Gornyak Uchaly VS Tambov


Gornyak Uchaly

Tambov

Gornyak Uchaly (T1) VS Tambov (T2)

Gornyak Uchaly

Tambov

Zaujímavé

Gornyak Uchaly

  • Gornyak Uchaly has won 52% of matches (out of a total number of 54 matches, Gornyak Uchaly won 28).
  • Počet remíz tímu Gornyak Uchaly je až 14 z celkového počtu 54 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 34 zápasov tímu Gornyak Uchaly skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 54 zápasov, to je až 63%.
  • Gornyak Uchaly ťahá aktuálne sériu 7 výhier v rade.
  • Gornyak Uchaly už 14 zápasov v rade neprehrali.
  • Gornyak Uchaly už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Gornyak Uchaly ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Tambov

  • 26% zápasov tímu Tambov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 54 zápasov.
  • Tambov už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Tambov ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Tambov už 7 zápasov v rade nevyhrali.
  • Tambov ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 67%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 9 vzájomných zápasov, čo je 56%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Russia / Major Hockey League / 2020/2021
27.02.2021 15:00 Tambov Gornyak Uchaly under 0:4 0:1,0:2,0:1
26.02.2021 16:30 Tambov Gornyak Uchaly under 1:3 0:1,0:0,1:2
23.02.2021 09:00 Gornyak Uchaly Tambov under 3:0 2:0,0:0,1:0
22.02.2021 09:00 Gornyak Uchaly Tambov under 3:0 0:0,1:0,2:0
13.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Tambov over 3:4otps 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
14.10.2020 17:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4 1:2,0:2,2:0
Russia / Major Hockey League / 2019/2020
29.01.2020 16:30 Tambov Gornyak Uchaly under 0:2 0:0,0:1,0:1
Russia / Major Hockey League / 2018/2019
14.01.2019 16:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4otps 1:1,1:2,1:0,0:0,3:3
10.10.2018 15:30 Gornyak Uchaly Tambov over 2:4 0:2,1:2,1:0

