HC MVD Balashikha U21 VS SKA-1946 Saint Petersburg U21


HC MVD Balashikha U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21

HC MVD Balashikha U21 (T1) VS SKA-1946 Saint Petersburg U21 (T2)

HC MVD Balashikha U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21

Zaujímavé

HC MVD Balashikha U21

  • 71% (44 z 62) výhier mužstva HC MVD Balashikha U21 nasvedčuje tomu, že SKA-1946 Saint Petersburg U21 to nebude mať oproti tímu HC MVD Balashikha U21 ľahké. Navyše HC MVD Balashikha U21 má ešte výhodu domáceho prostredia.
  • HC MVD Balashikha U21 už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • HC MVD Balashikha U21 ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

SKA-1946 Saint Petersburg U21

  • 63% (40 z 64) výhier mužstva SKA-1946 Saint Petersburg U21 nasvedčuje tomu, že HC MVD Balashikha U21 to nebude mať oproti tímu SKA-1946 Saint Petersburg U21 ľahké.
  • Tím SKA-1946 Saint Petersburg U21 odohral až 36 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 56% z celkového počtu 64 zápasov.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 13 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 16 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 16 vzájomných zápasov, čo je 81%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / MHL U21 / 2020/2021
24.02.2021 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:6 0:4,2:1,1:1
23.02.2021 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
29.10.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3ot 1:1,1:0,0:1,0:1
28.10.2020 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
Russia / MHL U21 / 2019/2020
20.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
19.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
28.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:2,0:1,0:1
Russia / MHL U21 / 2018/2019
04.02.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 4:1 1:0,3:1,0:0
03.02.2019 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:2,1:1,0:0
31.10.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3 2:0,0:2,2:1
30.10.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3otps 0:0,2:1,0:1,0:0,0:2
Russia / MHL U21 / 2017/2018
28.12.2017 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:2,1:1,0:0
27.12.2017 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:2,1:0,0:0
01.11.2017 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
31.10.2017 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 5:0 0:0,3:0,2:0

HC MVD Balashikha U21

4 - 2 - 10

SKA-1946 Saint Petersburg U21

HC MVD Balashikha U21


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
04.03.21 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:7 0:3,0:2,0:2
03.03.21 11:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3ot 0:2,2:0,1:1,1:0
28.02.21 15:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:6 0:1,1:2,0:3
27.02.21 15:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 2:3,0:1,0:1
24.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:6 0:4,2:1,1:1
23.02.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
19.02.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
18.02.21 11:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4ps 2:1,0:2,1:0,0:0,1:2
15.02.21 16:30 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 0:4,0:0,2:1
14.02.21 12:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 1:1,0:3,1:1
10.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
09.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2 1:1,0:0,2:1
02.02.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 over 5:4 2:1,2:0,1:3
01.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
24.01.21 10:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:5ps 1:2,3:1,0:1,0:0,0:1
23.01.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2ot 0:0,1:2,1:0,1:0
20.01.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3ps 2:2,0:0,0:0,0:0,1:2
19.01.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
11.01.21 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
10.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 1:1,0:3,1:1
07.01.21 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
06.01.21 03:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:8 1:1,1:4,1:3
27.12.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
26.12.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
23.12.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.12.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 over 6:1 1:0,2:1,3:0
18.12.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2 0:0,1:2,2:0
17.12.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
15.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2ot 0:0,2:1,0:1,1:0
14.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:1,1:2,0:2
04.12.20 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3ps 0:2,0:0,2:0,0:0,0:2
03.12.20 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
30.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
29.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2ps 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
24.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
23.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
20.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
19.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
13.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 0:1,3:0,1:0
12.11.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3 2:1,2:0,0:2
09.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
08.11.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 0:0,2:1,2:1
29.10.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3ot 1:1,1:0,0:1,0:1
28.10.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
21.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
20.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4ps 0:0,2:0,1:3,0:0,-:-
17.10.20 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:5 1:1,0:0,2:4
16.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:6 0:2,1:1,0:3
12.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 5:0 0:0,3:0,2:0
11.10.20 12:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,4:1,0:0
08.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
07.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 9:2 2:2,3:0,4:0
04.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1
03.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
30.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
29.09.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
26.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
25.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:6 0:2,0:1,1:3
10.09.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
09.09.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
06.09.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
05.09.20 12:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 over 6:4 2:2,1:0,3:2

