HC MVD Balashikha U21 VS HK Riga U21
HC MVD Balashikha U21 |
HK Riga U21 |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
HC MVD Balashikha U21 (T1) VS HK Riga U21 (T2)
HC MVD Balashikha U21
HK Riga U21
Zaujímavé
HC MVD Balashikha U21
- 71% (35 z 49) výhier mužstva HC MVD Balashikha U21 nasvedčuje tomu, že HK Riga U21 to nebude mať oproti tímu HC MVD Balashikha U21 ľahké. Navyše HC MVD Balashikha U21 má ešte výhodu domáceho prostredia.
- Až 28 zápasov tímu HC MVD Balashikha U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 57%.
- HC MVD Balashikha U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.
HK Riga U21
- Z celkového počtu 45 prehralo mužstvo HK Riga U21 až 56% svojích zápasov. 25 prehraných zápasov nie je pre hostí veľmi dobrý ukazovateľ.
- 25 z celkového počtu 45 zápasov tímu HK Riga U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
- HK Riga U21 už 4 zápasov v rade neremízovali. HK Riga U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
- HK Riga U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.
H2H
- Až 27% vzájomných zápasov (4 z 15) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 15 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / MHL U21 / 2020/2021 | ||||||
01.02.2021 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
04.10.2020 | 12:00 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 5:2 | 0:0,3:1,2:1 | |
03.10.2020 | 12:00 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
Russia / MHL U21 / 2019/2020 | ||||||
19.01.2020 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 1:4 | 1:1,0:1,0:2 | |
18.01.2020 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 2:1ot | 1:0,0:1,0:0,1:0 | |
11.10.2019 | 17:30 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:2otps | 0:2,1:0,1:0,0:0,4:3 | |
10.10.2019 | 17:30 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:2ot | 0:1,1:0,0:0,0:1 | |
Russia / MHL U21 / 2018/2019 | ||||||
05.01.2019 | 12:00 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:5 | 0:0,0:4,1:1 | |
04.01.2019 | 17:30 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 2:3 | 1:1,1:1,0:1 | |
19.09.2018 | 18:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 2:3 | 1:1,0:1,1:1 | |
18.09.2018 | 18:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 6:1 | 2:0,3:0,1:1 | |
Russia / MHL U21 / 2017/2018 | ||||||
21.02.2018 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
20.02.2018 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 2:1ot | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
14.09.2017 | 17:30 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:1 | 1:0,2:1,0:0 | |
13.09.2017 | 17:30 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 2:4 | 0:1,0:2,2:1 |
HC MVD Balashikha U21 |
7 - 4 - 4 |
HK Riga U21 |
HC MVD Balashikha U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.21 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
24.01.21 | 10:00 | HC MVD Balashikha U21 | Taifun Primorsky Krai U21 | 4:5ps | 1:2,3:1,0:1,0:0,0:1 | |
23.01.21 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Taifun Primorsky Krai U21 | 3:2ot | 0:0,1:2,1:0,1:0 | |
20.01.21 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 2:3ps | 2:2,0:0,0:0,0:0,1:2 | |
19.01.21 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 3:2 | 1:0,2:1,0:1 | |
11.01.21 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | HC MVD Balashikha U21 | 4:2 | 0:1,2:1,2:0 | |
10.01.21 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | HC MVD Balashikha U21 | 2:5 | 1:1,0:3,1:1 | |
07.01.21 | 04:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
06.01.21 | 03:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:8 | 1:1,1:4,1:3 | |
27.12.20 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 4:2 | 1:2,2:0,1:0 | |
26.12.20 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 4:2 | 1:0,3:1,0:1 | |
23.12.20 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Kapitan Stupino U21 | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
22.12.20 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Kapitan Stupino U21 | 6:1 | 1:0,2:1,3:0 | |
18.12.20 | 15:00 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:2 | 0:0,1:2,2:0 | |
17.12.20 | 11:00 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | HC MVD Balashikha U21 | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
15.12.20 | 17:00 | Atlanty Mytishchi U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:2ot | 0:0,2:1,0:1,1:0 | |
14.12.20 | 17:00 | Atlanty Mytishchi U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:5 | 0:1,1:2,0:2 | |
04.12.20 | 17:00 | SKA-Varyagi U21 | HC MVD Balashikha U21 | 2:3ps | 0:2,0:0,2:0,0:0,0:2 | |
03.12.20 | 17:00 | SKA-Varyagi U21 | HC MVD Balashikha U21 | 4:1 | 1:1,3:0,0:0 | |
30.11.20 | 16:30 | Dynamo St.Petersburg U21 | HC MVD Balashikha U21 | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
29.11.20 | 11:00 | Dynamo St.Petersburg U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:2ps | 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1 | |
24.11.20 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
23.11.20 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 5:2 | 2:1,2:1,1:0 | |
20.11.20 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Mikhaylov Academy U21 | 3:2 | 1:0,1:2,1:0 | |
19.11.20 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Mikhaylov Academy U21 | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
13.11.20 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Loko Yaroslavl U21 | 4:1 | 0:1,3:0,1:0 | |
12.11.20 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Loko Yaroslavl U21 | 4:3 | 2:1,2:0,0:2 | |
09.11.20 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Almaz Cherepovets U21 | 4:1 | 1:1,0:0,3:0 | |
08.11.20 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Almaz Cherepovets U21 | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
29.10.20 | 17:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | HC MVD Balashikha U21 | 2:3ot | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
28.10.20 | 11:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | HC MVD Balashikha U21 | 0:5 | 0:0,0:3,0:2 | |
21.10.20 | 11:30 | Taifun Primorsky Krai U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
20.10.20 | 11:30 | Taifun Primorsky Krai U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:4ps | 0:0,2:0,1:3,0:0,-:- | |
17.10.20 | 05:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:5 | 1:1,0:0,2:4 | |
16.10.20 | 10:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:6 | 0:2,1:1,0:3 | |
12.10.20 | 18:00 | HC MVD Balashikha U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 5:0 | 0:0,3:0,2:0 | |
11.10.20 | 12:00 | HC MVD Balashikha U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 5:1 | 1:0,4:1,0:0 | |
08.10.20 | 18:00 | HC MVD Balashikha U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
07.10.20 | 18:00 | HC MVD Balashikha U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 9:2 | 2:2,3:0,4:0 | |
04.10.20 | 12:00 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 5:2 | 0:0,3:1,2:1 | |
03.10.20 | 12:00 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
30.09.20 | 18:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
29.09.20 | 17:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
26.09.20 | 12:00 | Kapitan Stupino U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:3 | 1:2,0:0,0:1 | |
25.09.20 | 18:00 | Kapitan Stupino U21 | HC MVD Balashikha U21 | 1:6 | 0:2,0:1,1:3 | |
10.09.20 | 18:00 | HC MVD Balashikha U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
09.09.20 | 18:00 | HC MVD Balashikha U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
06.09.20 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | SKA-Varyagi U21 | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
05.09.20 | 12:00 | HC MVD Balashikha U21 | SKA-Varyagi U21 | 6:4 | 2:2,1:0,3:2 |
HK Riga U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.21 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | HK Riga U21 | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
29.01.21 | 17:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | HK Riga U21 | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
28.01.21 | 17:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | HK Riga U21 | 7:0 | 0:0,4:0,3:0 | |
14.01.21 | 17:30 | HK Riga U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 1:6 | 0:3,1:2,0:1 | |
13.01.21 | 17:30 | HK Riga U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 3:4ot | 2:1,0:1,1:1,0:1 | |
05.01.21 | 17:30 | HK Riga U21 | Mikhaylov Academy U21 | 6:2 | 1:1,4:1,1:0 | |
04.01.21 | 17:30 | HK Riga U21 | Mikhaylov Academy U21 | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
22.12.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 1:7 | 1:3,0:2,0:2 | |
21.12.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 3:4ot | 0:1,1:1,2:1,0:1 | |
30.11.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:4 | 1:1,2:2,0:1 | |
29.11.20 | 12:00 | HK Riga U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:5 | 1:2,0:1,2:2 | |
26.11.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 7:3 | 1:1,3:2,3:0 | |
25.11.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 1:2ot | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
18.11.20 | 12:00 | HK Riga U21 | Loko Yaroslavl U21 | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
17.11.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Loko Yaroslavl U21 | 0:2 | 0:2,0:0,0:0 | |
14.11.20 | 11:00 | Kapitan Stupino U21 | HK Riga U21 | 3:2ot | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
13.11.20 | 17:00 | Kapitan Stupino U21 | HK Riga U21 | 7:3 | 3:1,1:0,3:2 | |
05.11.20 | 17:30 | HK Riga U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4:3ot | 1:1,1:1,1:1,1:0 | |
04.11.20 | 17:30 | HK Riga U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 2:4 | 0:0,2:2,0:2 | |
31.10.20 | 04:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | HK Riga U21 | 1:4 | 0:0,1:0,0:4 | |
30.10.20 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | HK Riga U21 | 2:4 | 0:1,1:2,1:1 | |
27.10.20 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | HK Riga U21 | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
26.10.20 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | HK Riga U21 | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
13.10.20 | 11:30 | Taifun Primorsky Krai U21 | HK Riga U21 | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
12.10.20 | 11:00 | Taifun Primorsky Krai U21 | HK Riga U21 | 3:2 | 1:2,1:0,1:0 | |
10.10.20 | 12:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | HK Riga U21 | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
09.10.20 | 17:30 | Sakhalinskie Akuly U21 | HK Riga U21 | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
08.10.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 8:3 | 2:0,4:2,2:1 | |
07.10.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
04.10.20 | 12:00 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 5:2 | 0:0,3:1,2:1 | |
03.10.20 | 12:00 | HK Riga U21 | HC MVD Balashikha U21 | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
30.09.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Atlanty Mytishchi U21 | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
29.09.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Atlanty Mytishchi U21 | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
18.09.20 | 18:00 | Atlanty Mytishchi U21 | HK Riga U21 | 3:4ps | 2:0,0:3,1:0,0:0,0:1 | |
17.09.20 | 12:00 | Atlanty Mytishchi U21 | HK Riga U21 | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
14.09.20 | 16:00 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | HK Riga U21 | 6:2 | 1:1,2:0,3:1 | |
13.09.20 | 12:00 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | HK Riga U21 | 6:1 | 1:1,4:0,1:0 | |
10.09.20 | 18:00 | Mikhaylov Academy U21 | HK Riga U21 | 3:6 | 0:3,0:2,3:1 | |
09.09.20 | 18:00 | Mikhaylov Academy U21 | HK Riga U21 | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
06.09.20 | 12:00 | MHC Spartak Moscow U21 | HK Riga U21 | 2:3 | 0:1,2:1,0:1 | |
05.09.20 | 12:00 | MHC Spartak Moscow U21 | HK Riga U21 | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
10.11.20 | 11:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | HK Riga U21 | 5:0 | -:-,-:-,-:- | |
09.11.20 | 14:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | HK Riga U21 | 5:0 | -:-,-:-,-:- | |
22.10.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 0:5 | -:-,-:-,-:- | |
21.10.20 | 17:30 | HK Riga U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 0:5 | -:-,-:-,-:- |
HC MVD Balashikha U21
No match found
HK Riga U21
No match found
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 50 | 27 | 7 | 2 | 5 | 92 | 175 | 83 | 84 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 50 | 25 | 4 | 3 | 11 | 39 | 165 | 126 | 69 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 50 | 15 | 9 | 3 | 11 | 32 | 161 | 129 | 69 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 10 | 58 | 181 | 123 | 67 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 11 | 58 | 172 | 114 | 66 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 50 | 12 | 8 | 9 | 4 | 16 | 152 | 136 | 65 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 50 | 19 | 4 | 7 | 9 | 35 | 170 | 135 | 61 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 50 | 12 | 7 | 5 | 13 | 22 | 147 | 125 | 58 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 50 | 19 | 4 | 1 | 21 | 4 | 122 | 118 | 55 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 50 | 17 | 3 | 7 | 12 | -12 | 155 | 167 | 54 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 50 | 16 | 3 | 8 | 11 | 0 | 177 | 177 | 53 | |
12. | Loko-76 U21 | 50 | 17 | 3 | 6 | 15 | 15 | 176 | 161 | 52 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 50 | 17 | 3 | 3 | 21 | -10 | 153 | 163 | 49 | |
14. | Oktan Perm U21 | 50 | 8 | 7 | 3 | 22 | -39 | 135 | 174 | 47 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 50 | 9 | 5 | 8 | 15 | -21 | 130 | 151 | 46 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 50 | 5 | 7 | 3 | 25 | -85 | 123 | 208 | 41 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 50 | 8 | 2 | 8 | 22 | -68 | 107 | 175 | 32 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 50 | 0 | 4 | 2 | 38 | -136 | 99 | 235 | 18 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 52 | 32 | 6 | 2 | 4 | 143 | 248 | 105 | 90 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 51 | 37 | 0 | 6 | 2 | 136 | 234 | 98 | 80 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 54 | 24 | 5 | 10 | 0 | 63 | 198 | 135 | 78 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 52 | 24 | 5 | 6 | 6 | 57 | 182 | 125 | 74 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 52 | 16 | 10 | 1 | 14 | 56 | 188 | 132 | 73 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 52 | 27 | 3 | 6 | 7 | 36 | 180 | 144 | 72 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 52 | 22 | 5 | 6 | 8 | 49 | 173 | 124 | 70 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 54 | 22 | 5 | 3 | 16 | 16 | 150 | 134 | 67 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 54 | 10 | 9 | 6 | 14 | -1 | 137 | 138 | 62 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 52 | 24 | 2 | 4 | 16 | 27 | 188 | 161 | 60 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 54 | 15 | 6 | 6 | 15 | -1 | 180 | 181 | 60 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 52 | 20 | 3 | 6 | 14 | -4 | 173 | 177 | 58 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 54 | 14 | 7 | 2 | 22 | 3 | 154 | 151 | 58 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 54 | 8 | 9 | 2 | 23 | -8 | 174 | 182 | 55 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 54 | 14 | 1 | 3 | 32 | -67 | 122 | 189 | 35 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 51 | 7 | 4 | 5 | 26 | -97 | 119 | 216 | 35 | |
17. | AKM U21 | 54 | 6 | 1 | 6 | 33 | -122 | 123 | 245 | 23 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 54 | 6 | 2 | 1 | 42 | -139 | 126 | 265 | 21 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 54 | 4 | 2 | 4 | 38 | -147 | 119 | 266 | 20 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 52 | 32 | 6 | 2 | 4 | 143 | 248 | 105 | 90 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 50 | 27 | 7 | 2 | 5 | 92 | 175 | 83 | 84 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 51 | 37 | 0 | 6 | 2 | 136 | 234 | 98 | 80 | |
4. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 54 | 24 | 5 | 10 | 0 | 63 | 198 | 135 | 78 | |
5. | MHC Spartak Moscow U21 | 52 | 24 | 5 | 6 | 6 | 57 | 182 | 125 | 74 | |
6. | HC MVD Balashikha U21 | 52 | 16 | 10 | 1 | 14 | 56 | 188 | 132 | 73 | |
7. | Almaz Cherepovets U21 | 52 | 27 | 3 | 6 | 7 | 36 | 180 | 144 | 72 | |
8. | Mikhaylov Academy U21 | 52 | 22 | 5 | 6 | 8 | 49 | 173 | 124 | 70 | |
9. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 50 | 25 | 4 | 3 | 11 | 39 | 165 | 126 | 69 | |
10. | Omskye Yastreby U21 | 50 | 15 | 9 | 3 | 11 | 32 | 161 | 129 | 69 | |
11. | Kuznetskie Medvedi U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 10 | 58 | 181 | 123 | 67 | |
12. | Atlanty Mytishchi U21 | 54 | 22 | 5 | 3 | 16 | 16 | 150 | 134 | 67 | |
13. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 50 | 25 | 3 | 4 | 11 | 58 | 172 | 114 | 66 | |
14. | Irbis Kazan U21 | 50 | 12 | 8 | 9 | 4 | 16 | 152 | 136 | 65 | |
15. | Krylya Sovetov MHC U21 | 54 | 10 | 9 | 6 | 14 | -1 | 137 | 138 | 62 | |
16. | Ladia Tolyatti U21 | 50 | 19 | 4 | 7 | 9 | 35 | 170 | 135 | 61 | |
17. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 52 | 24 | 2 | 4 | 16 | 27 | 188 | 161 | 60 | |
18. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 54 | 15 | 6 | 6 | 15 | -1 | 180 | 181 | 60 | |
19. | Dynamo St.Petersburg U21 | 52 | 20 | 3 | 6 | 14 | -4 | 173 | 177 | 58 | |
20. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 54 | 14 | 7 | 2 | 22 | 3 | 154 | 151 | 58 | |
21. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 50 | 12 | 7 | 5 | 13 | 22 | 147 | 125 | 58 | |
22. | Avto Yekaterinburg U21 | 50 | 19 | 4 | 1 | 21 | 4 | 122 | 118 | 55 | |
23. | SKA-Varyagi U21 | 54 | 8 | 9 | 2 | 23 | -8 | 174 | 182 | 55 | |
24. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 50 | 17 | 3 | 7 | 12 | -12 | 155 | 167 | 54 | |
25. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 50 | 16 | 3 | 8 | 11 | 0 | 177 | 177 | 53 | |
26. | Loko-76 U21 | 50 | 17 | 3 | 6 | 15 | 15 | 176 | 161 | 52 | |
27. | Tolpar Ufa U21 | 50 | 17 | 3 | 3 | 21 | -10 | 153 | 163 | 49 | |
28. | Oktan Perm U21 | 50 | 8 | 7 | 3 | 22 | -39 | 135 | 174 | 47 | |
29. | Tyumen Legion U21 | 50 | 9 | 5 | 8 | 15 | -21 | 130 | 151 | 46 | |
30. | Sputnik Almetievsk U21 | 50 | 5 | 7 | 3 | 25 | -85 | 123 | 208 | 41 | |
31. | Sakhalinskie Akuly U21 | 54 | 14 | 1 | 3 | 32 | -67 | 122 | 189 | 35 | |
32. | Kapitan Stupino U21 | 51 | 7 | 4 | 5 | 26 | -97 | 119 | 216 | 35 | |
33. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 50 | 8 | 2 | 8 | 22 | -68 | 107 | 175 | 32 | |
34. | AKM U21 | 54 | 6 | 1 | 6 | 33 | -122 | 123 | 245 | 23 | |
35. | Taifun Primorsky Krai U21 | 54 | 6 | 2 | 1 | 42 | -139 | 126 | 265 | 21 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 54 | 4 | 2 | 4 | 38 | -147 | 119 | 266 | 20 | |
37. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 50 | 0 | 4 | 2 | 38 | -136 | 99 | 235 | 18 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 11 | 6 | 0 | 2 | 59 | 97 | 38 | 46 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 14 | 1 | 2 | 5 | 28 | 91 | 63 | 34 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 10 | 4 | 0 | 7 | 18 | 87 | 69 | 36 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 13 | 2 | 0 | 8 | 29 | 94 | 65 | 34 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 15 | 1 | 2 | 4 | 32 | 84 | 52 | 36 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 25 | 5 | 4 | 4 | 4 | 10 | 75 | 65 | 30 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 26 | 89 | 63 | 31 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 8 | 3 | 4 | 2 | 22 | 76 | 54 | 33 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 6 | 4 | 0 | 11 | 4 | 62 | 58 | 28 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 12 | 1 | 6 | -2 | 17 | 81 | 64 | 35 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 0 | 5 | 7 | -20 | 77 | 97 | 21 | |
12. | Loko-76 U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 3 | 20 | 94 | 74 | 32 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 13 | 2 | 1 | 6 | 18 | 95 | 77 | 35 | |
14. | Oktan Perm U21 | 25 | 3 | 1 | 3 | 14 | -38 | 63 | 101 | 13 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 25 | 6 | 2 | 5 | 5 | -9 | 58 | 67 | 25 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 3 | 2 | 1 | 16 | -48 | 57 | 105 | 15 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 6 | 7 | -21 | 58 | 79 | 18 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | 2 | 1 | 1 | 19 | -69 | 51 | 120 | 9 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 17 | 3 | 1 | 1 | 90 | 138 | 48 | 47 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 26 | 22 | 0 | 2 | 0 | 92 | 136 | 44 | 46 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 15 | 2 | 4 | 0 | 45 | 104 | 59 | 42 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 13 | 2 | 4 | 1 | 24 | 84 | 60 | 38 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 12 | 4 | 0 | 6 | 36 | 99 | 63 | 40 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 14 | 1 | 4 | 2 | 21 | 89 | 68 | 36 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 13 | 1 | 3 | 5 | 23 | 84 | 61 | 33 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 2 | 2 | 8 | 14 | 77 | 63 | 32 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 73 | 67 | 34 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 15 | 98 | 83 | 30 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 7 | 4 | 5 | 2 | 16 | 102 | 86 | 35 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 11 | 1 | 5 | 3 | -2 | 85 | 87 | 31 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 10 | 2 | 1 | 11 | 7 | 82 | 75 | 29 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 27 | 10 | 1 | 1 | 12 | -3 | 82 | 85 | 26 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 1 | 2 | 14 | -27 | 68 | 95 | 20 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 25 | 3 | 3 | 2 | 12 | -49 | 60 | 109 | 20 | |
17. | AKM U21 | 27 | 7 | 0 | 2 | 16 | -43 | 70 | 113 | 16 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 2 | 1 | 18 | -54 | 68 | 122 | 15 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 0 | 2 | 3 | 17 | -57 | 62 | 119 | 11 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 17 | 3 | 1 | 1 | 90 | 138 | 48 | 47 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 11 | 6 | 0 | 2 | 59 | 97 | 38 | 46 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 26 | 22 | 0 | 2 | 0 | 92 | 136 | 44 | 46 | |
4. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 15 | 2 | 4 | 0 | 45 | 104 | 59 | 42 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 12 | 4 | 0 | 6 | 36 | 99 | 63 | 40 | |
6. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 13 | 2 | 4 | 1 | 24 | 84 | 60 | 38 | |
7. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 15 | 1 | 2 | 4 | 32 | 84 | 52 | 36 | |
8. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 14 | 1 | 4 | 2 | 21 | 89 | 68 | 36 | |
9. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 10 | 4 | 0 | 7 | 18 | 87 | 69 | 36 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 12 | 1 | 6 | -2 | 17 | 81 | 64 | 35 | |
11. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 13 | 2 | 1 | 6 | 18 | 95 | 77 | 35 | |
12. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 7 | 4 | 5 | 2 | 16 | 102 | 86 | 35 | |
13. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 14 | 1 | 2 | 5 | 28 | 91 | 63 | 34 | |
14. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 13 | 2 | 0 | 8 | 29 | 94 | 65 | 34 | |
15. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 73 | 67 | 34 | |
16. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 8 | 3 | 4 | 2 | 22 | 76 | 54 | 33 | |
17. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 13 | 1 | 3 | 5 | 23 | 84 | 61 | 33 | |
18. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 2 | 2 | 8 | 14 | 77 | 63 | 32 | |
19. | Loko-76 U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 3 | 20 | 94 | 74 | 32 | |
20. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 26 | 89 | 63 | 31 | |
21. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 11 | 1 | 5 | 3 | -2 | 85 | 87 | 31 | |
22. | Irbis Kazan U21 | 25 | 5 | 4 | 4 | 4 | 10 | 75 | 65 | 30 | |
23. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 15 | 98 | 83 | 30 | |
24. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 10 | 2 | 1 | 11 | 7 | 82 | 75 | 29 | |
25. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 6 | 4 | 0 | 11 | 4 | 62 | 58 | 28 | |
26. | SKA-Varyagi U21 | 27 | 10 | 1 | 1 | 12 | -3 | 82 | 85 | 26 | |
27. | Tyumen Legion U21 | 25 | 6 | 2 | 5 | 5 | -9 | 58 | 67 | 25 | |
28. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 0 | 5 | 7 | -20 | 77 | 97 | 21 | |
29. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 1 | 2 | 14 | -27 | 68 | 95 | 20 | |
30. | Kapitan Stupino U21 | 25 | 3 | 3 | 2 | 12 | -49 | 60 | 109 | 20 | |
31. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 6 | 7 | -21 | 58 | 79 | 18 | |
32. | AKM U21 | 27 | 7 | 0 | 2 | 16 | -43 | 70 | 113 | 16 | |
33. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 3 | 2 | 1 | 16 | -48 | 57 | 105 | 15 | |
34. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 2 | 1 | 18 | -54 | 68 | 122 | 15 | |
35. | Oktan Perm U21 | 25 | 3 | 1 | 3 | 14 | -38 | 63 | 101 | 13 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 0 | 2 | 3 | 17 | -57 | 62 | 119 | 11 | |
37. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | 2 | 1 | 1 | 19 | -69 | 51 | 120 | 9 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 16 | 1 | 2 | 3 | 33 | 78 | 45 | 38 | |
2. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 11 | 3 | 1 | 6 | 11 | 74 | 63 | 35 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 5 | 5 | 3 | 4 | 14 | 74 | 60 | 33 | |
4. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 2 | 29 | 87 | 58 | 33 | |
5. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 10 | 2 | 2 | 7 | 26 | 88 | 62 | 30 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 25 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6 | 77 | 71 | 35 | |
7. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 8 | 3 | 2 | 7 | 9 | 81 | 72 | 30 | |
8. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 4 | 4 | 1 | 11 | 0 | 71 | 71 | 25 | |
9. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 13 | 0 | 1 | 10 | 0 | 60 | 60 | 27 | |
10. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 5 | 2 | 1 | 14 | -29 | 74 | 103 | 19 | |
11. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 3 | 3 | 4 | 20 | 100 | 80 | 32 | |
12. | Loko-76 U21 | 25 | 5 | 2 | 2 | 12 | -5 | 82 | 87 | 20 | |
13. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -28 | 58 | 86 | 14 | |
14. | Oktan Perm U21 | 25 | 5 | 6 | 0 | 8 | -1 | 72 | 73 | 34 | |
15. | Tyumen Legion U21 | 25 | 3 | 3 | 3 | 10 | -12 | 72 | 84 | 21 | |
16. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 2 | 5 | 2 | 9 | -37 | 66 | 103 | 26 | |
17. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -47 | 49 | 96 | 14 | |
18. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | -2 | 3 | 1 | 19 | -67 | 48 | 115 | 9 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 15 | 3 | 1 | 3 | 53 | 110 | 57 | 43 | |
2. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 25 | 15 | 0 | 4 | 2 | 44 | 98 | 54 | 34 | |
3. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 9 | 3 | 6 | 0 | 18 | 94 | 76 | 36 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 11 | 3 | 2 | 5 | 33 | 98 | 65 | 36 | |
5. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 4 | 6 | 1 | 8 | 20 | 89 | 69 | 33 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 13 | 2 | 2 | 5 | 15 | 91 | 76 | 36 | |
7. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 9 | 4 | 3 | 3 | 26 | 89 | 63 | 37 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 3 | 1 | 8 | 2 | 73 | 71 | 35 | |
9. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 4 | 2 | 10 | -7 | 64 | 71 | 28 | |
10. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 12 | 90 | 78 | 30 | |
11. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 8 | 2 | 1 | 13 | -17 | 78 | 95 | 25 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 9 | 2 | 1 | 11 | -2 | 88 | 90 | 27 | |
13. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 4 | 5 | 1 | 11 | -4 | 72 | 76 | 29 | |
14. | SKA-Varyagi U21 | 27 | -2 | 8 | 1 | 11 | -5 | 92 | 97 | 29 | |
15. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 0 | 1 | 18 | -40 | 54 | 94 | 15 | |
16. | Kapitan Stupino U21 | 26 | 4 | 1 | 3 | 14 | -48 | 59 | 107 | 15 | |
17. | AKM U21 | 27 | -1 | 1 | 4 | 17 | -79 | 53 | 132 | 7 | |
18. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 0 | 0 | 24 | -85 | 58 | 143 | 6 | |
19. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 4 | 0 | 1 | 21 | -90 | 57 | 147 | 9 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko Yaroslavl U21 | 26 | 15 | 3 | 1 | 3 | 53 | 110 | 57 | 43 | |
2. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 25 | 16 | 1 | 2 | 3 | 33 | 78 | 45 | 38 | |
3. | Mikhaylov Academy U21 | 26 | 9 | 4 | 3 | 3 | 26 | 89 | 63 | 37 | |
4. | MHC Spartak Moscow U21 | 26 | 11 | 3 | 2 | 5 | 33 | 98 | 65 | 36 | |
5. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 27 | 9 | 3 | 6 | 0 | 18 | 94 | 76 | 36 | |
6. | Almaz Cherepovets U21 | 26 | 13 | 2 | 2 | 5 | 15 | 91 | 76 | 36 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 25 | 11 | 3 | 1 | 6 | 11 | 74 | 63 | 35 | |
8. | Irbis Kazan U21 | 25 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6 | 77 | 71 | 35 | |
9. | Atlanty Mytishchi U21 | 27 | 11 | 3 | 1 | 8 | 2 | 73 | 71 | 35 | |
10. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 25 | 15 | 0 | 4 | 2 | 44 | 98 | 54 | 34 | |
11. | Oktan Perm U21 | 25 | 5 | 6 | 0 | 8 | -1 | 72 | 73 | 34 | |
12. | Kuznetskie Medvedi U21 | 25 | 12 | 1 | 4 | 2 | 29 | 87 | 58 | 33 | |
13. | Omskye Yastreby U21 | 25 | 5 | 5 | 3 | 4 | 14 | 74 | 60 | 33 | |
14. | HC MVD Balashikha U21 | 26 | 4 | 6 | 1 | 8 | 20 | 89 | 69 | 33 | |
15. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 25 | 8 | 3 | 3 | 4 | 20 | 100 | 80 | 32 | |
16. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 25 | 10 | 2 | 2 | 7 | 26 | 88 | 62 | 30 | |
17. | Ladia Tolyatti U21 | 25 | 8 | 3 | 2 | 7 | 9 | 81 | 72 | 30 | |
18. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 26 | 12 | 1 | 2 | 8 | 12 | 90 | 78 | 30 | |
19. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 27 | 4 | 5 | 1 | 11 | -4 | 72 | 76 | 29 | |
20. | SKA-Varyagi U21 | 27 | -2 | 8 | 1 | 11 | -5 | 92 | 97 | 29 | |
21. | Krylya Sovetov MHC U21 | 27 | 5 | 4 | 2 | 10 | -7 | 64 | 71 | 28 | |
22. | Avto Yekaterinburg U21 | 25 | 13 | 0 | 1 | 10 | 0 | 60 | 60 | 27 | |
23. | Dynamo St.Petersburg U21 | 26 | 9 | 2 | 1 | 11 | -2 | 88 | 90 | 27 | |
24. | Sputnik Almetievsk U21 | 25 | 2 | 5 | 2 | 9 | -37 | 66 | 103 | 26 | |
25. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 25 | 4 | 4 | 1 | 11 | 0 | 71 | 71 | 25 | |
26. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 27 | 8 | 2 | 1 | 13 | -17 | 78 | 95 | 25 | |
27. | Tyumen Legion U21 | 25 | 3 | 3 | 3 | 10 | -12 | 72 | 84 | 21 | |
28. | Loko-76 U21 | 25 | 5 | 2 | 2 | 12 | -5 | 82 | 87 | 20 | |
29. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 25 | 5 | 2 | 1 | 14 | -29 | 74 | 103 | 19 | |
30. | Sakhalinskie Akuly U21 | 27 | 7 | 0 | 1 | 18 | -40 | 54 | 94 | 15 | |
31. | Kapitan Stupino U21 | 26 | 4 | 1 | 3 | 14 | -48 | 59 | 107 | 15 | |
32. | Tolpar Ufa U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -28 | 58 | 86 | 14 | |
33. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 25 | 4 | 1 | 2 | 15 | -47 | 49 | 96 | 14 | |
34. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 25 | -2 | 3 | 1 | 19 | -67 | 48 | 115 | 9 | |
35. | SKA-GUOR Karelia U21 | 27 | 4 | 0 | 1 | 21 | -90 | 57 | 147 | 9 | |
36. | AKM U21 | 27 | -1 | 1 | 4 | 17 | -79 | 53 | 132 | 7 | |
37. | Taifun Primorsky Krai U21 | 27 | 3 | 0 | 0 | 24 | -85 | 58 | 143 | 6 |