Gomel VS Vitebsk


Gomel

Vitebsk

not draw --10--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Gomel (T1) VS Vitebsk (T2)

Gomel

Vitebsk

Zaujímavé

Gomel

  • Gomel has won 55% of matches (out of a total number of 42 matches, Gomel won 23).
  • Až 28 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 67%.
  • Gomel ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • Gomel už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Gomel už 10 zápasov v rade neremízovali.

Vitebsk

  • 36% zápasov tímu Vitebsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 42 zápasov.
  • 29 z celkového počtu 42 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Vitebsk už 6 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 75%.
  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Belarus / Ekstralegue / 2021/2022
06.11.2021 12:00 Vitebsk Gomel over 3:4 1:2,1:1,1:1
04.11.2021 16:45 Vitebsk Gomel under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
03.08.2021 18:00 Gomel Vitebsk over 5:3 3:0,1:1,1:2
Belarus / Cup / 2020/2021
06.08.2020 18:00 Gomel Vitebsk under 4:0 3:0,0:0,1:0
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019
13.04.2019 12:00 Vitebsk Gomel under 1:2ot 0:0,1:1,0:0,0:1
10.04.2019 18:00 Gomel Vitebsk over 8:1 5:1,1:0,2:0
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018
02.11.2017 17:00 Vitebsk Gomel under 2:3 0:1,1:1,1:1
28.09.2017 18:00 Gomel Vitebsk over 9:1 2:0,3:0,4:1

Gomel

6 - 2 - 0

Vitebsk

Gomel


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
12.01.22 17:00 Žlobin Gomel over 3:5 1:2,2:2,0:1
03.01.22 17:00 Gomel Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
29.12.21 16:45 Khimvolokno Mogilev Gomel over 0:6 0:1,0:1,0:4
25.12.21 15:00 Lida Gomel under 1:2 1:0,0:1,0:1
23.12.21 17:00 Něman Grodno Gomel over 1:7 0:3,1:4,0:0
21.12.21 16:45 Brest Gomel over 5:4 0:1,3:2,2:1
13.12.21 16:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 7:3 0:0,3:2,4:1
11.12.21 15:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 6:0 1:0,4:0,1:0
07.12.21 16:10 Gomel Junost Minsk under 1:2 0:0,0:2,1:0
04.12.21 10:25 Lokomotiv Orsha Gomel under 1:3 1:1,0:0,0:2
02.12.21 16:45 Lokomotiv Orsha Gomel over 4:3ot 1:1,2:2,0:0,1:0
29.11.21 16:45 Khimvolokno Mogilev Gomel under 0:3 0:0,0:0,0:3
27.11.21 12:00 Gomel Lida under 3:1 1:0,2:1,0:0
25.11.21 16:45 Gomel Něman Grodno under 1:4 0:2,1:0,0:2
23.11.21 17:00 Gomel Brest under 3:2ps 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
15.11.21 16:45 Gomel Žlobin over 7:6 0:3,6:2,1:1
06.11.21 12:00 Vitebsk Gomel over 3:4 1:2,1:1,1:1
04.11.21 16:45 Vitebsk Gomel under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
31.10.21 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:2ps 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
29.10.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 6:1 1:0,4:1,1:0
27.10.21 18:00 Junost Minsk Gomel under 1:4 0:2,0:2,1:0
24.10.21 11:55 Žlobin Gomel over 4:5ps 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1
22.10.21 18:00 Gomel Novopolock under 4:1 1:0,1:0,2:1
20.10.21 18:00 Gomel Novopolock under 2:3ps 0:1,0:1,2:0,0:0,4:5
17.10.21 16:00 Lida Gomel under 0:1 0:0,0:0,0:1
15.10.21 16:55 Něman Grodno Gomel under 1:3 1:0,0:2,0:1
13.10.21 17:45 Brest Gomel under 1:2ps 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
09.10.21 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:1,0:0,1:0
07.10.21 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:0 2:0,0:0,0:0
03.10.21 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:1,0:1,3:1
01.10.21 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 7:1 1:0,2:1,4:0
29.09.21 17:45 Gomel Junost Minsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
25.09.21 16:00 Novopolock Gomel under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.09.21 18:00 Novopolock Gomel under 2:3ot 0:1,1:1,1:0,0:1
19.09.21 13:00 Gomel Lida under 2:3 0:1,1:2,1:0
17.09.21 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,2:0,1:0
15.09.21 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
10.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 1:2ps 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
08.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 3:2 0:1,3:0,0:1
04.09.21 13:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.09.21 17:45 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:0 0:0,2:0,1:0
31.08.21 19:00 Junost Minsk Gomel under 2:1ot 0:1,1:0,0:0,1:0

Vitebsk


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
09.01.22 10:45 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 4:3ot 0:2,2:1,1:0,1:0
07.01.22 12:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
05.01.22 17:00 Novopolock Vitebsk over 4:3ps 0:2,2:1,1:0,0:0,-:-
29.12.21 17:00 Novopolock Vitebsk over 3:4 0:3,2:1,1:0
26.12.21 15:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 6:1 1:1,2:0,3:0
24.12.21 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
22.12.21 17:00 Vitebsk Junost Minsk under 1:4 0:2,0:1,1:1
12.12.21 12:00 Lida Vitebsk over 2:4 0:0,2:1,0:3
10.12.21 17:00 Brest Vitebsk under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
08.12.21 17:00 Něman Grodno Vitebsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
04.12.21 15:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.12.21 17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 2:3ps 1:1,1:1,0:0,0:0,2:3
28.11.21 12:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk under 1:4 0:2,0:1,1:1
26.11.21 17:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
24.11.21 16:45 Junost Minsk Vitebsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
19.11.21 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 4:3 0:1,3:2,1:0
17.11.21 16:45 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
06.11.21 12:00 Vitebsk Gomel over 3:4 1:2,1:1,1:1
04.11.21 16:45 Vitebsk Gomel under 0:1ot 0:0,0:0,0:0,0:1
30.10.21 16:00 Vitebsk Lida under 3:1 0:0,1:1,2:0
28.10.21 18:00 Vitebsk Brest over 4:3 2:0,1:0,1:3
26.10.21 17:45 Vitebsk Něman Grodno over 3:4 0:1,3:2,0:1
22.10.21 18:00 Žlobin Vitebsk under 2:1ot 1:0,0:1,0:0,1:0
20.10.21 18:00 Žlobin Vitebsk over 4:5ps 0:2,3:2,1:0,0:0,0:2
16.10.21 16:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna under 2:3ps 1:1,1:1,0:0,0:0,1:3
14.10.21 17:45 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 1:2ps 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
12.10.21 18:00 Vitebsk Junost Minsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
09.10.21 16:00 Vitebsk Novopolock under 3:2ot 1:0,1:1,0:1,1:0
07.10.21 18:00 Vitebsk Novopolock under 2:1 1:0,0:0,1:1
02.10.21 16:00 Lida Vitebsk over 4:3ot 1:0,0:2,2:1,1:0
30.09.21 18:00 Brest Vitebsk under 3:2ot 1:1,0:1,1:0,1:0
28.09.21 18:00 Něman Grodno Vitebsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.09.21 13:00 Vitebsk Žlobin over 2:5 1:3,0:0,1:2
23.09.21 18:00 Vitebsk Žlobin over 0:6 0:1,0:1,0:4
18.09.21 13:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
16.09.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
14.09.21 18:00 Junost Minsk Vitebsk under 2:3ps 1:1,0:1,1:0,0:0,1:3
10.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
08.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 3:1 0:1,0:0,3:0
05.09.21 16:00 Vitebsk Lida under 3:2ot 0:0,1:1,1:1,1:0
03.09.21 18:00 Vitebsk Brest under 3:2 0:0,3:1,0:1
01.09.21 18:00 Vitebsk Něman Grodno under 1:4 0:1,0:2,1:1

Gomel


Date Time HOME AWAY  
30.01.2022 15:00 Gomel Žlobin H2H
04.02.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel H2H
06.02.2022 15:00 Něman Grodno Gomel H2H
17.02.2022 17:00 Junost Minsk Gomel H2H
19.02.2022 15:00 Žlobin Gomel H2H
24.02.2022 17:00 Vitebsk Gomel H2H
26.02.2022 15:00 Gomel Vitebsk H2H

Vitebsk


Date Time HOME AWAY  
30.01.2022 15:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
04.02.2022 17:00 Vitebsk Žlobin H2H
06.02.2022 12:00 Vitebsk Junost Minsk H2H
17.02.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk H2H
19.02.2022 15:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
24.02.2022 17:00 Vitebsk Gomel H2H
26.02.2022 15:00 Gomel Vitebsk H2H

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 47 22 6 7 -1 49 131 82 75
2. Žlobin 47 10 11 6 3 42 146 104 70
3. Gomel 47 18 6 6 5 38 139 101 66
4. Shakhtar Soligorsk 47 13 8 4 10 29 126 97 62
5. Vitebsk 47 10 8 8 5 9 116 107 60
6. Něman Grodno 47 14 4 7 11 22 123 101 51

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 47 18 3 4 15 -10 110 120 52
2. Lokomotiv Orsha 47 10 6 7 11 4 97 93 51
3. Novopolock 47 5 8 6 14 -11 87 98 48
4. Brest 47 6 5 8 15 -43 80 123 40
5. Khimvolokno Mogilev 47 5 5 6 20 -53 58 111 36
6. Lida 47 3 4 5 26 -76 85 161 27
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 47 22 6 7 -1 49 131 82 75
2. Žlobin 47 10 11 6 3 42 146 104 70
3. Gomel 47 18 6 6 5 38 139 101 66
4. Shakhtar Soligorsk 47 13 8 4 10 29 126 97 62
5. Vitebsk 47 10 8 8 5 9 116 107 60
6. Dinamo Maladzyechna 47 18 3 4 15 -10 110 120 52
7. Něman Grodno 47 14 4 7 11 22 123 101 51
8. Lokomotiv Orsha 47 10 6 7 11 4 97 93 51
9. Novopolock 47 5 8 6 14 -11 87 98 48
10. Brest 47 6 5 8 15 -43 80 123 40
11. Khimvolokno Mogilev 47 5 5 6 20 -53 58 111 36
12. Lida 47 3 4 5 26 -76 85 161 27

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 24 12 3 4 -2 25 64 39 40
2. Žlobin 24 1 7 5 -1 16 70 54 35
3. Gomel 25 12 2 3 3 22 77 55 35
4. Shakhtar Soligorsk 22 9 4 1 3 33 70 37 35
5. Vitebsk 23 5 4 4 2 4 59 55 30
6. Něman Grodno 23 5 1 4 8 -2 56 58 18

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 24 12 1 1 8 8 56 48 29
2. Lokomotiv Orsha 25 5 5 3 4 13 60 47 33
3. Novopolock 24 4 3 3 8 -11 42 53 23
4. Brest 22 4 2 4 6 -13 37 50 20
5. Khimvolokno Mogilev 23 5 2 4 6 -22 29 51 22
6. Lida 23 0 2 2 15 -39 46 85 10
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 24 12 3 4 -2 25 64 39 40
2. Shakhtar Soligorsk 22 9 4 1 3 33 70 37 35
3. Žlobin 24 1 7 5 -1 16 70 54 35
4. Gomel 25 12 2 3 3 22 77 55 35
5. Lokomotiv Orsha 25 5 5 3 4 13 60 47 33
6. Vitebsk 23 5 4 4 2 4 59 55 30
7. Dinamo Maladzyechna 24 12 1 1 8 8 56 48 29
8. Novopolock 24 4 3 3 8 -11 42 53 23
9. Khimvolokno Mogilev 23 5 2 4 6 -22 29 51 22
10. Brest 22 4 2 4 6 -13 37 50 20
11. Něman Grodno 23 5 1 4 8 -2 56 58 18
12. Lida 23 0 2 2 15 -39 46 85 10

Winners Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 23 10 3 3 1 24 67 43 35
2. Žlobin 23 9 4 1 4 26 76 50 35
3. Gomel 22 6 4 3 2 16 62 46 31
4. Shakhtar Soligorsk 25 4 4 3 7 -4 56 60 27
5. Vitebsk 24 5 4 4 3 5 57 52 30
6. Něman Grodno 24 9 3 3 3 24 67 43 33

Losers Group

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Dinamo Maladzyechna 23 6 2 3 7 -18 54 72 23
2. Lokomotiv Orsha 22 5 1 4 7 -9 37 46 18
3. Novopolock 23 1 5 3 6 0 45 45 25
4. Brest 25 2 3 4 9 -30 43 73 20
5. Khimvolokno Mogilev 24 0 3 2 14 -31 29 60 14
6. Lida 24 3 2 3 11 -37 39 76 17
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 23 10 3 3 1 24 67 43 35
2. Žlobin 23 9 4 1 4 26 76 50 35
3. Něman Grodno 24 9 3 3 3 24 67 43 33
4. Gomel 22 6 4 3 2 16 62 46 31
5. Vitebsk 24 5 4 4 3 5 57 52 30
6. Shakhtar Soligorsk 25 4 4 3 7 -4 56 60 27
7. Novopolock 23 1 5 3 6 0 45 45 25
8. Dinamo Maladzyechna 23 6 2 3 7 -18 54 72 23
9. Brest 25 2 3 4 9 -30 43 73 20
10. Lokomotiv Orsha 22 5 1 4 7 -9 37 46 18
11. Lida 24 3 2 3 11 -37 39 76 17
12. Khimvolokno Mogilev 24 0 3 2 14 -31 29 60 14