Dinamo St. Petersburg VS Ťumeň


Dinamo St. Petersburg

Ťumeň

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Dinamo St. Petersburg (T1) VS Ťumeň (T2)

Dinamo St. Petersburg

Ťumeň

Zaujímavé

Dinamo St. Petersburg

  • Dinamo St. Petersburg has won 56% of matches (out of a total number of 39 matches, Dinamo St. Petersburg won 22).
  • Až 25 zápasov tímu Dinamo St. Petersburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 39 zápasov, to je až 64%.

Ťumeň

  • 31% zápasov tímu Ťumeň skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 13 z celkového počtu 42 zápasov.

H2H

  • 75% vzájomných zápasov (6 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 8 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / Major Hockey League / 2021/2022
12.10.2021 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg under 1:2ot 1:0,0:1,0:0,0:1
Russia / Major Hockey League / 2020/2021
09.02.2021 15:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg under 2:3otps 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
22.10.2020 18:30 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 3:2ot 1:0,1:1,0:1,1:0
Russia / Major Hockey League / 2019/2020
18.12.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 2:1ot 0:0,1:0,0:1,1:0
Russia / Major Hockey League / 2018/2019
02.12.2018 13:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg under 2:3ot 1:0,1:1,0:1,0:1
09.09.2018 14:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 3:2otps 2:1,0:0,0:1,0:0,2:1
Russia / Major Hockey League / 2017/2018
07.12.2017 17:30 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 3:0 0:0,3:0,0:0
13.11.2017 15:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg under 1:2 0:1,0:0,1:1

Dinamo St. Petersburg

2 - 6 - 0

Ťumeň

Dinamo St. Petersburg


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
12.01.22 17:00 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk under 1:3 0:2,0:0,1:1
08.01.22 11:00 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov over 8:1 2:0,2:1,4:0
27.12.21 16:30 Almetievsk Dinamo St. Petersburg under 1:0ps 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
25.12.21 14:00 Iževsk Dinamo St. Petersburg under 0:4 0:0,0:2,0:2
23.12.21 15:00 Molot-Prikam'e Perm Dinamo St. Petersburg over 8:4 5:1,1:3,2:0
21.12.21 15:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 3:1 2:1,0:0,1:0
14.12.21 17:00 Dinamo St. Petersburg Ryazan under 2:3ot 1:1,1:1,0:0,0:1
12.12.21 11:00 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk under 3:1 2:0,1:1,0:0
08.12.21 17:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 3:2ot 1:1,0:0,1:1,1:0
04.12.21 15:00 Dinamo St. Petersburg Chelmet Čeljabinsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
02.12.21 17:00 Dinamo St. Petersburg Yuzhny Ural Orsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
30.11.21 17:00 Dinamo St. Petersburg Kurgan over 6:1 1:0,4:1,1:0
28.11.21 15:00 Dinamo St. Petersburg Gornyak Uchaly over 4:3 1:1,1:2,2:0
19.11.21 14:30 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg over 1:6 0:1,0:3,1:2
17.11.21 14:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 1:2ps 0:0,0:0,1:1,0:0,1:3
15.11.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:1,1:0,1:0
13.11.21 13:00 Yuzhny Ural Orsk Dinamo St. Petersburg over 5:2 1:0,2:1,2:1
05.11.21 15:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:1,0:1,2:1
03.11.21 16:30 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:0,1:2,1:1
01.11.21 17:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg over 5:2 2:1,1:0,2:1
26.10.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk over 5:1 1:0,2:0,2:1
24.10.21 16:00 Dinamo St. Petersburg Molot-Prikam'e Perm under 3:2ot 0:0,1:2,1:0,1:0
22.10.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Almetievsk under 2:3ot 1:0,1:2,0:0,0:1
20.10.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Iževsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.10.21 16:00 Zvezda Chekhov Dinamo St. Petersburg over 5:4 1:2,2:0,2:2
12.10.21 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg under 1:2ot 1:0,0:1,0:0,0:1
10.10.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg under 1:2ps 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
04.10.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.10.21 16:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk over 5:1 3:0,0:0,2:1
30.09.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck over 4:2 1:1,3:1,0:0
28.09.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Omskie Krylia over 4:3 2:1,2:0,0:2
24.09.21 18:00 AKM Dinamo St. Petersburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
22.09.21 17:30 Tambov Dinamo St. Petersburg over 5:4 1:2,1:2,3:0
20.09.21 18:30 Rostov Dinamo St. Petersburg under 2:3 1:0,0:2,1:1
18.09.21 16:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg under 2:1ps 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
13.09.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti under 2:1 1:0,1:1,0:0
11.09.21 16:00 Dinamo St. Petersburg Samara over 7:1 4:0,1:1,2:0
09.09.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Penza under 3:2 1:1,1:0,1:1
07.09.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 3:2 1:0,1:0,1:2

Ťumeň


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
12.01.22 17:00 Karelia SKA Ťumeň under 3:1 1:0,0:0,2:1
10.01.22 17:00 Ryazan Ťumeň over 2:4 1:1,1:1,0:2
08.01.22 15:00 Khimik Voskresensk Ťumeň over 6:5ot 1:1,1:2,3:2,1:0
27.12.21 15:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
25.12.21 13:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk over 4:3ps 0:1,2:2,1:0,0:0,2:1
23.12.21 15:00 Ťumeň Kurgan under 1:0 0:0,0:0,1:0
21.12.21 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly under 1:2 1:0,0:2,0:0
15.12.21 10:00 Samara Ťumeň over 0:7 0:3,0:3,0:1
13.12.21 16:00 Togliatti Ťumeň under 0:4 0:1,0:2,0:1
11.12.21 15:00 Penza Ťumeň under 3:1 0:0,3:1,0:0
09.12.21 16:30 Bars Kazan Ťumeň over 2:6 0:3,0:2,2:1
05.12.21 12:00 Ťumeň Voroněž over 2:4 1:1,0:1,1:2
03.12.21 15:00 Ťumeň Rostov over 4:3ot 1:0,1:1,1:2,1:0
01.12.21 15:00 Ťumeň Tambov over 6:1 2:0,4:0,0:1
29.11.21 15:00 Ťumeň AKM over 4:3 2:2,2:1,0:0
25.11.21 16:30 Tambov Ťumeň over 0:6 0:1,0:3,0:2
23.11.21 17:00 AKM Ťumeň over 4:5 1:1,3:2,0:2
21.11.21 15:00 Voroněž Ťumeň over 1:5 1:1,0:3,0:1
19.11.21 17:30 Rostov Ťumeň under 1:2ps 0:1,1:0,0:0,0:0,4:5
14.11.21 13:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:2,1:0,0:2
09.11.21 15:00 Ťumeň Togliatti over 3:4 0:1,3:2,0:1
07.11.21 13:00 Ťumeň Samara under 4:1 0:0,2:0,2:1
05.11.21 13:00 Ťumeň Bars Kazan under 2:3 1:2,0:1,1:0
03.11.21 15:00 Ťumeň Penza under 1:2ot 0:0,1:0,0:1,0:1
27.10.21 16:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 2:1ot 1:1,0:0,0:0,1:0
25.10.21 15:30 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň over 4:5 0:2,3:1,1:2
23.10.21 10:00 Gornyak Uchaly Ťumeň under 2:3ot 2:0,0:2,0:0,0:1
21.10.21 15:30 Kurgan Ťumeň under 1:2ps 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16.10.21 14:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 1:2ot 1:0,0:1,0:0,0:1
14.10.21 16:00 Ťumeň Karelia SKA over 4:3 0:1,0:1,4:1
12.10.21 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg under 1:2ot 1:0,0:1,0:0,0:1
10.10.21 14:00 Ťumeň Ryazan over 5:3 1:0,2:1,2:2
05.10.21 17:00 Iževsk Ťumeň over 2:4 0:2,0:1,2:1
03.10.21 16:00 Almetievsk Ťumeň under 0:3 0:2,0:1,0:0
01.10.21 16:00 Toros Neftekamsk Ťumeň over 3:6 0:2,1:1,2:3
29.09.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň over 4:5ps 2:1,1:3,1:0,0:0,1:3
20.09.21 16:00 Ťumeň Zvezda Chekhov under 3:2ps 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2ot 0:0,1:0,1:2,1:0
11.09.21 14:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 5:3 4:1,0:1,1:1
09.09.21 16:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
07.09.21 16:00 Ťumeň Omskie Krylia over 4:2 0:1,3:1,1:0
05.09.21 14:00 Ťumeň Novokuzněck under 1:2 0:2,1:0,0:0

Dinamo St. Petersburg


Date Time HOME AWAY  
29.01.2022 15:00 Dinamo St. Petersburg AKM H2H
31.01.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Tambov H2H
02.02.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Voroněž H2H
04.02.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Rostov H2H
11.02.2022 16:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg H2H
13.02.2022 15:00 Penza Dinamo St. Petersburg H2H
15.02.2022 16:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg H2H
17.02.2022 16:00 Samara Dinamo St. Petersburg H2H

Ťumeň


Date Time HOME AWAY  
03.02.2022 16:00 Zvezda Chekhov Ťumeň H2H
10.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
12.02.2022 10:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
15.02.2022 16:00 Novokuzněck Ťumeň H2H
17.02.2022 16:00 Omskie Krylia Ťumeň H2H
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 47 23 6 5 2 63 160 97 75
2. Karelia SKA 45 25 4 4 4 72 174 102 70
3. Novokuzněck 45 20 6 6 1 53 163 110 70
4. Ťumeň 47 16 8 6 3 53 159 106 70
5. Dinamo St. Petersburg 44 18 6 4 6 50 139 89 64
6. Rostov 44 20 4 7 2 25 133 108 63
7. Togliatti 45 17 6 4 8 32 142 110 62
8. Molot-Prikam'e Perm 44 23 3 3 9 51 159 108 61
9. Toros Neftekamsk 45 20 3 9 1 35 138 103 61
10. Sokol Krasnoyarsk 45 18 5 3 11 37 135 98 59
11. Khimik Voskresensk 43 15 7 1 12 22 128 106 59
12. Bars Kazan 44 12 6 8 4 4 117 113 56
13. Gornyak Uchaly 44 9 7 6 9 5 125 120 52
14. Almetievsk 44 15 4 3 15 1 120 119 49
15. Kurgan 45 10 5 8 9 -19 102 121 48
16. Chelmet Čeljabinsk 46 6 8 4 16 -28 106 134 48
17. Zvezda Chekhov 44 17 2 3 17 -11 104 115 45
18. AKM 45 16 2 3 19 -3 124 127 43
19. Yuzhny Ural Orsk 46 9 5 4 19 -18 111 129 42
20. Omskie Krylia 44 5 6 2 23 -42 113 155 36
21. Penza 44 6 4 8 14 -37 102 139 36
22. Ryazan 43 8 3 7 15 -17 110 127 35
23. Tambov 44 6 4 7 16 -47 91 138 35
24. Voroněž 44 6 4 4 22 -42 93 135 32
25. Ermak Angarsk 45 1 6 3 26 -58 97 155 29
26. Iževsk 44 1 4 4 27 -68 88 156 22
27. Samara 44 4 0 2 36 -113 69 182 10
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 26 17 3 2 -1 60 99 39 48
2. Novokuzněck 23 12 4 2 -1 50 96 46 42
3. Karelia SKA 23 18 1 1 1 59 101 42 41
4. Dinamo St. Petersburg 22 14 2 2 0 40 78 38 38
5. Rostov 22 15 1 3 -1 33 81 48 37
6. Togliatti 22 8 4 4 -2 26 74 48 36
7. Ťumeň 26 8 4 3 4 18 79 61 35
8. Molot-Prikam'e Perm 22 14 1 2 2 30 81 51 34
9. Sokol Krasnoyarsk 23 12 2 1 5 29 74 45 33
10. Toros Neftekamsk 23 14 0 4 1 22 67 45 32
11. Chelmet Čeljabinsk 22 -1 7 3 3 1 55 54 29
12. Bars Kazan 22 6 3 5 0 5 65 60 29
13. Khimik Voskresensk 21 9 2 1 6 13 66 53 27
14. Almetievsk 22 11 1 1 7 14 70 56 27
15. Kurgan 20 5 2 7 -3 0 55 55 25
16. Zvezda Chekhov 24 11 0 1 11 2 60 58 23
17. AKM 22 8 1 1 10 3 59 56 21
18. Yuzhny Ural Orsk 22 4 3 1 10 -10 54 64 21
19. Omskie Krylia 23 7 1 2 10 -20 61 81 20
20. Gornyak Uchaly 18 2 3 3 4 -8 53 61 19
21. Penza 22 3 2 5 5 -14 57 71 19
22. Ryazan 21 3 2 4 6 -8 46 54 18
23. Tambov 22 3 2 3 9 -23 49 72 17
24. Voroněž 22 3 2 2 11 -16 47 63 16
25. Iževsk 22 0 3 3 10 -32 43 75 15
26. Ermak Angarsk 23 0 3 2 13 -29 48 77 14
27. Samara 22 3 0 1 17 -53 29 82 7
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Ťumeň 21 8 4 3 -1 35 80 45 35
2. Gornyak Uchaly 26 7 4 3 5 13 72 59 33
3. Khimik Voskresensk 22 6 5 0 6 9 62 53 32
4. Toros Neftekamsk 22 6 3 5 0 13 71 58 29
5. Karelia SKA 22 7 3 3 3 13 73 60 29
6. Novokuzněck 22 8 2 4 2 3 67 64 28
7. Bars Kazan 22 6 3 3 4 -1 52 53 27
8. Molot-Prikam'e Perm 22 9 2 1 7 21 78 57 27
9. Yugra Khanty-Mansiysk 21 6 3 3 3 3 61 58 27
10. Dinamo St. Petersburg 22 4 4 2 6 10 61 51 26
11. Sokol Krasnoyarsk 22 6 3 2 6 8 61 53 26
12. Rostov 22 5 3 4 3 -8 52 60 26
13. Togliatti 23 9 2 0 10 6 68 62 26
14. Kurgan 25 5 3 1 12 -19 47 66 23
15. Zvezda Chekhov 20 6 2 2 6 -13 44 57 22
16. Almetievsk 22 4 3 2 8 -13 50 63 22
17. AKM 23 8 1 2 9 -6 65 71 22
18. Yuzhny Ural Orsk 24 5 2 3 9 -8 57 65 21
19. Chelmet Čeljabinsk 24 7 1 1 13 -29 51 80 19
20. Tambov 22 3 2 4 7 -24 42 66 18
21. Penza 22 3 2 3 9 -23 45 68 17
22. Ryazan 22 5 1 3 9 -9 64 73 17
23. Voroněž 22 3 2 2 11 -26 46 72 16
24. Omskie Krylia 21 -2 5 0 13 -22 52 74 16
25. Ermak Angarsk 22 1 3 1 13 -29 49 78 15
26. Iževsk 22 1 1 1 17 -36 45 81 7
27. Samara 22 1 0 1 19 -60 40 100 3