Milano 24 VS Klagenfurt II
Milano 24 |
Klagenfurt II |
not win --8--0---0
not lost --8--0---0
Milano 24 (T1) VS Klagenfurt II (T2)
Milano 24
Klagenfurt II
Zaujímavé
Milano 24
- Mužsvo Milano 24 prehralo až 86% svojích zápasov. 30 prehier z 35 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži. Pomôcť mu však môže výhoda domáceho prostredia.
- Až 26 zápasov tímu Milano 24 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 35 zápasov, to je až 74%.
- Milano 24 už 35 zápasov v rade neremízovali.
- Milano 24 ťahá aktuálne sériu 8 prehier v rade.
- Milano 24 už 8 zápasov v rade nevyhrali.
- Milano 24 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.
Klagenfurt II
- Mužsvo Klagenfurt II prehralo až 76% svojích zápasov. 28 prehier z 37 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži, navyše domáce mužstvo má ešte aj výhodu domáceho prostredia.
- Tím Klagenfurt II odohral až 29 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 78% z celkového počtu 37 zápasov.
- Klagenfurt II už 37 zápasov v rade neremízovali.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Austria / Alps Hockey League / 2018/2019 | ||||||
22.09.2018 | 19:30 | Klagenfurt II | Milano 24 | 4:3 | 2:1,0:0,1:2 |
Milano 24 |
0 - 0 - 1 |
Klagenfurt II |
Milano 24
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
17.02.19 | 16:00 | Zell Am See | Milano 24 | 6:2 | 3:0,1:2,2:0 | |
16.02.19 | 19:15 | Salzburg II | Milano 24 | 7:4 | 3:1,2:1,2:2 | |
14.02.19 | 20:30 | Milano 24 | Bregenzerwald | 2:4 | 0:0,2:1,0:3 | |
12.02.19 | 20:30 | Milano 24 | Vipiteno | 3:7 | 0:3,1:3,2:1 | |
31.01.19 | 20:30 | Milano 24 | Lustenau | 4:6 | 1:2,2:2,1:2 | |
17.01.19 | 20:30 | Milano 24 | Val Pusteria | 0:5 | 0:3,0:0,0:2 | |
12.01.19 | 19:00 | Milano 24 | Cortina | 2:5 | 0:1,2:2,0:2 | |
05.01.19 | 20:00 | Val Pusteria | Milano 24 | 4:0 | 2:0,2:0,0:0 | |
03.01.19 | 20:45 | Fassa | Milano 24 | 2:6 | 1:1,0:2,1:3 | |
30.12.18 | 19:30 | Vipiteno | Milano 24 | 6:2 | 4:1,0:1,2:0 | |
28.12.18 | 20:45 | Cortina | Milano 24 | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
26.12.18 | 18:00 | Milano 24 | Cortina | 2:6 | 1:3,1:0,0:3 | |
22.12.18 | 19:00 | Milano 24 | Val Pusteria | 3:2 | 0:0,1:1,2:1 | |
20.12.18 | 20:30 | Cortina | Milano 24 | 5:3 | 1:0,2:1,2:2 | |
15.12.18 | 20:30 | Fassa | Milano 24 | 7:3 | 0:1,3:0,4:2 | |
08.12.18 | 18:00 | Ritten Collalbo | Milano 24 | 7:0 | 2:0,1:0,4:0 | |
01.12.18 | 19:00 | Milano 24 | Olimpia Ljublana | 4:6 | 0:3,4:0,0:3 | |
29.11.18 | 20:30 | Gherdeina Selva | Milano 24 | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
24.11.18 | 20:30 | Asiago | Milano 24 | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
22.11.18 | 20:30 | Milano 24 | Kitzbühel | 6:3 | 4:1,1:1,1:1 | |
17.11.18 | 19:00 | Milano 24 | Zell Am See | 3:6 | 0:1,2:4,1:1 | |
15.11.18 | 20:30 | Milano 24 | Gherdeina Selva | 2:4 | 1:1,1:2,0:1 | |
03.11.18 | 20:00 | Val Pusteria | Milano 24 | 6:3 | 1:1,3:1,2:1 | |
30.10.18 | 20:30 | Milano 24 | Ritten Collalbo | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
27.10.18 | 19:00 | Milano 24 | Fassa | 4:3 | 0:1,2:2,2:0 | |
25.10.18 | 19:30 | Milano 24 | Feldkirch | 4:5 | 0:3,3:1,1:0 | |
17.10.18 | 19:30 | Bregenzerwald | Milano 24 | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
14.10.18 | 19:00 | Milano 24 | Salzburg II | 2:4 | 0:0,1:1,1:3 | |
13.10.18 | 19:00 | Milano 24 | Vipiteno | 5:4 | 3:1,1:1,1:2 | |
10.10.18 | 19:30 | Kitzbühel | Milano 24 | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
06.10.18 | 19:00 | Milano 24 | Asiago | 0:3 | 0:1,0:0,0:2 | |
02.10.18 | 19:30 | Lustenau | Milano 24 | 5:3 | 0:1,3:2,2:0 | |
29.09.18 | 19:00 | Milano 24 | Jesenice | 4:5 | 2:3,1:2,1:0 | |
23.09.18 | 17:30 | Olimpia Ljublana | Milano 24 | 6:0 | 1:0,2:0,3:0 | |
22.09.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Milano 24 | 4:3 | 2:1,0:0,1:2 |
Klagenfurt II
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.02.19 | 20:30 | Fassa | Klagenfurt II | 3:6 | 1:2,1:3,1:1 | |
14.02.19 | 19:30 | Klagenfurt II | Cortina | 5:1 | 2:0,1:1,2:0 | |
03.02.19 | 18:30 | Salzburg II | Klagenfurt II | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
02.02.19 | 20:00 | Val Pusteria | Klagenfurt II | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
31.01.19 | 19:30 | Klagenfurt II | Jesenice | 3:6 | 0:2,2:1,1:3 | |
24.01.19 | 19:15 | Olimpia Ljublana | Klagenfurt II | 6:3 | 3:2,3:1,0:0 | |
20.01.19 | 19:30 | Klagenfurt II | Salzburg II | 3:4 | 2:1,0:1,1:2 | |
17.01.19 | 19:30 | Klagenfurt II | Gherdeina Selva | 4:3 | 2:2,1:1,1:0 | |
12.01.19 | 19:30 | Bregenzerwald | Klagenfurt II | 5:2 | 0:0,2:0,3:2 | |
11.01.19 | 19:30 | Feldkirch | Klagenfurt II | 2:3 | 0:2,1:0,1:1 | |
05.01.19 | 19:30 | Zell Am See | Klagenfurt II | 6:5 | 4:1,1:2,1:2 | |
03.01.19 | 19:30 | Klagenfurt II | Jesenice | 7:3 | 3:2,2:1,2:0 | |
01.01.19 | 19:30 | Klagenfurt II | Zell Am See | 7:1 | 2:0,2:1,3:0 | |
28.12.18 | 19:00 | Jesenice | Klagenfurt II | 6:0 | 0:0,4:0,2:0 | |
26.12.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Olimpia Ljublana | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
20.12.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Kitzbühel | 5:2 | 2:0,1:2,2:0 | |
01.12.18 | 19:30 | Zell Am See | Klagenfurt II | 0:3 | 0:0,0:1,0:2 | |
28.11.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Asiago | 4:6 | 1:2,3:3,0:1 | |
24.11.18 | 17:30 | Lustenau | Klagenfurt II | 4:3 | 2:0,0:3,2:0 | |
21.11.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Ritten Collalbo | 3:6 | 0:0,1:3,2:3 | |
17.11.18 | 20:30 | Asiago | Klagenfurt II | 6:1 | 1:0,5:1,0:0 | |
15.11.18 | 19:15 | Salzburg II | Klagenfurt II | 3:1 | 0:0,2:0,1:1 | |
04.11.18 | 17:30 | Klagenfurt II | Feldkirch | 3:6 | 1:1,0:0,2:5 | |
03.11.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Fassa | 2:3 | 1:1,1:2,0:0 | |
30.10.18 | 20:30 | Gherdeina Selva | Klagenfurt II | 4:2 | 1:0,1:2,2:0 | |
27.10.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Val Pusteria | 2:7 | 1:1,0:5,1:1 | |
20.10.18 | 20:30 | Cortina | Klagenfurt II | 6:2 | 1:1,3:1,2:0 | |
17.10.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Olimpia Ljublana | 0:6 | 0:1,0:2,0:3 | |
13.10.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Bregenzerwald | 2:6 | 0:1,2:3,0:2 | |
11.10.18 | 20:00 | Vipiteno | Klagenfurt II | 7:3 | 3:1,0:2,4:1 | |
06.10.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Lustenau | 0:5 | 0:1,0:2,0:2 | |
03.10.18 | 19:00 | Jesenice | Klagenfurt II | 9:1 | 3:0,4:1,2:0 | |
29.09.18 | 19:30 | Kitzbühel | Klagenfurt II | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
27.09.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Salzburg II | 0:7 | 0:2,0:3,0:2 | |
22.09.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Milano 24 | 4:3 | 2:1,0:0,1:2 | |
20.09.18 | 20:00 | Ritten Collalbo | Klagenfurt II | 8:2 | 1:1,1:0,6:1 | |
15.09.18 | 19:30 | Klagenfurt II | Zell Am See | 3:8 | 1:1,0:3,2:4 |
Milano 24
No match found
Klagenfurt II
No match found
Regular Season
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 40 | 24 | 4 | 2 | 4 | 70 | 165 | 95 | 94 | |
2. | Cortina | 40 | 16 | 4 | 7 | 2 | 33 | 138 | 105 | 75 | |
3. | Salzburg II | 40 | 18 | 3 | 2 | 12 | 39 | 144 | 105 | 71 | |
4. | Zell Am See | 40 | 12 | 6 | 4 | 8 | 12 | 132 | 120 | 70 | |
5. | Vipiteno | 40 | 19 | 1 | 6 | 7 | 22 | 143 | 121 | 68 | |
6. | Bregenzerwald | 40 | 14 | 3 | 6 | 8 | 9 | 139 | 130 | 63 | |
7. | Kitzbühel | 38 | 13 | 4 | 4 | 9 | 9 | 134 | 125 | 63 | |
8. | Jesenice | 38 | 14 | 3 | 5 | 8 | 22 | 134 | 112 | 62 | |
9. | Gherdeina Selva | 38 | 12 | 4 | 2 | 14 | -6 | 135 | 141 | 58 | |
10. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Unterland Cavaliers | 38 | 12 | 3 | 6 | 8 | 2 | 132 | 130 | 57 | |
12. | Merano Junior | 38 | 15 | 2 | 1 | 17 | -18 | 137 | 155 | 56 | |
13. | Lustenau | 38 | 12 | 3 | 2 | 16 | -3 | 147 | 150 | 53 | |
14. | Fassa | 38 | 2 | 7 | 2 | 18 | -24 | 127 | 151 | 43 | |
15. | Linz II | 38 | 1 | 6 | 5 | 15 | -36 | 97 | 133 | 38 | |
16. | Celje | 38 | 6 | 3 | 1 | 24 | -46 | 104 | 150 | 34 | |
17. | Klagenfurt II | 38 | 6 | 1 | 2 | 26 | -85 | 84 | 169 | 25 |
Regular Season
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 20 | 15 | 2 | 0 | 1 | 40 | 81 | 41 | 55 | |
2. | Vipiteno | 20 | 13 | 1 | 1 | 3 | 34 | 89 | 55 | 45 | |
3. | Bregenzerwald | 20 | 8 | 3 | 3 | 0 | 25 | 75 | 50 | 42 | |
4. | Cortina | 20 | 12 | 1 | 1 | 4 | 28 | 81 | 53 | 42 | |
5. | Kitzbühel | 19 | 8 | 3 | 2 | 1 | 32 | 78 | 46 | 41 | |
6. | Jesenice | 19 | 9 | 2 | 2 | 2 | 32 | 81 | 49 | 39 | |
7. | Salzburg II | 20 | 9 | 2 | 1 | 5 | 25 | 69 | 44 | 38 | |
8. | Unterland Cavaliers | 19 | 7 | 2 | 2 | 4 | 21 | 80 | 59 | 33 | |
9. | Zell Am See | 20 | 5 | 3 | 3 | 3 | 0 | 63 | 63 | 33 | |
10. | Lustenau | 19 | 7 | 2 | 1 | 6 | 14 | 81 | 67 | 32 | |
11. | Merano Junior | 19 | 7 | 2 | 0 | 8 | 3 | 72 | 69 | 31 | |
12. | Fassa | 19 | 3 | 4 | 0 | 8 | 4 | 71 | 67 | 29 | |
13. | Gherdeina Selva | 19 | 5 | 2 | 1 | 8 | -10 | 68 | 78 | 26 | |
14. | Klagenfurt II | 19 | 6 | 1 | 1 | 9 | -17 | 55 | 72 | 24 | |
15. | Linz II | 19 | 2 | 3 | 2 | 7 | -11 | 53 | 64 | 23 | |
16. | Celje | 19 | 1 | 3 | 1 | 10 | -14 | 52 | 66 | 19 | |
17. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Regular Season
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritten Collalbo | 20 | 9 | 2 | 2 | 3 | 30 | 84 | 54 | 39 | |
2. | Zell Am See | 20 | 7 | 3 | 1 | 5 | 12 | 69 | 57 | 37 | |
3. | Cortina | 20 | 4 | 3 | 6 | -2 | 5 | 57 | 52 | 33 | |
4. | Salzburg II | 20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 14 | 75 | 61 | 33 | |
5. | Gherdeina Selva | 19 | 7 | 2 | 1 | 6 | 4 | 67 | 63 | 32 | |
6. | Merano Junior | 19 | 8 | 0 | 1 | 9 | -21 | 65 | 86 | 25 | |
7. | Unterland Cavaliers | 19 | 5 | 1 | 4 | 4 | -19 | 52 | 71 | 24 | |
8. | Jesenice | 19 | 5 | 1 | 3 | 6 | -10 | 53 | 63 | 23 | |
9. | Vipiteno | 20 | 6 | 0 | 5 | 4 | -12 | 54 | 66 | 23 | |
10. | Kitzbühel | 19 | 5 | 1 | 2 | 8 | -23 | 56 | 79 | 22 | |
11. | Bregenzerwald | 20 | 6 | 0 | 3 | 8 | -16 | 64 | 80 | 21 | |
12. | Lustenau | 19 | 5 | 1 | 1 | 10 | -17 | 66 | 83 | 21 | |
13. | Linz II | 19 | -1 | 3 | 3 | 8 | -25 | 44 | 69 | 15 | |
14. | Celje | 19 | 5 | 0 | 0 | 14 | -32 | 52 | 84 | 15 | |
15. | Fassa | 19 | -1 | 3 | 2 | 10 | -28 | 56 | 84 | 14 | |
16. | Klagenfurt II | 19 | 0 | 0 | 1 | 17 | -68 | 29 | 97 | 1 | |
17. | Linz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |