Bars Kazan VS Voroněž


Bars Kazan

Voroněž

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Bars Kazan (T1) VS Voroněž (T2)

Bars Kazan

Voroněž

Zaujímavé

Bars Kazan

  • Počet remíz tímu Bars Kazan je až 13 z celkového počtu 40 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 26 zápasov tímu Bars Kazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 40 zápasov, to je až 65%.

Voroněž

  • Z celkového počtu 38 prehralo mužstvo Voroněž až 55% svojích zápasov. 21 prehraných zápasov nie je pre hostí veľmi dobrý ukazovateľ.
  • Voroněž už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 67%.
  • 78% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 9 zápasov.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / Major Hockey League / 2021/2022
15.10.2021 18:00 Voroněž Bars Kazan over 2:5 0:1,2:1,0:3
Russia / Major Hockey League / 2020/2021
15.02.2021 16:30 Bars Kazan Voroněž under 2:3 2:3,0:0,0:0
12.09.2020 16:00 Voroněž Bars Kazan over 2:5 2:2,0:3,0:0
Russia / Major Hockey League / 2019/2020
25.12.2019 16:30 Bars Kazan Voroněž over 4:3 0:2,1:0,3:1
15.11.2019 17:00 Voroněž Bars Kazan over 2:4 0:2,0:1,2:1
Russia / Major Hockey League / 2018/2019
20.02.2019 17:00 Voroněž Bars Kazan over 2:4 1:1,0:2,1:1
25.11.2018 15:00 Bars Kazan Voroněž over 3:4ot 1:0,2:1,0:2,0:1
Russia / Major Hockey League / 2017/2018
23.01.2018 17:00 Voroněž Bars Kazan under 1:3 1:2,0:0,0:1
04.10.2017 16:00 Bars Kazan Voroněž over 3:4otps 1:2,1:0,1:1,0:0,-:-

Bars Kazan

6 - 2 - 1

Voroněž

Bars Kazan


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
12.01.22 16:30 Bars Kazan Tambov under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
10.01.22 16:30 Bars Kazan AKM under 3:1 0:0,0:0,3:1
08.01.22 15:00 Bars Kazan Rostov over 2:4 2:1,0:1,0:2
27.12.21 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.12.21 11:00 Sokol Krasnoyarsk Bars Kazan under 3:0 2:0,1:0,0:0
22.12.21 13:00 Novokuzněck Bars Kazan over 3:4ps 0:2,3:1,0:0,0:0,1:2
20.12.21 14:00 Omskie Krylia Bars Kazan under 2:3 1:0,1:0,0:3
15.12.21 16:30 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
13.12.21 16:30 Bars Kazan Zvezda Chekhov over 5:1 1:0,2:1,2:0
09.12.21 16:30 Bars Kazan Ťumeň over 2:6 0:3,0:2,2:1
04.12.21 13:00 Molot-Prikam'e Perm Bars Kazan under 1:0 1:0,0:0,0:0
02.12.21 15:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 2:3ps 0:1,0:1,2:0,0:0,1:2
30.11.21 16:30 Almetievsk Bars Kazan over 6:1 2:1,3:0,1:0
28.11.21 14:00 Iževsk Bars Kazan under 3:2ps 2:0,0:2,0:0,0:0,3:1
24.11.21 16:30 Bars Kazan Penza under 3:2 1:2,2:0,0:0
20.11.21 15:00 Bars Kazan Iževsk under 3:2 0:1,3:0,0:1
18.11.21 16:30 Bars Kazan Toros Neftekamsk over 3:4ps 0:1,3:2,0:0,0:0,1:2
16.11.21 16:30 Bars Kazan Molot-Prikam'e Perm over 3:4 2:1,1:3,0:0
14.11.21 15:00 Bars Kazan Almetievsk over 5:1 1:0,2:1,2:0
07.11.21 11:00 Zvezda Chekhov Bars Kazan under 1:2 0:1,0:1,1:0
05.11.21 13:00 Ťumeň Bars Kazan under 2:3 1:2,0:1,1:0
03.11.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan under 4:1 3:0,1:0,0:1
29.10.21 17:30 Bars Kazan Omskie Krylia under 2:3ps 1:0,1:1,0:1,0:0,1:2
27.10.21 17:30 Bars Kazan Sokol Krasnoyarsk under 1:4 1:1,0:2,0:1
25.10.21 17:30 Bars Kazan Ermak Angarsk over 6:5 1:2,3:0,2:3
23.10.21 16:00 Bars Kazan Novokuzněck under 2:3ot 1:1,0:0,1:1,0:1
17.10.21 12:00 Rostov Bars Kazan under 2:1 0:0,0:1,2:0
15.10.21 18:00 Voroněž Bars Kazan over 2:5 0:1,2:1,0:3
13.10.21 18:00 AKM Bars Kazan under 3:2ot 0:0,1:1,1:1,1:0
11.10.21 17:30 Tambov Bars Kazan over 0:6 0:3,0:2,0:1
04.10.21 17:30 Bars Kazan Togliatti over 5:6ps 3:3,0:1,2:1,0:0,1:3
01.10.21 17:30 Bars Kazan Samara under 4:1 3:0,0:0,1:1
25.09.21 16:00 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
23.09.21 17:30 Bars Kazan Gornyak Uchaly over 3:4ot 1:1,2:1,0:1,0:1
21.09.21 17:30 Bars Kazan Kurgan under 1:3 0:2,0:1,1:0
19.09.21 16:00 Bars Kazan Yuzhny Ural Orsk under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,3:2
13.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Bars Kazan under 2:3ps 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
11.09.21 16:00 Ryazan Bars Kazan under 1:3 0:0,0:1,1:2
09.09.21 18:00 Karelia SKA Bars Kazan over 6:1 0:0,4:0,2:1
07.09.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 3:2 1:0,1:0,1:2