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
04.03.21 17:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:1,0:2,0:1
03.03.21 17:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:0,1:1,0:3
28.02.21 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:6 0:2,1:2,0:2
27.02.21 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 4:0,0:0,0:2
24.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:6 0:4,2:1,1:1
23.02.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
19.02.21 16:30 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
17.02.21 16:30 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
15.02.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
14.02.21 10:30 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
10.02.21 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3 2:0,1:3,1:0
09.02.21 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 2:2,0:1,0:1
06.02.21 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4 2:0,2:3,1:1
05.02.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2ps 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
29.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
28.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 over 7:0 0:0,4:0,3:0
24.01.21 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:1 0:0,4:1,2:0
23.01.21 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:4 2:2,2:2,2:0
20.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3ps 0:1,2:0,0:1,0:0,2:3
19.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
11.01.21 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:8 1:1,0:5,0:2
10.01.21 03:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 0:8 0:3,0:2,0:3
07.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
06.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
29.12.20 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:4 1:3,0:0,2:1
27.12.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,3:0,0:1
26.12.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
23.12.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
22.12.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2 2:1,1:0,0:1
18.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:5 2:1,0:2,1:2
17.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
14.12.20 14:30 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 5:2 2:1,1:0,2:1
13.12.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
09.12.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 1:0,0:2,1:2
08.12.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
30.11.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2ps 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
24.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0
23.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:1 1:1,2:0,2:0
20.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:0ps 0:0,0:0,0:0,0:0,3:2
19.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 9:1 2:0,4:0,3:1
15.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
13.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
12.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 1:0,1:1,2:1
09.11.20 17:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4 1:0,1:1,1:3
08.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
05.11.20 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3ot 1:1,1:1,1:1,1:0
04.11.20 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 0:0,2:2,0:2
29.10.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3ot 1:1,1:0,0:1,0:1
28.10.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
21.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:7 0:2,1:2,1:3
20.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3ot 0:1,2:0,0:1,0:1
17.10.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
16.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
12.10.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 10:1 5:0,3:0,2:1
11.10.20 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 8:2 1:1,5:0,2:1
18.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:3ot 1:1,0:1,2:1,1:0
17.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:0 0:0,0:0,3:0
14.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 2:2,5:0,1:1
13.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:6 2:1,0:3,3:2
10.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 6:1 2:0,1:1,3:0
09.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 2:1,2:0,0:1
06.09.20 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2 1:0,1:0,1:2
05.09.20 11:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 0:2,2:1,0:2
29.11.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0

HC MVD Balashikha U21


Date Time HOME AWAY  
07.03.2021 11:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
08.03.2021 11:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H

SKA-1946 Saint Petersburg U21


No match found

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 56 28 6 4 8 92 194 102 84
2. Irbis Kazan U21 56 22 8 6 6 55 175 120 82
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 56 28 5 3 12 56 192 136 79
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 13 11 7 7 35 160 125 77
5. Tolpar Ufa U21 56 27 4 6 9 70 193 123 76
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 24 6 3 13 55 183 128 76
7. Avto Yekaterinburg U21 56 28 3 7 8 35 158 123 75
8. Sputnik Almetievsk U21 56 30 3 2 16 34 165 131 74
9. Omskye Yastreby U21 56 15 9 1 21 33 157 124 67
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 56 12 6 10 11 -14 158 172 59
11. Ladia Tolyatti U21 56 15 5 6 19 -29 157 186 56
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 4 5 5 32 -90 140 230 33
13. Sarmaty Orenburg U21 56 12 1 3 36 -86 113 199 31
14. Tyumen Legion U21 56 3 3 8 30 -112 84 196 27
15. Kuznetskie Medvedi U21 56 3 2 6 36 -134 80 214 21
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 64 45 3 4 5 146 255 109 106
2. HC MVD Balashikha U21 62 39 5 5 3 116 240 124 103
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 36 4 5 10 108 242 134 93
4. MHC Spartak Moscow U21 64 31 6 3 15 58 204 146 89
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 27 7 6 11 63 200 137 88
6. Almaz Cherepovets U21 63 32 3 5 15 49 204 155 81
7. Dynamo St.Petersburg U21 63 34 1 9 9 31 176 145 81
8. Atlanty Mytishchi U21 62 20 9 3 18 25 198 173 79
9. Krylya Sovetov MHC U21 62 22 6 4 20 5 155 150 72
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 25 3 6 19 19 185 166 68
11. SKA-Varyagi U21 63 6 9 4 31 -42 155 197 52
12. Taifun Primorsky Krai U21 64 8 7 7 28 -67 146 213 51
13. HK Riga U21 61 14 3 4 33 -70 125 195 44
14. Sakhalinskie Akuly U21 64 3 8 4 37 -81 134 215 42
15. Kapitan Stupino U21 64 10 4 5 36 -64 153 217 41
16. Mikhaylov Academy U21 62 8 4 5 36 -110 110 220 37
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 6 3 6 40 -186 141 327 30
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 64 45 3 4 5 146 255 109 106
2. HC MVD Balashikha U21 62 39 5 5 3 116 240 124 103
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 36 4 5 10 108 242 134 93
4. MHC Spartak Moscow U21 64 31 6 3 15 58 204 146 89
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 27 7 6 11 63 200 137 88
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 56 28 6 4 8 92 194 102 84
7. Irbis Kazan U21 56 22 8 6 6 55 175 120 82
8. Almaz Cherepovets U21 63 32 3 5 15 49 204 155 81
9. Dynamo St.Petersburg U21 63 34 1 9 9 31 176 145 81
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 56 28 5 3 12 56 192 136 79
11. Atlanty Mytishchi U21 62 20 9 3 18 25 198 173 79
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 13 11 7 7 35 160 125 77
13. Tolpar Ufa U21 56 27 4 6 9 70 193 123 76
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 24 6 3 13 55 183 128 76
15. Avto Yekaterinburg U21 56 28 3 7 8 35 158 123 75
16. Sputnik Almetievsk U21 56 30 3 2 16 34 165 131 74
17. Krylya Sovetov MHC U21 62 22 6 4 20 5 155 150 72
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 25 3 6 19 19 185 166 68
19. Omskye Yastreby U21 56 15 9 1 21 33 157 124 67
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 56 12 6 10 11 -14 158 172 59
21. Ladia Tolyatti U21 56 15 5 6 19 -29 157 186 56
22. SKA-Varyagi U21 63 6 9 4 31 -42 155 197 52
23. Taifun Primorsky Krai U21 64 8 7 7 28 -67 146 213 51
24. HK Riga U21 61 14 3 4 33 -70 125 195 44
25. Sakhalinskie Akuly U21 64 3 8 4 37 -81 134 215 42
26. Kapitan Stupino U21 64 10 4 5 36 -64 153 217 41
27. Mikhaylov Academy U21 62 8 4 5 36 -110 110 220 37
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 4 5 5 32 -90 140 230 33
29. Sarmaty Orenburg U21 56 12 1 3 36 -86 113 199 31
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 6 3 6 40 -186 141 327 30
31. Tyumen Legion U21 56 3 3 8 30 -112 84 196 27
32. Kuznetskie Medvedi U21 56 3 2 6 36 -134 80 214 21
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 16 1 2 6 43 98 55 38
2. Irbis Kazan U21 28 10 3 4 4 24 89 65 36
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 15 3 1 5 40 102 62 43
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 6 7 4 0 33 87 54 44
5. Tolpar Ufa U21 28 12 4 4 0 50 112 62 44
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 15 3 0 6 34 93 59 43
7. Avto Yekaterinburg U21 28 15 2 3 3 34 93 59 41
8. Sputnik Almetievsk U21 28 16 1 0 10 19 88 69 36
9. Omskye Yastreby U21 28 12 2 1 10 36 94 58 33
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 7 4 5 3 9 85 76 35
11. Ladia Tolyatti U21 28 11 2 2 9 -4 82 86 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 4 2 1 18 -35 72 107 17
13. Sarmaty Orenburg U21 28 7 1 1 17 -27 64 91 19
14. Tyumen Legion U21 28 -2 3 7 10 -66 40 106 15
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 3 0 4 16 -57 37 94 11
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 32 22 2 3 0 88 137 49 55
2. HC MVD Balashikha U21 30 24 1 2 0 59 118 59 54
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 19 3 3 1 70 136 66 53
4. MHC Spartak Moscow U21 32 15 4 1 7 31 98 67 47
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 18 2 4 2 42 104 62 48
6. Almaz Cherepovets U21 31 21 0 1 8 37 105 68 43
7. Dynamo St.Petersburg U21 31 17 1 5 2 24 93 69 43
8. Atlanty Mytishchi U21 32 13 3 2 9 11 105 94 40
9. Krylya Sovetov MHC U21 30 13 2 2 9 11 77 66 36
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 10 3 2 10 7 91 84 34
11. SKA-Varyagi U21 32 8 3 2 14 -11 78 89 30
12. Taifun Primorsky Krai U21 32 4 3 5 12 -40 72 112 25
13. HK Riga U21 32 6 2 3 16 -45 68 113 23
14. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 1 4 15 -40 61 101 22
15. Kapitan Stupino U21 32 6 2 4 14 -25 82 107 24
16. Mikhaylov Academy U21 32 4 1 3 20 -58 54 112 15
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 0 2 4 20 -98 69 167 12
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 32 22 2 3 0 88 137 49 55
2. HC MVD Balashikha U21 30 24 1 2 0 59 118 59 54
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 19 3 3 1 70 136 66 53
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 18 2 4 2 42 104 62 48
5. MHC Spartak Moscow U21 32 15 4 1 7 31 98 67 47
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 6 7 4 0 33 87 54 44
7. Tolpar Ufa U21 28 12 4 4 0 50 112 62 44
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 15 3 0 6 34 93 59 43
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 15 3 1 5 40 102 62 43
10. Almaz Cherepovets U21 31 21 0 1 8 37 105 68 43
11. Dynamo St.Petersburg U21 31 17 1 5 2 24 93 69 43
12. Avto Yekaterinburg U21 28 15 2 3 3 34 93 59 41
13. Atlanty Mytishchi U21 32 13 3 2 9 11 105 94 40
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 16 1 2 6 43 98 55 38
15. Irbis Kazan U21 28 10 3 4 4 24 89 65 36
16. Krylya Sovetov MHC U21 30 13 2 2 9 11 77 66 36
17. Sputnik Almetievsk U21 28 16 1 0 10 19 88 69 36
18. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 7 4 5 3 9 85 76 35
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 10 3 2 10 7 91 84 34
20. Omskye Yastreby U21 28 12 2 1 10 36 94 58 33
21. Ladia Tolyatti U21 28 11 2 2 9 -4 82 86 32
22. SKA-Varyagi U21 32 8 3 2 14 -11 78 89 30
23. Taifun Primorsky Krai U21 32 4 3 5 12 -40 72 112 25
24. Kapitan Stupino U21 32 6 2 4 14 -25 82 107 24
25. HK Riga U21 32 6 2 3 16 -45 68 113 23
26. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 1 4 15 -40 61 101 22
27. Sarmaty Orenburg U21 28 7 1 1 17 -27 64 91 19
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 4 2 1 18 -35 72 107 17
29. Tyumen Legion U21 28 -2 3 7 10 -66 40 106 15
30. Mikhaylov Academy U21 32 4 1 3 20 -58 54 112 15
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 0 2 4 20 -98 69 167 12
32. Kuznetskie Medvedi U21 28 3 0 4 16 -57 37 94 11
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 5 2 2 49 96 47 46
2. Irbis Kazan U21 28 12 5 2 2 36 91 55 46
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 7 4 3 7 2 73 71 33
5. Tolpar Ufa U21 28 15 0 2 9 30 91 61 32
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
7. Avto Yekaterinburg U21 28 13 1 4 5 11 75 64 34
8. Sputnik Almetievsk U21 28 14 2 2 6 15 77 62 38
9. Omskye Yastreby U21 28 3 7 0 11 2 68 66 34
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 5 2 5 8 -23 73 96 24
11. Ladia Tolyatti U21 28 4 3 4 10 -25 75 100 24
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 0 3 4 14 -55 68 123 16
13. Sarmaty Orenburg U21 28 5 0 2 19 -64 49 113 12
14. Tyumen Legion U21 28 5 0 1 20 -66 44 110 12
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 2 20 -82 43 125 10
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 32 23 1 1 5 58 118 60 51
2. HC MVD Balashikha U21 32 15 4 3 3 57 122 65 49
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 17 1 2 9 38 106 68 40
4. MHC Spartak Moscow U21 32 16 2 2 8 27 106 79 42
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 9 5 2 9 21 96 75 40
6. Almaz Cherepovets U21 32 11 3 4 7 12 99 87 38
7. Dynamo St.Petersburg U21 32 17 0 4 7 17 93 76 38
8. Atlanty Mytishchi U21 30 7 6 1 9 14 93 79 39
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 9 4 2 11 -6 78 84 36
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 15 0 4 9 12 94 82 34
11. SKA-Varyagi U21 31 -2 6 2 17 -31 77 108 22
12. Taifun Primorsky Krai U21 32 4 4 2 16 -27 74 101 26
13. HK Riga U21 29 8 1 1 17 -35 57 92 21
14. Sakhalinskie Akuly U21 32 -4 7 0 22 -41 73 114 20
15. Kapitan Stupino U21 32 4 2 1 22 -39 71 110 17
16. Mikhaylov Academy U21 30 4 3 2 16 -52 56 108 22
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 6 1 2 20 -88 72 160 18
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Loko Yaroslavl U21 32 23 1 1 5 58 118 60 51
2. HC MVD Balashikha U21 32 15 4 3 3 57 122 65 49
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 5 2 2 49 96 47 46
4. Irbis Kazan U21 28 12 5 2 2 36 91 55 46
5. MHC Spartak Moscow U21 32 16 2 2 8 27 106 79 42
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 17 1 2 9 38 106 68 40
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 9 5 2 9 21 96 75 40
8. Atlanty Mytishchi U21 30 7 6 1 9 14 93 79 39
9. Sputnik Almetievsk U21 28 14 2 2 6 15 77 62 38
10. Dynamo St.Petersburg U21 32 17 0 4 7 17 93 76 38
11. Almaz Cherepovets U21 32 11 3 4 7 12 99 87 38
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
13. Krylya Sovetov MHC U21 32 9 4 2 11 -6 78 84 36
14. Avto Yekaterinburg U21 28 13 1 4 5 11 75 64 34
15. Omskye Yastreby U21 28 3 7 0 11 2 68 66 34
16. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 15 0 4 9 12 94 82 34
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 7 4 3 7 2 73 71 33
19. Tolpar Ufa U21 28 15 0 2 9 30 91 61 32
20. Taifun Primorsky Krai U21 32 4 4 2 16 -27 74 101 26
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 5 2 5 8 -23 73 96 24
22. Ladia Tolyatti U21 28 4 3 4 10 -25 75 100 24
23. SKA-Varyagi U21 31 -2 6 2 17 -31 77 108 22
24. Mikhaylov Academy U21 30 4 3 2 16 -52 56 108 22
25. HK Riga U21 29 8 1 1 17 -35 57 92 21
26. Sakhalinskie Akuly U21 32 -4 7 0 22 -41 73 114 20
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 6 1 2 20 -88 72 160 18
28. Kapitan Stupino U21 32 4 2 1 22 -39 71 110 17
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 0 3 4 14 -55 68 123 16
30. Tyumen Legion U21 28 5 0 1 20 -66 44 110 12
31. Sarmaty Orenburg U21 28 5 0 2 19 -64 49 113 12
32. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 2 20 -82 43 125 10
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0