Žlobin VS Khimvolokno Mogilev


Žlobin

Khimvolokno Mogilev

not draw --3--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Žlobin (T1) VS Khimvolokno Mogilev (T2)

Žlobin

Khimvolokno Mogilev

Zaujímavé

Žlobin

  • Počet remíz tímu Žlobin je až 15 z celkového počtu 42 zápasov, čo je až 36%.

Khimvolokno Mogilev

  • 57% prehier (24 zápasov) z celkového počtu 42 tímu Khimvolokno Mogilev nenasvedčuje, že by to Žlobin mal mať ťažké. V prospech mužstva Žlobin hraje ešte aj výhoda domáceho prostredia.
  • 35 z celkového počtu 42 zápasov tímu Khimvolokno Mogilev skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 83%.

H2H

  • Z 19 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 14, čo je 74%.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 11 z 19 zápasov.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022
06.11.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:7 0:3,0:2,1:2
07.08.2021 16:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,2:0,2:1
Belarus / Ekstralegue / 2020/2021
18.02.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 3:5 1:0,1:3,1:2
30.01.2021 11:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:0,1:0,0:2
29.12.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 1:3 0:1,1:1,0:1
05.12.2020 15:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 9:0 2:0,3:0,4:0
22.10.2020 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:6 0:3,0:3,1:0
15.10.2020 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:4 2:2,2:0,1:2
10.09.2020 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 3:2 0:1,2:0,1:1
Belarus / Ekstralegue / 2019/2020
19.11.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 1:2otps 0:0,1:0,0:1,0:0,0:3
16.10.2019 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:1,2:0,2:0
27.09.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 4:2 2:1,2:1,0:0
05.09.2019 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:1,0:0,0:1
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019
11.04.2019 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:1 0:0,3:1,2:0
30.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 3:5 1:1,1:2,1:2
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018
25.11.2017 11:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:7 0:2,0:3,1:2
08.09.2017 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 6:2 0:1,3:0,3:1
21.08.2017 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 0:5 0:0,0:3,0:2

Žlobin

14 - 1 - 4

Khimvolokno Mogilev

Žlobin


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
12.01.22 17:00 Žlobin Gomel over 3:5 1:2,2:2,0:1
05.01.22 17:25 Lokomotiv Orsha Žlobin under 1:2 0:1,1:0,0:1
03.01.22 17:00 Gomel Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
29.12.21 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
25.12.21 12:00 Brest Žlobin under 0:4 0:1,0:3,0:0
23.12.21 16:45 Lida Žlobin over 2:5 2:1,0:3,0:1
21.12.21 17:25 Něman Grodno Žlobin under 3:0 1:0,1:0,1:0
11.12.21 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:0,3:0,0:1
09.12.21 16:45 Žlobin Junost Minsk over 5:7 0:1,2:2,3:4
07.12.21 16:45 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 3:4ps 1:1,1:1,1:1,0:0,0:3
04.12.21 12:00 Novopolock Žlobin under 2:3 0:0,2:3,0:0
02.12.21 17:00 Novopolock Žlobin over 4:3ps 1:0,2:0,0:3,0:0,2:0
27.11.21 15:00 Žlobin Brest over 4:2 2:0,1:0,1:2
25.11.21 17:00 Žlobin Lida under 2:3 0:1,2:0,0:2
23.11.21 16:45 Žlobin Něman Grodno under 1:2ot 0:1,1:0,0:0,0:1
15.11.21 16:45 Gomel Žlobin over 7:6 0:3,6:2,1:1
06.11.21 15:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:7 0:3,0:2,1:2
31.10.21 12:40 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
29.10.21 17:55 Junost Minsk Žlobin over 3:4ps 1:1,2:0,0:2,0:0,1:3
27.10.21 17:45 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 1:3 0:2,1:1,0:0
24.10.21 11:55 Žlobin Gomel over 4:5ps 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1
22.10.21 18:00 Žlobin Vitebsk under 2:1ot 1:0,0:1,0:0,1:0
20.10.21 18:00 Žlobin Vitebsk over 4:5ps 0:2,3:2,1:0,0:0,0:2
17.10.21 16:00 Brest Žlobin over 3:4ot 1:1,2:0,0:2,0:1
15.10.21 18:00 Lida Žlobin over 2:5 1:1,0:3,1:1
13.10.21 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:3 1:0,4:1,0:2
09.10.21 13:25 Žlobin Lokomotiv Orsha under 3:1 1:0,2:1,0:0
07.10.21 17:45 Žlobin Lokomotiv Orsha over 4:2 0:0,2:2,2:0
03.10.21 13:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 5:1 3:0,1:1,1:0
01.10.21 18:00 Žlobin Junost Minsk over 4:3ps 1:2,1:0,1:1,0:0,4:3
29.09.21 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 4:3ps 0:0,3:2,0:1,0:0,2:0
25.09.21 13:00 Vitebsk Žlobin over 2:5 1:3,0:0,1:2
23.09.21 18:00 Vitebsk Žlobin over 0:6 0:1,0:1,0:4
19.09.21 12:45 Žlobin Brest under 1:2ps 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
17.09.21 18:00 Žlobin Lida under 2:1ot 1:0,0:0,0:1,1:0
15.09.21 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
10.09.21 18:00 Žlobin Novopolock under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.09.21 17:45 Žlobin Novopolock under 2:1ps 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
04.09.21 12:45 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.21 18:00 Junost Minsk Žlobin over 3:4ot 1:1,1:0,1:2,0:1
31.08.21 17:45 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 3:4 0:1,2:2,1:1

Khimvolokno Mogilev


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
09.01.22 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 2:1ps 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
07.01.22 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 0:3 0:0,0:1,0:2
29.12.21 16:45 Khimvolokno Mogilev Gomel over 0:6 0:1,0:1,0:4
25.12.21 15:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:0,2:1,1:0
23.12.21 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 3:1 0:0,0:0,3:1
21.12.21 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 1:2ps 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
15.12.21 16:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 0:2 0:0,0:0,0:2
11.12.21 12:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:2 0:0,0:2,0:0
09.12.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk under 2:3ot 1:1,1:0,0:1,0:1
04.12.21 15:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.12.21 17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 2:3ps 1:1,1:1,0:0,0:0,2:3
29.11.21 16:45 Khimvolokno Mogilev Gomel under 0:3 0:0,0:0,0:3
27.11.21 15:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 0:3 0:2,0:1,0:0
25.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 3:1 1:1,2:0,0:0
23.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 3:0 0:0,2:0,1:0
19.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:1 0:0,0:1,2:0
17.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 3:2ps 0:1,2:0,0:1,0:0,3:2
06.11.21 15:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:7 0:3,0:2,1:2
31.10.21 15:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev under 1:0 1:0,0:0,0:0
29.10.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 5:2 3:1,1:0,1:1
27.10.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 0:1 0:0,0:1,0:0
22.10.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1 1:0,1:0,0:1
20.10.21 17:45 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1ot 0:1,1:0,0:0,1:0
17.10.21 13:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 4:2 3:0,1:1,0:1
15.10.21 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 4:2 0:0,1:2,3:0
13.10.21 18:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 2:3ps 1:1,1:1,0:0,0:0,2:3
09.10.21 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:1,0:0,1:0
07.10.21 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:0 2:0,0:0,0:0
03.10.21 16:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
01.10.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
29.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 1:2ot 0:0,1:1,0:0,0:1
25.09.21 16:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,2:0,1:0
19.09.21 16:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
17.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 1:0,0:3,0:1
15.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 1:2ps 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
10.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
08.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 3:1 0:1,0:0,3:0
04.09.21 13:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 3:1,0:0,1:1
02.09.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 2:0 1:0,0:0,1:0
31.08.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 2:1 0:0,1:1,1:0

Žlobin


Date Time HOME AWAY  
30.01.2022 15:00 Gomel Žlobin H2H
04.02.2022 17:00 Vitebsk Žlobin H2H
06.02.2022 15:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
17.02.2022 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
19.02.2022 15:00 Žlobin Gomel H2H
24.02.2022 17:00 Žlobin Junost Minsk H2H
26.02.2022 15:00 Junost Minsk Žlobin H2H

Khimvolokno Mogilev


Date Time HOME AWAY  
29.01.2022 15:00 Lida Khimvolokno Mogilev H2H
03.02.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock H2H
05.02.2022 12:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna H2H
14.02.2022 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
16.02.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida H2H
20.02.2022 15:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
22.02.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev H2H

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 47 22 6 7 -1 49 131 82 75
2. Žlobin 47 10 11 6 3 42 146 104 70
3. Gomel 47 18 6 6 5 38 139 101 66
4. Shakhtar Soligorsk 47 13 8 4 10 29 126 97 62
5. Vitebsk 47 10 8 8 5 9 116 107 60
6. Něman Grodno 47 14 4 7 11 22 123 101 51

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 47 18 3 4 15 -10 110 120 52
2. Lokomotiv Orsha 47 10 6 7 11 4 97 93 51
3. Novopolock 47 5 8 6 14 -11 87 98 48
4. Brest 47 6 5 8 15 -43 80 123 40
5. Khimvolokno Mogilev 47 5 5 6 20 -53 58 111 36
6. Lida 47 3 4 5 26 -76 85 161 27
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 47 22 6 7 -1 49 131 82 75
2. Žlobin 47 10 11 6 3 42 146 104 70
3. Gomel 47 18 6 6 5 38 139 101 66
4. Shakhtar Soligorsk 47 13 8 4 10 29 126 97 62
5. Vitebsk 47 10 8 8 5 9 116 107 60
6. Dinamo Maladzyechna 47 18 3 4 15 -10 110 120 52
7. Něman Grodno 47 14 4 7 11 22 123 101 51
8. Lokomotiv Orsha 47 10 6 7 11 4 97 93 51
9. Novopolock 47 5 8 6 14 -11 87 98 48
10. Brest 47 6 5 8 15 -43 80 123 40
11. Khimvolokno Mogilev 47 5 5 6 20 -53 58 111 36
12. Lida 47 3 4 5 26 -76 85 161 27

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 24 12 3 4 -2 25 64 39 40
2. Žlobin 24 1 7 5 -1 16 70 54 35
3. Gomel 25 12 2 3 3 22 77 55 35
4. Shakhtar Soligorsk 22 9 4 1 3 33 70 37 35
5. Vitebsk 23 5 4 4 2 4 59 55 30
6. Něman Grodno 23 5 1 4 8 -2 56 58 18

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 24 12 1 1 8 8 56 48 29
2. Lokomotiv Orsha 25 5 5 3 4 13 60 47 33
3. Novopolock 24 4 3 3 8 -11 42 53 23
4. Brest 22 4 2 4 6 -13 37 50 20
5. Khimvolokno Mogilev 23 5 2 4 6 -22 29 51 22
6. Lida 23 0 2 2 15 -39 46 85 10
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 24 12 3 4 -2 25 64 39 40
2. Shakhtar Soligorsk 22 9 4 1 3 33 70 37 35
3. Žlobin 24 1 7 5 -1 16 70 54 35
4. Gomel 25 12 2 3 3 22 77 55 35
5. Lokomotiv Orsha 25 5 5 3 4 13 60 47 33
6. Vitebsk 23 5 4 4 2 4 59 55 30
7. Dinamo Maladzyechna 24 12 1 1 8 8 56 48 29
8. Novopolock 24 4 3 3 8 -11 42 53 23
9. Khimvolokno Mogilev 23 5 2 4 6 -22 29 51 22
10. Brest 22 4 2 4 6 -13 37 50 20
11. Něman Grodno 23 5 1 4 8 -2 56 58 18
12. Lida 23 0 2 2 15 -39 46 85 10

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 23 10 3 3 1 24 67 43 35
2. Žlobin 23 9 4 1 4 26 76 50 35
3. Gomel 22 6 4 3 2 16 62 46 31
4. Shakhtar Soligorsk 25 4 4 3 7 -4 56 60 27
5. Vitebsk 24 5 4 4 3 5 57 52 30
6. Něman Grodno 24 9 3 3 3 24 67 43 33

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 23 6 2 3 7 -18 54 72 23
2. Lokomotiv Orsha 22 5 1 4 7 -9 37 46 18
3. Novopolock 23 1 5 3 6 0 45 45 25
4. Brest 25 2 3 4 9 -30 43 73 20
5. Khimvolokno Mogilev 24 0 3 2 14 -31 29 60 14
6. Lida 24 3 2 3 11 -37 39 76 17
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 23 10 3 3 1 24 67 43 35
2. Žlobin 23 9 4 1 4 26 76 50 35
3. Něman Grodno 24 9 3 3 3 24 67 43 33
4. Gomel 22 6 4 3 2 16 62 46 31
5. Vitebsk 24 5 4 4 3 5 57 52 30
6. Shakhtar Soligorsk 25 4 4 3 7 -4 56 60 27
7. Novopolock 23 1 5 3 6 0 45 45 25
8. Dinamo Maladzyechna 23 6 2 3 7 -18 54 72 23
9. Brest 25 2 3 4 9 -30 43 73 20
10. Lokomotiv Orsha 22 5 1 4 7 -9 37 46 18
11. Lida 24 3 2 3 11 -37 39 76 17
12. Khimvolokno Mogilev 24 0 3 2 14 -31 29 60 14