Voroněž


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
12.01.22 16:00 Togliatti Voroněž over 6:2 3:0,3:0,0:2
10.01.22 16:00 Samara Voroněž under 0:2 0:0,0:1,0:1
28.12.21 16:30 Tambov Voroněž over 3:4 1:0,0:1,2:3
26.12.21 15:00 AKM Voroněž over 4:2 2:2,1:0,1:0
22.12.21 17:00 Voroněž Rostov over 4:2 1:1,1:1,2:0
18.12.21 14:00 Voroněž Novokuzněck over 4:5 2:2,2:0,0:3
16.12.21 17:00 Voroněž Ermak Angarsk under 3:0 0:0,3:0,0:0
14.12.21 17:00 Voroněž Sokol Krasnoyarsk under 2:3ps 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
12.12.21 15:00 Voroněž Omskie Krylia under 2:3 1:0,1:2,0:1
07.12.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž over 6:1 2:1,0:0,4:0
05.12.21 12:00 Ťumeň Voroněž over 2:4 1:1,0:1,1:2
03.12.21 11:00 Zvezda Chekhov Voroněž under 1:2ot 0:0,1:1,0:0,0:1
27.11.21 15:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 1:1,0:1,0:0
23.11.21 11:00 Voroněž Zvezda Chekhov under 0:2 0:1,0:1,0:0
21.11.21 15:00 Voroněž Ťumeň over 1:5 1:1,0:3,0:1
15.11.21 17:30 Rostov Voroněž over 5:4 0:3,3:0,2:1
08.11.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk Voroněž over 4:2 1:0,2:2,1:0
06.11.21 10:00 Ermak Angarsk Voroněž under 2:1ps 1:1,0:0,0:0,0:0,3:2
03.11.21 14:00 Omskie Krylia Voroněž over 4:2 2:0,0:1,2:1
01.11.21 13:00 Novokuzněck Voroněž over 6:1 2:0,2:0,2:1
24.10.21 16:00 Voroněž AKM under 2:1 1:0,0:0,1:1
22.10.21 18:00 Voroněž Tambov under 2:3 0:0,1:1,1:2
15.10.21 18:00 Voroněž Bars Kazan over 2:5 0:1,2:1,0:3
13.10.21 18:00 Voroněž Togliatti over 2:9 1:3,1:3,0:3
11.10.21 18:00 Voroněž Samara under 3:1 1:0,1:0,1:1
09.10.21 16:00 Voroněž Penza under 4:0 2:0,1:0,1:0
04.10.21 15:30 Gornyak Uchaly Voroněž under 4:1 0:0,1:1,3:0
02.10.21 14:00 Kurgan Voroněž under 2:0 1:0,0:0,1:0
30.09.21 16:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž under 1:2 0:0,0:1,1:1
28.09.21 15:30 Yuzhny Ural Orsk Voroněž under 1:2 0:0,0:1,1:1
22.09.21 18:00 Voroněž Khimik Voskresensk over 3:4 0:1,1:1,2:2
20.09.21 18:00 Voroněž Karelia SKA under 0:2 0:0,0:2,0:0
18.09.21 16:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg under 2:1ps 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
16.09.21 18:00 Voroněž Ryazan over 4:3ot 1:1,1:1,1:1,1:0
10.09.21 16:00 Toros Neftekamsk Voroněž under 2:3ps 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
08.09.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Voroněž over 6:3 1:1,3:2,2:0
06.09.21 17:00 Iževsk Voroněž under 2:1ps 1:0,0:0,0:1,0:0,2:0
03.09.21 18:30 Almetievsk Voroněž under 2:1 1:1,0:0,1:0

Bars Kazan


Date Time HOME AWAY  
30.01.2022 13:00 Chelmet Čeljabinsk Bars Kazan H2H
01.02.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk Bars Kazan H2H
03.02.2022 16:00 Gornyak Uchaly Bars Kazan H2H
05.02.2022 16:00 Kurgan Bars Kazan H2H
11.02.2022 16:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg H2H
13.02.2022 15:00 Bars Kazan Karelia SKA H2H
15.02.2022 16:00 Bars Kazan Ryazan H2H
17.02.2022 16:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk H2H

Voroněž


Date Time HOME AWAY  
31.01.2022 17:00 Karelia SKA Voroněž H2H
02.02.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Voroněž H2H
04.02.2022 16:00 Khimik Voskresensk Voroněž H2H
06.02.2022 16:00 Ryazan Voroněž H2H
11.02.2022 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk H2H
13.02.2022 15:00 Voroněž Molot-Prikam'e Perm H2H
15.02.2022 16:00 Voroněž Iževsk H2H
17.02.2022 16:00 Voroněž Almetievsk H2H
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 47 23 6 5 2 63 160 97 75
2. Karelia SKA 45 25 4 4 4 72 174 102 70
3. Novokuzněck 45 20 6 6 1 53 163 110 70
4. Ťumeň 47 16 8 6 3 53 159 106 70
5. Dinamo St. Petersburg 44 18 6 4 6 50 139 89 64
6. Rostov 44 20 4 7 2 25 133 108 63
7. Togliatti 45 17 6 4 8 32 142 110 62
8. Molot-Prikam'e Perm 44 23 3 3 9 51 159 108 61
9. Toros Neftekamsk 45 20 3 9 1 35 138 103 61
10. Sokol Krasnoyarsk 45 18 5 3 11 37 135 98 59
11. Khimik Voskresensk 43 15 7 1 12 22 128 106 59
12. Bars Kazan 44 12 6 8 4 4 117 113 56
13. Gornyak Uchaly 44 9 7 6 9 5 125 120 52
14. Almetievsk 44 15 4 3 15 1 120 119 49
15. Kurgan 45 10 5 8 9 -19 102 121 48
16. Chelmet Čeljabinsk 46 6 8 4 16 -28 106 134 48
17. Zvezda Chekhov 44 17 2 3 17 -11 104 115 45
18. AKM 45 16 2 3 19 -3 124 127 43
19. Yuzhny Ural Orsk 46 9 5 4 19 -18 111 129 42
20. Omskie Krylia 44 5 6 2 23 -42 113 155 36
21. Penza 44 6 4 8 14 -37 102 139 36
22. Ryazan 43 8 3 7 15 -17 110 127 35
23. Tambov 44 6 4 7 16 -47 91 138 35
24. Voroněž 44 6 4 4 22 -42 93 135 32
25. Ermak Angarsk 45 1 6 3 26 -58 97 155 29
26. Iževsk 44 1 4 4 27 -68 88 156 22
27. Samara 44 4 0 2 36 -113 69 182 10
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 26 17 3 2 -1 60 99 39 48
2. Novokuzněck 23 12 4 2 -1 50 96 46 42
3. Karelia SKA 23 18 1 1 1 59 101 42 41
4. Dinamo St. Petersburg 22 14 2 2 0 40 78 38 38
5. Rostov 22 15 1 3 -1 33 81 48 37
6. Togliatti 22 8 4 4 -2 26 74 48 36
7. Ťumeň 26 8 4 3 4 18 79 61 35
8. Molot-Prikam'e Perm 22 14 1 2 2 30 81 51 34
9. Sokol Krasnoyarsk 23 12 2 1 5 29 74 45 33
10. Toros Neftekamsk 23 14 0 4 1 22 67 45 32
11. Chelmet Čeljabinsk 22 -1 7 3 3 1 55 54 29
12. Bars Kazan 22 6 3 5 0 5 65 60 29
13. Khimik Voskresensk 21 9 2 1 6 13 66 53 27
14. Almetievsk 22 11 1 1 7 14 70 56 27
15. Kurgan 20 5 2 7 -3 0 55 55 25
16. Zvezda Chekhov 24 11 0 1 11 2 60 58 23
17. AKM 22 8 1 1 10 3 59 56 21
18. Yuzhny Ural Orsk 22 4 3 1 10 -10 54 64 21
19. Omskie Krylia 23 7 1 2 10 -20 61 81 20
20. Gornyak Uchaly 18 2 3 3 4 -8 53 61 19
21. Penza 22 3 2 5 5 -14 57 71 19
22. Ryazan 21 3 2 4 6 -8 46 54 18
23. Tambov 22 3 2 3 9 -23 49 72 17
24. Voroněž 22 3 2 2 11 -16 47 63 16
25. Iževsk 22 0 3 3 10 -32 43 75 15
26. Ermak Angarsk 23 0 3 2 13 -29 48 77 14
27. Samara 22 3 0 1 17 -53 29 82 7
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Ťumeň 21 8 4 3 -1 35 80 45 35
2. Gornyak Uchaly 26 7 4 3 5 13 72 59 33
3. Khimik Voskresensk 22 6 5 0 6 9 62 53 32
4. Toros Neftekamsk 22 6 3 5 0 13 71 58 29
5. Karelia SKA 22 7 3 3 3 13 73 60 29
6. Novokuzněck 22 8 2 4 2 3 67 64 28
7. Bars Kazan 22 6 3 3 4 -1 52 53 27
8. Molot-Prikam'e Perm 22 9 2 1 7 21 78 57 27
9. Yugra Khanty-Mansiysk 21 6 3 3 3 3 61 58 27
10. Dinamo St. Petersburg 22 4 4 2 6 10 61 51 26
11. Sokol Krasnoyarsk 22 6 3 2 6 8 61 53 26
12. Rostov 22 5 3 4 3 -8 52 60 26
13. Togliatti 23 9 2 0 10 6 68 62 26
14. Kurgan 25 5 3 1 12 -19 47 66 23
15. Zvezda Chekhov 20 6 2 2 6 -13 44 57 22
16. Almetievsk 22 4 3 2 8 -13 50 63 22
17. AKM 23 8 1 2 9 -6 65 71 22
18. Yuzhny Ural Orsk 24 5 2 3 9 -8 57 65 21
19. Chelmet Čeljabinsk 24 7 1 1 13 -29 51 80 19
20. Tambov 22 3 2 4 7 -24 42 66 18
21. Penza 22 3 2 3 9 -23 45 68 17
22. Ryazan 22 5 1 3 9 -9 64 73 17
23. Voroněž 22 3 2 2 11 -26 46 72 16
24. Omskie Krylia 21 -2 5 0 13 -22 52 74 16
25. Ermak Angarsk 22 1 3 1 13 -29 49 78 15
26. Iževsk 22 1 1 1 17 -36 45 81 7
27. Samara 22 1 0 1 19 -60 40 100 3