Gornyak Uchaly

6 - 2 - 1

Tambov

Gornyak Uchaly


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
27.02.21 15:00 Tambov Gornyak Uchaly under 0:4 0:1,0:2,0:1
26.02.21 16:30 Tambov Gornyak Uchaly under 1:3 0:1,0:0,1:2
23.02.21 09:00 Gornyak Uchaly Tambov under 3:0 2:0,0:0,1:0
22.02.21 09:00 Gornyak Uchaly Tambov under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.02.21 15:00 Almetievsk Gornyak Uchaly over 2:5 2:2,0:1,0:2
15.02.21 16:00 Iževsk Gornyak Uchaly under 1:3 0:0,0:3,1:0
13.02.21 08:00 Molot-Prikam'e Perm Gornyak Uchaly over 2:4 1:3,0:1,1:0
11.02.21 15:00 Toros Neftekamsk Gornyak Uchaly over 3:4ps 1:1,1:1,1:1,0:0,0:2
02.02.21 14:30 Gornyak Uchaly Togliatti under 3:2ps 2:0,0:1,0:1,0:0,2:1
31.01.21 09:00 Gornyak Uchaly Samara over 4:3 1:1,2:0,1:2
29.01.21 14:30 Gornyak Uchaly Bars Kazan over 4:3 1:1,2:2,1:0
27.01.21 14:30 Gornyak Uchaly Penza under 3:2ps 1:2,1:0,0:0,0:0,3:0
22.01.21 12:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly over 1:5 1:3,0:1,0:1
20.01.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk Gornyak Uchaly under 1:2ps 1:0,0:1,0:0,0:0,0:2
18.01.21 13:00 Novokuzněck Gornyak Uchaly over 6:4 2:1,1:0,3:3
13.01.21 14:30 Gornyak Uchaly Tambov over 3:4ps 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
09.01.21 09:00 Gornyak Uchaly Voroněž under 2:3ps 1:1,1:1,0:0,0:0,3:4
07.01.21 09:00 Gornyak Uchaly Rostov over 5:3 2:1,3:1,0:1
28.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly under 0:2 0:1,0:0,0:1
26.12.20 13:00 Kurgan Gornyak Uchaly over 2:7 0:3,2:2,0:2
22.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Yuzhny Ural Orsk under 4:1 1:0,1:0,2:1
18.12.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Gornyak Uchaly under 1:4 0:2,1:0,0:2
15.12.20 17:00 Zvezda Chekhov Gornyak Uchaly over 2:5 1:2,1:3,0:0
13.12.20 15:00 Dynamo Tver Gornyak Uchaly over 1:8 1:1,0:3,0:4
11.12.20 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly under 2:1 1:0,0:0,1:1
09.12.20 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly under 4:0 0:0,3:0,1:0
03.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg under 2:1ps 0:1,1:0,0:0,0:0,3:1
01.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Karelia SKA under 3:2 2:1,1:0,0:1
29.11.20 09:00 Gornyak Uchaly Khimik Voskresensk over 2:5 0:0,1:3,1:2
27.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Ryazan over 5:3 3:0,1:0,1:3
23.11.20 17:00 Karelia SKA Gornyak Uchaly under 2:1 1:0,1:0,0:1
21.11.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Gornyak Uchaly under 0:2 0:0,0:1,0:1
19.11.20 17:00 Ryazan Gornyak Uchaly over 5:2 2:0,0:1,3:1
17.11.20 16:30 Khimik Voskresensk Gornyak Uchaly under 2:1ot 0:0,1:1,0:0,1:0
11.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Ťumeň under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
09.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1ot 0:0,0:1,1:0,1:0
07.11.20 09:00 Gornyak Uchaly Dynamo Tver under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Zvezda Chekhov under 3:2ps 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
01.11.20 09:00 Gornyak Uchaly Sokol Krasnoyarsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
28.10.20 14:30 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk under 4:1 0:0,3:1,1:0
26.10.20 14:30 Gornyak Uchaly Kurgan under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
24.10.20 10:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
18.10.20 12:00 Rostov Gornyak Uchaly under 1:2ps 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
16.10.20 18:00 Voroněž Gornyak Uchaly under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.10.20 17:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4 1:2,0:2,2:0
07.10.20 15:30 Gornyak Uchaly Novokuzněck under 0:4 0:0,0:2,0:2
26.09.20 16:00 Bars Kazan Gornyak Uchaly under 1:0 0:0,0:0,1:0
24.09.20 18:00 Penza Gornyak Uchaly under 2:0 0:0,2:0,0:0
22.09.20 17:00 Samara Gornyak Uchaly under 3:2ot 1:2,0:0,1:0,1:0
20.09.20 15:00 Togliatti Gornyak Uchaly over 1:6 1:2,0:3,0:1
15.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Molot-Prikam'e Perm over 4:2 1:0,2:1,1:1
13.09.20 10:00 Gornyak Uchaly Toros Neftekamsk over 3:5 0:1,2:1,1:3
11.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Iževsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
09.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Almetievsk over 3:4 0:1,0:0,3:3

Tambov


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
27.02.21 15:00 Tambov Gornyak Uchaly under 0:4 0:1,0:2,0:1
26.02.21 16:30 Tambov Gornyak Uchaly under 1:3 0:1,0:0,1:2
23.02.21 09:00 Gornyak Uchaly Tambov under 3:0 2:0,0:0,1:0
22.02.21 09:00 Gornyak Uchaly Tambov under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.02.21 16:30 Bars Kazan Tambov under 3:2ot 1:2,0:0,1:0,1:0
15.02.21 17:00 Penza Tambov over 5:1 2:0,2:0,1:1
13.02.21 14:00 Samara Tambov over 6:4 2:1,1:1,3:2
11.02.21 16:00 Togliatti Tambov over 3:4 1:1,1:2,1:1
07.02.21 15:00 Tambov Ermak Angarsk over 6:0 0:0,4:0,2:0
05.02.21 16:30 Tambov Sokol Krasnoyarsk over 4:5ps 1:2,3:0,0:2,0:0,1:2
03.02.21 16:30 Tambov Novokuzněck over 7:3 1:2,3:0,3:1
28.01.21 16:30 Novokuzněck Tambov over 5:3 2:0,3:0,0:3
26.01.21 16:30 Tambov Voroněž under 2:0 0:0,0:0,2:0
24.01.21 15:00 Tambov Rostov over 3:4 0:1,3:0,0:3
17.01.21 13:00 Chelmet Čeljabinsk Tambov over 4:3ps 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
15.01.21 14:30 Kurgan Tambov over 3:4ps 0:0,1:1,2:2,0:0,2:3
13.01.21 14:30 Gornyak Uchaly Tambov over 3:4ps 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
11.01.21 14:30 Yuzhny Ural Orsk Tambov under 2:3 0:1,2:2,0:0
29.12.20 16:30 Tambov Zvezda Chekhov over 4:3 2:0,1:2,1:1
27.12.20 15:00 Tambov Dynamo Tver under 3:1 1:0,0:1,2:0
25.12.20 16:30 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk under 1:4 0:1,0:1,1:2
23.12.20 16:30 Tambov Ťumeň under 0:3 0:0,0:0,0:3
18.12.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Tambov under 3:2 0:1,2:1,1:0
16.12.20 17:00 Karelia SKA Tambov under 1:3 0:2,1:1,0:0
14.12.20 16:30 Khimik Voskresensk Tambov over 5:2 2:0,1:0,2:2
12.12.20 15:00 Ryazan Tambov over 3:4 1:0,1:1,1:3
06.12.20 15:00 Tambov Almetievsk under 3:2 1:0,1:1,1:1
04.12.20 16:30 Tambov Iževsk under 3:2 2:2,0:0,1:0
02.12.20 16:30 Tambov Toros Neftekamsk over 4:3ot 0:0,2:1,1:2,1:0
30.11.20 16:30 Tambov Molot-Prikam'e Perm over 3:4ps 2:1,1:2,0:0,0:0,1:2
22.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Tambov over 5:2 1:2,3:0,1:0
20.11.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Tambov under 1:3 0:0,0:2,1:1
18.11.20 16:00 Iževsk Tambov over 2:4 0:1,1:3,1:0
16.11.20 16:30 Almetievsk Tambov over 7:1 3:0,4:1,0:0
08.11.20 15:00 Tambov Ryazan over 3:4ps 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
06.11.20 16:30 Tambov Khimik Voskresensk under 4:1 2:1,2:0,0:0
04.11.20 15:00 Tambov Dinamo St. Petersburg over 4:5 2:0,0:4,2:1
02.11.20 16:30 Tambov Karelia SKA under 2:1ot 1:0,0:1,0:0,1:0
27.10.20 15:00 Ťumeň Tambov over 4:3 0:0,0:1,4:2
25.10.20 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov under 4:0 1:0,3:0,0:0
23.10.20 18:00 Dynamo Tver Tambov under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
21.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Tambov under 2:1 1:0,1:0,0:1
16.10.20 17:30 Tambov Yuzhny Ural Orsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
14.10.20 17:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4 1:2,0:2,2:0
11.10.20 16:00 Tambov Kurgan under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.10.20 17:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk under 1:2ot 0:0,1:0,0:1,0:1
02.10.20 18:30 Rostov Tambov under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.09.20 18:00 Voroněž Tambov over 3:4ot 1:0,1:0,1:3,0:1
19.09.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Tambov under 3:2ot 1:0,1:1,0:1,1:0
17.09.20 13:00 Ermak Angarsk Tambov over 4:2 1:0,2:0,1:2
12.09.20 16:00 Tambov Penza over 4:3 3:2,1:0,0:1
10.09.20 17:30 Tambov Bars Kazan over 4:3 1:0,2:2,1:1
08.09.20 17:30 Tambov Samara over 5:4ps 1:2,1:2,2:0,0:0,3:2
06.09.20 16:00 Tambov Togliatti under 3:2 1:1,0:0,2:1

Gornyak Uchaly


Date Time HOME AWAY  
12.03.2021 14:30 Gornyak Uchaly Ťumeň H2H
13.03.2021 09:00 Gornyak Uchaly Ťumeň H2H
16.03.2021 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
17.03.2021 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H

Tambov


No match found
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 50 31 4 6 -1 74 162 88 84
2. Almetievsk 50 22 6 7 2 57 158 101 75
3. Penza 50 18 8 4 8 42 156 114 72
4. Gornyak Uchaly 50 15 9 5 7 36 145 109 71
5. Ťumeň 50 22 5 6 6 36 141 105 70
6. Novokuzněck 50 15 8 7 5 35 150 115 69
7. Dinamo St. Petersburg 50 21 5 4 11 43 135 92 66
8. Khimik Voskresensk 50 6 12 5 10 21 128 107 65
9. Chelmet Čeljabinsk 50 4 11 10 4 17 124 107 62
10. Bars Kazan 50 12 7 8 8 22 145 123 60
11. Zvezda Chekhov 50 19 4 5 13 5 117 112 59
12. Toros Neftekamsk 50 12 7 6 12 10 153 143 58
13. Tambov 50 13 6 8 9 -8 143 151 58
14. Ryazan 50 11 7 7 11 -7 125 132 57
15. Rostov 50 10 7 9 8 4 120 116 57
16. Dynamo Tver 50 8 9 4 16 -20 121 141 56
17. Karelia SKA 50 9 7 9 9 -5 111 116 55
18. Togliatti 50 11 6 7 13 -2 134 136 53
19. Sokol Krasnoyarsk 50 5 9 5 17 -13 113 126 51
20. Kurgan 50 11 4 9 13 -29 98 127 47
21. Samara 50 9 5 8 15 -24 113 137 46
22. Yuzhny Ural Orsk 50 7 6 4 23 -42 123 165 42
23. Ermak Angarsk 50 5 6 5 23 -67 115 182 39
24. Voroněž 50 4 5 9 18 -49 99 148 37
25. Molot-Prikam'e Perm 50 6 4 6 24 -52 85 137 34
26. Iževsk 50 6 2 6 28 -84 80 164 26
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 14 3 2 1 40 81 41 42
2. Novokuzněck 25 7 6 2 2 32 88 56 40
3. Dinamo St. Petersburg 25 12 3 2 3 35 76 41 38
4. Almetievsk 25 14 2 2 3 31 80 49 38
5. Gornyak Uchaly 25 5 6 3 2 8 68 60 37
6. Bars Kazan 25 5 5 5 0 17 74 57 35
7. Chelmet Čeljabinsk 25 3 6 4 2 15 72 57 34
8. Penza 25 10 3 2 5 17 76 59 34
9. Tambov 25 9 3 4 2 11 77 66 34
10. Zvezda Chekhov 25 10 3 1 7 13 63 50 33
11. Karelia SKA 25 5 5 3 4 5 57 52 33
12. Ťumeň 25 15 0 3 4 21 80 59 33
13. Khimik Voskresensk 25 4 5 4 3 16 70 54 32
14. Ryazan 25 8 3 4 3 6 66 60 32
15. Samara 25 8 3 3 5 1 61 60 31
16. Dynamo Tver 25 3 6 1 8 2 67 65 31
17. Toros Neftekamsk 25 10 2 3 5 11 81 70 31
18. Yuzhny Ural Orsk 25 4 5 3 5 -1 72 73 31
19. Rostov 25 8 2 5 3 6 60 54 29
20. Ermak Angarsk 25 1 6 3 6 -14 68 82 29
21. Kurgan 25 7 2 5 4 -10 47 57 27
22. Togliatti 25 8 1 4 7 1 67 66 24
23. Sokol Krasnoyarsk 25 4 3 3 9 -9 52 61 23
24. Voroněž 25 4 2 5 7 -18 52 70 21
25. Iževsk 25 4 2 2 13 -29 46 75 18
26. Molot-Prikam'e Perm 25 4 1 3 13 -33 33 66 15
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 17 1 4 -2 34 81 47 42
2. Penza 25 8 5 2 3 25 80 55 38
3. Ťumeň 25 7 5 3 2 15 61 46 37
4. Almetievsk 25 8 4 5 -1 26 78 52 37
5. Gornyak Uchaly 25 10 3 2 5 28 77 49 34
6. Khimik Voskresensk 25 2 7 1 7 5 58 53 33
7. Novokuzněck 25 8 2 5 3 3 62 59 29
8. Togliatti 25 3 5 3 6 -3 67 70 29
9. Chelmet Čeljabinsk 25 1 5 6 2 2 52 50 28
10. Dinamo St. Petersburg 25 9 2 2 8 8 59 51 28
11. Rostov 25 2 5 4 5 -2 60 62 28
12. Sokol Krasnoyarsk 25 1 6 2 8 -4 61 65 28
13. Toros Neftekamsk 25 2 5 3 7 -1 72 73 27
14. Zvezda Chekhov 25 9 1 4 6 -8 54 62 26
15. Bars Kazan 25 7 2 3 8 5 71 66 25
16. Ryazan 25 3 4 3 8 -13 59 72 25
17. Dynamo Tver 25 5 3 3 8 -22 54 76 25
18. Tambov 25 4 3 4 7 -19 66 85 24
19. Karelia SKA 25 4 2 6 5 -10 54 64 22
20. Kurgan 25 4 2 4 9 -19 51 70 20
21. Molot-Prikam'e Perm 25 2 3 3 11 -19 52 71 19
22. Voroněž 25 0 3 4 11 -31 47 78 16
23. Samara 25 1 2 5 10 -25 52 77 15
24. Yuzhny Ural Orsk 25 3 1 1 18 -41 51 92 11
25. Ermak Angarsk 25 4 0 2 17 -53 47 100 10
26. Iževsk 25 2 0 4 15 -55 34 89 8