Khimik Voskresensk VS Yugra Khanty-Mansiysk


Khimik Voskresensk

Yugra Khanty-Mansiysk

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Khimik Voskresensk (T1) VS Yugra Khanty-Mansiysk (T2)

Khimik Voskresensk

Yugra Khanty-Mansiysk

Zaujímavé

Khimik Voskresensk

  • Khimik Voskresensk has won 53% of matches (out of a total number of 38 matches, Khimik Voskresensk won 20).
  • Až 24 zápasov tímu Khimik Voskresensk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 38 zápasov, to je až 63%.
  • Khimik Voskresensk už 5 zápasov v rade neprehrali.

Yugra Khanty-Mansiysk

  • 27% zápasov tímu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 41 zápasov.
  • Yugra Khanty-Mansiysk už 6 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 73% vzájomných zápasov, čo je 11 výhier z 15 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 15 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / Major Hockey League / 2021/2022
14.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 0:0,1:0,2:0
Russia / Major Hockey League / 2020/2021
16.03.2021 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4 1:3,0:0,2:1
15.03.2021 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4ot 1:0,1:2,1:1,0:1
12.03.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 2:1 0:1,1:0,1:0
11.03.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk over 6:3 3:1,2:2,1:0
15.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 2:0 2:0,0:0,0:0
06.09.2020 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 1:0,0:0,1:3
Russia / Major Hockey League / 2019/2020
01.03.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.02.2020 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 0:1 0:0,0:0,0:1
26.02.2020 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 0:0,0:0,1:0
23.02.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 1:0 0:0,0:0,1:0
22.02.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.10.2019 17:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3otps 0:0,2:2,0:0,0:0,0:2
Russia / Major Hockey League / 2018/2019
15.01.2019 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 3:1 0:0,2:1,1:0
28.10.2018 12:30 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 1:0 0:0,1:0,0:0

Khimik Voskresensk

2 - 2 - 11

Yugra Khanty-Mansiysk

Khimik Voskresensk


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
08.01.22 15:00 Khimik Voskresensk Ťumeň over 6:5ot 1:1,1:2,3:2,1:0
27.12.21 15:00 Molot-Prikam'e Perm Khimik Voskresensk over 2:4 0:0,0:3,2:1
25.12.21 13:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk under 1:3 0:1,0:0,1:2
23.12.21 16:30 Almetievsk Khimik Voskresensk over 3:4 2:3,0:1,1:0
21.12.21 16:00 Iževsk Khimik Voskresensk under 1:2ot 0:0,1:0,0:1,0:1
12.12.21 11:00 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk under 3:1 2:0,1:1,0:0
10.12.21 17:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk under 1:3 0:0,0:1,1:2
04.12.21 15:00 Khimik Voskresensk Yuzhny Ural Orsk over 2:4 1:0,0:3,1:1
02.12.21 16:30 Khimik Voskresensk Kurgan over 5:4 2:2,3:1,0:1
30.11.21 16:30 Khimik Voskresensk Gornyak Uchaly under 1:3 0:0,1:2,0:1
28.11.21 15:00 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk under 2:3 0:0,1:2,1:1
23.11.21 17:00 Ryazan Khimik Voskresensk under 1:2ot 0:0,1:0,0:1,0:1
17.11.21 13:00 Gornyak Uchaly Khimik Voskresensk under 1:4 1:2,0:1,0:1
15.11.21 14:30 Kurgan Khimik Voskresensk under 2:3ps 0:1,2:1,0:0,0:0,0:1
13.11.21 09:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk over 5:2 2:0,1:1,2:1
11.11.21 14:30 Yuzhny Ural Orsk Khimik Voskresensk over 4:5ot 2:1,1:2,1:1,0:1
05.11.21 15:00 Khimik Voskresensk Karelia SKA under 3:2 0:0,2:1,1:1
03.11.21 16:30 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:0,1:2,1:1
30.10.21 16:00 Khimik Voskresensk Ryazan over 4:3 2:1,0:1,2:1
26.10.21 17:30 Khimik Voskresensk Iževsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
24.10.21 16:00 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
22.10.21 17:30 Khimik Voskresensk Molot-Prikam'e Perm under 4:1 1:0,2:0,1:1
20.10.21 17:30 Khimik Voskresensk Almetievsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
16.10.21 14:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 1:2ot 1:0,0:1,0:0,0:1
14.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 0:0,1:0,2:0
10.10.21 16:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk under 1:3 0:0,1:1,0:2
04.10.21 17:30 Khimik Voskresensk Omskie Krylia under 3:2 1:0,1:2,1:0
02.10.21 16:00 Khimik Voskresensk Sokol Krasnoyarsk under 2:3 0:3,0:0,2:0
30.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 4:3 2:3,1:0,1:0
28.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Novokuzněck over 5:2 2:2,2:0,1:0
24.09.21 18:30 Rostov Khimik Voskresensk over 4:5 0:1,3:1,1:3
22.09.21 18:00 Voroněž Khimik Voskresensk over 3:4 0:1,1:1,2:2
20.09.21 18:00 AKM Khimik Voskresensk over 4:2 2:0,2:2,0:0
18.09.21 16:00 Tambov Khimik Voskresensk under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Bars Kazan under 2:3ps 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
11.09.21 16:00 Khimik Voskresensk Togliatti under 2:3 2:2,0:0,0:1
09.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Samara under 3:1 2:0,0:1,1:0
07.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Penza over 5:1 3:0,2:1,0:0

Yugra Khanty-Mansiysk


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
12.01.22 17:00 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk under 1:3 0:2,0:0,1:1
10.01.22 17:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4ps 3:0,0:1,0:2,0:0,-:-
29.12.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Yuzhny Ural Orsk over 6:3 0:2,4:0,2:1
27.12.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk over 6:0 3:0,2:0,1:0
25.12.21 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan under 4:1 2:1,2:0,0:0
23.12.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly under 1:0 1:0,0:0,0:0
17.12.21 17:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk over 5:2 1:2,1:0,3:0
15.12.21 16:30 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
13.12.21 16:00 Samara Yugra Khanty-Mansiysk over 4:5 1:1,3:1,0:3
11.12.21 14:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk under 3:1 0:1,1:0,2:0
07.12.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž over 6:1 2:1,0:0,4:0
05.12.21 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov over 8:2 2:0,2:2,4:0
03.12.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov under 2:0 1:0,0:0,1:0
01.12.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM under 2:3 1:2,0:0,1:1
27.11.21 15:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 1:1,0:1,0:0
25.11.21 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk under 3:2ps 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
23.11.21 16:30 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk over 5:4ps 0:2,4:2,0:0,0:0,3:2
21.11.21 15:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:2,1:1,0:1
14.11.21 13:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:2,1:0,0:2
07.11.21 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti under 3:2 1:2,0:0,2:0
05.11.21 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Samara under 4:1 2:0,1:0,1:1
03.11.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan under 4:1 3:0,1:0,0:1
01.11.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza under 3:0 2:0,1:0,0:0
25.10.21 15:30 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk over 4:3 1:1,1:1,2:1
23.10.21 14:00 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2ps 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
21.10.21 16:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk under 0:4 0:1,0:2,0:1
19.10.21 15:30 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:3 0:1,1:2,0:0
14.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA over 3:4ot 0:2,1:1,2:0,0:1
10.10.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg under 1:2ps 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
08.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 4:2 1:0,1:0,2:2
03.10.21 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4ps 2:0,1:0,0:3,0:0,1:3
01.10.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.09.21 17:00 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk over 6:3 1:2,4:1,1:0
27.09.21 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk over 4:2 0:1,2:0,2:1
18.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov over 6:1 0:0,4:1,2:0
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2ot 0:0,1:0,1:2,1:0
09.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
07.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 2:1ot 1:1,0:0,0:0,1:0
05.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia under 2:1 1:1,0:0,1:0
03.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck over 4:3ps 0:3,1:0,2:0,0:0,2:1

Khimik Voskresensk


Date Time HOME AWAY  
29.01.2022 15:00 Khimik Voskresensk Rostov H2H
31.01.2022 16:30 Khimik Voskresensk AKM H2H
02.02.2022 16:30 Khimik Voskresensk Tambov H2H
04.02.2022 16:00 Khimik Voskresensk Voroněž H2H
07.02.2022 11:00 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov H2H
11.02.2022 16:00 Samara Khimik Voskresensk H2H
13.02.2022 14:00 Togliatti Khimik Voskresensk H2H
15.02.2022 16:00 Penza Khimik Voskresensk H2H
17.02.2022 16:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk H2H

Yugra Khanty-Mansiysk


Date Time HOME AWAY  
01.02.2022 15:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
10.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.02.2022 10:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
15.02.2022 16:00 Omskie Krylia Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.02.2022 16:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk H2H
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 47 23 6 5 2 63 160 97 75
2. Karelia SKA 45 25 4 4 4 72 174 102 70
3. Novokuzněck 45 20 6 6 1 53 163 110 70
4. Ťumeň 47 16 8 6 3 53 159 106 70
5. Dinamo St. Petersburg 44 18 6 4 6 50 139 89 64
6. Rostov 44 20 4 7 2 25 133 108 63
7. Togliatti 45 17 6 4 8 32 142 110 62
8. Molot-Prikam'e Perm 44 23 3 3 9 51 159 108 61
9. Toros Neftekamsk 45 20 3 9 1 35 138 103 61
10. Sokol Krasnoyarsk 45 18 5 3 11 37 135 98 59
11. Khimik Voskresensk 43 15 7 1 12 22 128 106 59
12. Bars Kazan 44 12 6 8 4 4 117 113 56
13. Gornyak Uchaly 44 9 7 6 9 5 125 120 52
14. Almetievsk 44 15 4 3 15 1 120 119 49
15. Kurgan 45 10 5 8 9 -19 102 121 48
16. Chelmet Čeljabinsk 46 6 8 4 16 -28 106 134 48
17. Zvezda Chekhov 44 17 2 3 17 -11 104 115 45
18. AKM 45 16 2 3 19 -3 124 127 43
19. Yuzhny Ural Orsk 46 9 5 4 19 -18 111 129 42
20. Omskie Krylia 44 5 6 2 23 -42 113 155 36
21. Penza 44 6 4 8 14 -37 102 139 36
22. Ryazan 43 8 3 7 15 -17 110 127 35
23. Tambov 44 6 4 7 16 -47 91 138 35
24. Voroněž 44 6 4 4 22 -42 93 135 32
25. Ermak Angarsk 45 1 6 3 26 -58 97 155 29
26. Iževsk 44 1 4 4 27 -68 88 156 22
27. Samara 44 4 0 2 36 -113 69 182 10
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 26 17 3 2 -1 60 99 39 48
2. Novokuzněck 23 12 4 2 -1 50 96 46 42
3. Karelia SKA 23 18 1 1 1 59 101 42 41
4. Dinamo St. Petersburg 22 14 2 2 0 40 78 38 38
5. Rostov 22 15 1 3 -1 33 81 48 37
6. Togliatti 22 8 4 4 -2 26 74 48 36
7. Ťumeň 26 8 4 3 4 18 79 61 35
8. Molot-Prikam'e Perm 22 14 1 2 2 30 81 51 34
9. Sokol Krasnoyarsk 23 12 2 1 5 29 74 45 33
10. Toros Neftekamsk 23 14 0 4 1 22 67 45 32
11. Chelmet Čeljabinsk 22 -1 7 3 3 1 55 54 29
12. Bars Kazan 22 6 3 5 0 5 65 60 29
13. Khimik Voskresensk 21 9 2 1 6 13 66 53 27
14. Almetievsk 22 11 1 1 7 14 70 56 27
15. Kurgan 20 5 2 7 -3 0 55 55 25
16. Zvezda Chekhov 24 11 0 1 11 2 60 58 23
17. AKM 22 8 1 1 10 3 59 56 21
18. Yuzhny Ural Orsk 22 4 3 1 10 -10 54 64 21
19. Omskie Krylia 23 7 1 2 10 -20 61 81 20
20. Gornyak Uchaly 18 2 3 3 4 -8 53 61 19
21. Penza 22 3 2 5 5 -14 57 71 19
22. Ryazan 21 3 2 4 6 -8 46 54 18
23. Tambov 22 3 2 3 9 -23 49 72 17
24. Voroněž 22 3 2 2 11 -16 47 63 16
25. Iževsk 22 0 3 3 10 -32 43 75 15
26. Ermak Angarsk 23 0 3 2 13 -29 48 77 14
27. Samara 22 3 0 1 17 -53 29 82 7
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Ťumeň 21 8 4 3 -1 35 80 45 35
2. Gornyak Uchaly 26 7 4 3 5 13 72 59 33
3. Khimik Voskresensk 22 6 5 0 6 9 62 53 32
4. Toros Neftekamsk 22 6 3 5 0 13 71 58 29
5. Karelia SKA 22 7 3 3 3 13 73 60 29
6. Novokuzněck 22 8 2 4 2 3 67 64 28
7. Bars Kazan 22 6 3 3 4 -1 52 53 27
8. Molot-Prikam'e Perm 22 9 2 1 7 21 78 57 27
9. Yugra Khanty-Mansiysk 21 6 3 3 3 3 61 58 27
10. Dinamo St. Petersburg 22 4 4 2 6 10 61 51 26
11. Sokol Krasnoyarsk 22 6 3 2 6 8 61 53 26
12. Rostov 22 5 3 4 3 -8 52 60 26
13. Togliatti 23 9 2 0 10 6 68 62 26
14. Kurgan 25 5 3 1 12 -19 47 66 23
15. Zvezda Chekhov 20 6 2 2 6 -13 44 57 22
16. Almetievsk 22 4 3 2 8 -13 50 63 22
17. AKM 23 8 1 2 9 -6 65 71 22
18. Yuzhny Ural Orsk 24 5 2 3 9 -8 57 65 21
19. Chelmet Čeljabinsk 24 7 1 1 13 -29 51 80 19
20. Tambov 22 3 2 4 7 -24 42 66 18
21. Penza 22 3 2 3 9 -23 45 68 17
22. Ryazan 22 5 1 3 9 -9 64 73 17
23. Voroněž 22 3 2 2 11 -26 46 72 16
24. Omskie Krylia 21 -2 5 0 13 -22 52 74 16
25. Ermak Angarsk 22 1 3 1 13 -29 49 78 15
26. Iževsk 22 1 1 1 17 -36 45 81 7
27. Samara 22 1 0 1 19 -60 40 100 3