Yertis Pavlodar VS Kazzinc-Torpedo


Yertis Pavlodar

Kazzinc-Torpedo

not draw --0--0---0
not win --9--0---0
not lost --9--0---0

Yertis Pavlodar (T1) VS Kazzinc-Torpedo (T2)

Yertis Pavlodar

Kazzinc-Torpedo

Zaujímavé

Yertis Pavlodar

  • Z celkového počtu 25 prehralo mužstvo Yertis Pavlodar až 56% svojích zápasov. 14 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
  • Až 22 zápasov tímu Yertis Pavlodar skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 88%.
  • Yertis Pavlodar už 9 zápasov v rade nevyhrali.

Kazzinc-Torpedo

  • 65% prehier (17 zápasov) z celkového počtu 26 tímu Kazzinc-Torpedo nenasvedčuje, že by to Yertis Pavlodar mal mať ťažké. V prospech mužstva Yertis Pavlodar hraje ešte aj výhoda domáceho prostredia.
  • Kazzinc-Torpedo už 14 zápasov v rade nevyhrali.
  • Kazzinc-Torpedo ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 70% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 10 zápasov.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 10 zápasov.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Kazakhstan / 1. liga / 2022/2023
22.10.2022 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 2:6 0:3,1:3,1:0
21.10.2022 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 3:4 2:1,0:1,1:2
Kazakhstan / 1. liga / 2021/2022
28.11.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 8:1 3:0,2:0,3:1
27.11.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar under 1:4 0:1,0:1,1:2
10.11.2021 14:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo over 2:5 0:0,0:1,2:4
09.11.2021 14:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo over 2:4 1:0,1:2,0:2
Kazakhstan / 1. liga / 2020/2021
06.01.2021 07:00 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar under 5:0 -:-,-:-,-:-
05.01.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar under 5:0 -:-,-:-,-:-
08.12.2020 12:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.12.2020 12:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo over 2:5 0:3,1:2,1:0

Yertis Pavlodar

3 - 0 - 7

Kazzinc-Torpedo

Yertis Pavlodar


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
03.12.22 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:1ps 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
29.11.22 14:00 Yertis Pavlodar Nomad Astana over 2:4 2:0,0:1,0:3
28.11.22 14:00 Yertis Pavlodar Nomad Astana over 2:8 0:0,0:4,2:4
17.11.22 14:00 Arlan Kokshetau Yertis Pavlodar over 5:1 2:0,1:0,2:1
16.11.22 14:00 Arlan Kokshetau Yertis Pavlodar over 5:1 1:0,3:0,1:1
13.11.22 12:00 Sary-Arka Karaganda Yertis Pavlodar over 9:2 2:0,2:2,5:0
12.11.22 12:00 Sary-Arka Karaganda Yertis Pavlodar over 7:3 3:2,2:0,2:1
06.11.22 12:00 Yertis Pavlodar Humo Tashkent over 2:8 1:3,1:4,0:1
05.11.22 12:00 Yertis Pavlodar Humo Tashkent over 0:8 0:0,0:6,0:2
01.11.22 14:00 Yertis Pavlodar Almaty HK over 4:2 2:2,1:0,1:0
31.10.22 14:00 Yertis Pavlodar Almaty HK over 4:3ot 1:0,1:1,1:2,1:0
22.10.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 2:6 0:3,1:3,1:0
21.10.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 3:4 2:1,0:1,1:2
11.10.22 15:00 Yertis Pavlodar Arlan Kokshetau over 6:2 1:0,0:2,5:0
10.10.22 15:00 Yertis Pavlodar Arlan Kokshetau over 2:6 1:2,0:1,1:3
07.10.22 15:00 Yertis Pavlodar Barys Astana under 3:1 0:0,2:0,1:1
06.10.22 15:00 Yertis Pavlodar Barys Astana over 6:2 1:0,3:0,2:2
28.09.22 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 7:3 3:1,1:0,3:2
27.09.22 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 4:3ot 2:1,0:1,1:1,1:0
24.09.22 13:00 Kulager Yertis Pavlodar over 8:2 3:1,3:0,2:1
23.09.22 15:00 Kulager Yertis Pavlodar over 3:4 1:0,1:2,1:2
18.09.22 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 3:4 1:3,1:0,1:1
17.09.22 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:3ps 1:0,1:0,1:3,0:0,-:-
14.09.22 15:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau over 3:6 0:2,2:2,1:2
13.09.22 15:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau under 0:5 0:2,0:1,0:2

Kazzinc-Torpedo


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
03.12.22 12:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana over 1:7 0:1,0:4,1:2
02.12.22 13:30 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana over 1:9 0:4,0:3,1:2
27.11.22 13:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo over 6:1 3:1,1:0,2:0
26.11.22 13:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo over 4:3ot 2:1,0:0,1:2,1:0
23.11.22 08:00 Almaty HK Kazzinc-Torpedo under 2:1 1:0,1:0,0:1
22.11.22 08:00 Almaty HK Kazzinc-Torpedo over 4:3ps 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-
10.11.22 13:30 Kazzinc-Torpedo Humo Tashkent under 0:2 0:2,0:0,0:0
09.11.22 13:30 Kazzinc-Torpedo Humo Tashkent under 1:4 1:1,0:2,0:1
01.11.22 14:00 Sary-Arka Karaganda Kazzinc-Torpedo over 9:1 3:0,6:0,0:1
31.10.22 14:00 Sary-Arka Karaganda Kazzinc-Torpedo under 4:1 2:0,0:1,2:0
28.10.22 14:59 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo over 8:2 2:1,4:1,2:0
27.10.22 14:59 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo under 3:1 0:1,0:0,3:0
22.10.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 2:6 0:3,1:3,1:0
21.10.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 3:4 2:1,0:1,1:2
11.10.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Barys Astana under 4:1 1:0,2:1,1:0
10.10.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Barys Astana under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.10.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Arlan Kokshetau over 2:9 1:2,0:4,1:3
06.10.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Arlan Kokshetau over 0:6 0:1,0:1,0:4
28.09.22 15:00 Kulager Kazzinc-Torpedo over 3:4ps 2:2,1:0,0:1,0:0,-:-
27.09.22 15:00 Kulager Kazzinc-Torpedo under 2:0 0:0,0:0,2:0
24.09.22 09:00 Barys Astana Kazzinc-Torpedo under 1:3 0:0,0:3,1:0
23.09.22 09:00 Barys Astana Kazzinc-Torpedo under 3:2ps 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
18.09.22 13:00 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau under 1:2 0:0,0:1,1:1
17.09.22 13:00 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau under 3:2ot 1:2,0:0,1:0,1:0
14.09.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe under 1:3 0:2,1:1,0:0
13.09.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 4:5ot 1:1,1:2,2:1,0:1

Yertis Pavlodar


Date Time HOME AWAY  
04.12.2022 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny H2H
09.12.2022 14:00 Yertis Pavlodar Kulager H2H
10.12.2022 12:00 Yertis Pavlodar Kulager H2H
20.12.2022 14:00 Almaty HK Yertis Pavlodar H2H
21.12.2022 14:00 Almaty HK Yertis Pavlodar H2H
24.12.2022 13:00 Humo Tashkent Yertis Pavlodar H2H
25.12.2022 13:00 Humo Tashkent Yertis Pavlodar H2H
06.01.2023 14:00 Nomad Astana Yertis Pavlodar H2H
07.01.2023 12:00 Nomad Astana Yertis Pavlodar H2H
10.01.2023 14:00 Barys Astana Yertis Pavlodar H2H
11.01.2023 14:00 Barys Astana Yertis Pavlodar H2H
18.01.2023 14:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo H2H
19.01.2023 14:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo H2H
25.01.2023 15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar H2H
26.01.2023 15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar H2H
29.01.2023 13:00 Aktobe Yertis Pavlodar H2H
30.01.2023 15:00 Aktobe Yertis Pavlodar H2H
03.02.2023 14:00 Yertis Pavlodar Sary-Arka Karaganda H2H
04.02.2023 12:00 Yertis Pavlodar Sary-Arka Karaganda H2H

Kazzinc-Torpedo


Date Time HOME AWAY  
07.12.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny H2H
08.12.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny H2H
13.12.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Kulager H2H
14.12.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Kulager H2H
18.12.2022 20:00 Beibarys Atyrau Kazzinc-Torpedo H2H
19.12.2022 20:00 Beibarys Atyrau Kazzinc-Torpedo H2H
23.12.2022 15:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo H2H
24.12.2022 13:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo H2H
07.01.2023 12:00 Kazzinc-Torpedo Almaty HK H2H
08.01.2023 12:00 Kazzinc-Torpedo Almaty HK H2H
14.01.2023 12:00 Arlan Kokshetau Kazzinc-Torpedo H2H
15.01.2023 12:00 Arlan Kokshetau Kazzinc-Torpedo H2H
18.01.2023 14:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo H2H
19.01.2023 14:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo H2H
30.01.2023 13:30 Kazzinc-Torpedo Sary-Arka Karaganda H2H
31.01.2023 13:30 Kazzinc-Torpedo Sary-Arka Karaganda H2H
04.02.2023 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo H2H
05.02.2023 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo H2H
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sary-Arka Karaganda 26 23 1 1 -1 78 126 48 51
2. Nomad Astana 28 14 2 2 6 38 98 60 38
3. Humo Tashkent 24 9 4 0 7 40 84 44 34
4. Beibarys Atyrau 24 10 3 2 4 17 77 60 34
5. Arlan Kokshetau 24 15 0 3 3 44 95 51 33
6. Aktobe 24 7 3 2 7 1 68 67 28
7. Kulager 25 7 2 4 6 14 79 65 26
8. Gornyak Rudny 27 8 1 3 11 -17 75 92 23
9. Almaty HK 25 6 2 2 11 -17 61 78 22
10. Yertis Pavlodar 25 4 3 1 13 -44 72 116 21
11. Kazzinc-Torpedo 26 1 2 4 13 -62 48 110 14
12. Barys Astana 26 0 1 0 24 -92 28 120 4
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sary-Arka Karaganda 18 16 1 0 0 63 98 35 36
2. Nomad Astana 14 5 2 1 3 18 46 28 19
3. Humo Tashkent 12 1 4 0 3 17 36 19 18
4. Beibarys Atyrau 10 6 1 0 2 11 34 23 16
5. Arlan Kokshetau 10 7 0 1 1 22 40 18 15
6. Yertis Pavlodar 15 1 3 0 8 -20 43 63 14
7. Aktobe 10 4 1 0 4 4 27 23 12
8. Almaty HK 14 4 1 0 8 -10 36 46 12
9. Kulager 11 2 1 2 3 2 33 31 10
10. Gornyak Rudny 12 1 1 2 5 -9 35 44 8
11. Kazzinc-Torpedo 14 1 1 1 9 -35 26 61 7
12. Barys Astana 12 -1 1 0 11 -44 11 55 2
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Nomad Astana 14 9 0 1 3 20 52 32 19
2. Arlan Kokshetau 14 8 0 2 2 22 55 33 18
3. Beibarys Atyrau 14 4 2 2 2 6 43 37 18
4. Humo Tashkent 12 8 0 0 4 23 48 25 16
5. Kulager 14 5 1 2 3 12 46 34 16
6. Aktobe 14 3 2 2 3 -3 41 44 16
7. Sary-Arka Karaganda 8 7 0 1 -1 15 28 13 15
8. Gornyak Rudny 15 7 0 1 6 -8 40 48 15
9. Almaty HK 11 2 1 2 3 -7 25 32 10
10. Kazzinc-Torpedo 12 0 1 3 4 -27 22 49 7
11. Yertis Pavlodar 10 3 0 1 5 -24 29 53 7
12. Barys Astana 14 1 0 0 13 -48 17 65 2