Blainville-Boisbriand Armada VS Rimouski Océanic


Blainville-Boisbriand Armada

Rimouski Océanic

not draw --6--0---0
not win --5--0---0
not lost --5--0---0

Blainville-Boisbriand Armada (T1) VS Rimouski Océanic (T2)

Blainville-Boisbriand Armada

Rimouski Océanic

Zaujímavé

Blainville-Boisbriand Armada

  • Z celkového počtu 47 prehralo mužstvo Blainville-Boisbriand Armada až 49% svojích zápasov. 23 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
  • Až 34 zápasov tímu Blainville-Boisbriand Armada skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 47 zápasov, to je až 72%.
  • Blainville-Boisbriand Armada už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Blainville-Boisbriand Armada ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Blainville-Boisbriand Armada už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Rimouski Océanic

  • 28% zápasov tímu Rimouski Océanic skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 13 z celkového počtu 47 zápasov.
  • Tím Rimouski Océanic odohral až 28 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 47 zápasov.
  • Rimouski Océanic už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 28% vzájomných zápasov (5 z 18) skončilo remízou.
  • 72% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 13 z 18 zápasov.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Canada / QMJHL / 2021/2022
13.11.2021 01:30 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 4:3otps 0:0,3:0,0:3,0:0,1:0
24.10.2021 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 3:4 2:1,0:1,1:2
17.10.2021 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 2:10 0:2,1:7,1:1
Canada / QMJHL / 2020/2021
06.03.2021 20:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 5:6 1:2,1:2,3:2
03.03.2021 01:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 5:7 1:4,2:0,2:3
23.01.2021 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 5:2 1:1,3:1,1:0
Canada / QMJHL / 2019/2020
15.02.2020 01:30 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 5:3 4:0,0:0,1:3
29.12.2019 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:1,0:2,2:2
23.11.2019 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic under 3:2ot 0:2,2:0,0:0,1:0
05.10.2019 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 5:3 1:1,1:1,3:1
Canada / QMJHL / 2018/2019
27.01.2019 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 2:0,1:2,2:0
19.01.2019 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 2:5 0:2,1:1,1:2
24.11.2018 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic under 2:3 0:1,0:1,2:1
25.10.2018 01:30 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 3:0,1:1,1:1
Canada / QMJHL / 2017/2018
18.03.2018 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic under 2:1ps 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
11.01.2018 01:30 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada under 3:2otps 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
26.11.2017 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 5:3 1:1,1:1,3:1
18.11.2017 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic under 3:2ot 1:0,0:2,1:0,1:0

Blainville-Boisbriand Armada

6 - 5 - 7

Rimouski Océanic

Blainville-Boisbriand Armada


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
13.03.22 21:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada under 2:0 1:0,1:0,0:0
12.03.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 5:4 1:2,2:1,2:1
10.03.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts over 0:11 0:3,0:4,0:4
09.03.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes under 2:3 0:3,2:0,0:0
06.03.22 00:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada under 3:1 0:0,0:1,3:0
05.03.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 5:2 0:0,1:1,4:1
03.03.22 01:30 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada under 3:2ps 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
27.02.22 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens over 6:3 1:0,3:1,2:2
26.02.22 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies under 2:3ps 1:0,0:2,1:0,0:0,-:-
25.02.22 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 6:1 4:1,1:0,1:0
19.02.22 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts over 2:7 0:4,2:1,0:2
18.02.22 01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada under 5:0 3:0,1:0,1:0
12.02.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles over 6:4 1:2,4:0,1:2
11.02.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Acadie–Bathurst Titan over 2:5 0:0,0:4,2:1
06.02.22 21:00 Moncton Wildcats Blainville-Boisbriand Armada over 7:6ot 1:2,2:2,3:2,1:0
05.02.22 21:00 Acadie–Bathurst Titan Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 0:0,3:1,2:1
00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada under 4:0 1:0,2:0,1:0
18.12.21 22:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:3ot 0:1,2:2,1:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 3:4 1:1,1:2,1:1
12.12.21 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
11.12.21 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 2:6 1:4,0:1,1:1
09.12.21 01:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 7:1 1:0,3:1,3:0
05.12.21 21:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada under 0:2 0:0,0:1,0:1
04.12.21 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs over 3:6 1:3,1:1,1:2
03.12.21 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens over 6:4 1:3,3:0,2:1
28.11.21 20:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 2:1,1:0,2:1
00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada over 5:4ot 0:1,1:0,3:3,1:0
27.11.21 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada over 1:7 1:3,0:1,0:3
21.11.21 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 4:3 3:2,1:0,0:1
20.11.21 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix over 6:2 2:0,0:1,4:1
14.11.21 21:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada over 8:1 0:1,7:0,1:0
13.11.21 01:30 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 4:3ps 0:0,3:0,0:3,0:0,1:0
06.11.21 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders over 3:4 0:2,2:0,1:2
00:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 7:6ot 2:1,2:3,2:2,1:0
30.10.21 22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 8:5 2:1,3:3,3:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes over 4:5 1:2,1:0,2:3
24.10.21 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 3:4 2:1,0:1,1:2
23.10.21 01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 1:0,2:0,3:2
22.10.21 01:30 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada over 6:3 3:1,1:2,2:0
17.10.21 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 2:10 0:2,1:7,1:1
16.10.21 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada under 3:2 1:2,1:0,1:0
14.10.21 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres under 2:1 1:0,1:0,0:1
10.10.21 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 3:6 0:2,2:2,1:2
09.10.21 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs under 3:2ot 0:2,1:0,1:0,1:0
08.10.21 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 6:2 0:2,4:0,2:0
03.10.21 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 3:4ot 2:0,1:2,0:1,0:1
02.10.21 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques under 2:1 0:0,2:1,0:0

Rimouski Océanic


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
17.03.22 00:00 Sherbrooke Phoenix Rimouski Océanic under 2:1ps 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
13.03.22 20:00 Rimouski Océanic Shawinigan Cataractes under 3:1 1:0,1:0,1:1
12.03.22 01:30 Rimouski Océanic Quebec Remparts over 9:2 2:0,2:0,5:2
09.03.22 01:30 Rimouski Océanic Chicoutimi Saguenéens under 2:3ps 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
06.03.22 21:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic over 2:4 1:0,0:1,1:3
05.03.22 01:30 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar over 1:5 0:0,1:4,0:1
04.03.22 01:30 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar under 1:3 1:1,0:0,0:2
26.02.22 22:00 Rimouski Océanic Val-d'Or Foreurs over 3:4ot 1:3,1:0,1:0,0:1
25.02.22 01:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic over 4:3 2:1,1:1,1:1
24.02.22 01:00 Shawinigan Cataractes Rimouski Océanic over 5:3 2:1,1:1,2:1
20.02.22 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rimouski Océanic over 4:3ot 1:0,1:2,1:1,1:0
19.02.22 01:30 Rimouski Océanic Sherbrooke Phoenix under 2:1 0:0,2:0,0:1
16.02.22 01:00 Quebec Remparts Rimouski Océanic under 4:1 0:1,2:0,2:0
12.02.22 22:00 Rimouski Océanic Chicoutimi Saguenéens over 4:2 2:0,1:1,1:1
01:30 Rimouski Océanic Saint John Sea Dogs over 6:1 2:0,1:1,3:0
09.02.22 01:30 Rimouski Océanic Halifax Mooseheads over 5:7 1:4,2:0,2:3
06.02.22 20:00 Saint John Sea Dogs Rimouski Océanic over 6:2 3:0,3:2,0:0
00:00 Moncton Wildcats Rimouski Océanic over 4:3ps 1:1,0:2,2:0,0:0,-:-
18.12.21 22:00 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar over 4:3ot 0:0,1:0,2:3,1:0
01:30 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar under 4:1 2:0,1:1,1:0
12.12.21 21:00 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies under 4:0 3:0,0:0,1:0
11.12.21 22:00 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies over 7:1 5:1,1:0,1:0
05.12.21 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rimouski Océanic over 4:2 0:1,3:0,1:1
04.12.21 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic under 3:2 1:1,1:0,1:1
01:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.11.21 22:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques under 1:2 1:1,0:0,0:1
01:30 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques over 2:4 1:1,0:0,1:3
21.11.21 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rimouski Océanic over 1:6 0:2,0:2,1:2
20.11.21 01:00 Sherbrooke Phoenix Rimouski Océanic over 4:3ot 1:1,1:2,1:0,1:0
18.11.21 01:30 Rimouski Océanic Quebec Remparts under 1:4 0:1,0:0,1:3
14.11.21 21:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs over 4:3ot 0:1,3:1,0:1,1:0
13.11.21 01:30 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 4:3ps 0:0,3:0,0:3,0:0,1:0
06.11.21 23:00 Sherbrooke Phoenix Rimouski Océanic over 4:3 1:1,1:2,2:0
00:00 Quebec Remparts Rimouski Océanic over 1:6 1:0,0:3,0:3
04.11.21 00:30 Rimouski Océanic Cape Breton Screaming Eagles over 5:4 3:1,1:2,1:1
30.10.21 22:00 Val-d'Or Foreurs Rimouski Océanic over 3:4 2:2,0:1,1:1
01:00 Val-d'Or Foreurs Rimouski Océanic under 4:1 3:0,0:1,1:0
29.10.21 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic under 3:2ps 0:2,2:0,0:0,0:0,3:2
24.10.21 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 3:4 2:1,0:1,1:2
23.10.21 22:00 Rimouski Océanic Chicoutimi Saguenéens under 3:0 1:0,1:0,1:0
17.10.21 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 2:10 0:2,1:7,1:1
16.10.21 22:00 Victoriaville Tigres Rimouski Océanic over 1:5 1:2,0:0,0:3
14.10.21 01:30 Rimouski Océanic Sherbrooke Phoenix under 2:3ot 2:1,0:0,0:1,0:1
10.10.21 21:00 Rimouski Océanic Victoriaville Tigres under 3:2ot 0:0,1:0,1:2,1:0
09.10.21 01:30 Rimouski Océanic Chicoutimi Saguenéens under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,3:1
03.10.21 21:00 Rimouski Océanic Quebec Remparts over 3:5 1:0,1:2,1:3
02.10.21 01:00 Quebec Remparts Rimouski Océanic under 2:3 0:1,2:0,0:2

Blainville-Boisbriand Armada


No match found

Rimouski Océanic


No match found

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Quebec Remparts 68 43 4 2 13 127 302 175 104
2. Charlottetown Islanders 68 40 4 7 6 104 283 179 103
3. Saint John Sea Dogs 68 33 7 4 13 110 311 201 98
4. Acadie–Bathurst Titan 68 22 9 6 16 69 280 211 86
5. Halifax Mooseheads 68 24 7 2 26 0 272 272 78
6. Rimouski Océanic 68 19 7 9 17 24 228 204 75
7. Moncton Wildcats 68 10 9 9 22 -65 208 273 65
8. Chicoutimi Saguenéens 68 19 4 6 29 -58 206 264 60
9. Baie-Comeau Drakkar 68 14 5 9 26 -46 201 247 57
10. Cape Breton Screaming Eagles 68 -2 8 7 40 -152 183 335 35

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sherbrooke Phoenix 68 28 9 5 12 72 274 202 97
2. Gatineau Olympiques 68 31 4 14 1 56 249 193 92
3. Shawinigan Cataractes 68 26 7 4 20 45 235 190 84
4. Drummondville Voltigeurs 68 12 8 15 10 -38 214 252 71
5. Blainville-Boisbriand Armada 68 18 6 9 20 -34 225 259 69
6. Rouyn-Noranda Huskies 68 8 10 5 30 -67 190 257 61
7. Val-d'Or Foreurs 68 6 10 7 28 -72 226 298 59
8. Victoriaville Tigres 68 7 9 7 29 -75 176 251 57

Central Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sherbrooke Phoenix 68 28 9 5 12 72 274 202 97
2. Shawinigan Cataractes 68 26 7 4 20 45 235 190 84
3. Drummondville Voltigeurs 68 12 8 15 10 -38 214 252 71
4. Victoriaville Tigres 68 7 9 7 29 -75 176 251 57

East Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Quebec Remparts 68 43 4 2 13 127 302 175 104
2. Rimouski Océanic 68 19 7 9 17 24 228 204 75
3. Chicoutimi Saguenéens 68 19 4 6 29 -58 206 264 60
4. Baie-Comeau Drakkar 68 14 5 9 26 -46 201 247 57

West Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Gatineau Olympiques 68 31 4 14 1 56 249 193 92
2. Blainville-Boisbriand Armada 68 18 6 9 20 -34 225 259 69
3. Rouyn-Noranda Huskies 68 8 10 5 30 -67 190 257 61
4. Val-d'Or Foreurs 68 6 10 7 28 -72 226 298 59

Maritimes Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Charlottetown Islanders 68 40 4 7 6 104 283 179 103
2. Saint John Sea Dogs 68 33 7 4 13 110 311 201 98
3. Acadie–Bathurst Titan 68 22 9 6 16 69 280 211 86
4. Halifax Mooseheads 68 24 7 2 26 0 272 272 78
5. Moncton Wildcats 68 10 9 9 22 -65 208 273 65
6. Cape Breton Screaming Eagles 68 -2 8 7 40 -152 183 335 35
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Quebec Remparts 68 43 4 2 13 127 302 175 104
2. Charlottetown Islanders 68 40 4 7 6 104 283 179 103
3. Saint John Sea Dogs 68 33 7 4 13 110 311 201 98
4. Sherbrooke Phoenix 68 28 9 5 12 72 274 202 97
5. Gatineau Olympiques 68 31 4 14 1 56 249 193 92
6. Acadie–Bathurst Titan 68 22 9 6 16 69 280 211 86
7. Shawinigan Cataractes 68 26 7 4 20 45 235 190 84
8. Halifax Mooseheads 68 24 7 2 26 0 272 272 78
9. Rimouski Océanic 68 19 7 9 17 24 228 204 75
10. Drummondville Voltigeurs 68 12 8 15 10 -38 214 252 71
11. Blainville-Boisbriand Armada 68 18 6 9 20 -34 225 259 69
12. Moncton Wildcats 68 10 9 9 22 -65 208 273 65
13. Rouyn-Noranda Huskies 68 8 10 5 30 -67 190 257 61
14. Chicoutimi Saguenéens 68 19 4 6 29 -58 206 264 60
15. Val-d'Or Foreurs 68 6 10 7 28 -72 226 298 59
16. Baie-Comeau Drakkar 68 14 5 9 26 -46 201 247 57
17. Victoriaville Tigres 68 7 9 7 29 -75 176 251 57
18. Cape Breton Screaming Eagles 68 -2 8 7 40 -152 183 335 35

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Quebec Remparts 34 21 2 1 7 57 134 77 51
2. Charlottetown Islanders 33 23 0 3 4 52 145 93 49
3. Saint John Sea Dogs 34 13 5 2 7 59 165 106 48
4. Acadie–Bathurst Titan 34 13 4 5 3 41 136 95 47
5. Halifax Mooseheads 35 14 3 1 13 2 146 144 41
6. Rimouski Océanic 34 7 6 3 9 20 116 96 41
7. Moncton Wildcats 34 4 5 6 8 -33 99 132 34
8. Chicoutimi Saguenéens 34 11 2 4 11 -21 104 125 34
9. Baie-Comeau Drakkar 34 12 2 2 14 -1 112 113 34
10. Cape Breton Screaming Eagles 34 2 2 5 18 -69 91 160 17

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sherbrooke Phoenix 34 19 4 1 5 52 150 98 55
2. Gatineau Olympiques 34 15 2 9 -3 27 128 101 47
3. Shawinigan Cataractes 34 14 3 3 8 28 113 85 43
4. Drummondville Voltigeurs 34 6 6 6 4 -7 121 128 42
5. Blainville-Boisbriand Armada 34 13 3 3 9 -3 127 130 41
6. Rouyn-Noranda Huskies 34 4 5 3 14 -32 102 134 31
7. Val-d'Or Foreurs 34 6 5 4 10 -21 115 136 36
8. Victoriaville Tigres 34 3 4 3 17 -42 82 124 25

Central Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sherbrooke Phoenix 34 19 4 1 5 52 150 98 55
2. Shawinigan Cataractes 34 14 3 3 8 28 113 85 43
3. Drummondville Voltigeurs 34 6 6 6 4 -7 121 128 42
4. Victoriaville Tigres 34 3 4 3 17 -42 82 124 25

East Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Quebec Remparts 34 21 2 1 7 57 134 77 51
2. Rimouski Océanic 34 7 6 3 9 20 116 96 41
3. Chicoutimi Saguenéens 34 11 2 4 11 -21 104 125 34
4. Baie-Comeau Drakkar 34 12 2 2 14 -1 112 113 34

West Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Gatineau Olympiques 34 15 2 9 -3 27 128 101 47
2. Blainville-Boisbriand Armada 34 13 3 3 9 -3 127 130 41
3. Rouyn-Noranda Huskies 34 4 5 3 14 -32 102 134 31
4. Val-d'Or Foreurs 34 6 5 4 10 -21 115 136 36

Maritimes Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Charlottetown Islanders 33 23 0 3 4 52 145 93 49
2. Saint John Sea Dogs 34 13 5 2 7 59 165 106 48
3. Acadie–Bathurst Titan 34 13 4 5 3 41 136 95 47
4. Halifax Mooseheads 35 14 3 1 13 2 146 144 41
5. Moncton Wildcats 34 4 5 6 8 -33 99 132 34
6. Cape Breton Screaming Eagles 34 2 2 5 18 -69 91 160 17
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sherbrooke Phoenix 34 19 4 1 5 52 150 98 55
2. Quebec Remparts 34 21 2 1 7 57 134 77 51
3. Charlottetown Islanders 33 23 0 3 4 52 145 93 49
4. Saint John Sea Dogs 34 13 5 2 7 59 165 106 48
5. Acadie–Bathurst Titan 34 13 4 5 3 41 136 95 47
6. Gatineau Olympiques 34 15 2 9 -3 27 128 101 47
7. Shawinigan Cataractes 34 14 3 3 8 28 113 85 43
8. Drummondville Voltigeurs 34 6 6 6 4 -7 121 128 42
9. Rimouski Océanic 34 7 6 3 9 20 116 96 41
10. Blainville-Boisbriand Armada 34 13 3 3 9 -3 127 130 41
11. Halifax Mooseheads 35 14 3 1 13 2 146 144 41
12. Val-d'Or Foreurs 34 6 5 4 10 -21 115 136 36
13. Baie-Comeau Drakkar 34 12 2 2 14 -1 112 113 34
14. Chicoutimi Saguenéens 34 11 2 4 11 -21 104 125 34
15. Moncton Wildcats 34 4 5 6 8 -33 99 132 34
16. Rouyn-Noranda Huskies 34 4 5 3 14 -32 102 134 31
17. Victoriaville Tigres 34 3 4 3 17 -42 82 124 25
18. Cape Breton Screaming Eagles 34 2 2 5 18 -69 91 160 17

Eastern Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Quebec Remparts 34 22 2 1 6 70 168 98 53
2. Charlottetown Islanders 35 17 4 4 2 52 138 86 54
3. Saint John Sea Dogs 34 20 2 2 6 51 146 95 50
4. Acadie–Bathurst Titan 34 9 5 1 13 28 144 116 39
5. Halifax Mooseheads 33 10 4 1 13 -2 126 128 37
6. Rimouski Océanic 34 12 1 6 8 4 112 108 34
7. Moncton Wildcats 34 6 4 3 14 -32 109 141 31
8. Chicoutimi Saguenéens 34 8 2 2 18 -37 102 139 26
9. Baie-Comeau Drakkar 34 2 3 7 12 -45 89 134 23
10. Cape Breton Screaming Eagles 34 -4 6 2 22 -83 92 175 18

Western Conference

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sherbrooke Phoenix 34 9 5 4 7 20 124 104 42
2. Gatineau Olympiques 34 16 2 5 4 29 121 92 45
3. Shawinigan Cataractes 34 12 4 1 12 17 122 105 41
4. Drummondville Voltigeurs 34 6 2 9 6 -31 93 124 29
5. Blainville-Boisbriand Armada 34 5 3 6 11 -31 98 129 28
6. Rouyn-Noranda Huskies 34 4 5 2 16 -35 88 123 30
7. Val-d'Or Foreurs 34 0 5 3 18 -51 111 162 23
8. Victoriaville Tigres 34 4 5 4 12 -33 94 127 32

Central Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Sherbrooke Phoenix 34 9 5 4 7 20 124 104 42
2. Shawinigan Cataractes 34 12 4 1 12 17 122 105 41
3. Drummondville Voltigeurs 34 6 2 9 6 -31 93 124 29
4. Victoriaville Tigres 34 4 5 4 12 -33 94 127 32

East Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Quebec Remparts 34 22 2 1 6 70 168 98 53
2. Rimouski Océanic 34 12 1 6 8 4 112 108 34
3. Chicoutimi Saguenéens 34 8 2 2 18 -37 102 139 26
4. Baie-Comeau Drakkar 34 2 3 7 12 -45 89 134 23

West Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Gatineau Olympiques 34 16 2 5 4 29 121 92 45
2. Blainville-Boisbriand Armada 34 5 3 6 11 -31 98 129 28
3. Rouyn-Noranda Huskies 34 4 5 2 16 -35 88 123 30
4. Val-d'Or Foreurs 34 0 5 3 18 -51 111 162 23

Maritimes Division

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Charlottetown Islanders 35 17 4 4 2 52 138 86 54
2. Saint John Sea Dogs 34 20 2 2 6 51 146 95 50
3. Acadie–Bathurst Titan 34 9 5 1 13 28 144 116 39
4. Halifax Mooseheads 33 10 4 1 13 -2 126 128 37
5. Moncton Wildcats 34 6 4 3 14 -32 109 141 31
6. Cape Breton Screaming Eagles 34 -4 6 2 22 -83 92 175 18
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Charlottetown Islanders 35 17 4 4 2 52 138 86 54
2. Quebec Remparts 34 22 2 1 6 70 168 98 53
3. Saint John Sea Dogs 34 20 2 2 6 51 146 95 50
4. Gatineau Olympiques 34 16 2 5 4 29 121 92 45
5. Sherbrooke Phoenix 34 9 5 4 7 20 124 104 42
6. Shawinigan Cataractes 34 12 4 1 12 17 122 105 41
7. Acadie–Bathurst Titan 34 9 5 1 13 28 144 116 39
8. Halifax Mooseheads 33 10 4 1 13 -2 126 128 37
9. Rimouski Océanic 34 12 1 6 8 4 112 108 34
10. Victoriaville Tigres 34 4 5 4 12 -33 94 127 32
11. Moncton Wildcats 34 6 4 3 14 -32 109 141 31
12. Rouyn-Noranda Huskies 34 4 5 2 16 -35 88 123 30
13. Drummondville Voltigeurs 34 6 2 9 6 -31 93 124 29
14. Blainville-Boisbriand Armada 34 5 3 6 11 -31 98 129 28
15. Chicoutimi Saguenéens 34 8 2 2 18 -37 102 139 26
16. Baie-Comeau Drakkar 34 2 3 7 12 -45 89 134 23
17. Val-d'Or Foreurs 34 0 5 3 18 -51 111 162 23
18. Cape Breton Screaming Eagles 34 -4 6 2 22 -83 92 175 18