Sodertalje SK VS Vita Hästen


Sodertalje SK

Vita Hästen

Sodertalje SK (T1) VS Vita Hästen (T2)

Sodertalje SK

Vita Hästen

Zaujímavé

Sodertalje SK

  • Počet remíz tímu Sodertalje SK je až 17 z celkového počtu 47 zápasov, čo je až 36%.
  • Sodertalje SK už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Sodertalje SK ťahá aktuálne sériu 0 remíz v rade.

Vita Hästen

    H2H

    • 33% vzájomných zápasov (5 z 15) skončilo remízou.
    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    Sweden / Allsvenskan / 2020/2021
    23.02.2021 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen over 5:3 1:0,1:2,3:1
    04.01.2021 18:00 Vita Hästen Sodertalje SK under 2:3otps 1:0,1:1,0:1,0:0,1:2
    06.11.2020 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen under 3:2 0:1,2:1,1:0
    Sweden / Allsvenskan / 2019/2020
    19.02.2020 19:00 Vita Hästen Sodertalje SK under 1:3 0:1,0:0,1:2
    04.01.2020 15:15 Sodertalje SK Vita Hästen over 6:5ot 1:2,1:2,3:1,1:0
    27.11.2019 19:00 Vita Hästen Sodertalje SK under 3:2 2:1,0:1,1:0
    09.10.2019 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen under 0:2 0:1,0:1,0:0
    Sweden / Allsvenskan / 2018/2019
    20.02.2019 19:00 Vita Hästen Sodertalje SK over 2:5 0:0,1:3,1:2
    06.01.2019 15:00 Vita Hästen Sodertalje SK over 4:3ot 1:2,0:0,2:1,1:0
    28.11.2018 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen under 3:2otps 1:0,0:1,1:1,0:0,2:1
    26.10.2018 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen over 4:2 1:1,0:0,3:1
    Sweden / Allsvenskan / 2017/2018
    27.02.2018 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen under 4:1 0:0,3:1,1:0
    12.01.2018 19:00 Vita Hästen Sodertalje SK over 1:5 0:3,0:1,1:1
    24.11.2017 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen over 4:3otps 0:2,2:0,1:1,0:0,1:0
    15.10.2017 18:30 Vita Hästen Sodertalje SK over 4:3 2:2,0:0,2:1

    Sodertalje SK

    7 - 5 - 3

    Vita Hästen

    Sodertalje SK


    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    03.03.21 19:00 Väsby IK HK Sodertalje SK over 3:4ps 0:0,1:0,2:3,0:0,0:2
    28.02.21 17:30 Sodertalje SK Timra IK over 4:5ot 3:0,1:1,0:3,0:1
    24.02.21 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 3:1 1:0,1:1,1:0
    23.02.21 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen over 5:3 1:0,1:2,3:1
    20.02.21 15:00 Karlskoga BIK Sodertalje SK under 4:1 2:0,0:1,2:0
    15.02.21 19:00 Sodertalje SK Vasteras under 3:2ps 0:0,2:0,0:2,0:0,1:0
    13.02.21 15:00 Sodertalje SK Vasteras under 2:1ps 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
    10.02.21 18:00 Mora IK Sodertalje SK over 2:6 1:4,1:1,0:1
    09.02.21 19:00 Mora IK Sodertalje SK under 3:0 0:0,2:0,1:0
    03.02.21 18:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK under 4:1 1:0,1:1,2:0
    31.01.21 17:30 Sodertalje SK Almtuna IS over 4:2 0:0,1:1,3:1
    29.01.21 19:00 Sodertalje SK AIK Stockholm under 2:3ot 1:0,0:0,1:2,0:1
    27.01.21 19:00 Modo Sodertalje SK over 3:5 1:2,1:1,1:2
    25.01.21 19:00 Bjorkloven Sodertalje SK over 4:3 1:1,0:1,3:1
    22.01.21 18:00 Almtuna IS Sodertalje SK under 2:3ps 0:2,1:0,1:0,0:0,1:2
    20.01.21 19:00 Väsby IK HK Sodertalje SK over 5:4ot 3:1,0:1,1:2,1:0
    17.01.21 17:30 Timra IK Sodertalje SK over 4:3 2:0,1:0,1:3
    15.01.21 19:00 Sodertalje SK Bjorkloven over 4:3ot 0:1,2:2,1:0,1:0
    13.01.21 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 3:4ot 1:0,1:3,1:0,0:1
    09.01.21 17:30 Almtuna IS Sodertalje SK under 2:3ot 0:1,1:0,1:1,0:1
    08.01.21 18:00 Sodertalje SK Väsby IK HK under 3:0 2:0,0:0,1:0
    06.01.21 15:00 Västerviks Sodertalje SK under 4:0 1:0,2:0,1:0
    04.01.21 18:00 Vita Hästen Sodertalje SK under 2:3ps 1:0,1:1,0:1,0:0,1:2
    30.12.20 19:00 Sodertalje SK Kristianstads over 4:3 0:0,2:3,2:0
    06.12.20 15:00 Sodertalje SK Västerviks over 4:3ot 1:1,1:0,1:2,1:0
    05.12.20 15:00 Sodertalje SK Västerviks under 1:2 0:0,1:2,0:0
    02.12.20 19:00 Sodertalje SK Modo under 2:3ps 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
    27.11.20 19:00 AIK Stockholm Sodertalje SK over 4:5 1:2,2:1,1:2
    20.11.20 19:00 Vasteras Sodertalje SK over 2:5 1:1,1:2,0:2
    13.11.20 19:00 Sodertalje SK Modo over 6:2 0:1,3:1,3:0
    11.11.20 19:00 Kristianstads Sodertalje SK over 1:9 1:2,0:3,0:4
    08.11.20 17:30 Sodertalje SK Karlskoga BIK over 4:3 0:1,3:1,1:1
    06.11.20 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen under 3:2 0:1,2:1,1:0
    04.11.20 19:00 Modo Sodertalje SK over 4:3ot 0:2,2:1,1:0,1:0
    01.11.20 15:00 Sodertalje SK Bjorkloven under 4:1 1:0,2:1,1:0
    28.10.20 19:00 Sodertalje SK Timra IK under 0:4 0:2,0:1,0:1
    25.10.20 17:30 Bjorkloven Sodertalje SK under 3:2ot 1:0,1:0,0:2,1:0
    23.10.20 19:00 Timra IK Sodertalje SK over 6:2 2:1,1:1,3:0
    21.10.20 19:00 Sodertalje SK Karlskoga BIK over 4:2 2:0,2:1,0:1
    18.10.20 15:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 3:2 2:0,1:1,0:1
    16.10.20 19:00 Karlskoga BIK Sodertalje SK under 4:0 2:0,2:0,0:0
    14.10.20 19:00 Sodertalje SK Mora IK over 3:4ps 2:1,0:1,1:1,0:0,0:1
    11.10.20 15:00 Kristianstads Sodertalje SK over 0:6 0:1,0:2,0:3
    09.10.20 19:00 Västerviks Sodertalje SK under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
    07.10.20 19:00 Sodertalje SK Almtuna IS over 2:4 1:1,1:1,0:2
    04.10.20 17:30 Vasteras Sodertalje SK under 3:2 1:2,1:0,1:0
    02.10.20 19:00 Sodertalje SK Väsby IK HK under 1:0 0:0,0:0,1:0

    Vita Hästen


    Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
    02.03.21 18:00 Bjorkloven Vita Hästen under 1:4 0:0,0:4,1:0
    28.02.21 15:00 Vita Hästen Karlskoga BIK over 3:4ot 0:2,1:1,2:0,0:1
    26.02.21 18:00 Mora IK Vita Hästen over 4:5ot 1:1,1:3,2:0,0:1
    23.02.21 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen over 5:3 1:0,1:2,3:1
    22.02.21 19:00 Vita Hästen Mora IK over 4:3ot 0:0,2:1,1:2,1:0
    19.02.21 19:00 Vita Hästen Timra IK under 0:3 0:1,0:0,0:2
    17.02.21 19:00 Kristianstads Vita Hästen under 2:3 0:0,2:0,0:3
    14.02.21 17:30 Vita Hästen Karlskoga BIK over 4:5 0:2,1:2,3:1
    12.02.21 19:00 Mora IK Vita Hästen under 1:3 0:0,0:1,1:2
    10.02.21 18:00 Timra IK Vita Hästen under 4:1 0:0,2:1,2:0
    08.02.21 19:00 Vita Hästen Kristianstads under 2:1 0:0,1:1,1:0
    06.02.21 15:00 Vita Hästen Modo under 1:2ot 0:0,1:0,0:1,0:1
    03.02.21 19:00 AIK Stockholm Vita Hästen over 5:4ps 1:0,0:1,3:3,0:0,1:0
    30.01.21 17:30 Vita Hästen Västerviks over 2:5 1:2,1:2,0:1
    29.01.21 18:00 Västerviks Vita Hästen over 2:5 1:2,0:2,1:1
    25.01.21 18:00 Vita Hästen Tingsryds AIF over 5:3 2:1,3:0,0:2
    24.01.21 15:00 Vita Hästen AIK Stockholm over 3:4ps 0:0,2:3,1:0,0:0,0:2
    22.01.21 18:00 Vasteras Vita Hästen under 4:0 1:0,2:0,1:0
    20.01.21 18:00 Tingsryds AIF Vita Hästen under 4:0 0:0,2:0,2:0
    15.01.21 18:00 Vita Hästen Vasteras over 3:4 0:1,0:1,3:2
    04.01.21 18:00 Vita Hästen Sodertalje SK under 2:3ps 1:0,1:1,0:1,0:0,1:2
    30.12.20 19:00 Väsby IK HK Vita Hästen over 2:5 0:0,0:1,2:4
    27.12.20 17:30 Vita Hästen Vasteras under 3:2 0:0,1:1,2:1
    20.12.20 15:00 Vita Hästen Almtuna IS over 1:5 0:3,1:1,0:1
    16.12.20 19:00 Timra IK Vita Hästen under 1:3 0:0,1:2,0:1
    14.12.20 19:00 AIK Stockholm Vita Hästen under 3:2 2:0,0:1,1:1
    09.12.20 19:00 Vita Hästen Väsby IK HK over 4:5ps 1:1,3:1,0:2,0:0,0:1
    04.12.20 19:00 Almtuna IS Vita Hästen over 8:5 1:2,4:1,3:2
    02.12.20 19:00 Vita Hästen Almtuna IS under 1:2 0:0,1:2,0:0
    29.11.20 15:00 Kristianstads Vita Hästen under 0:3 0:0,0:0,0:3
    27.11.20 19:00 Karlskoga BIK Vita Hästen under 1:0 1:0,0:0,0:0
    25.11.20 19:00 Vita Hästen Tingsryds AIF over 3:9 0:4,2:4,1:1
    20.11.20 19:00 Tingsryds AIF Vita Hästen under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
    17.11.20 19:00 Vita Hästen Modo over 7:0 3:0,1:0,3:0
    09.11.20 19:00 Vita Hästen Kristianstads over 6:4 2:1,2:2,2:1
    06.11.20 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen under 3:2 0:1,2:1,1:0
    04.11.20 19:00 Vita Hästen Väsby IK HK over 5:2 1:0,2:1,2:1
    01.11.20 17:30 Vita Hästen Mora IK under 2:3ot 0:2,2:0,0:0,0:1
    30.10.20 19:00 Vita Hästen Bjorkloven over 5:7 1:2,4:2,0:3
    26.10.20 19:00 Vasteras Vita Hästen over 2:7 1:2,0:0,1:5
    23.10.20 19:00 Modo Vita Hästen over 6:1 1:0,3:0,2:1
    21.10.20 19:00 Väsby IK HK Vita Hästen over 2:5 0:3,2:1,0:1
    16.10.20 19:00 Vita Hästen Timra IK over 2:5 1:1,1:0,0:4
    14.10.20 19:00 Almtuna IS Vita Hästen under 1:3 0:0,0:1,1:2
    09.10.20 19:00 Karlskoga BIK Vita Hästen over 5:3 1:1,2:1,2:1
    07.10.20 19:00 Vita Hästen Bjorkloven under 2:3 1:0,0:1,1:2
    03.10.20 15:00 Modo Vita Hästen over 2:5 0:0,0:4,2:1

    Sodertalje SK


    Date Time HOME AWAY  
    06.03.2021 15:00 Sodertalje SK AIK Stockholm H2H
    08.03.2021 19:00 AIK Stockholm Sodertalje SK H2H
    10.03.2021 19:00 Sodertalje SK Mora IK H2H
    14.03.2021 18:00 Vita Hästen Sodertalje SK H2H

    Vita Hästen


    Date Time HOME AWAY  
    05.03.2021 18:00 Vita Hästen Västerviks H2H
    06.03.2021 17:30 Västerviks Vita Hästen H2H
    10.03.2021 19:00 Vita Hästen AIK Stockholm H2H
    12.03.2021 19:00 Bjorkloven Vita Hästen H2H
    14.03.2021 18:00 Vita Hästen Sodertalje SK H2H
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Timra IK 47 31 3 2 6 96 185 89 110
    2. Karlskoga BIK 47 22 3 5 9 26 152 126 86
    3. Bjorkloven 47 17 6 3 12 42 164 122 84
    4. Sodertalje SK 47 9 9 8 4 17 146 129 80
    5. Västerviks 47 10 8 7 7 8 118 110 77
    6. Mora IK 47 16 4 8 7 2 152 150 76
    7. AIK Stockholm 47 11 7 3 16 -7 133 140 71
    8. Vasteras 47 7 9 5 12 -11 119 130 71
    9. Tingsryds AIF 47 15 4 4 16 12 139 127 69
    10. Almtuna IS 47 18 1 7 13 -8 132 140 66
    11. Vita Hästen 47 15 2 8 12 -11 143 154 63
    12. Modo 47 5 6 6 18 -41 131 172 51
    13. Väsby IK HK 47 6 4 6 21 -69 124 193 44
    14. Kristianstads 47 -1 8 2 28 -56 99 155 39
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Timra IK 23 19 0 2 0 45 89 44 59
    2. Karlskoga BIK 24 14 1 4 0 34 91 57 51
    3. Sodertalje SK 23 8 4 4 -1 16 71 55 48
    4. Västerviks 24 7 4 2 5 15 60 45 43
    5. Tingsryds AIF 23 10 2 3 3 21 72 51 43
    6. Almtuna IS 23 11 1 5 0 13 77 64 43
    7. AIK Stockholm 24 9 3 1 7 6 73 67 43
    8. Vasteras 23 10 2 2 5 8 65 57 42
    9. Bjorkloven 23 10 2 1 7 23 86 63 41
    10. Mora IK 24 8 1 6 2 -1 77 78 35
    11. Modo 24 6 2 2 10 -2 73 75 30
    12. Kristianstads 24 0 5 1 12 -28 52 80 26
    13. Vita Hästen 23 5 1 6 4 -14 70 84 26
    14. Väsby IK HK 24 3 2 5 7 -31 65 96 24
    By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
    #   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
    1. Timra IK 24 12 3 0 6 51 96 45 51
    2. Bjorkloven 24 7 4 2 5 19 78 59 43
    3. Mora IK 23 8 3 2 5 3 75 72 41
    4. Vita Hästen 24 10 1 2 8 3 73 70 37
    5. Karlskoga BIK 23 8 2 1 9 -8 61 69 35
    6. Västerviks 23 3 4 5 2 -7 58 65 34
    7. Sodertalje SK 24 1 5 4 5 1 75 74 32
    8. Vasteras 24 -3 7 3 7 -19 54 73 29
    9. AIK Stockholm 23 2 4 2 9 -13 60 73 28
    10. Tingsryds AIF 24 5 2 1 13 -9 67 76 26
    11. Almtuna IS 24 7 0 2 13 -21 55 76 23
    12. Modo 23 -1 4 4 8 -39 58 97 21
    13. Väsby IK HK 23 3 2 1 14 -38 59 97 20
    14. Kristianstads 23 -1 3 1 16 -28 47 75 13