Junost Minsk VS Shakhtar Soligorsk


Junost Minsk

Shakhtar Soligorsk

Junost Minsk (T1) VS Shakhtar Soligorsk (T2)

Junost Minsk

Shakhtar Soligorsk

Zaujímavé

Junost Minsk

  • 67% (33 z 49) výhier mužstva Junost Minsk nasvedčuje tomu, že Shakhtar Soligorsk to nebude mať oproti tímu Junost Minsk ľahké. Navyše Junost Minsk má ešte výhodu domáceho prostredia.
  • Až 33 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 67%.
  • Junost Minsk už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Junost Minsk ťahá aktuálne sériu 16 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Shakhtar Soligorsk

  • 30 víťazstiev z celkového počtu 50 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Junost Minsk. [wins_per_t1]% úspešnosť výhier domáceho mužstva svedčí o sile Junost Minsk.
  • 29 z celkového počtu 50 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.
  • Shakhtar Soligorsk už 10 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (13 z 43) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 25 z 43 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
Belarus / Ekstralegue / 2020/2021
23.02.2021 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
16.01.2021 15:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
09.01.2021 15:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:4otps 1:1,2:1,1:2,0:0,2:1
06.01.2021 17:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
20.10.2020 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
29.09.2020 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3 1:2,2:1,1:0
06.09.2020 15:30 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
Belarus / Ekstralegue / 2019/2020
03.04.2020 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:2ot 1:0,1:1,0:1,1:0
01.04.2020 18:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
31.03.2020 18:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2ot 1:0,0:1,0:0,0:1
28.03.2020 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
27.03.2020 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:1 2:0,2:1,1:0
24.02.2020 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:4otps 2:1,2:2,0:1,0:0,1:0
01.02.2020 11:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
20.01.2020 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
04.01.2020 16:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2otps 1:2,1:0,0:0,0:0,2:1
17.12.2019 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 2:4 0:1,0:2,2:1
05.12.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
15.11.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 5:2 2:1,1:1,2:0
31.10.2019 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 7:1 2:0,3:1,2:0
19.09.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2ot 0:1,2:1,0:0,1:0
13.09.2019 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2otps 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
Belarus / Ekstralegue / 2018/2019
22.01.2019 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.01.2019 10:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.12.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
13.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3otps 2:0,1:2,0:1,0:0,1:0
30.10.2018 17:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3otps 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
20.10.2018 17:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
22.09.2018 12:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 6:0 2:0,2:0,2:0
11.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 2:4 0:2,1:0,1:2
12.08.2018 16:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
Belarus / Ekstralegue / 2017/2018
22.03.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:2 0:0,3:2,2:0
20.03.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:2 0:0,2:0,2:2
19.03.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:3 0:1,1:1,1:1
16.03.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:3 0:0,3:1,1:2
15.03.2018 16:30 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,0:3,3:0
22.02.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 7:3 2:1,4:0,1:2
25.01.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:3otps 1:1,1:1,0:0,0:0,1:3
17.01.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2otps 1:0,0:0,0:1,0:0,0:2
02.12.2017 15:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 3:4ot 1:0,1:2,1:1,0:1
14.10.2017 12:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 3:4ot 1:0,1:2,1:1,0:1
12.10.2017 17:15 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 0:0,1:2,1:1
24.08.2017 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 1:0,0:1,1:0

Junost Minsk

21 - 13 - 9

Shakhtar Soligorsk

Junost Minsk


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
04.03.21 17:00 Junost Minsk Brest under 2:1ot 0:1,1:0,0:0,1:0
03.03.21 17:00 Junost Minsk Brest under 4:0 2:0,0:0,2:0
23.02.21 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
20.02.21 11:00 Gomel Junost Minsk under 1:3 0:0,1:1,0:2
18.02.21 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 2:3 2:1,0:2,0:0
16.02.21 17:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.02.21 10:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2 1:0,1:1,1:1
04.02.21 17:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 1:0ot 0:0,0:0,0:0,1:0
02.02.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.01.21 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
28.01.21 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
24.01.21 11:00 Junost Minsk Gomel under 1:2 0:1,1:1,0:0
22.01.21 17:00 Junost Minsk Gomel under 4:0 2:0,1:0,1:0
20.01.21 16:00 Junost Minsk Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
16.01.21 15:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.01.21 17:00 Lokomotiv Orsha Junost Minsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
12.01.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk over 2:7 0:2,1:3,1:2
09.01.21 15:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:4ps 1:1,2:1,1:2,0:0,2:1
06.01.21 17:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.12.20 17:45 Junost Minsk Něman Grodno over 6:1 3:0,2:1,1:0
27.12.20 10:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:1,0:0,0:2
24.12.20 17:00 Žlobin Junost Minsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
22.12.20 17:30 Gomel Junost Minsk under 1:3 1:2,0:1,0:0
19.12.20 11:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
17.12.20 16:30 Něman Grodno Junost Minsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
12.12.20 15:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha over 3:4ot 1:1,1:1,1:1,0:1
10.12.20 17:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 5:1 1:0,1:0,3:1
05.12.20 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:0ot 0:0,0:0,0:0,1:0
03.12.20 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
29.11.20 15:00 Junost Minsk Gomel over 4:2 3:0,1:2,0:0
27.11.20 17:00 Junost Minsk Žlobin over 5:1 2:0,0:0,3:1
25.11.20 17:00 Junost Minsk Žlobin over 5:4 1:1,1:3,3:0
12.11.20 17:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 3:1 1:0,1:1,1:0
10.11.20 17:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev under 3:1 0:0,0:1,3:0
29.10.20 15:45 Gomel Junost Minsk over 1:5 0:1,0:2,1:2
24.10.20 16:00 Junost Minsk Něman Grodno over 5:1 0:0,2:0,3:1
22.10.20 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 6:3 0:2,1:0,5:1
20.10.20 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
08.10.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
03.10.20 12:30 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk over 1:7 0:3,1:2,0:2
29.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3 1:2,2:1,1:0
26.09.20 16:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 5:4 3:1,1:2,1:1
24.09.20 18:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 1:0 -:-,-:-,-:-
19.09.20 16:00 Žlobin Junost Minsk over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.09.20 18:00 Gomel Junost Minsk under 4:1 1:1,1:0,2:0
12.09.20 11:15 Junost Minsk Něman Grodno under 5:0 2:0,1:0,2:0
10.09.20 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,0:1,3:1
06.09.20 15:30 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
31.10.20 15:00 Žlobin Junost Minsk under 0:1 -:-,-:-,-:-

Shakhtar Soligorsk


Date Time HOME AWAY u/o Result Detail
04.03.21 17:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 5:2 0:0,1:2,4:0
03.03.21 17:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 4:2 0:1,2:0,2:1
23.02.21 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
20.02.21 15:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:5 1:1,0:1,0:3
18.02.21 16:45 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:2 3:1,0:1,0:0
16.02.21 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,3:0,1:1
06.02.21 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 1:4 0:1,0:1,1:2
04.02.21 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 3:4 1:2,0:1,2:1
02.02.21 17:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 4:0 3:0,1:0,0:0
30.01.21 11:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
28.01.21 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3ps 0:0,1:1,2:2,0:0,3:1
22.01.21 16:45 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 4:1 1:1,2:0,1:0
20.01.21 16:45 Shakhtar Soligorsk Gomel under 1:2 0:0,1:0,0:2
16.01.21 15:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.01.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk under 1:4 1:1,0:0,0:3
12.01.21 17:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 1:2ot 0:0,0:1,1:0,0:1
09.01.21 15:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:4ps 1:1,2:1,1:2,0:0,2:1
06.01.21 17:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.12.20 15:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.12.20 11:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:3 1:1,1:0,2:2
24.12.20 17:30 Gomel Shakhtar Soligorsk under 2:3ot 0:2,2:0,0:0,0:1
22.12.20 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 4:5 0:1,3:3,1:1
19.12.20 10:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
12.12.20 15:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 4:0 3:0,0:0,1:0
10.12.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha over 4:2 2:0,1:1,1:1
05.12.20 11:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 3:2ot 0:1,1:1,1:0,1:0
03.12.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 0:2,3:0,1:1
29.11.20 15:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:3 2:1,1:0,1:2
27.11.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 5:1 4:0,1:1,0:0
22.11.20 15:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:2,1:3,0:2
20.11.20 17:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 2:3 0:0,1:3,1:0
08.11.20 15:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:1,2:0,1:0
06.11.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha over 6:5 2:2,1:2,3:1
31.10.20 10:15 Gomel Shakhtar Soligorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.10.20 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 0:6 0:2,0:2,0:2
24.10.20 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3ps 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
22.10.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:2 1:0,0:1,3:1
20.10.20 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
15.10.20 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 2:3ot 1:1,1:1,0:0,0:1
10.10.20 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1ot 0:0,1:1,0:0,1:0
08.10.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:3ps 2:0,1:2,0:1,0:0,2:0
01.10.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3 1:2,2:1,1:0
24.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 1:1,2:1,1:0
19.09.20 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 3:1 2:1,1:0,0:0
17.09.20 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:3ot 0:1,1:0,1:1,0:1
12.09.20 19:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
10.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 4:1 0:0,0:1,4:0
06.09.20 15:30 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
26.09.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 1:0 -:-,-:-,-:-

Junost Minsk


Date Time HOME AWAY  
07.03.2021 15:00 Brest Junost Minsk H2H
08.03.2021 15:00 Brest Junost Minsk H2H

Shakhtar Soligorsk


Date Time HOME AWAY  
07.03.2021 15:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk H2H
08.03.2021 15:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk H2H

Group A

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 49 32 2 2 9 69 145 76 108
2. Shakhtar Soligorsk 49 23 6 4 6 51 152 101 103
3. Gomel 49 25 2 4 12 24 127 103 89
4. Dinamo Maladzyechna 49 17 5 6 10 8 125 117 82
5. Žlobin 49 13 7 2 18 26 144 118 76
6. Něman Grodno 49 11 5 3 22 -17 110 127 61

Group B

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Novopolock 42 25 4 4 1 78 132 54 99
2. Brest 42 24 3 0 12 59 143 84 87
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 49 32 2 2 9 69 145 76 108
2. Shakhtar Soligorsk 49 23 6 4 6 51 152 101 103
3. Novopolock 42 25 4 4 1 78 132 54 99
4. Gomel 49 25 2 4 12 24 127 103 89
5. Brest 42 24 3 0 12 59 143 84 87
6. Dinamo Maladzyechna 49 17 5 6 10 8 125 117 82
7. Lida 43 21 2 5 8 22 139 117 78
8. Žlobin 49 13 7 2 18 26 144 118 76
9. Něman Grodno 49 11 5 3 22 -17 110 127 61
10. Vitebsk 43 12 3 1 23 -46 103 149 52
11. Lokomotiv Orsha 50 11 2 6 23 -30 98 128 49
12. Bělorusko 18 44 2 7 6 16 -50 103 153 47
13. Baranavichy 43 6 3 5 21 -47 100 147 38

Group A

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 25 16 2 1 3 44 88 44 59
2. Shakhtar Soligorsk 25 17 2 1 2 37 83 46 62
3. Gomel 25 13 2 1 6 18 70 52 50
4. Dinamo Maladzyechna 25 9 3 3 4 6 68 62 45
5. Žlobin 24 4 4 1 10 4 60 56 33
6. Něman Grodno 24 5 3 2 9 -3 54 57 32

Group B

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Novopolock 21 11 2 3 0 30 61 31 46
2. Brest 21 14 0 0 7 28 76 48 42
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Shakhtar Soligorsk 25 17 2 1 2 37 83 46 62
2. Junost Minsk 25 16 2 1 3 44 88 44 59
3. Gomel 25 13 2 1 6 18 70 52 50
4. Novopolock 21 11 2 3 0 30 61 31 46
5. Dinamo Maladzyechna 25 9 3 3 4 6 68 62 45
6. Brest 21 14 0 0 7 28 76 48 42
7. Lida 20 11 1 4 -1 12 64 52 42
8. Lokomotiv Orsha 25 10 0 3 9 -1 52 53 33
9. Žlobin 24 4 4 1 10 4 60 56 33
10. Něman Grodno 24 5 3 2 9 -3 54 57 32
11. Vitebsk 22 8 1 0 12 -18 59 77 29
12. Bělorusko 18 21 4 1 5 5 -16 45 61 22
13. Baranavichy 22 2 2 3 10 -17 58 75 19

Group A

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Junost Minsk 24 16 0 1 6 25 57 32 49
2. Shakhtar Soligorsk 24 6 4 3 4 14 69 55 41
3. Gomel 24 12 0 3 6 6 57 51 39
4. Dinamo Maladzyechna 24 8 2 3 6 2 57 55 37
5. Žlobin 25 9 3 1 8 22 84 62 43
6. Něman Grodno 25 6 2 1 13 -14 56 70 29

Group B

By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Novopolock 21 14 2 1 1 48 71 23 53
2. Brest 21 10 3 0 5 31 67 36 45
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense
#   Team Z W OW OL L +/- GS GC P
1. Novopolock 21 14 2 1 1 48 71 23 53
2. Junost Minsk 24 16 0 1 6 25 57 32 49
3. Brest 21 10 3 0 5 31 67 36 45
4. Žlobin 25 9 3 1 8 22 84 62 43
5. Shakhtar Soligorsk 24 6 4 3 4 14 69 55 41
6. Gomel 24 12 0 3 6 6 57 51 39
7. Dinamo Maladzyechna 24 8 2 3 6 2 57 55 37
8. Lida 23 10 1 1 9 10 75 65 36
9. Něman Grodno 25 6 2 1 13 -14 56 70 29
10. Bělorusko 18 23 -2 6 1 11 -34 58 92 25
11. Vitebsk 21 4 2 1 11 -28 44 72 23
12. Baranavichy 21 4 1 2 11 -30 42 72 19
13. Lokomotiv Orsha 25 1 2 3 14 -29 46 75 16