Žlobin VS Gomel
Žlobin |
Gomel |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Žlobin (T1) VS Gomel (T2)
Žlobin
Gomel
Zaujímavé
Žlobin
- Až 36 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 60 zápasov, to je až 60%.
- Žlobin ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
Gomel
- 38 z celkového počtu 60 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
- Gomel ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 30 z 50 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Belarus / Ekstralegue / 2022/2023 | ||||||
18.03.2023 | 14:55 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
16.03.2023 | 17:25 | Žlobin | Gomel | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
14.03.2023 | 17:25 | Žlobin | Gomel | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
12.03.2023 | 13:25 | Gomel | Žlobin | 2:3ot | 0:1,2:1,0:0,0:1 | |
10.03.2023 | 17:25 | Gomel | Žlobin | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
18.02.2023 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 5:2 | 3:2,1:0,1:0 | |
23.11.2022 | 18:10 | Gomel | Žlobin | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
21.11.2022 | 18:10 | Gomel | Žlobin | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
12.09.2022 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 3:4 | 0:2,1:1,2:1 | |
10.09.2022 | 12:40 | Žlobin | Gomel | 2:3 | 1:0,0:2,1:1 | |
13.08.2022 | 16:00 | Gomel | Žlobin | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
19.02.2022 | 10:45 | Žlobin | Gomel | 8:1 | 3:1,1:0,4:0 | |
30.01.2022 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 2:4 | 0:1,1:2,1:1 | |
12.01.2022 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 3:5 | 1:2,2:2,0:1 | |
03.01.2022 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:2 | 2:1,0:1,1:0 | |
15.11.2021 | 16:45 | Gomel | Žlobin | 7:6 | 0:3,6:2,1:1 | |
24.10.2021 | 11:55 | Žlobin | Gomel | 4:5otps | 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1 | |
09.08.2021 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
Belarus / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
04.02.2021 | 16:45 | Žlobin | Gomel | 4:2 | 1:1,2:0,1:1 | |
16.01.2021 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
09.01.2021 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 5:6 | 2:1,2:2,1:3 | |
14.11.2020 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
20.10.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 2:0,1:3,2:1 | |
29.09.2020 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 5:4ot | 3:1,1:2,0:1,1:0 | |
07.09.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
18.08.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 1:0,1:2,3:2 | |
Belarus / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
24.02.2020 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
01.02.2020 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 4:3otps | 0:0,1:1,2:2,0:0,2:1 | |
21.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
04.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:5 | 1:2,1:2,2:1 | |
17.12.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2otps | 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2 | |
05.12.2019 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 2:5 | 0:1,1:4,1:0 | |
02.11.2019 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
26.10.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 2:3ot | 1:0,0:0,1:2,0:1 | |
22.09.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
08.09.2019 | 16:00 | Gomel | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
09.02.2019 | 11:00 | Gomel | Žlobin | 2:1ot | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
22.01.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 3:2 | 2:0,0:2,1:0 | |
22.12.2018 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
15.12.2018 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
30.10.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:0otps | 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
20.10.2018 | 12:00 | Gomel | Žlobin | 1:2ot | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
22.09.2018 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
11.09.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
10.08.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:3 | 2:1,2:0,1:2 | |
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
24.02.2018 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
20.01.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
28.12.2017 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
14.10.2017 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
12.10.2017 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 |
Žlobin |
16 - 10 - 24 |
Gomel |
Žlobin
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
18.03.23 | 14:55 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
16.03.23 | 17:25 | Žlobin | Gomel | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
14.03.23 | 17:25 | Žlobin | Gomel | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
12.03.23 | 13:25 | Gomel | Žlobin | 2:3ot | 0:1,2:1,0:0,0:1 | |
10.03.23 | 17:25 | Gomel | Žlobin | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
24.02.23 | 17:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 7:2 | 3:0,2:0,2:2 | |
22.02.23 | 17:25 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 4:1 | 2:0,1:1,1:0 | |
18.02.23 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 5:2 | 3:2,1:0,1:0 | |
16.02.23 | 17:00 | Vitebsk | Žlobin | 2:5 | 0:1,0:3,2:1 | |
14.02.23 | 17:00 | Novopolock | Žlobin | 2:1ps | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
04.02.23 | 10:25 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 4:3 | 0:0,3:3,1:0 | |
02.02.23 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 3:2 | 2:1,1:0,0:1 | |
31.01.23 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 2:3 | 0:1,1:0,1:2 | |
28.01.23 | 12:00 | Žlobin | Brest | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
26.01.23 | 17:00 | Žlobin | Lida | 8:2 | 2:1,5:1,1:0 | |
24.01.23 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 2:3 | 1:1,1:2,0:0 | |
19.01.23 | 17:00 | Brest | Žlobin | 1:2ot | 0:0,1:1,0:0,0:1 | |
17.01.23 | 17:00 | Brest | Žlobin | 2:4 | 1:2,0:1,1:1 | |
14.01.23 | 12:00 | Žlobin | Vitebsk | 4:3ot | 1:1,1:1,1:1,1:0 | |
12.01.23 | 15:55 | Žlobin | Vitebsk | 2:5 | 1:0,0:2,1:3 | |
08.01.23 | 10:55 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
06.01.23 | 15:55 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
03.01.23 | 18:10 | Žlobin | Junost Minsk | 4:5 | 1:2,2:1,1:2 | |
30.12.22 | 15:00 | Žlobin | Lida | 7:0 | 1:0,2:0,4:0 | |
28.12.22 | 17:00 | Žlobin | Lida | 6:3 | 3:2,1:0,2:1 | |
21.12.22 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
19.12.22 | 17:10 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 2:1 | 2:0,0:0,0:1 | |
10.12.22 | 13:25 | Žlobin | Něman Grodno | 2:5 | 0:2,2:2,0:1 | |
08.12.22 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 1:3 | 1:1,0:2,0:0 | |
04.12.22 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 2:7 | 0:5,1:1,1:1 | |
02.12.22 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 1:6 | 1:0,0:1,0:5 | |
28.11.22 | 17:00 | Žlobin | Novopolock | 3:2 | 0:0,1:1,2:1 | |
26.11.22 | 10:00 | Žlobin | Novopolock | 3:2 | 1:0,1:0,1:2 | |
23.11.22 | 18:10 | Gomel | Žlobin | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
21.11.22 | 18:10 | Gomel | Žlobin | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
17.11.22 | 17:00 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 2:5 | 0:2,1:3,1:0 | |
15.11.22 | 17:00 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 3:2ot | 0:0,0:0,2:2,1:0 | |
06.11.22 | 15:00 | Junost Minsk | Žlobin | 6:1 | 2:1,2:0,2:0 | |
04.11.22 | 17:55 | Junost Minsk | Žlobin | 4:3 | 1:1,3:2,0:0 | |
30.10.22 | 12:00 | Žlobin | Brest | 2:3ot | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
28.10.22 | 18:00 | Žlobin | Brest | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
24.10.22 | 18:00 | Vitebsk | Žlobin | 3:2ps | 1:1,1:1,0:0,0:0,-:- | |
22.10.22 | 16:00 | Vitebsk | Žlobin | 1:3 | 0:1,0:2,1:0 | |
19.10.22 | 18:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 5:3 | 1:1,1:2,3:0 | |
17.10.22 | 18:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 1:5 | 0:1,0:1,1:3 | |
13.10.22 | 18:00 | Lida | Žlobin | 3:4ot | 1:2,1:1,1:0,0:1 | |
11.10.22 | 18:00 | Lida | Žlobin | 4:7 | 0:3,1:2,3:2 | |
07.10.22 | 18:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 2:1 | 0:0,0:1,2:0 | |
05.10.22 | 18:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
29.09.22 | 19:10 | Něman Grodno | Žlobin | 1:3 | 0:0,1:0,0:3 | |
19:10 | Něman Grodno | Žlobin | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | ||
25.09.22 | 13:25 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 3:2ps | 1:1,1:1,0:0,0:0,-:- | |
23.09.22 | 18:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 8:4 | 3:0,3:3,2:1 | |
19.09.22 | 18:00 | Novopolock | Žlobin | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
17.09.22 | 16:00 | Novopolock | Žlobin | 2:3 | 1:0,0:1,1:2 | |
12.09.22 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 3:4 | 0:2,1:1,2:1 | |
10.09.22 | 12:40 | Žlobin | Gomel | 2:3 | 1:0,0:2,1:1 | |
06.09.22 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 3:4ps | 1:0,0:1,2:2,0:0,-:- | |
04.09.22 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 3:2ps | 1:0,1:0,0:2,0:0,-:- | |
31.08.22 | 17:55 | Žlobin | Junost Minsk | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 |
Gomel
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
18.03.23 | 14:55 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
16.03.23 | 17:25 | Žlobin | Gomel | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
14.03.23 | 17:25 | Žlobin | Gomel | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
12.03.23 | 13:25 | Gomel | Žlobin | 2:3ot | 0:1,2:1,0:0,0:1 | |
10.03.23 | 17:25 | Gomel | Žlobin | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
24.02.23 | 17:55 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 5:4 | 3:1,2:1,0:2 | |
22.02.23 | 17:00 | Gomel | Novopolock | 6:1 | 4:0,2:1,0:0 | |
18.02.23 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 5:2 | 3:2,1:0,1:0 | |
16.02.23 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 2:4 | 0:1,1:3,1:0 | |
14.02.23 | 17:55 | Gomel | Vitebsk | 6:3 | 1:1,4:1,1:1 | |
04.02.23 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 5:2 | 1:1,3:1,1:0 | |
02.02.23 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
31.01.23 | 17:55 | Junost Minsk | Gomel | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
28.01.23 | 12:00 | Gomel | Lida | 1:4 | 1:3,0:0,0:1 | |
26.01.23 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 1:5 | 0:0,0:2,1:3 | |
24.01.23 | 17:00 | Gomel | Brest | 5:3 | 1:0,3:2,1:1 | |
19.01.23 | 17:00 | Gomel | Lida | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
17.01.23 | 17:00 | Gomel | Lida | 4:3 | 1:2,1:0,2:1 | |
14.01.23 | 15:00 | Něman Grodno | Gomel | 1:2ps | 0:1,1:0,0:0,0:0,-:- | |
12.01.23 | 18:10 | Něman Grodno | Gomel | 4:1 | 2:0,2:1,0:0 | |
09.01.23 | 17:25 | Gomel | Novopolock | 5:0 | 3:0,2:0,0:0 | |
07.01.23 | 13:55 | Gomel | Novopolock | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
03.01.23 | 15:55 | Gomel | Vitebsk | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
29.12.22 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
27.12.22 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 0:5 | 0:3,0:0,0:2 | |
22.12.22 | 17:00 | Gomel | Brest | 3:2 | 1:0,2:2,0:0 | |
20.12.22 | 18:10 | Gomel | Brest | 3:4ps | 0:1,3:1,0:1,0:0,-:- | |
10.12.22 | 12:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 2:4 | 0:0,2:2,0:2 | |
08.12.22 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 4:2 | 0:2,1:0,3:0 | |
05.12.22 | 17:10 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
03.12.22 | 15:55 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
28.11.22 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 1:3 | 1:1,0:2,0:0 | |
26.11.22 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 1:2 | 0:2,0:0,1:0 | |
23.11.22 | 18:10 | Gomel | Žlobin | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
21.11.22 | 18:10 | Gomel | Žlobin | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
16.11.22 | 17:00 | Gomel | Junost Minsk | 5:3 | 4:1,1:1,0:1 | |
14.11.22 | 17:55 | Gomel | Junost Minsk | 4:3ps | 0:1,2:1,1:1,0:0,-:- | |
06.11.22 | 15:00 | Vitebsk | Gomel | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
04.11.22 | 17:00 | Vitebsk | Gomel | 1:3 | 0:0,0:1,1:2 | |
31.10.22 | 17:00 | Lida | Gomel | 4:3ot | 1:0,0:2,2:1,1:0 | |
29.10.22 | 16:00 | Lida | Gomel | 4:6 | 1:1,1:1,2:4 | |
24.10.22 | 18:00 | Gomel | Něman Grodno | 2:3ot | 0:0,1:2,1:0,0:1 | |
22.10.22 | 12:00 | Gomel | Něman Grodno | 3:1 | 1:0,2:0,0:1 | |
18.10.22 | 18:00 | Novopolock | Gomel | 3:4 | 2:0,0:2,1:2 | |
16.10.22 | 16:00 | Novopolock | Gomel | 2:4 | 1:3,1:0,0:1 | |
13.10.22 | 18:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 3:2ps | 0:1,0:0,2:1,0:0,-:- | |
11.10.22 | 18:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 0:3 | 0:0,0:0,0:3 | |
06.10.22 | 18:00 | Brest | Gomel | 1:2ps | 0:1,0:0,1:0,0:0,-:- | |
04.10.22 | 17:45 | Brest | Gomel | 0:7 | 0:1,0:1,0:5 | |
01.10.22 | 13:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 0:2,1:0,1:1 | |
29.09.22 | 16:55 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 1:3 | 1:2,0:1,0:0 | |
24.09.22 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 2:3ps | 1:2,1:0,0:0,0:0,-:- | |
22.09.22 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
19.09.22 | 18:05 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 3:4ps | 2:1,1:2,0:0,0:0,-:- | |
17.09.22 | 13:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 7:0 | 3:0,2:0,2:0 | |
12.09.22 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 3:4 | 0:2,1:1,2:1 | |
10.09.22 | 12:40 | Žlobin | Gomel | 2:3 | 1:0,0:2,1:1 | |
07.09.22 | 18:00 | Junost Minsk | Gomel | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
05.09.22 | 18:00 | Junost Minsk | Gomel | 3:1 | 1:1,2:0,0:0 | |
31.08.22 | 18:00 | Gomel | Vitebsk | 2:3ps | 1:1,0:1,1:0,0:0,-:- |
Žlobin
No match found
Gomel
No match found
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |