Linz II VS Unterland Cavaliers


Linz II

Unterland Cavaliers

not draw --2--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Linz II (T1) VS Unterland Cavaliers (T2)

Linz II

Unterland Cavaliers

Zaujímavé

Linz II

  • Z celkového počtu 21 prehralo mužstvo Linz II až 48% svojích zápasov. 10 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
  • Počet remíz tímu Linz II je až 6 z celkového počtu 21 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 12 zápasov tímu Linz II skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 21 zápasov, to je až 57%.
  • Linz II už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Unterland Cavaliers

  • 29% zápasov tímu Unterland Cavaliers skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 21 zápasov.
  • Tím Unterland Cavaliers odohral až 15 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 71% z celkového počtu 21 zápasov.
  • Unterland Cavaliers už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 2 výhier z 3 zápasov.
  • 33% vzájomných zápasov (1 z 3) skončilo remízou.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 3 zápasov.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Austria / Alps Hockey League / 2023/2024
28.09.2023 20:00 Unterland Cavaliers Linz II over 3:4otps 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
Austria / Alps Hockey League / 2022/2023
26.12.2022 18:30 Unterland Cavaliers Linz II over 6:4 2:2,3:1,1:1
29.10.2022 19:15 Linz II Unterland Cavaliers over 2:4 1:0,0:2,1:2

Linz II

0 - 1 - 2

Unterland Cavaliers

Linz II


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
02.12.23 16:00 Linz II Lustenau over 3:4 1:1,1:2,1:1
30.11.23 19:15 Linz II Ritten Collalbo over 1:8 1:2,0:2,0:4
25.11.23 19:30 Gherdeina Selva Linz II over 3:4ot 1:1,2:1,0:1,0:1
23.11.23 19:15 Linz II Salzburg II under 0:3 0:1,0:0,0:2
18.11.23 19:15 Linz II Vipiteno under 3:2 2:1,0:0,1:1
15.11.23 19:30 Bregenzerwald Linz II over 4:5ot 1:1,2:3,1:0,0:1
04.11.23 19:15 Linz II Cortina over 6:1 1:0,2:0,3:1
01.11.23 18:00 Ritten Collalbo Linz II under 3:2 0:0,3:1,0:1
28.10.23 19:15 Linz II Merano Junior over 4:3ot 2:1,1:1,0:1,1:0
26.10.23 19:00 Celje Linz II under 4:1 0:0,2:1,2:0
21.10.23 19:00 Klagenfurt II Linz II under 0:2 0:0,0:0,0:2
19.10.23 19:15 Linz II Kitzbühel over 5:4 2:2,2:1,1:1
14.10.23 19:15 Linz II Jesenice over 3:5 1:1,1:2,1:2
12.10.23 20:30 Fassa Linz II over 5:1 1:0,2:0,2:1
07.10.23 19:15 Linz II Celje under 2:1 1:0,1:1,0:0
05.10.23 19:30 Lustenau Linz II under 3:2 0:0,1:2,2:0
30.09.23 19:15 Salzburg II Linz II under 2:1ot 0:1,0:0,1:0,1:0
28.09.23 20:00 Unterland Cavaliers Linz II over 3:4ps 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
23.09.23 19:15 Linz II Bregenzerwald over 3:5 1:1,0:2,2:2
21.09.23 19:15 Linz II Zell Am See under 2:3ot 0:1,1:1,1:0,0:1
16.09.23 18:00 Vipiteno Linz II over 4:2 1:1,3:1,0:0

Unterland Cavaliers


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
02.12.23 18:30 Unterland Cavaliers Fassa under 4:1 3:0,1:0,0:1
30.11.23 19:15 Salzburg II Unterland Cavaliers under 4:1 0:0,2:0,2:1
25.11.23 18:30 Unterland Cavaliers Celje over 10:2 5:2,1:0,4:0
23.11.23 20:00 Unterland Cavaliers Gherdeina Selva under 1:2 0:1,0:1,1:0
18.11.23 19:30 Merano Junior Unterland Cavaliers over 8:4 3:1,1:2,4:1
16.11.23 20:00 Unterland Cavaliers Kitzbühel over 2:4 0:0,1:3,1:1
04.11.23 20:30 Fassa Unterland Cavaliers over 4:3ot 1:1,2:1,0:1,1:0
01.11.23 18:30 Unterland Cavaliers Lustenau over 6:5ot 2:0,1:3,2:2,1:0
28.10.23 18:30 Unterland Cavaliers Vipiteno over 4:3ot 1:1,1:1,1:1,1:0
26.10.23 19:00 Jesenice Unterland Cavaliers over 2:5 0:1,2:4,0:0
21.10.23 19:30 Bregenzerwald Unterland Cavaliers under 3:0 2:0,0:0,1:0
19.10.23 20:00 Unterland Cavaliers Cortina over 3:4ps 1:2,2:1,0:0,0:0,-:-
14.10.23 18:30 Unterland Cavaliers Zell Am See over 4:5 1:2,2:2,1:1
12.10.23 20:00 Ritten Collalbo Unterland Cavaliers under 3:2 0:1,2:1,1:0
07.10.23 18:30 Unterland Cavaliers Merano Junior over 6:1 3:0,1:0,2:1
05.10.23 20:00 Vipiteno Unterland Cavaliers over 8:0 0:0,5:0,3:0
30.09.23 19:00 Kitzbühel Unterland Cavaliers over 4:3ps 1:1,0:1,2:1,0:0,-:-
28.09.23 20:00 Unterland Cavaliers Linz II over 3:4ps 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
23.09.23 18:00 Celje Unterland Cavaliers under 2:3 1:0,1:1,0:2
21.09.23 20:30 Gherdeina Selva Unterland Cavaliers over 4:8 1:0,0:4,3:4
16.09.23 18:00 Unterland Cavaliers Klagenfurt II over 7:1 3:0,2:0,2:1

Linz II


No match found

Unterland Cavaliers


Date Time HOME AWAY  
29.02.2024 20:00 Unterland Cavaliers Gherdeina Selva H2H

Regular Season

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Ritten Collalbo 40 24 4 2 4 70 165 95 94
2. Cortina 40 16 4 7 2 33 138 105 75
3. Salzburg II 40 18 3 2 12 39 144 105 71
4. Zell Am See 40 12 6 4 8 12 132 120 70
5. Vipiteno 40 19 1 6 7 22 143 121 68
6. Bregenzerwald 40 14 3 6 8 9 139 130 63
7. Kitzbühel 38 13 4 4 9 9 134 125 63
8. Jesenice 38 14 3 5 8 22 134 112 62
9. Gherdeina Selva 38 12 4 2 14 -6 135 141 58
10. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Unterland Cavaliers 38 12 3 6 8 2 132 130 57
12. Merano Junior 38 15 2 1 17 -18 137 155 56
13. Lustenau 38 12 3 2 16 -3 147 150 53
14. Fassa 38 2 7 2 18 -24 127 151 43
15. Linz II 38 1 6 5 15 -36 97 133 38
16. Celje 38 6 3 1 24 -46 104 150 34
17. Klagenfurt II 38 6 1 2 26 -85 84 169 25

Regular Season

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Ritten Collalbo 20 15 2 0 1 40 81 41 55
2. Vipiteno 20 13 1 1 3 34 89 55 45
3. Bregenzerwald 20 8 3 3 0 25 75 50 42
4. Cortina 20 12 1 1 4 28 81 53 42
5. Kitzbühel 19 8 3 2 1 32 78 46 41
6. Jesenice 19 9 2 2 2 32 81 49 39
7. Salzburg II 20 9 2 1 5 25 69 44 38
8. Unterland Cavaliers 19 7 2 2 4 21 80 59 33
9. Zell Am See 20 5 3 3 3 0 63 63 33
10. Lustenau 19 7 2 1 6 14 81 67 32
11. Merano Junior 19 7 2 0 8 3 72 69 31
12. Fassa 19 3 4 0 8 4 71 67 29
13. Gherdeina Selva 19 5 2 1 8 -10 68 78 26
14. Klagenfurt II 19 6 1 1 9 -17 55 72 24
15. Linz II 19 2 3 2 7 -11 53 64 23
16. Celje 19 1 3 1 10 -14 52 66 19
17. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Ritten Collalbo 20 9 2 2 3 30 84 54 39
2. Zell Am See 20 7 3 1 5 12 69 57 37
3. Cortina 20 4 3 6 -2 5 57 52 33
4. Salzburg II 20 9 1 1 7 14 75 61 33
5. Gherdeina Selva 19 7 2 1 6 4 67 63 32
6. Merano Junior 19 8 0 1 9 -21 65 86 25
7. Unterland Cavaliers 19 5 1 4 4 -19 52 71 24
8. Jesenice 19 5 1 3 6 -10 53 63 23
9. Vipiteno 20 6 0 5 4 -12 54 66 23
10. Kitzbühel 19 5 1 2 8 -23 56 79 22
11. Bregenzerwald 20 6 0 3 8 -16 64 80 21
12. Lustenau 19 5 1 1 10 -17 66 83 21
13. Linz II 19 -1 3 3 8 -25 44 69 15
14. Celje 19 5 0 0 14 -32 52 84 15
15. Fassa 19 -1 3 2 10 -28 56 84 14
16. Klagenfurt II 19 0 0 1 17 -68 29 97 1
17. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0