Něman Grodno VS Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno |
Shakhtar Soligorsk |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Něman Grodno (T1) VS Shakhtar Soligorsk (T2)
Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk
Zaujímavé
Něman Grodno
- Z celkového počtu 2 prehralo mužstvo Něman Grodno až 50% svojích zápasov. 1 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
- Počet remíz tímu Něman Grodno je až 1 z celkového počtu 2 zápasov, čo je až 50%.
- Až 2 zápasov tímu Něman Grodno skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 2 zápasov, to je až 100%.
Shakhtar Soligorsk
- 50% zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 2 zápasov.
- 2 z celkového počtu 2 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.
H2H
- Až 30% vzájomných zápasov (16 z 53) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 35 z 53 vzájomných zápasov, čo je 66%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
26.02.2022 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
24.02.2022 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
23.10.2021 | 16:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 5:6ot | 2:0,1:1,2:4,0:1 | |
21.10.2021 | 16:25 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
24.09.2021 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:1 | 2:0,0:0,0:1 | |
22.09.2021 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
04.08.2021 | 18:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:6 | 1:0,0:2,1:4 | |
Belarus / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
04.02.2021 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 3:4 | 1:2,0:1,2:1 | |
30.01.2021 | 11:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:1 | 0:0,2:0,0:1 | |
27.12.2020 | 11:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 4:3 | 1:1,1:0,2:2 | |
19.12.2020 | 10:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 1:2 | 0:0,1:0,0:2 | |
05.12.2020 | 11:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 3:2ot | 0:1,1:1,1:0,1:0 | |
22.10.2020 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 4:2 | 1:0,0:1,3:1 | |
10.09.2020 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 4:1 | 0:0,0:1,4:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
24.03.2020 | 17:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
22.03.2020 | 16:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 1:2ot | 1:1,0:0,0:0,0:1 | |
20.03.2020 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 0:3 | 0:1,0:0,0:2 | |
18.03.2020 | 17:30 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 3:4ot | 0:2,2:1,1:0,0:1 | |
16.03.2020 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 4:0 | 3:0,1:0,0:0 | |
14.03.2020 | 11:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
12.03.2020 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:2 | 1:1,1:1,2:0 | |
20.02.2020 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 1:5 | 0:3,0:1,1:1 | |
11.02.2020 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:3otps | 0:1,3:1,0:1,0:0,2:1 | |
18.01.2020 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 1:2otps | 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1 | |
06.01.2020 | 12:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
28.12.2019 | 13:30 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 3:4ot | 1:1,0:2,2:0,0:1 | |
28.11.2019 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 0:1ot | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
20.10.2019 | 12:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:3 | 0:2,2:1,0:0 | |
14.10.2019 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:4 | 1:1,1:1,0:2 | |
27.09.2019 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:3 | 1:3,0:0,1:0 | |
03.09.2019 | 18:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:0 | 2:0,2:0,0:0 | |
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
01.04.2019 | 18:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 3:0 | 1:0,2:0,0:0 | |
30.03.2019 | 11:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
28.03.2019 | 16:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 1:0ot | 0:0,0:0,0:0,1:0 | |
26.03.2019 | 17:30 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
24.03.2019 | 10:30 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:4 | 0:2,2:2,0:0 | |
22.03.2019 | 18:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:5 | 1:0,1:3,0:2 | |
20.03.2019 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
19.02.2019 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
12.02.2019 | 16:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:1otps | 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0 | |
01.02.2019 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 0:3 | 0:1,0:2,0:0 | |
25.12.2018 | 15:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 | |
07.12.2018 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 0:3 | 0:1,0:0,0:2 | |
29.11.2018 | 16:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 1:2otps | 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1 | |
15.11.2018 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 5:2 | 1:0,3:1,1:1 | |
25.09.2018 | 19:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 3:4 | 2:2,0:1,1:1 | |
10.08.2018 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 3:5 | 3:1,0:1,0:3 | |
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
24.02.2018 | 15:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 3:2otps | 1:1,1:0,0:1,0:0,3:1 | |
20.01.2018 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:2 | 1:0,0:1,3:1 | |
28.12.2017 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 3:2otps | 0:0,0:1,2:1,0:0,2:0 | |
23.12.2017 | 15:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:3 | 1:0,1:1,0:2 | |
21.10.2017 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:1ot | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
07.10.2017 | 13:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 3:4 | 2:0,1:4,0:0 |
Něman Grodno |
16 - 16 - 21 |
Shakhtar Soligorsk |
Něman Grodno
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.08.22 | 13:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 4:5ot | 0:4,2:0,2:0,0:1 | |
04.08.22 | 18:00 | Lida | Něman Grodno | 7:2 | 2:1,2:0,3:1 |
Shakhtar Soligorsk
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.08.22 | 13:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
04.08.22 | 16:55 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 1:0ot | 0:0,0:0,0:0,1:0 |
Něman Grodno
No match found
Shakhtar Soligorsk
No match found
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |