2)
Brest
Shakhtar Soligorsk
Zaujímavé
Brest
- Počet remíz tímu Brest je až 1 z celkového počtu 1 zápasov, čo je až 100%.
- Až 1 zápasov tímu Brest skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 1 zápasov, to je až 100%.
Shakhtar Soligorsk
- 100% (1 z 1) výhier mužstva Shakhtar Soligorsk nasvedčuje tomu, že Brest to nebude mať oproti tímu Shakhtar Soligorsk ľahké.
- Tím Shakhtar Soligorsk odohral až 1 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 1 zápasov.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 15 zápasov.
- Až 27% vzájomných zápasov (4 z 15) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 15 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Belarus / Ekstralegue / 2022/2023 | ||||||
25.02.2023 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Brest | 5:3 | 2:0,3:2,0:1 | |
09.01.2023 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Brest | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
07.01.2023 | 15:00 | Shakhtar Soligorsk | Brest | 1:2otps | 0:0,0:0,1:1,0:0,-:- | |
18.10.2022 | 18:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 1:2 | 0:0,1:0,0:2 | |
16.10.2022 | 16:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 0:1ot | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
06.08.2022 | 13:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
03.12.2021 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Brest | 3:2otps | 2:1,0:1,0:0,0:0,3:1 | |
01.12.2021 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Brest | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
11.09.2021 | 16:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 3:2ot | 1:1,0:1,1:0,1:0 | |
09.09.2021 | 18:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
10.08.2021 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Brest | 4:1 | 0:0,3:1,1:0 | |
Belarus / Cup / 2020/2021 | ||||||
26.08.2020 | 18:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 0:3 | 0:1,0:2,0:0 | |
Belarus / Cup / 2019/2020 | ||||||
01.08.2019 | 18:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 4:5 | 1:1,2:1,1:3 | |
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
04.11.2017 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Brest | 6:1 | 2:0,1:1,3:0 | |
30.09.2017 | 12:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 1:4 | 0:0,0:1,1:3 |
Brest |
2 - 4 - 9 |
Shakhtar Soligorsk |
Brest
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
02.08.23 | 18:00 | Brest | Něman Grodno | 4:3ps | 0:2,1:0,2:1,0:0,-:- |
Shakhtar Soligorsk
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
02.08.23 | 16:40 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 3:4 | 2:2,0:1,1:1 |
Brest
No match found
Shakhtar Soligorsk
No match found
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |