CE Wien II VS Feldkirch
CE Wien II |
Feldkirch |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
CE Wien II (T1) VS Feldkirch (T2)
CE Wien II
Feldkirch
Zaujímavé
CE Wien II
- Mužsvo CE Wien II prehralo až 79% svojích zápasov. 27 prehier z 34 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži. Pomôcť mu však môže výhoda domáceho prostredia.
- Až 22 zápasov tímu CE Wien II skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 65%.
- CE Wien II už 34 zápasov v rade neremízovali.
Feldkirch
- 22 z celkového počtu 38 zápasov tímu Feldkirch skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.
- Feldkirch už 4 zápasov v rade neremízovali.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 80% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 5 zápasov.
- 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 5 zápasov.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Austria / Alps Hockey League / 2021/2022 | ||||||
29.01.2022 | 19:00 | Feldkirch | CE Wien II | 6:1 | 3:1,1:0,2:0 | |
11.12.2021 | 19:30 | Feldkirch | CE Wien II | 5:2 | 0:0,2:0,3:2 | |
30.10.2021 | 19:25 | CE Wien II | Feldkirch | 4:0 | 0:0,3:0,1:0 | |
Austria / Alps Hockey League / 2019/2020 | ||||||
10.01.2020 | 19:00 | CE Wien II | Feldkirch | 4:8 | 1:6,1:2,2:0 | |
24.11.2019 | 18:00 | Feldkirch | CE Wien II | 3:1 | 0:1,0:0,3:0 |
CE Wien II |
1 - 0 - 4 |
Feldkirch |
CE Wien II
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
25.02.22 | 19:25 | CE Wien II | Merano Junior | 1:7 | 1:4,0:2,0:1 | |
19.02.22 | 20:30 | Gherdeina Selva | CE Wien II | 4:1 | 1:0,0:1,3:0 | |
18.02.22 | 20:30 | Merano Junior | CE Wien II | 2:1 | 1:1,0:0,1:0 | |
05.02.22 | 19:30 | Zell Am See | CE Wien II | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
03.02.22 | 19:25 | CE Wien II | Linz II | 2:4 | 1:0,1:3,0:1 | |
29.01.22 | 19:00 | Feldkirch | CE Wien II | 6:1 | 3:1,1:0,2:0 | |
28.01.22 | 19:25 | CE Wien II | Gherdeina Selva | 1:5 | 1:1,0:0,0:4 | |
22.01.22 | 19:00 | Fassa | CE Wien II | 6:1 | 0:0,3:1,3:0 | |
20.01.22 | 19:00 | CE Wien II | Gherdeina Selva | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
18.01.22 | 19:30 | Vipiteno | CE Wien II | 6:1 | 3:0,1:1,2:0 | |
22.12.21 | 19:25 | CE Wien II | Linz II | 4:3 | 0:1,1:0,3:2 | |
11.12.21 | 19:30 | Feldkirch | CE Wien II | 5:2 | 0:0,2:0,3:2 | |
10.12.21 | 19:30 | Kitzbühel | CE Wien II | 3:2 | 1:1,2:0,0:1 | |
04.12.21 | 19:15 | CE Wien II | Fassa | 4:3 | 2:0,1:2,1:1 | |
02.12.21 | 19:00 | Klagenfurt II | CE Wien II | 6:3 | 1:0,3:1,2:2 | |
27.11.21 | 19:25 | CE Wien II | Kitzbühel | 4:0 | 1:0,0:0,3:0 | |
25.11.21 | 19:00 | Linz II | CE Wien II | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
23.11.21 | 19:25 | CE Wien II | Salzburg II | 1:5 | 0:3,1:1,0:1 | |
19.11.21 | 19:25 | CE Wien II | Lustenau | 1:7 | 0:1,0:5,1:1 | |
06.11.21 | 19:25 | CE Wien II | Asiago | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
30.10.21 | 19:25 | CE Wien II | Feldkirch | 4:0 | 0:0,3:0,1:0 | |
28.10.21 | 19:15 | Salzburg II | CE Wien II | 6:1 | 3:0,3:1,0:0 | |
23.10.21 | 19:15 | CE Wien II | Zell Am See | 1:8 | 0:3,1:4,0:1 | |
22.10.21 | 19:25 | CE Wien II | Bregenzerwald | 5:7 | 0:2,2:3,3:2 | |
18.10.21 | 20:30 | Cortina | CE Wien II | 6:2 | 2:1,0:0,4:1 | |
16.10.21 | 18:00 | Ritten Collalbo | CE Wien II | 5:2 | 1:0,3:0,1:2 | |
15.10.21 | 20:30 | Gherdeina Selva | CE Wien II | 4:1 | 2:0,2:1,0:0 | |
07.10.21 | 19:25 | CE Wien II | Klagenfurt II | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
03.10.21 | 17:30 | Lustenau | CE Wien II | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
02.10.21 | 19:30 | Bregenzerwald | CE Wien II | 6:2 | 2:0,3:2,1:0 | |
28.09.21 | 19:25 | CE Wien II | Jesenice | 2:10 | 0:2,2:5,0:3 | |
23.09.21 | 19:30 | Zell Am See | CE Wien II | 6:2 | 3:0,1:0,2:2 | |
18.09.21 | 19:25 | CE Wien II | Vipiteno | 3:6 | 1:1,0:4,2:1 | |
11.09.21 | 19:25 | CE Wien II | Cortina | 1:6 | 0:2,1:1,0:3 |
Feldkirch
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
24.02.22 | 20:30 | Gherdeina Selva | Feldkirch | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
19.02.22 | 20:00 | Feldkirch | Linz II | 5:3 | 1:0,2:2,2:1 | |
17.02.22 | 19:00 | Feldkirch | Gherdeina Selva | 5:4 | 1:3,1:1,3:0 | |
05.02.22 | 19:00 | Linz II | Feldkirch | 8:2 | 5:1,1:1,2:0 | |
03.02.22 | 19:00 | Feldkirch | Merano Junior | 2:1ot | 0:0,0:1,1:0,1:0 | |
29.01.22 | 19:00 | Feldkirch | CE Wien II | 6:1 | 3:1,1:0,2:0 | |
27.01.22 | 19:30 | Zell Am See | Feldkirch | 4:5ps | 2:1,2:1,0:2,0:0,-:- | |
22.01.22 | 19:00 | Vipiteno | Feldkirch | 2:3 | 0:1,2:1,0:1 | |
20.01.22 | 19:00 | Feldkirch | Fassa | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
15.01.22 | 20:30 | Gherdeina Selva | Feldkirch | 2:3ps | 0:0,2:1,0:1,0:0,-:- | |
08.01.22 | 18:30 | Bregenzerwald | Feldkirch | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
06.01.22 | 19:15 | Salzburg II | Feldkirch | 1:4 | 1:0,0:2,0:2 | |
30.12.21 | 18:30 | Lustenau | Feldkirch | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
28.12.21 | 20:00 | Ritten Collalbo | Feldkirch | 2:3 | 0:0,1:1,1:2 | |
26.12.21 | 18:00 | Feldkirch | Kitzbühel | 4:2 | 0:0,2:0,2:2 | |
18.12.21 | 20:30 | Asiago | Feldkirch | 3:2 | 3:0,0:1,0:1 | |
11.12.21 | 19:30 | Feldkirch | CE Wien II | 5:2 | 0:0,2:0,3:2 | |
04.12.21 | 20:00 | Feldkirch | Salzburg II | 2:3ps | 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1 | |
02.12.21 | 20:30 | Cortina | Feldkirch | 5:2 | 1:1,3:0,1:1 | |
27.11.21 | 20:00 | Feldkirch | Lustenau | 3:2 | 2:0,0:1,1:1 | |
25.11.21 | 19:30 | Feldkirch | Bregenzerwald | 3:2ot | 0:1,0:0,2:1,1:0 | |
18.11.21 | 19:30 | Feldkirch | Gherdeina Selva | 1:5 | 1:2,0:1,0:2 | |
11.11.21 | 19:30 | Feldkirch | Zell Am See | 2:4 | 1:0,1:1,0:3 | |
06.11.21 | 19:30 | Merano Junior | Feldkirch | 3:2 | 0:0,0:2,3:0 | |
05.11.21 | 19:30 | Feldkirch | Jesenice | 1:3 | 1:1,0:0,0:2 | |
30.10.21 | 19:25 | CE Wien II | Feldkirch | 4:0 | 0:0,3:0,1:0 | |
29.10.21 | 19:00 | Linz II | Feldkirch | 4:3 | 1:0,1:0,2:3 | |
23.10.21 | 19:30 | Feldkirch | Merano Junior | 3:4ot | 1:0,1:3,1:0,0:1 | |
21.10.21 | 20:30 | Fassa | Feldkirch | 5:2 | 0:1,3:1,2:0 | |
17.10.21 | 18:00 | Feldkirch | Vipiteno | 4:1 | 1:0,0:0,3:1 | |
14.10.21 | 19:30 | Kitzbühel | Feldkirch | 5:4ps | 1:2,1:1,2:1,0:0,1:0 | |
09.10.21 | 19:30 | Feldkirch | Linz II | 1:5 | 0:1,1:2,0:2 | |
02.10.21 | 19:00 | Klagenfurt II | Feldkirch | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
01.10.21 | 19:00 | Jesenice | Feldkirch | 2:1ot | 0:0,0:1,1:0,1:0 | |
28.09.21 | 19:30 | Feldkirch | Ritten Collalbo | 1:6 | 0:1,0:2,1:3 | |
24.09.21 | 19:30 | Feldkirch | Asiago | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
14.09.21 | 19:30 | Feldkirch | Klagenfurt II | 1:4 | 1:1,0:1,0:2 | |
11.09.21 | 19:30 | Zell Am See | Feldkirch | 2:3ot | 0:0,1:1,1:1,0:1 |
CE Wien II
Date | Time | HOME | AWAY | |
---|---|---|---|---|
03.03.2022 | 19:00 | Linz II | CE Wien II | H2H |
05.03.2022 | 19:00 | CE Wien II | Zell Am See | H2H |
Feldkirch
Date | Time | HOME | AWAY | |
---|---|---|---|---|
03.03.2022 | 19:00 | Feldkirch | Zell Am See | H2H |
05.03.2022 | 19:00 | Merano Junior | Feldkirch | H2H |
Regular Season
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 40 | 24 | 4 | 2 | 4 | 70 | 165 | 95 | 94 | |
2. | Cortina | 40 | 16 | 4 | 7 | 2 | 33 | 138 | 105 | 75 | |
3. | Salzburg II | 40 | 18 | 3 | 2 | 12 | 39 | 144 | 105 | 71 | |
4. | Zell Am See | 40 | 12 | 6 | 4 | 8 | 12 | 132 | 120 | 70 | |
5. | Vipiteno | 40 | 19 | 1 | 6 | 7 | 22 | 143 | 121 | 68 | |
6. | Bregenzerwald | 40 | 14 | 3 | 6 | 8 | 9 | 139 | 130 | 63 | |
7. | Kitzbühel | 38 | 13 | 4 | 4 | 9 | 9 | 134 | 125 | 63 | |
8. | Jesenice | 38 | 14 | 3 | 5 | 8 | 22 | 134 | 112 | 62 | |
9. | Gherdeina Selva | 38 | 12 | 4 | 2 | 14 | -6 | 135 | 141 | 58 | |
10. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Unterland Cavaliers | 38 | 12 | 3 | 6 | 8 | 2 | 132 | 130 | 57 | |
12. | Merano Junior | 38 | 15 | 2 | 1 | 17 | -18 | 137 | 155 | 56 | |
13. | Lustenau | 38 | 12 | 3 | 2 | 16 | -3 | 147 | 150 | 53 | |
14. | Fassa | 38 | 2 | 7 | 2 | 18 | -24 | 127 | 151 | 43 | |
15. | Linz II | 38 | 1 | 6 | 5 | 15 | -36 | 97 | 133 | 38 | |
16. | Celje | 38 | 6 | 3 | 1 | 24 | -46 | 104 | 150 | 34 | |
17. | Klagenfurt II | 38 | 6 | 1 | 2 | 26 | -85 | 84 | 169 | 25 |
Regular Season
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 20 | 15 | 2 | 0 | 1 | 40 | 81 | 41 | 55 | |
2. | Vipiteno | 20 | 13 | 1 | 1 | 3 | 34 | 89 | 55 | 45 | |
3. | Bregenzerwald | 20 | 8 | 3 | 3 | 0 | 25 | 75 | 50 | 42 | |
4. | Cortina | 20 | 12 | 1 | 1 | 4 | 28 | 81 | 53 | 42 | |
5. | Kitzbühel | 19 | 8 | 3 | 2 | 1 | 32 | 78 | 46 | 41 | |
6. | Jesenice | 19 | 9 | 2 | 2 | 2 | 32 | 81 | 49 | 39 | |
7. | Salzburg II | 20 | 9 | 2 | 1 | 5 | 25 | 69 | 44 | 38 | |
8. | Unterland Cavaliers | 19 | 7 | 2 | 2 | 4 | 21 | 80 | 59 | 33 | |
9. | Zell Am See | 20 | 5 | 3 | 3 | 3 | 0 | 63 | 63 | 33 | |
10. | Lustenau | 19 | 7 | 2 | 1 | 6 | 14 | 81 | 67 | 32 | |
11. | Merano Junior | 19 | 7 | 2 | 0 | 8 | 3 | 72 | 69 | 31 | |
12. | Fassa | 19 | 3 | 4 | 0 | 8 | 4 | 71 | 67 | 29 | |
13. | Gherdeina Selva | 19 | 5 | 2 | 1 | 8 | -10 | 68 | 78 | 26 | |
14. | Klagenfurt II | 19 | 6 | 1 | 1 | 9 | -17 | 55 | 72 | 24 | |
15. | Linz II | 19 | 2 | 3 | 2 | 7 | -11 | 53 | 64 | 23 | |
16. | Celje | 19 | 1 | 3 | 1 | 10 | -14 | 52 | 66 | 19 | |
17. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Regular Season
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 20 | 9 | 2 | 2 | 3 | 30 | 84 | 54 | 39 | |
2. | Zell Am See | 20 | 7 | 3 | 1 | 5 | 12 | 69 | 57 | 37 | |
3. | Cortina | 20 | 4 | 3 | 6 | -2 | 5 | 57 | 52 | 33 | |
4. | Salzburg II | 20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 14 | 75 | 61 | 33 | |
5. | Gherdeina Selva | 19 | 7 | 2 | 1 | 6 | 4 | 67 | 63 | 32 | |
6. | Merano Junior | 19 | 8 | 0 | 1 | 9 | -21 | 65 | 86 | 25 | |
7. | Unterland Cavaliers | 19 | 5 | 1 | 4 | 4 | -19 | 52 | 71 | 24 | |
8. | Jesenice | 19 | 5 | 1 | 3 | 6 | -10 | 53 | 63 | 23 | |
9. | Vipiteno | 20 | 6 | 0 | 5 | 4 | -12 | 54 | 66 | 23 | |
10. | Kitzbühel | 19 | 5 | 1 | 2 | 8 | -23 | 56 | 79 | 22 | |
11. | Bregenzerwald | 20 | 6 | 0 | 3 | 8 | -16 | 64 | 80 | 21 | |
12. | Lustenau | 19 | 5 | 1 | 1 | 10 | -17 | 66 | 83 | 21 | |
13. | Linz II | 19 | -1 | 3 | 3 | 8 | -25 | 44 | 69 | 15 | |
14. | Celje | 19 | 5 | 0 | 0 | 14 | -32 | 52 | 84 | 15 | |
15. | Fassa | 19 | -1 | 3 | 2 | 10 | -28 | 56 | 84 | 14 | |
16. | Klagenfurt II | 19 | 0 | 0 | 1 | 17 | -68 | 29 | 97 | 1 | |
17. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |