Avto Yekaterinburg U21 VS Kuznetskie Medvedi U21


Avto Yekaterinburg U21

Kuznetskie Medvedi U21

not draw --7--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Avto Yekaterinburg U21 (T1) VS Kuznetskie Medvedi U21 (T2)

Avto Yekaterinburg U21

Kuznetskie Medvedi U21

Zaujímavé

Avto Yekaterinburg U21

  • Avto Yekaterinburg U21 už 7 zápasov v rade neremízovali.

Kuznetskie Medvedi U21

  • Z celkového počtu 41 prehralo mužstvo Kuznetskie Medvedi U21 až 56% svojích zápasov. 23 prehraných zápasov nie je pre hostí veľmi dobrý ukazovateľ.
  • 25 z celkového počtu 41 zápasov tímu Kuznetskie Medvedi U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 61%.
  • Kuznetskie Medvedi U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 19 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 13, čo je 68%.
  • 32% vzájomných zápasov (6 z 19) skončilo remízou.
  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 12 z 19 zápasov.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / MHL U21 / 2021/2022
13.01.2022 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 1:1,3:1,0:0
05.10.2021 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2ot 0:0,1:1,0:0,0:1
04.10.2021 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:0otps 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
Russia / MHL U21 / 2020/2021
10.12.2020 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4otps 2:1,1:0,0:2,0:0,1:2
09.12.2020 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 0:0,0:3,1:2
17.09.2020 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
16.09.2020 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:2 0:1,3:1,2:0
Russia / MHL U21 / 2019/2020
14.12.2019 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:14 1:5,1:6,1:3
13.12.2019 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
30.09.2019 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:0 2:0,0:0,2:0
29.09.2019 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 1:0,2:2,1:1
Russia / MHL U21 / 2018/2019
12.11.2018 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1
11.11.2018 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:6 1:2,3:2,0:2
01.10.2018 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 7:2 3:0,1:1,3:1
30.09.2018 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 3:0,1:1,1:0
Russia / MHL U21 / 2017/2018
28.12.2017 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:4otps 2:1,0:1,2:2,0:0,1:0
27.12.2017 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4otps 1:0,1:1,1:2,0:0,2:3
01.10.2017 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
30.09.2017 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:3otps 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-

Avto Yekaterinburg U21

13 - 6 - 0

Kuznetskie Medvedi U21

Avto Yekaterinburg U21


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
13.01.22 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 1:1,3:1,0:0
07.01.22 13:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 0:2,0:0,1:0
06.01.22 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:4 0:1,1:2,0:1
30.12.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:6 0:1,2:3,1:2
29.12.21 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 1:0,0:1,1:3
18.12.21 13:00 Oktan Perm U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:2 2:1,0:0,2:1
17.12.21 14:30 Oktan Perm U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:6 1:2,0:3,1:1
14.12.21 14:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3ps 1:0,0:0,1:2,0:0,1:2
13.12.21 14:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:1 0:0,1:0,3:1
08.12.21 14:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 over 7:3 3:2,2:1,2:0
07.12.21 14:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:2 1:0,3:1,1:1
04.12.21 08:30 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 over 4:3ot 2:1,1:1,0:1,1:0
03.12.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 over 5:1 3:0,2:1,0:0
28.11.21 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Oktan Perm U21 under 2:3 0:1,2:2,0:0
27.11.21 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Oktan Perm U21 over 3:5 2:1,0:4,1:0
24.11.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3ot 0:1,0:2,3:0,1:0
23.11.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 2:5 0:2,2:2,0:1
18.11.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
17.11.21 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 over 5:1 2:1,2:0,1:0
12.11.21 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 0:1,0:2,2:1
11.11.21 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 6:2 4:0,1:1,1:1
08.11.21 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
07.11.21 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 0:1,0:0,1:2
31.10.21 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2ps 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
30.10.21 09:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
27.10.21 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Loko-76 U21 over 3:4 0:2,3:2,0:0
26.10.21 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko-76 U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
17.10.21 10:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 0:1,0:1,2:2
15.10.21 14:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
13.10.21 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 1:1,1:0,0:2
12.10.21 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 0:2,0:0,2:2
09.10.21 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:6 1:2,2:1,1:3
08.10.21 09:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 0:6 0:2,0:3,0:1
05.10.21 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2ot 0:0,1:1,0:0,0:1
04.10.21 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:0ps 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
24.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
23.09.21 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
20.09.21 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 6:1 2:0,3:0,1:1
19.09.21 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2ot 0:1,1:1,1:0,1:0
12.09.21 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
11.09.21 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
07.09.21 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 over 3:5 0:1,1:2,2:2
06.09.21 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1

Kuznetskie Medvedi U21


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
13.01.22 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 1:1,3:1,0:0
07.01.22 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.01.22 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
26.12.21 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
25.12.21 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 over 3:4ps 0:0,3:1,0:2,0:0,2:3
22.12.21 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
21.12.21 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
17.12.21 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 2:1,1:0,1:1
16.12.21 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
13.12.21 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2ps 1:1,0:0,0:0,0:0,0:2
12.12.21 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 7:2 2:1,3:1,2:0
05.12.21 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
04.12.21 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2ps 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
01.12.21 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 over 3:4 0:2,1:2,2:0
30.11.21 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 under 1:4 0:1,1:2,0:1
22.11.21 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
21.11.21 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1ot 0:1,0:0,1:0,1:0
18.11.21 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:3 1:1,3:1,0:1
17.11.21 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:2ps 0:2,1:0,1:0,0:0,2:1
11.11.21 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:4 0:4,0:0,0:0
10.11.21 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
29.10.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:2 1:1,3:0,1:1
28.10.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 2:1,1:0,1:0
25.10.21 13:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
24.10.21 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 2:0,2:0,1:1
19.10.21 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Oktan Perm U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
18.10.21 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Oktan Perm U21 under 2:3ot 0:0,2:0,0:2,0:1
15.10.21 09:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 under 0:5 0:0,0:2,0:3
14.10.21 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 over 3:4ot 2:1,0:2,1:0,0:1
09.10.21 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 over 4:5ot 2:1,0:2,2:1,0:1
08.10.21 09:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 over 1:5 1:1,0:3,0:1
05.10.21 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2ot 0:0,1:1,0:0,0:1
04.10.21 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:0ps 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
22.09.21 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 3:0,1:1,1:0
21.09.21 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 1:5 0:3,1:1,0:1
17.09.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
16.09.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
12.09.21 10:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:9 1:2,2:4,1:3
10.09.21 14:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:4 0:0,0:3,1:1
07.09.21 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
06.09.21 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1

Avto Yekaterinburg U21


Kuznetskie Medvedi U21


Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 52 35 4 1 7 110 209 99 87
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 48 25 5 4 5 53 156 103 74
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 52 31 2 2 13 74 214 140 72
4. Tolpar Ufa U21 48 28 3 4 6 80 170 90 72
5. Omskye Yastreby U21 50 20 5 4 12 56 184 128 64
6. Irbis Kazan U21 51 20 5 3 15 38 148 110 63
7. Ladia Tolyatti U21 52 20 3 7 12 6 146 140 59
8. Sputnik Almetievsk U21 47 20 2 8 7 16 132 116 56
9. Loko-76 U21 48 20 3 2 18 0 135 135 54
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 52 17 4 4 19 -5 156 161 54
11. Avto Yekaterinburg U21 50 15 5 3 19 6 152 146 53
12. Sarmaty Orenburg U21 50 8 7 3 22 -52 123 175 47
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 11 5 4 21 -39 146 185 46
14. Oktan Perm U21 48 6 6 9 12 -42 100 142 45
15. Kuznetskie Medvedi U21 48 7 4 6 21 -56 92 148 36
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 52 4 5 2 34 -62 109 171 30
17. Tyumen Legion U21 52 2 0 2 46 -183 80 263 6

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 33 3 5 0 90 195 105 83
2. Loko Yaroslavl U21 47 24 5 5 3 89 212 123 73
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 48 28 2 7 2 81 181 100 71
4. HC MVD Balashikha U21 48 18 8 0 14 47 161 114 68
5. Almaz Cherepovets U21 47 25 3 4 8 45 164 119 66
6. Dynamo St.Petersburg U21 48 18 5 7 6 19 158 139 63
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 46 14 6 6 8 35 157 122 58
8. Krylya Sovetov MHC U21 48 20 3 3 16 0 126 126 55
9. MHC Spartak Moscow U21 47 10 8 1 19 9 140 131 53
10. Mikhaylov Academy U21 44 10 6 5 12 -15 131 146 49
11. Taifun Primorsky Krai U21 50 17 2 5 19 -30 132 162 47
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 50 9 5 5 21 -69 103 172 43
13. Atlanty Mytishchi U21 48 14 2 3 24 -19 131 150 39
14. Sakhalinskie Akuly U21 50 10 2 2 32 -47 116 163 30
15. HK Riga U21 50 5 4 4 29 -72 121 193 30
16. SKA-Varyagi U21 48 9 2 3 29 -87 111 198 29
17. Kapitan Stupino U21 48 6 3 4 28 -76 100 176 28
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 52 35 4 1 7 110 209 99 87
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 33 3 5 0 90 195 105 83
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 48 25 5 4 5 53 156 103 74
4. Loko Yaroslavl U21 47 24 5 5 3 89 212 123 73
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 52 31 2 2 13 74 214 140 72
6. Tolpar Ufa U21 48 28 3 4 6 80 170 90 72
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 48 28 2 7 2 81 181 100 71
8. HC MVD Balashikha U21 48 18 8 0 14 47 161 114 68
9. Almaz Cherepovets U21 47 25 3 4 8 45 164 119 66
10. Omskye Yastreby U21 50 20 5 4 12 56 184 128 64
11. Irbis Kazan U21 51 20 5 3 15 38 148 110 63
12. Dynamo St.Petersburg U21 48 18 5 7 6 19 158 139 63
13. Ladia Tolyatti U21 52 20 3 7 12 6 146 140 59
14. Russkie Vityazi Podolsk U21 46 14 6 6 8 35 157 122 58
15. Sputnik Almetievsk U21 47 20 2 8 7 16 132 116 56
16. Krylya Sovetov MHC U21 48 20 3 3 16 0 126 126 55
17. Loko-76 U21 48 20 3 2 18 0 135 135 54
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 52 17 4 4 19 -5 156 161 54
19. Avto Yekaterinburg U21 50 15 5 3 19 6 152 146 53
20. MHC Spartak Moscow U21 47 10 8 1 19 9 140 131 53
21. Mikhaylov Academy U21 44 10 6 5 12 -15 131 146 49
22. Taifun Primorsky Krai U21 50 17 2 5 19 -30 132 162 47
23. Sarmaty Orenburg U21 50 8 7 3 22 -52 123 175 47
24. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 11 5 4 21 -39 146 185 46
25. Oktan Perm U21 48 6 6 9 12 -42 100 142 45
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 50 9 5 5 21 -69 103 172 43
27. Atlanty Mytishchi U21 48 14 2 3 24 -19 131 150 39
28. Kuznetskie Medvedi U21 48 7 4 6 21 -56 92 148 36
29. Sakhalinskie Akuly U21 50 10 2 2 32 -47 116 163 30
30. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 52 4 5 2 34 -62 109 171 30
31. HK Riga U21 50 5 4 4 29 -72 121 193 30
32. SKA-Varyagi U21 48 9 2 3 29 -87 111 198 29
33. Kapitan Stupino U21 48 6 3 4 28 -76 100 176 28
34. Tyumen Legion U21 52 2 0 2 46 -183 80 263 6

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 20 2 0 4 67 118 51 48
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 13 3 2 1 35 81 46 40
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 16 1 0 6 45 101 56 36
4. Tolpar Ufa U21 24 17 1 1 3 45 85 40 39
5. Omskye Yastreby U21 28 12 3 2 6 46 107 61 38
6. Irbis Kazan U21 25 6 5 3 3 24 73 49 35
7. Ladia Tolyatti U21 28 11 1 6 3 5 81 76 32
8. Sputnik Almetievsk U21 22 12 0 4 2 14 66 52 28
9. Loko-76 U21 24 11 2 0 9 0 71 71 30
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 3 2 11 -5 80 85 28
11. Avto Yekaterinburg U21 28 5 3 1 15 -6 83 89 23
12. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 1 12 -24 70 94 25
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 22 8 0 0 14 -35 57 92 16
14. Oktan Perm U21 24 5 2 3 9 -23 53 76 21
15. Kuznetskie Medvedi U21 22 0 3 6 4 -21 40 61 18
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 0 3 1 16 -33 49 82 13
17. Tyumen Legion U21 24 1 0 1 21 -64 46 110 3

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 21 14 2 3 -3 59 99 40 39
2. Loko Yaroslavl U21 19 8 3 3 -1 33 84 51 31
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 22 13 0 4 1 31 77 46 30
4. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 0 7 22 77 55 34
5. Almaz Cherepovets U21 20 11 1 1 5 12 63 51 27
6. Dynamo St.Petersburg U21 26 15 1 2 5 19 93 74 36
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 6 3 5 0 22 78 56 29
8. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 2 2 6 13 82 69 30
9. MHC Spartak Moscow U21 24 2 5 1 10 -8 70 78 25
10. Mikhaylov Academy U21 20 7 1 2 7 -12 55 67 20
11. Taifun Primorsky Krai U21 30 9 2 3 11 -12 78 90 29
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 3 4 1 11 -21 56 77 23
13. Atlanty Mytishchi U21 24 7 1 0 15 -2 73 75 18
14. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 1 1 20 -25 67 92 17
15. HK Riga U21 28 0 4 2 16 -30 72 102 18
16. SKA-Varyagi U21 26 8 1 1 14 -28 66 94 21
17. Kapitan Stupino U21 24 -1 3 1 17 -44 44 88 11
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 20 2 0 4 67 118 51 48
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 13 3 2 1 35 81 46 40
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 21 14 2 3 -3 59 99 40 39
4. Tolpar Ufa U21 24 17 1 1 3 45 85 40 39
5. Omskye Yastreby U21 28 12 3 2 6 46 107 61 38
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 16 1 0 6 45 101 56 36
7. Dynamo St.Petersburg U21 26 15 1 2 5 19 93 74 36
8. Irbis Kazan U21 25 6 5 3 3 24 73 49 35
9. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 0 7 22 77 55 34
10. Ladia Tolyatti U21 28 11 1 6 3 5 81 76 32
11. Loko Yaroslavl U21 19 8 3 3 -1 33 84 51 31
12. SKA-1946 Saint Petersburg U21 22 13 0 4 1 31 77 46 30
13. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 2 2 6 13 82 69 30
14. Loko-76 U21 24 11 2 0 9 0 71 71 30
15. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 6 3 5 0 22 78 56 29
16. Taifun Primorsky Krai U21 30 9 2 3 11 -12 78 90 29
17. Sputnik Almetievsk U21 22 12 0 4 2 14 66 52 28
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 3 2 11 -5 80 85 28
19. Almaz Cherepovets U21 20 11 1 1 5 12 63 51 27
20. MHC Spartak Moscow U21 24 2 5 1 10 -8 70 78 25
21. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 1 12 -24 70 94 25
22. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 3 4 1 11 -21 56 77 23
23. Avto Yekaterinburg U21 28 5 3 1 15 -6 83 89 23
24. Oktan Perm U21 24 5 2 3 9 -23 53 76 21
25. SKA-Varyagi U21 26 8 1 1 14 -28 66 94 21
26. Mikhaylov Academy U21 20 7 1 2 7 -12 55 67 20
27. Kuznetskie Medvedi U21 22 0 3 6 4 -21 40 61 18
28. Atlanty Mytishchi U21 24 7 1 0 15 -2 73 75 18
29. HK Riga U21 28 0 4 2 16 -30 72 102 18
30. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 1 1 20 -25 67 92 17
31. Reaktor Nizhnekamsk U21 22 8 0 0 14 -35 57 92 16
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 0 3 1 16 -33 49 82 13
33. Kapitan Stupino U21 24 -1 3 1 17 -44 44 88 11
34. Tyumen Legion U21 24 1 0 1 21 -64 46 110 3

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 15 2 1 3 43 91 48 39
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 12 2 2 4 18 75 57 34
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 15 1 2 7 29 113 84 36
4. Tolpar Ufa U21 24 11 2 3 3 35 85 50 33
5. Omskye Yastreby U21 22 8 2 2 6 10 77 67 26
6. Irbis Kazan U21 26 14 0 0 12 14 75 61 28
7. Ladia Tolyatti U21 24 9 2 1 9 1 65 64 27
8. Sputnik Almetievsk U21 25 8 2 4 5 2 66 64 28
9. Loko-76 U21 24 9 1 2 9 0 64 64 24
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 10 1 2 8 0 76 76 26
11. Avto Yekaterinburg U21 22 10 2 2 4 12 69 57 30
12. Sarmaty Orenburg U21 24 2 4 2 10 -28 53 81 22
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 3 5 4 7 -4 89 93 30
14. Oktan Perm U21 24 1 4 6 3 -19 47 66 24
15. Kuznetskie Medvedi U21 26 7 1 0 17 -35 52 87 18
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 4 2 1 18 -29 60 89 17
17. Tyumen Legion U21 28 1 0 1 25 -119 34 153 3

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 19 1 2 3 31 96 65 44
2. Loko Yaroslavl U21 28 16 2 2 4 56 128 72 42
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 15 2 3 1 50 104 54 41
4. HC MVD Balashikha U21 24 7 5 0 7 25 84 59 34
5. Almaz Cherepovets U21 27 14 2 3 3 33 101 68 39
6. Dynamo St.Petersburg U21 22 3 4 5 1 0 65 65 27
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 8 3 1 8 13 79 66 29
8. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 1 10 -13 44 57 25
9. MHC Spartak Moscow U21 23 8 3 0 9 17 70 53 28
10. Mikhaylov Academy U21 24 3 5 3 5 -3 76 79 29
11. Taifun Primorsky Krai U21 20 8 0 2 8 -18 54 72 18
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 6 1 4 10 -48 47 95 20
13. Atlanty Mytishchi U21 24 7 1 3 9 -17 58 75 21
14. Sakhalinskie Akuly U21 20 4 1 1 12 -22 49 71 13
15. HK Riga U21 22 5 0 2 13 -42 49 91 12
16. SKA-Varyagi U21 22 1 1 2 15 -59 45 104 8
17. Kapitan Stupino U21 24 7 0 3 11 -32 56 88 17
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 19 1 2 3 31 96 65 44
2. Loko Yaroslavl U21 28 16 2 2 4 56 128 72 42
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 15 2 3 1 50 104 54 41
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 15 2 1 3 43 91 48 39
5. Almaz Cherepovets U21 27 14 2 3 3 33 101 68 39
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 15 1 2 7 29 113 84 36
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 12 2 2 4 18 75 57 34
8. HC MVD Balashikha U21 24 7 5 0 7 25 84 59 34
9. Tolpar Ufa U21 24 11 2 3 3 35 85 50 33
10. Avto Yekaterinburg U21 22 10 2 2 4 12 69 57 30
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 3 5 4 7 -4 89 93 30
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 8 3 1 8 13 79 66 29
13. Mikhaylov Academy U21 24 3 5 3 5 -3 76 79 29
14. MHC Spartak Moscow U21 23 8 3 0 9 17 70 53 28
15. Irbis Kazan U21 26 14 0 0 12 14 75 61 28
16. Sputnik Almetievsk U21 25 8 2 4 5 2 66 64 28
17. Ladia Tolyatti U21 24 9 2 1 9 1 65 64 27
18. Dynamo St.Petersburg U21 22 3 4 5 1 0 65 65 27
19. Omskye Yastreby U21 22 8 2 2 6 10 77 67 26
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 10 1 2 8 0 76 76 26
21. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 1 10 -13 44 57 25
22. Loko-76 U21 24 9 1 2 9 0 64 64 24
23. Oktan Perm U21 24 1 4 6 3 -19 47 66 24
24. Sarmaty Orenburg U21 24 2 4 2 10 -28 53 81 22
25. Atlanty Mytishchi U21 24 7 1 3 9 -17 58 75 21
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 6 1 4 10 -48 47 95 20
27. Taifun Primorsky Krai U21 20 8 0 2 8 -18 54 72 18
28. Kuznetskie Medvedi U21 26 7 1 0 17 -35 52 87 18
29. Kapitan Stupino U21 24 7 0 3 11 -32 56 88 17
30. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 4 2 1 18 -29 60 89 17
31. Sakhalinskie Akuly U21 20 4 1 1 12 -22 49 71 13
32. HK Riga U21 22 5 0 2 13 -42 49 91 12
33. SKA-Varyagi U21 22 1 1 2 15 -59 45 104 8
34. Tyumen Legion U21 28 1 0 1 25 -119 34 153 3